Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
8. máj 2010

ach ats,rychle vyzdravenie.. ☹
my tie zubiska,uz mame 4ty von,dnes aj druha horna jednotka prerezana.ale stale mrnkoty,zlyyy,musi ho riadne boliet,chudatenko,kym to cele vylezie,ja uz neviem,ani na rukach ani nic,nepoznam,bo u fifa ani neviem ako ma 17zubkov 😅
gal,my detto....aj s plienkou mu vsetko pada,sak 10,5kg,chudy jej ak pavuk, nosi 12-18,ale stale vyhynam gumicku,bo ma hned pudlo na kolenach 😅 zachvilu ho oli dobehne a budem kupovat jak na dvojicky,ratam ze oli ma takych 8kg teraz 😉

loss
8. máj 2010

ahojte

juuuj to aj nasa je super chuda tiez 10kg bez plienok je to este horsie kupujem len gate s regul.pasom a elastaky su dobre 9-12mesiacov 😵 my veselo nosime nejake veci na rocne babo 😀
Miuska ju tiez dobieha ma 6,5kg 🙂

galanta
9. máj 2010

fac...los...10 kil????no teda nellinka na to fakt nevypada. a nasa ma aokolo 12.aspon si fandim.v pondelok nas caka poradna,tak asom zvedava. 😉 😎 ale teda ani nasa nevyzera na tu vahu.kazdy ,kto ju zdvihne je prekvapeny aka je tazka.ako male zavazie.a pritom je to total ziizala.je cela taka svalnata....a pred niekolkymi tyzdnami dokonca pribrala,uz mala normalne aj ritku a na brusku sa schovali svaliky,ale potom ochotrela a zas ej to vsetko po starom.ael asponmala z coho chudnut,keby nie,neviems i to predstavit...a Filipko bude druhy lilik.hoci pribera,zda sa mi ze ide do dlzky.a na rozdiel od šarlotky je to poriadny zrut.ale asi tucko z neho tiez nebude.a aj sama lekarka bola prekvapena,kolko vazi,ze na to nevyzera.no tiez je ako zavazie...male,ale tazke. 😀
inak vcera v noci ho lapala brutalna kolikaaaa....tak to bolo faaakt desne.uz nezjem aaabsoluutne nic,co zduva. 😝

facovka
9. máj 2010

gal asi ma tazke kosticky, to ze ja som taka zizala bola, ale kil tiez viac ako som vyzerala, a to ze kosti 😵
gratulka vsetkym nam maminam k dnesnemu dnu 🙂

facovka
9. máj 2010

Mirkinej Rebeke zelam vsetko najlepsei k 2rockom,cmuk 🙂
a este ktoooo???

mirka20
9. máj 2010

ahojte 🙂
kats, skore uzdravenie.
my sme tak napoly odplienkovany, rebeka pekne cika do zachodu (nehody sem tam su, ale aj tak sa tesim, ze uz sa vie pytat), ale kakanie stale do plienky. pekne si ju donesie a vykaka sa do nej. takze problem nie je v tom, ze si to neuvedomuje, ale v tom, ze sa este boji kakat do zachoda (alebo proste nevydrzi sediet dlhsie na jednom mieste 😀 ).
nasa slecna ma + - 12 kg a je tak akurat. aj ked pri tom, co zje a vybeha, sa cudujem, ze ma az tolko 🙂 no a matusko je zrut, tak som zvedava, ako budeme u neho s vahou 😵
gal, my sme tiez vcera ponocovali. a to vecer si pospal a zacal buntosit o desiatej do pol dvanastej a potom od tretej do pol piatej 😖 esteze bol manzel doma, inak by som asi skolabovala. takto sme sa pri nom striedali.

strasska
9. máj 2010

Ahojte, tak vy ste tu asi same musie vahy, Misko asi 14kg, 92 cm. A vsetci ho vnimaju ako takeho baculka. Minule sme boli u kamosky, jej syn je januarovy, rovnako vysoky ale cista zizalka. A nakoniec sme zistili, ze kila maju narovnako.
Najviac sa mi paci, ked povedia: jeeeeeeej jaky baculaty, to ma asi po mamicke...a ja vzdy poviem, ze nie po ockovi 😝
Ale je pravda, ze teda od stihlej mam daleko, ale zda sa mi to drze, aj ked to zakryvaju usmevom 😉

strasska
9. máj 2010

Gratulujeme Rebeke, cmuk ...nech rastie do krasy!

loss
9. máj 2010

ahojte
aj ja dufan ze vsetky maminky prezili krasny dnicek 🙂
vsetkym babenkam co prave dnes oslavuju 2 rocky vsetko naj naj naj 🙂

galanta
9. máj 2010

Milá Rebeka!

všetko najlepšie k dnešnému nášmu spoločnému sviatku T i praje Gal.... 😵 😵 😵

galanta
9. máj 2010

strass...no asi je to pravda,ze jeden vyzera s rovnakymi kilami inak ako ten druhy.zajtra idem s oboma na poradnu,tak som zvedava kolko vazime.este ze nevazia aj mna. 😝 😀

strasska
9. máj 2010

gal mi daco hovor, ja uz mam take pokusenie si na poradni u gynekologa vahu vymysliet. Tie ciselka mi tam naskakuju asi same ☹

galanta
10. máj 2010

strass...aaaale....mna sestricka s vycitkou v hlase upozornila,ze som cez vianoce pribrala 2 kila. a to som v tehu pribrala dokopy 7.no co by si uz na toto povedala? 😕

moni1412
10. máj 2010

strasska vidis a toto ma nenapadlo 😒

Rebeke prajeme aj my vsetko naj naj naj 😵 hlavne vela toho zdravicka 😵 ostatne pride samo 😵

mirka20
10. máj 2010

ahojte. v mene rebeky vsetkym dakujeme 😵
leni, dobre som pochopila, ze aj ty si mala vcera sviatok? tak vsetko naj, hlavne vela zdravicka a dobrucke deticky 🙂

strasska
10. máj 2010

ahojte, zelam krasny den, sa vytesujem lebo dnes Misko zaspal uplne sam, este ma poslal prec, ze chce spinkat. zlatusik.
a leni aj tebe gratulujem, teda aj som to spravne pochopila 😉

galanta
10. máj 2010

miri...dobre si to pochpila...ja som ti to este nevravela?vcera som mala 33.no proste deviaty maj je krasny datum. 😵 😉 a dakujem.

strass..dakujem. 😉 a s miskom ti to ticho zavidim.ale ako som citala o vasom podobnom spani s nasim,tak aj prajem.

my sme po poradni.šarlotka meria 88cm a vazi 12 kil.rovnych.a Filipusik ma 60cm a 4760g/s plienockou/a mame zas ebou dalsiu hroznu noc .kolika nas zastihla medzi 4 tou a pol siestou. 😝 😝 😝 uz asi fakt nic nebudem jest. 😒 ael vsak mne to neuskodi 😀 ,lebo klasika sa opakuje,uz zacinam po porode priberat. 😝 😝 😝

loss
10. máj 2010

jej 33 krasne ciselko vsetko vsetko len to najlepsie ti zelame 😵

facovka
10. máj 2010

gal ja budem mat tiez 33 ale v auguste 🙂 presne na moj den narodenia som mala s olinkom termin....no planovana sekcia trochen zmenila realitu 🙂 gal a to z jedlamyslis ze ma??bo ked si pisala ze on nekolikuje, tak moze byt ze to take len obdobko "strachu" a takeho toho soku zo zivota 😅 no kazdopadne my bojujeme so spanim do dnesnych dni,takze ja neporadim... 😒 a vsetko naj dodatocne 🙂

loss
10. máj 2010

jej Leni a kedy ja oslavujem 2.8 trochu viac ako 33 😀
dnes sme boli na vylete Nelly bola zlata a aj Miuška vobec neplakala v aute 😵 no bola na rukach a potom malu takto zlomilo 😵

moni1412
10. máj 2010

gal, pekne vahy 😵 ja som aj zabudla info dat - my sme boli vo stvrtok - Lenka 4600g - 800g za mesiac, a u nas nemeraju, tak musime doma, este nebolo casu 😀 a Denisko ide na poradnu, resp. kontrolu az v 3.roku, tak tam vieme len vahu - 14kg - strasne rad sa vazi doma 😀 zasa som nemohla Dennyho dostat od dr. - ma tam kopu hraciek to je vzdy boj, ked ideme s Lenkou 😀

galanta
10. máj 2010

dakujem vam vsetkym za zelanie. 😉
fac....no tak teraz sme zacali uz isto kolikovat. 😝 predvcerom ho to chytilo okolo jednej v noci.tak to bol faaakt des.a vcera o stvrtej rano.teraz mal tiez zachvatr placvu,ale bolo to ine ako v noci.teraz sa asi zas potreboval vyvreskat.to uz sme zistili,ze utisovanie len vsetko predlzuje.takze ho nechame vrieskat asi 5 minut/chudaci susedia/a potom zaspi tak,ze ho aj do po stieklky mozem hodit aspon do prveho kojenia.
jeeej baby...moje dieta prave uplne prvy raz zaspalo samo .....teda to starsie. 😅 😵 tak to musim zapisat do pamatnej knihy.ja som odisla z izby,aby sa maly v obyvacke vyvrieskal a mala zatial v spalni zaspala.no ja uschnem. 😀

moni.vsak aj tie vase vahy su ukazkove. 🙂

galanta
10. máj 2010

uz spia obidvaja....mozem ist konecne aj ja. 😔 fakt zavidim tym,co im deti zaspavaju o osmej.taky luxus pozname ,len ked mala ochorie. 🙄

facovka
11. máj 2010

loss ja mam narodky 28.8.....oli 18.8. a fifo meniny 23.8. 😉 a to este svagrina ma 4.8.meniny aj s jej syncekom, a svokra 30.8.meniny, dedo 26.8. a bracho mm 25.8. a moja segra 11.8.meniny, to aby si clovek vzalk na august uver 😕

galanta
11. máj 2010

fac... 😀

mirka20
11. máj 2010

leni, gal, takto sme to aj u nas riesili. ja som isla s matuskom do spalne, ze ked sa napapa a zaspi, tak pridem za rebekou do detskej a budeme spat spolu a ona uz par vecerou a dokonca aj cez den zaspava sama 😅 (dufam, ze to nezarieknem. aj ked dnes obednajsi spanok odignorovala, lebo pred obedom prisiel postar a doniesol oneskoreny darcek - kuchynku, tak spat proste nemohla ist 🙂 )

loss
11. máj 2010

leni teda 😅 riadna záťaž na peňaženku 😀

strasska
11. máj 2010

tak ja som dnes po poradni, babo ma 1780 gr. a vydrzala som a neopytala sa, co to bude 😉

facovka
12. máj 2010

strass tak super vaha, si dobra ze si vydrzala.. 😉

galanta
12. máj 2010

strasska....no teda.mna by urcite to sono zlomilo, 😅 ale fakt zavidim potom to krasne sladke prekvapko. 😵 no a super vaha. 😉