Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
11. aug 2010

pridávam aktuálne fofo 🙂

galanta
12. aug 2010

loss...no su krasne..obe.a teda sikula riadna,ze sa MIa uz sama posadi...sikulka je to poriadna. 😉

no a Šarlotka na Filipka neziarli,len ked sa zobudi a ja pridem k jej posteli smalym tak vtedy vidim znamky nespokojnosti.vtedy chce proste mna a nikoho ineho a hlavne nie maleho na mojich rukach vidiet.ale ziarli aj inak,hoci tak zlato.....predtym som si u nej musela to tulkanie tak trocah vymahat,kedze je po mne a nema to moc rada.ale od kedy sa narodil maly,tak si sama vyzaduje moju pozornost a to tak,ze sa tuli a stiska ma a vola ma maminka a ja si to konencne mozem uzivat tak,ako som po tom vzdy tuzila. 😵 😵 😵

no a teraz zacina to krasne obdobie,ked sarotka pred malym saskuje a on sa smeje a ona sa smeje na nom.vtedy su taki roztomili....maly je velky smejko,takak sarlotka nebola,ale zas ona bola sikovnejsia v pohybovej aktivite.onas auz stavala na nohy,ked sme ju tahali do sedu,on ako keby si zatial ani nevsimol,ze ma nozky./keby si ich nechytkal/ale nemozem sa stazovat,lebo on zas vylieza z kresielka a vzdy ho najdem prehnuteho ako luk so zadkom na zemi ako nervaci.alebo sa otoci v kresielku na brusko a zlieza ako starsie deti zo stolicky.no tusim si este uzijeme. 😀

a vy co? prestala uz nellynka na Miusku ziarlit?

galanta
12. aug 2010

joj a aby som nezabudla...vcera sme naseho Filipúšika ostrihali a mame doma blondaka.... 😵 vsetky tmave vlasy uz ma skoro dole a zostali mu jeho nove a to uplne blond.hihi.no je z neho modrooky blondak.len nevieme pokom.

mirka20
12. aug 2010

leni, to ako cvicite s filipkom, ze uz tolko toho dokaze? nas nic, len sa otocit za prsnikom a otvorit usta 🙂 no, este sa mu sem tam podari pretocit z bruska na chrbatik, ale to je skor nahoda.
loss, zlate su princeznicky 😵

galanta
13. aug 2010

miri.... 😀 s tym prsnikom som sa musela rehotat.hlavne ze vie,kde je papanie.hihi 😉 no a to on vylieza z kresielka naprotest,ze som ho tam strcla.joj mame doma nervakaaaaaaaaaaaaaa.bud sa smejka alebo nervaci.zrovne vcera sme tu mali vecer terno.skoro som skolabovala. 😝 😝 😝 vrestal akoby ho na noze brali.no a to bola sarlotak sikovnejsia ako filipko.noa le zas to ma aj obrovske navyhody.................akurat ti to idem pisat a maly sa tak blbo pretocil na gauci,ze sa skoro zvalil na zem.slavik ho tam polzil sice priecne,ale ons a uz tak divne gula,ze sa posunul ako rak dozadu a auz mu nohy aj ritka trcali dole z gauca. 😨 maly je cely zato ja som si treskal prst o stol,jak som letela. 😝 😝 😝 takze to su tie nevyhody.

loss
15. aug 2010

juj kocky dakujeme vcera uzz mala 7mesiacikov
a Nelly uz tak neziarli takze tiez mame super obdobie šaškujú spolu jedna radosť 😀

strasska
16. aug 2010

Ahojte, tak pozeram, ze si vychutnavame pocasicko, lebo prispievame sporadicky. My sme sa dnes vratili "z vyletu" ☹ Od dnes zaciname s Julkou cvicit, lebo preferuje jednu stranu...asi bola v brusku trosku naklonena,,,keby ste videli ten rev, no ale hlavne nech to pomoze.
Boli sme v meste cela family, rano s ockom a spat busom, bez ocka. Kupodivu sme cestu zvladli na 1*, ale zial mame aj zazitok otrasny.
Presli sme sa trochu po meste, lebo sme mali viac casu do odchodu busu a tak ze ideme kupit aj ciapku Miskovi. Vchod do obchodaku boli take tie tociace sa dvere, tak sme sa tam nasackovali aj s Miskom aj s kocikom, a len tak tak. Vychadzali sme z druhej strany a tam zase tocaky, len este mensie, tak som poslala Miska napred (viem blba ☹ ) Misko sa rozbehol a zastal rovno vo vchode, takze ho dvere sotili na zem, riadne sa nalakal. Tak som ho zobrala na ruky a podho s kocikom do tych dveri...jasne ze sme to tam zasekli, v istom momente som totiz nevedela kocikom pohnut ani dopredu a ani dozadu. Ked som to uz nejako poriesila, tak mi dvere narazali do noh...no poviem vam, mala som riadny strach ☹

loss
16. aug 2010

juj stras hrozny zazitok ☹

galanta
16. aug 2010

strass...tie dvere neznasam aj ja a ani tie na fotobunku.sarlotku vecne chytam na poslednu chvilu,aby ju nezaseklo,lebo ju to nevnima. 😝 😝 😝 no viem si predstavit ako si sa nalakala.ja neviem,ze nevedia trochu mysliet aj na deti a ammicky s kocikmi.ale to asi este vela vody pretecie.
no a s Julkou drzime palcve...urcite to vsetko dobre dopadne.aj ked ten plac si viem predstavit a aj teba aka si pri tom urcite spotena ako mys.ale vsetko to bude stat za to.tak sa drzte....

strasska
19. aug 2010

@galanta gal, ja uz teraz vidim, ze jej to cvicenie pomaha, a to cvicime iba od pomdelka...takze mam motivaciu 😀

inak baby, nemate nejaky kontakt v madarsku, chcela by som si objednat nosic liliputi z madarskej stranky, lebo vyjde az o 14eur lacnejsie...ale pdla mna mi to nedodaju na svk, ci?

moni1412
22. aug 2010

Ahojte babule, ako sa mate? 🙂

@strasska gratulujem k narodeniu Julky, az teraz pozeram ze uz mate drobceka na svete, dllllho som tu nebola 😀

strasska
22. aug 2010

@moni1412 dakujeme a uz si nam chybala. Vitaj spat 😉

moni1412
22. aug 2010

@strasska pokusim sa castejsie chodit, aj vy ste mi chybali 😉

ako sa vsetky mate? co nove?

ninka123
23. aug 2010

Ahojte, ja som tu nebola cele leto 😕 , blahozelam vsetkym novym babatkam a pripadnym tehulkam 😵
Mozeme sem este vobec nakuknut 😅?
My sme OK, rastieme ako z vody, takze starosti okolo deti je az-az... cele dni travime vonku, takze mamina nema na forum cas ☹ Ak bude cas, pripojime foto...
Pekny tyzden prajeme 🙂 😵

loss
27. aug 2010

ahojte
tak my sme sa vratili z dovolenky bozeee bolo super a deti boli zlaze 🙂
juuuj a v sobotu mi zacina skola

moni1412
31. aug 2010

@loss kde ste boli? 🙂
a uz zacinate? my mame zapis az 1.oktobra 🙄

galanta
2. sep 2010

baby nam lezu zubyyyyyyyyyyyyy.uz vyzerame obaja s drahym asi takto 🙄 .a zuby nikde. 😖 no snad mu ale vylezu skor ako malej.tej to trvalo az do deviateho mesiaca.hoci koli kojeniu,nech su rtadsej tam kde doteraz.

galanta
2. sep 2010

@loss ..zase skola???? nie je to nejako skor? ved si len teraz skoncila. 😝 😎

strasska
3. sep 2010

baby kde sa flakate, drobci Vas zamestnavaju?
Co mate nove? Dajte vediet ako riesite vzdor a ziarlivost, nech sa ja zaciatocnicka poucim 😀
Tak Misko sa dnes zobudil so sopliskom ako svet ... takze cely den mrnci a pyta sa na ruky. Uz mu skace asi aj teplota, sa mi zda, ale teraz spi, tak ho nechcem rusit. A to sa dnes chystam s Julkou na babsky vecer a zajtra na nakupy s kamoskami z vysky.
Tak teraz neviem, ci ostat doma...ale sak MM by to mohol zvladnut, nie? On vravi, aby som ale mne sa uz ozyva svedomie ☹

strasska
3. sep 2010

@facovka jeeeeeeeeeeeej sak ja som zabudla gratulovat oslavencovi...tak dodatocne vseeeeeeeeecko naj 😀
Ako sa dari?

loss
3. sep 2010

no baby uz ☹
@facovka aj my sa pripájame 😵 😵 😵 😵

loss
4. sep 2010

Tak dnes som bola v skole teda to bude 😒

galanta
5. sep 2010

strass...tak s tym vigantolom si ma dostala.... 😕 a vies co?????ja ho filipkovi stale zabudam davat.a v duchu som si hovorila...mozno je to aj na nieco dobre.a uz je to tu. 😀 ale ako snad pisu,je to len nedostatok v chuti ale clovek nikdy 😉 nevie....

galanta
5. sep 2010

a pridavam sa ku gratulacii Oliverkovi.anis a mi nechce verit,ze uz mate rok. 😵 vela vela zdravicka.viac ani neprajem,ostatne uz pride urcite samo... 😉

loss
6. sep 2010

gal my sme na tom podobne stále zabúdam..... 😒 a ako dobre
dnes sme boli prvý krát v škôlke,baby vôbec sme neplakali som zvedavá ako dlho nám to vydrží,alebo bude super a zvládneme to 😵
a Miky už štvornožkuje 😵 😵 😵

mirka20
7. sep 2010

ahojte 🙂
dodatocne gratulujeme oliverkovi k prvemu rociku 😵
gal, aj nam idu zubky, ale zatial matusko len vsetko hryzie a zacal sa budit castejsie v noci, takze to zatial zvladame.
vigantol - no super 😒ale aj my patrime medzi zabudlivcov, takze aspon dobra sprava 😅
loss, gratulujem k uspesnemu zvladnutiu nastupu do skolky. nas to caka v januari, tak som zvedava, ako dopadneme my 😒
my sme konecne zacali kakat do nocnika alebo zachoda, tak sa z rebeky moc tesime 😵 matusko uz ma 8,5 kg, 2.ockovanie za sebou zvladnute bez reakcie.

loss
7. sep 2010

miri vauuuu teda ste krasny že 8,5kg 😵 😵 😵

mirka20
8. sep 2010

loss, matuskovi veru chuti papat 🙂

loss
8. sep 2010

to je super my ideme do poradne v utorok dam vediet kolko vazime 🙂