Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

kats
29. jún 2010

ahojte prisla som vas pozriet ci sa nerodi 😀 a vidime ze este stale cakame na prekvapko 😵
strass drziiiim veeelmi palce nech je mimi rychlo a poriadku vonku aby ta nepotrapilo dlho 😉
u nas stale veselo a blazninec ... matus vstava skoro rano, zato miska este taha ... uz ju sice pocujem ze ci cuca rucky, ale pockam kym ma zavola 😅 zato je rada hore dllllho dllllho do noci ... takze jedno dieta je ranne vtaca a druhe je taka sovicka 😀 uz treti tyzden sa nas drzia soplo kasle.... najskor matus, potom my s mm a teraz konci miska
drzte sa krasky, posnazim sa uz viac prispievat 😉

galanta
29. jún 2010

kats..no my to mame naopak.filipko zaspava skor a potom je rano hore a sarlotka zaspava o pol jedenastej/akoby vedela kolko je hodin/a dospava rano do osmej. 😒 potom spi filipko doobeda v kociku,ked sarlotka santi na preliezkach a ked sarlotka zahaja filipko ma rošošo.akonahle filipko vyzivuje,sarlotka krici z izby,ze je hore.a tak dalej 😀

inak my sme boli vcera na ocnom.sarlotak je dalekozraka,lave ocko 3,75,a prave 2,75 dioprii, 😒 dnes idemem kupovat okule.ale co bolo horsie.tri dni sme rozkvapkavali atropinom ocka,a opna chuda ma nan alergiu,takze sa budila s opuchnutymi ocami,zahnisanymi,celle noci plakala a dusila sa a nakoniec sa vysypala .mal velke cervene flaky a na nich pluzgiere,kdekolvek sme s a jej dotkli.takze teraz mame ditiaden a ako naschval pecie slnko,tak chodi von s velkym klobukom a slnecnymi okuliarmi,v ktorych ani nevidno,ze ma nostek.ale uz to amme za seboua bude lepsie. 🙄

mirka20
29. jún 2010

gal, ako by som citala o nasich 🙂
aj ked vecer sa ich snazime ukladat plus minus naraz , ale rano ako naschval, ked jeden spi dlhsie, tak druhy sa zobudi skoro a naopak(nasi su ranne vtacata, aj ked sem tam matusko potiahne do osmej, ale to len vynimocne a rebeka ak spi dlhsie, tak to je do siedmej.inak budicek okolo siestej - pol siedmej).
sarlotka, chudatenko, snad uz bude vsetko ok 😉
inak aj my sme dnes kupili konecne pre malu slnecne okuliare. aj ked sme isli do optiky s tym, ze okuliare potrebujem ja, ale nemali nic pekne a rebeke sme dali jedny na oci a wauuuu. taka je v nich zlata 😵

mirka20
30. jún 2010

este sa nerodi? 😕
pridala som zopar fotiek 😅

strasska
30. jún 2010

@mirka20 okuliare aj my chceme, ale nechce ich mat na ociach 😒
@kats 😀
este sa nerodi, mozno cez vikend 😀

loss
30. jún 2010

dakujem ozaj si to uzijem buduci rok mam štátnice tak budem makať
stras drzim palce nech je to rychle a tiez som strasne zvedava co k vam pribudne 😀

ninka123
30. jún 2010

@ludka_r Blahozelám, Riško je užasny baculaty uzliček 😵
100 rokov som tu nebola, tak blahoželam vsetkym, ktorym som neblahoželala 😵 😵 ku všetkému, k čomu stojí za to blahoželať 😵 😵 😵
Strasska, super že si vydržala, aj moja kamoška čaka mimi teraz 16.-teho a nechcela vediet pohlavie 😉
My sme v pohode, celé dni travime vonku, deti sú potom zlatučké. Mamina je na dovolenke, takže už tretí týžden gazdujeme počas dňa sami 😉 konecne su prazdniny, dnes si Lucku zobrala známych dcéra "na prázdniny" 🙂
Tak pekny vecer vsetkym prajeme 😵

galanta
1. júl 2010

miri..no mala je nadherna.a v tych okuliaroch. 😎 nasa si tiez na nase obrovske prekvapko zvykla na okuel bez problemov,ale je pravda,ze smejej zo zaciatku sali gumicku a akosi zabudla ze ich ma.noa dnes ideme pre dioptricke,tak uvidime ako to pojde s nhimi. 😉 noa vas malinky je nadherny a tie krasne medene vlasy. 😵

a šarlotke je uz lepsie ,ale vcera jej zacali rast stolicky a tak s azobudila s obrovskym placom a az ked nam ukazala,kde ju boli sme vsetko pochopili. ☹ po paralene sa vsetko zlepsilo a lietala po smykalke do pol desiatej. 😀

@strasska...brusko je nadherne,trocha zavidime....a naozaj uz otlko nenapinaj a sup sup von z bruska...

strasska
5. júl 2010

Ahojte, ja sa hlasim este ako Kinderko...hlienova zatka uz sice od vcera odchadza, ale ziadne ine priznaky nevidno...tak uvidime. Ak sa to do stredy nerozbehne, tak uz asi ostanem v nemocke 😉

loss
5. júl 2010

stras drzim palce 🙂

kats
5. júl 2010

strass ty nas ale dlho chces napinat : 😀 -N drzim palce 😉

galanta
7. júl 2010

ahojte...tak matne si spominam,co sme to my pred rokom sposobili. 😀 stihli sme sa v jednu noc zabyvat v novom bytiku a aj do noveho novweho cloveka nastahovat mame do bruska. 😀 😎 vcera sme to aj oslavili.chudatko filipko teplotou po ockovania sarlotak nespanim do tristvrte na dvanast.este ze toho maleho uz mame,teraz by sme sa nan nezmohli ani teoreticky.no nenadarmo sa hovori,ze deti su najlepsia antikoncepcia.kam sa hrabu pilule. 😖

galanta
7. júl 2010

strasska...no co???este nic???

facovka
7. júl 2010

strass, ideeeees...to uz kazdu minutu,nieze den... 😉
my hroza,olimu sa prerezal dalsi zubok,8my, ale stale ufnukany, nervozny, dnesna noc na rukach, no zleeee...sa iba stazujem 😅
a inak dnes ma prve meninky vo svojom zivote 😉 a nestihacka nist, este nestahujeme, to teprv bude zabava 😀

mirka20
7. júl 2010

strass, este stale nic? ja som myslela, ze ked sem pridem po dovci, tak uz ti budem gratulovat k dalsiemu prirastku 🙂
gal 😀
fac, oliverkovi vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

marusik
7. júl 2010

ahojte, ja mám funkciu informačnej agentúry od strassky - dnes porodila malú Júliu. 🙂 všetko vraj OK, viac informácií podá asi sama neskôr 🙂

kats
7. júl 2010

jeeeej supeeer 😀 takze ma malu Julinku 😵 😵 tesim a gratulujeeeem veeelmi 😵
gal 😀 😀
fac uz sa to musi len zlepsit 😀 a olimu vsetko naj naj naj 😉

mirka20
7. júl 2010

jeeej, tak predsalen uz ma strasska po tom. z celeho srdca gratulujeme a prajem rychle zotavenie, optimalne mnozstvo mliecka a vela zdravicka a sil julinke, maminke a aj celej rodinke 😵

galanta
8. júl 2010

jeeeej strasne gratulujemeeeeeeeeeeeeeee....aspon raz sa mi podarilo uhadnut,co sa brusku skryva. 😵 😵 😵 a krasne meno,ze JULIA.tak to som nepocula ani nepamatam a ake je krasne. 😉 a krasny datum.....

loss
8. júl 2010

jej aj my sa pridavame ku velkej gratulke takze JULIA pekne meno naozaj vsetky tri vam zzelame hodne zdravicka,mliecka a vsetko naj. velej rodinke 🙂

galanta
9. júl 2010

jej baby...co sa nam predvcerom stalo...ideme so sarlotkou do obchodu a vystupujeme z auta a sarlotka ukazuje prstom na bilboard a hovori...Hamšík...a ja...čo???? a ona zas ..Hamšik....dede hamšík.no skoro som odpadla od smiechu.a amy si myslime,ze telku nesleduje. 😀

loss
10. júl 2010

ahojte
my sme dnes boli s detmi na vylete v jasnej bolo ozaj suprovo 😵

loss
10. júl 2010

a este jedno foto s tatom 🙂

loss
10. júl 2010

a podobajú sa,že?

mirka20
12. júl 2010

jeej, loss, mia je cely ocko 🙂strasne zlatucke su babulky 😵 a kdeze ste isli, ze ste davali nell natacky? netlacilo ju to? nasa este stale nema rada nic okrem ciapok, klobukov a satiek na hlave, tak sa moc nevytesim z vycesavania ucesov.
gal, nasa len reklamy pozerava. aj ona pozna hamsika 😀

loss
14. júl 2010

miri s cesanim je to u nas hruza nechce sa ale ja som sa natacala tak chcela aj ona a vysledok ani jedna sme nemali vlnky 😀
dakujem za pochvalu myslim ze obe su na tata 🙂
dnes ma Miuska 6mesiacikov od vcera prikrmujeme a vazime 7420G 🙂

strasska
14. júl 2010

@loss jeeeeeeeeeeej vy uz ste tak daleko, ze 6 mesiacov...to aj mne bude tak rychlo ubiehat, ci to len pri nych sa zda? 😵
Tak my sme uz od nedele doma, a hned prva noc hroza: od 2.00 sme skakali na lopte a kojili a stale dookola. Odkvacla az v aute na ceste k pediatricke...a po navrate odznova...tak som jej strcila cumel, ona zaspala a ja som sa rozrevala. Vratili sa mi vsetky spomienky na prve mesiace s Miskom ☹ a potom mi prislo luto, ze som jej dala cumel 😖
Ale nakoniec to bol iba plany poplach a uz druha noc bola super a zatial to pokracuje, takze konecne si vychutnavam mat malinke babatko. Neobedujem za pochodu, na toalete sedim uplne v klude a nesprchujem sa s uchom nacapenym na dverach 😀
Manzel je teraz s nami dva tyzden, tak si vychutnavame nasu minirodinku 😉

loss
14. júl 2010

stras tak my sme to mali prvy mesiac nic som nespala bolo to na slucku a este skuskove som mala a uz je dobre neboj s manzelikom to pojde
a teda vy dnes mate 1 tyzden suuupis

strasska
14. júl 2010

A dakujem za vsetky gratulky a aj ze ste mi drzali palce.
Porod bol uplne, ze super...takze povzbudzujem dalsie tehulky. 😉 a prikladam detailny opis...ale kludne ma preskocte 😝
Rano o 7 som prisla na poradnu, Dr. povedala, ze to vyzera nadejne, tak sa mam ist prechadzat a na obed sa vratit. Okolo 12 ma poslala na prijem, ale ja som este isla po manzela, ze aby sa to rychlejsie rozbehlo (aj som utekala na elektricku 😅 )
Take ozajstne bolesti, ze som musela aj predychavat mi zacali o 16.30 a nieco pred 18 ma lekarka poslala na porodnu salu, ze som otvorena na 7 cm, tak ze mi este urobia monitor, pichnu oxytocin, pustia plodovku a ze si este pomedzi to poskacem na fit lopte, aby sa to pekne otvorilo. Lahla som si na stol, napojili ma na infuzku a sestricka mi nastavovala monitor ked prisla kontrakcia a bola teda riadne silna 😖 Asi som aj vydala nejaky zvuk, lebo sestricka na mna tak cudne pozrela a kazala mi pretocit sa na chrbat a uz som iba pocula ako krici na Dr. ze rodime a Julka bola na dve zatlacenia vonku. 😀

facovka
15. júl 2010

strasska,nadhera,tak babulka 😉 porod paradny, si sikula 😵 zelame vela zdravicka...
my po starom, zle zle zle..ja uz neviem kedy sito poriadne vychutnam..a este cakame na prachy od kupujuceho, zena berie hypo v mbank tak kym jej to schvalia,kym jej prevedu prachy,kym ona stareho vyplati a ten nas...no uz ani nespim, do 30.7.to musime stihnut 😒 nemate naaahodou niekto znameho v mbank BA?????