Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
7. okt 2009

ozaj, Janka, ked som videla prvu fotku Tomaska, ako keby som Matuska hned po narodeni videla... velmi sa podobaju

ninka123
7. okt 2009

Ahojte, tak ja sa opat hlasim po poradni.. Vsetko OK, krcok v poho drzi, krpci tiez v poriadku... Takze dalsie 2tyzdne som doma 😵 potom na monitor a mozno do nemocky, ved uvidime... 😅
Janka, super ste nakoniec zvladli porod 😵 slny, drzim palceky, nech uz to mate za sebou 😵
Ja som sa dnes bala poradne, lebo vcera som vymalovala dve chodby, ale vdaka Bohu nic 😅 Asi ten hore nas ma rad 😵 Ale uz finisujeme s kuchynou, tak uz to bude lepsie....
Majte sa vsetky krasne, nevolnostovym malo nevolnosti prajeme 😉

facovka
7. okt 2009

slny super,myslime na VAs 🙂
kats gratulka ku knizke... 😵
moni,sme zvedavi co mas v brusku 🙂 inak aj mna pri tehu pobolievala jazva,ale hlavne ku koncu.. 😕
ninka, dobra si ako to zvladas,parada 🙂
loss, no teda ty si to poctivo odgrcias, aj za nas asi ☹

jankapo
7. okt 2009

ahoj tehulky 🙂
taaaaaaak slny, super ze uz mate termin, toto vam tak trosku zavidim, ze ste nemuseli trpnut kedy kde a ako..inak nezavidim 😉
ninka, u teba ja padam na rit, ake ty mas hlasky, v 32tt s dvojkami maluje chodbu!!! 😎 ty kokso, sa nechytam... 😀 sa mi zda ze ty budes prva dvojickova mama co bude prenasat... 😅
moni, juj, presne jak pises, Tomi uuuplne jak Matulko, ja sa smejem ze o par rokov mi ukazu fotku a ja nebudem vediet ktory je ktory... 😅 s tou jazvou ti neporadim, ale je dost mozne ze nejde o jazvu ale pokozku ako taku, ze sa natahuje,natieraj brusko, aby nepopraskalo... 😖

galanta
8. okt 2009

kats,tak gratulujem ku tehu knizke....

moni....a oni nepanikaria,ale pokial viem,NT test sa robi so konca 13tt.ani ja som ho z podobneho dovodu nemala,lebo v 14tt mi bolo povedane,ze uz je neskoro.tak asi preto sa tak ponahlaju. 😉

ninka...no teda....tak s dvojkami.fakt odvaha,ale asi si sa pri tom trocha kontrolovala a ked cloveku nic nie je,tak je to uzasne.no a s tymprenasanim...taku jednu poznam co prenasala 10 dni a potom s prpehladom porodila dvojky o ktorych ani nevedela.... 😀

moni...aj aj som po cisaraku a aj mna to tak pobolieva....no a na zaciatku ma vyslovene pobolieval rez.ale nebolo to nic hrozne.je to normalne.vsak este po slepaku,co mi operovali pred dvadsiatimi rokmi ma v tehu pobolievala jazva.tak asi na amternici to musi byt itit.pokial to nie su kolikove bolesti,tak si to proste navsimam.hlavne sa neboj.strach nie je dobry kamarat. 😝 😉

moni1412
8. okt 2009

gal no mne ten utz robili koncom 14.tt a to sa tvarili ze pohodka, nic sa nedeje 😒 kolko ludi, tolko nazorov.....
ved ja sa nebojim, len neviem co to je, tak ze sa spytam..... 😒

ninka na teba nemam slov 😀 obdivujem 😀 ja idem dnes umyt okna, lebo pred Vianocami s velkym brusiskom by sa mi asi zle.... a taaaaaaaak sa mi nechce, baby 😒

prdvcerom sme uplne zrusili cestovnu postielku doma, cize drobec mi beha uz len po byte, uz ani chvila ze viem kde je a je ok 😒 vcera Murkovi granule preberal, no vcera bol ako certik. nejake blbe obdobie mame 😒

kats
8. okt 2009

ninka 😀 ty si ale .... 😀 😀 je vyborne ze sa takto dobre citis 😉

baby a nemozu vas pobolievat aj tie zavesy/upony maternice ako sa natahuju?

takze dnes krv zobrata a aj fotku z utz mam 😀 drobcek ma 52mm co zodpoveda 11+6 😀 😀

asi uz fakt budem musiet zalozit separe album pre mimi, ked mi na kazdom utz daju fotku 😅

o tom NT sa bavili ze ta ich co to robi, chce aby jej objednavali do 13tt, ze najlepsie je vidiet od 11tt do 13tt, ale myslim ze to zalezi aj od lekara ofcialne je tusim do 14tt...

loss
8. okt 2009

caute

jej ninka ty si ale sikulo malovat v tehu klobuk dole
kats aj ja gratulujem ku knizke
moni,gal krasne vam pribudaju tt
pozdravujem aj dvojmaminky drobcekovia posluchaju?ake je to po porode s 2malinkatymi babenkami?
ja sa toho obavam
inak stale zapasim s rannou nevolnostou ale v priebehu dna je uz celkom fajn,buduci tyzden idem na cukor 😔

moni1412
8. okt 2009

kats super 🙂 a foto potom hod do albumu, zvedave sme 😉

loss chuda nase. 😒 ty si asi poriadne vydychnes ked porodis 😒 ranna nevolnost v 26.tt?!!!!! hmm, pribudaju veru. strasne to leti pri Deniskovi, ja som si este poriadne ani nestihla uvedomit ze som tehotna a uz som skoro v polovici 😒

facovka
8. okt 2009

no loss, u nas je to zahul,uprimne, pretoza oli je dost uplakany a kolikujeme 😔
janka si zase nestazuje, takze indivindi 😉
moni neboj, uzijes si este,ku komncu sa ti to bude vliect 😅

galanta
8. okt 2009

kats..no teda.tak ja pozeram album ...hladama ta fotka nikde....jasne ze ju tam daj.fakt sme zvedave.no a asi aj my budeem mat zakazdym fotku.no moj lekar sa vzdy pyta,ci chcem,a akosi neviem povedat nie.chcem sa proste doma popysit. 😵

loss....no uteka to...a je to super....uz som v 16tt a uz sa mi pozdava,ze mam pohyby...tak to zacalo aj u sarlotky.

moni asi as s tymi lekarmi pravdu....kazdy z nich ma valstnu teoriu,kedy je conajlepsie robit.

ninka...my sme prerabku bytu/stierkovanie a malovanie/zvladli este pred mojim tehu,tak mam teraz pokoj.ael nam zateplovali dom a teraz nie som schopna ani okna umyt.akosi si neviem najst cas....alebo ze by sa mi tak nechcelo????? 😀

jankapo
8. okt 2009

cafte,
hooo...lenus, blaho to neni ani u nas, celu noc som nespala... 😝 jo, klamala by som,spala som 2x 1,5h, zvysok sa kojilo. Nechapem. Asi ma chcel drobec usetrit rucneho odsavania. Vkuse na prsku. 😖 A ked uz uz zaspaval, tak sa pokadil, tak prebalit, zas sa prebral, prsko a dokola. Rano nic moc teda. Stale mam chlapa doma, tak neviem co je to mat dve deti sama. Peklo zacne buduci tyzden. 😉 Cez den este celkom dobre pospi, ale prd z toho, ja musim cez den fungovat. Segra sa ma pytala ze kedy to planujem dospat a ja ze tipujem ze o takych 51 tyzdnov... 😎 Asi tolko. 😅

moni, jak pise lenka, este si na to svoje tehu ponadavas. 😉 a tes sa ze ste doteraz bez problemov. to je uuplne super.

loss, moja svagrinka sa takto tiez trapila, je to o drzku toto. 😒 ale vydrz, uz si blizsie ako dalej a snad ti nebude zle do 38tt... 😕

gal, este si pekne dovol take ze "nechce sa mi" pri 2 si to moc nedovolis 😉 chvilka casu, tak ficis, ci sa ti chce ci nie...ale nevadi, mozno sa konecne naucim poriadok udrziavat a nie robit... 😀

dieta sa mi puci, koniec volna...a to som chcela pracku postavit a ineeee... 😅 letiiiiiiiiiiiiim.pa

tomzuzka
9. okt 2009

Ahojte babenky, aj ja sa z radosťou pridávam do tejto témy 😀 Pozdravujem Lubku-slnyecko, nech vám obom dobre dopadne pôrod. /prvý sme absolvovali spolu🙂 zdá sa mi to strašne dávno, naši drobci sa narodili v jeden deň / Nám by sa druhé bábo malo narodiť na začiatku mája..teraz som v 11tt., býva mi zle, ale už sa to trochu zmierňuje...

ninka123
9. okt 2009

Ahojte kocky 😵 Janka, vy mate teda pekny kojaci maraton 😉 Uvidis, buduci tyzden to bude v poho, ziadne peklo... Ja sa trochu bojim kolik, lebo Lucka kolikovala do 11 tyzdna 😒
Inak ja s tym malovanim nie som az taky macher, medzi chodbami som mala 3hodky pauzu... dnes uz len stetcom korigujem, co muz namaloval, tak je to lepsie...
Idem nieco poupratovat, kym mam cas.. Majte sa krasne 😵

slnyecko
autor
9. okt 2009

Tomzuzka vitaaaj medzi nami,spolubojovnicka moja 😀 veru v jeden den,boze spomienky... 🙂 teraz uz s usmevom,no vtedy mi do smiechu nebolo,som zvedava ako to bude teraz.A vam sa ako dari?Aj mne byvalo na zaciatku zle.Tak a bude dalsie majovcatko co?alebo mozno aj aprilovciatko.Drzim vam palce,nech ste vsetci zdravi a nech mas poho tehu 😵
Baby mna ide rozdrapit odspodu akoby mi maly mal uz uz vypadnut,kazdy pohyb je namahavy a ked sedim akoby som mu na hlave sedela 😠
No uz len zajtra a pozajtra a sme 4 clenna rodinka,tesim sa!

galanta
9. okt 2009

jankapo....no s tym nechce sa mi.....noaz tak celkom to nieje.mam pocit,ze uz terau som v jednom kole.mala ani na sekundu neposedia to nehovorim,ze doma vydrzime len chvilu....a keby sme aj boli doma,no uz po vcerajsku nenajdem odvahu pri nej nieco robit.vcera som sa len obliekala,ze ideme von a na malu padla cela komoda....ja som fakt myslela,ze je po nej.komoda je vysoka asi mne po hrudnik a to nehovorim,ze na nej bol televizor. 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 dakujem vsetkym svatym,ze zije.ma len odreninky okolo nosteka a rozrazenu pericku.ani si neviete predstavit,cos ami za tu sekundu,co som tu komodu zdvihla prehanlo hlavou.ani ju pod nou nebolo vidno...ttakze se....m cele okna,nech aj zhniju. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

galanta
9. okt 2009

inak vsetko naj novej tehulke .....

slnyecko...uz to vydrz.....fakt to uz mas len za par. 😵

facovka
11. okt 2009

slny, zajtra sa drz, ahned piis...cmuki 🙂

slnyecko
autor
11. okt 2009

Ahojte baby,jooj ako mne lepi... 😅 o stvrtej vyrazame z domu...zaludok stiahnuty,pocit na vracanie...nejako sa toho cr bojim,tym ze som to prvy krat znasala az velmi dobre sa bojim ze teraz to uz moze byt len horsie.A blba este som si citala o sekciach a co tam niektore baby popisali hroza pomysliet 😢 chlapi mi odisli do kostola a ja ako som zostala sama tak to na mna dolahlo.Ale vysledok bude hadam stat za to tak to sa velmi tesim-na Martinka maleho 🙂
Nebojte hned ako budem schopna sa vam ozvem,pa

moni1412
11. okt 2009

slnyecko prave preto ze si prvy znasala super, sa nemas bat druheho 😉 baby co znasali prvy dobre, uz potom je to potom aj pri dalsich. hlavne sa neboj, myslime na teba vsetci 😉

galanta
11. okt 2009

jasne.slny...drz.sa a jasnacka,ze cakame spravicky...papa 😵 😵 😉

basika
11. okt 2009

slnyecko - držím prsty...kde ideš rodiť?

verulka
11. okt 2009

slny, drziiim palce..cochvilka pribudne 3.majovcatkove babatko 😵

jankapo
11. okt 2009

Lubi,vsetci na vas myslime (dufam, ze nie celu noc 😅 ), chlapi sa urcite za maminku a Martinka pomodlili a bude vsetko OK. 😉 Uzi si porodnicu a utekaj domov k chlapom, to uz budete riadna rodina. 😵

Dnes volala svokra, tak,ked jej Marek povedal,ze dojdeme ked DETI vstanu, skoro som odpadla!!! Ze nase DETI. 😵 Juuuj, babenky, pecka je to so vsetkym co to obnasa. 😝 Tehule, spinkajte kolko sa daaaaaaaaaaa. 😅

galanta
12. okt 2009

jani....a ty si myslis,ze tehule spia??????? 😀 no to by sme nemohli mat doma šarlotku.vcera po strasne dlhej dobe isla vecer normalne spat.inak rano vstava prva,vecer zaspava posledna okolo pol jedenasteja to nehovorim ,co je cez den a v noci?dnes sme boli asi 10 x hore.takze az taka velke zmene to nebude.jedine,keby to druhe bol spachtosko. 😉
mne ked s aniekto stazuje,ze nespal tyzden,lebo dietatu idu zuby,mne ej to len smiesne,lebo my to amme uz rok a pl akoby ejj isli zuby.....teraz jej ale idu naozaj tak sa pridali hnacky a cez den je zla ako sto certov.neviem,ci sa mam na nu jedovat,alebo ju lutovat.takze fakt ked vecer uz by som spala ako medved a mala ma este tolko energie,ze mi pcha zapsavajucej do nosa prsty,tak uz som fakt mimo.no bude to od marca vesele....... 😅

no co poviete.ma to uz slnyecko za sebou??????,nas dnes caka sono a poradna,tak drzte palce.my uz sa nevieme dockat.

eviku78
12. okt 2009

slny, dnes na vas myslime a drzime palce. 😵

verulka
12. okt 2009

jani, no uz ste ozaj rodina 😵 parada..etsim sa z vas prevelmi..
slny, drzte sa 😉

moni1412
12. okt 2009

janka ako mozes cosi take napisat??????? 😕 ved aj ty si mala Matuska a bola si tehula.... ty si fakt myslis ze sa da oddychovat a spat??? 😀

galanta
12. okt 2009

ahojte......tak ja viem,ze dnes sa tu caka na uuuplen ine spravy,ale musim sa pochvalit............boli sme na sone.vsetko ok,tak ako ma byt a ckame pravdepodobne dievcatko.jeeeeeeeeeeeeeej ako sa tesim.no ocinko chcel samozrejme chlapa,ale maminka sa naaaaaaaaramne tesi. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

eviku78
12. okt 2009

gal, supeeeeer. take nieco by som si v kutiku duse priala aj ja. 😵 normlane si mi presvietila dnesny den. tesim sa s tebou.