Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
7. apr 2010

kats jej uz sa ti to krati 😵

kats
7. apr 2010

tak hlasenie este z dnesnej poradne 😀 krcok sa pekne otvara 😉 takze uz sa chystame 😀 doktor hned kukal do kalendara na buduci tyzden, ze kedy by som to chcela .... nech si vyberiem datum a dohodneme sa 😝 tak som to hned zavrhal ze necham to na babulku kedy sa rozhodne 😉
no a uz zas spekulujeme s menom 😀 😝 😅
nespanie na obed sme mali nastastie len nieco vyse 2 tyzdnov ale skoro som sa zvcokla - dieta zurive, ja zuriva... no radost 😅

facovka
7. apr 2010

kats parada,tak akurat si vydrzala....a meno zase ine??? koksoja som s oliverom vymyslala 9mes.hore dole... 😅 a som spokojna,sa mi to vidi este viac ako predtym sa mi to tak hodi k nemu 😉

ka77ka
7. apr 2010

Ahojte...pozeram, ze dvojmamiciek je tu cim dalej tym viac a viac...vsetkym vam srdecne gratulujem k babetkam a prajem veeeela zdravicka a mliecka.
A tym, ktore to maju este pred sebou stastne a bezproblemove porody. 🙂 🙂 🙂

loss
7. apr 2010

kats a ake sa vam popačuje viac?
kuk na Miu 😵

loss
7. apr 2010

želáme Vám všetkým sladké sníčky

loss
8. apr 2010

a teraz želáme krásny dníček 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

strasska
8. apr 2010

Ahoj Loss, babulka je fesanda!!!!

strasska
8. apr 2010

Inak cela vytesena som pridala par fotiek do fotoblogu...no a zistila som, ze kedze som sa registrovala na modrykonik.cz, tak sa to da pozriet iba tam :(((((
ironiou je, ze si nepamatam a uz vobec nechapem preco som sa prihlasovala na ceskej verzii 😲 😠 😠 😠 😠 😠
Tak ak chcete, tak kuk...nech tu nie som za anonymnu 😉
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/strasska/alb...

loss
8. apr 2010

ahojky tak dnes sme tu boli len my fotecky su krasne 🙂

galanta
9. apr 2010

strasska...teraz je traka reklama na farbicku poistenie v slovenskej poistovni a tam je dietatkoa to vyzera presne ako tvoj misko.::..... 😵 😵

strasska
9. apr 2010

gal 🙂 musim pozriet, lebo ja v telke pozeram uz iba Noddyho a poziarnicke auto Finley 😒
Ale mari sa mi nejaka reklama, ale nie je tam dievcatko?

galanta
9. apr 2010

strass...no hej je tam dievcatko,ale to narastie bude mat chlapceka.a ten sa podoba na vaseho miska. 😉 joj zas som to napisala ako prvacka na zakladke,... 😝

strasska
9. apr 2010

aha chapem, tak nabuduce pozriem lepsie 🙂

loss
9. apr 2010

čaute kočeny
takže obe skušky mám hurá 😵

kats
10. apr 2010

loss gratulujem si fakt sikulka 😉
strasska maly je fakt zlatunky 😵

facovka
10. apr 2010

loss si sikula,klobuk dole...
kats ty ako krasne tahas...keby sa mala narodila 23.4. tak by bola ako moj fifo a verulkin ron 😉 a co to meno??Miska ostava?? 😵

mirka20
10. apr 2010

ahojte 🙂
tak sme od vcera doma. maly je zlaty, zatial dost spinkava, len vecer obcas spusti par hodiniek bdenia a mrnkania,ale nastastie zatial zvladame(mam tu sestru a manzel sa tiez riadne zapaja).
u nas sa to vsetko rozbehlo v nedelu rano, ked som zacala trochu krvacat. som si myslela,ze je to zatka, ale krvi sa mi zdalo viac ako pri rebeke, tak som sa trochu vyplasila a radsej sme sli do nemocnice, nech pozru, ci je maly v poriadku. tam ma doki vysetril, ze je vsetko ok, ze som otvorena len na spicku prsta, co je v norme, takze este nerodime, ale ze teraz to uz bude hocikedy, tak nemoze zarucit, ze do rana neporodim (vestec 😀). tak sme sli domov a este poobede na oslavu. ale od jedenastej som uz mala nepravidelne kontrakcie, takze oslava uz bola vseliaka. ale stale som si myslela, ze to snad prejde. vecer som isla ulozit malu, ze ked si lahnem, tak to mozno prejde, ale sa to zacalo spravidelnievat a ked uz boli tak 4-5 minutove, tak sme sa o 23.30 pobrali do porodnice. tam ma vysetrili, otvorena som bola na 3 cm a tak si ma nechali. po stvrtej mi doki pichol vodu (otvorena som bola na 4-5 cm) a odvtedy zacal brutal. kontrakcia jedna za druhou a riadne silne (pri rebeke to bolo omnoho slabsie). no a 5.20 bolo nastastie po vsetkom 😵 manzel bol cely cas so mnou, tak to bolo fajn, aj ked chudak, sa asi aj dost bal, lebo pri rebeke bol so mnou len pri finale a teraz si to uzil cele aj s kontrakciami.
dakujem za gratulacie 😵

loss
10. apr 2010

Mon no uz to mas za sebou tak prijemne dvojmaminkovanie 🙂

majovky_again
10. apr 2010

Mirka vitaj, tesime sa....nahodila som matuska z albumu do nasho spolocneho, je krasny...
neprehlasila som sa-facovka🙂

kats
10. apr 2010

miri taaaaak super 😵 drzte sa 😉

galanta
11. apr 2010

miri...malinky je nadherny...este raz gratulujeme. 😉 a zda sa mi,zes a podoba na rebeku.a ako to znasala bez teba,ked si bola ve nemocnici?

loss
11. apr 2010

Leni no chválim ta krásne robiš ten album no mala som najvacsie babo som zvedava ci nas niekto prekoná 😀
dnes sme boli v Polsku deti boli zlate len tam snezilo a bola hrozna kosa 😠

facovka
12. apr 2010

no kats, tak tento tyzden ratam ze uz budes dvojmamina,parada....len tie nove tehule sa nam nejako nehlasia,iste ich je dost 🙂 tak tehulkyyyy sup sem 😵
my po starom, v nedelu chystame predoslavu Filipkovych narodiek tu v BA, bo 23.4. budeme mat oslavu v Dk u nasich,tesim,idem s detmi na tyzden 😉

mirka20
12. apr 2010

gal, rebeka to zvladala tak rozne. a ja tiez. aj sme si vzdy poplakali, ked odchadzala z nemocnice. chudatko moje 😔 ale snazil sa ju manzel s mojou segrou rozptylit, tak to zvladli. ale viac to uz nechcem zazivat, lebo aj pre mna to bolo dost tazke.

galanta
12. apr 2010

miri,tak to mi je luto,aj kd si myslim,ze aj to k zivotu patri.u nas som si skotr poplakala ja. ☹ tiez nic moc.obcas som aj manzelovi zavidela,ze mala s nim tak bezproblemovo odchadza.a prichod Matúška ako zvladla?neziarli?inak vsetko naj k tyzdniku. 😵

loss....vas ani neprekona nikto v tej velkosti,ale mne celkom staci,ze sme si ym sami urobili svoj osobny rekord.ved den pred terminom nam este stale davali takych 2500g. a nakoniec sa taky velky chlap narodil. 😵 😵 😵 takze nam staci aj nas osobak. 😎

dasenka
12. apr 2010

mirka20....gratulujem ku kraaasnemu syncekovi, obidvom vam zelam vela lasky a maminke hlavne trpezlivosti 😉

kats ... no som zvedava, ktora z nas bude skor 😀 Moja dokina hovori, ze to este tak vazne nevidi, kedze som zavreta ako keby som bola v prvom tirmestri 😅 takze asi ty 😀, ale uz by som veelmi rada podala info o dalsom narodenom babatku facovke do majoviek 😉

kats
12. apr 2010

loss myslim ze drzite prvu cenu a asi vas len tak lahko niekto nepredbehne 😉
dasenka 😀 neviem neviem... kamoska s ktorou som si v stredu pisala, mala rovnaky termin a bola uuuplne zavreta ...no od piatka je uz dvojmama 😀 😀 takze ja sa sice otvaram ale pockam si este do 41tky 😝 😀

loss
12. apr 2010

no neboj uz uz to bude 🙂

veronica1
12. apr 2010

loss - a ake ste mali miery? lebo mi pri prvom skoro 4kila a 54cm a teraz to vyzera podobne, uz teraz je o tyzden vatsie, tak zasa cakam "slune"