Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
14. jan 2010

loss gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeme 😵 joj, poriadna baba, veru 😉 vela zdravicka a mliecka 😵 krasna je malicka 😵 😵 😵 😵 baculka nadherna 😵

strasska tak to hej, z KE do dedinky.... asi nic moc... a kamaratky tam nemas nejake? ked pises ze nazeras do dvorov 😀

gal v tabulke je predo mnou este katka.1, ale myslim ze sem nechodi velmi. nestras 😀 normalne sa zacinam bat 😒

vs3
14. jan 2010

Loss gratulujeeeeeeeeem 😵 Malicka je prekrasna 😵 😵 😵 A tie miery poriadna baba veru 😵 😵 Vela zdravicka a mliecka prajeme 😵
Babulky mna strasne boli chrbat krizova cast, neviem, ci som poprechladana, ci mam len vyskoceny stavec neviete poradit ci mam ist s tym k lekarovi ak ano akemu alebo na masaz to mozem v tehu? Som uz zufala, auuuuu 😢

moni1412
14. jan 2010

vs masaz by sa v tehu nemala, neviem ci cele, ked si len na zaciatku...... 😒 ale k dr. by si asi mala zajst ked je to take zle.... najskor asi obvdonemu, ten by ti mal poradit kam dalej 😉 skore uzdravenie 😉

kats
14. jan 2010

Obrovska gratulacia Loss 😵 Mia ma paradne miery a ta foto 😵 😵 krasne buclatucke spokojne babo 🙂

moni 😉 uz budeme teraz teba pohanat 🙂

stasska vitaj, bude super ked sa pridas 😉 spolocne budeme trenovat slovnu zasobu

vs lekara neporadim, asi na vsetko najskor k obvodakovi 😝 masaz v tehu len specialnu pre tehotne, inak velmi nie 😒 a nemozes to mat len ako priznak tehotenstva?

segra v porodke... dali jej vyvolavacku, otvorila sa na 3cm a stoplo sa jej to 😝 takze zas skusia zajtra .... pritom termin ma az v nedelu 😕 no uvidime, uz sa neviem dockat 😀 len nech ju tam dlho netrapia 😠

neviete v ktorom tyzdni sa chodi na cukor?

galanta
14. jan 2010

vs3...no aswi moc neporadim,len tolko,ze ja som pri sarlotke mala naozaj bolesti v bedrach svetkeho druhu,takze to moze byt aj z tehu.alebo sa ti vazivo uvolnujke a to je dost neprijemne.mozno pomoze na tvrdsom podklade urobit kolisku.

galanta
14. jan 2010

baby....ja som boal vybavovat zvyseny rodicovsky.a dopadlo to tak,ze som si musela ist vsetky papiere zobrat do galanty,lebo ked sme sa prestahovali,tak som to proste neurobila.tak som isla 130 km a vsetko mi dali a ked som zavrela dvere,zistila som,ze mi vsetko vypissali na nejaku inu zenu. 😝 este ze som to zistila v galante,lebo inak by ma bolo uz v prievidzi slahlo.no a aby toho nebolo dost,ked som bola uz na urade prace v prievidzi,vsetko som vyplnila odovzdala dala si skontrolovat a spokojna odisla.noa a dnes ma cakal telefonat,ze vraj...draha pani,ze budli sme vam dat podpisat ten papier na zvyseny rodicovsky,budete musiet prist zas. 😝 😝 😝 😝 no neporazi ma?tak tam zas zajtra letim.a tos om myslela,ze aspon tu to prejde lahko.ak ste to este nahodou nevybavovali,prajem hladsi priebeh ako u mna. 😎

moni1412
14. jan 2010

kats este radsej nepohanajte 😀 este mam cas 😅 neboj, sestra bude mat rychlo za tym 😉

gal sme na Slovensku, ze sa vobec este takymto veciam cudujes 🤐

verulka
14. jan 2010

loss, gratulka..
moni neboj nic, pekne porodis namoje narodky a je to 😀 to j eden pred terminom...

moni1412
14. jan 2010

verul ty mas 18. narodky? 🙂

kats
15. jan 2010

tak hlasim ze segra to mala fakt rychlo za sebou 😀 v noci sa to rozbehlo a po polnoci bol misko na svete 😀 3200g 🙂 poobede ideme s matusom okuknut bratranca 😀 😀
verul nie si ty az april ??? 😀

mirka20
15. jan 2010

ahojte 🙂
kats, sestre gratulujeme a prajeme rychle zotavenie a vela zdravicka obom a taktiez vela sil 🙂
a ja som bola tento tyzden na cukor 😉
vs, mna na zaciatku tehu seklo v krizoch a bola som na masazi a pomohlo (nelezala som klasicky na bruchu, ale na bokoch a slo to). a tam robia aj masaze pre tehulky, takze ked pojdem nabuduce k nasim, urcite tam pojdem, lebo uz to moje brusko dava chrbtu dost zabrat 😅 ale ak to nie je z krizov, tak urcite chod k dokimu.

moni1412
15. jan 2010

mirka kde to chodis? ked tam robia masaz aj pre tehulky.... joj, aj ja by som niekedy potrebovala.... 😅 viem ze normalnmi maseri sa boja masirovat tehotne, hlavne s väcsim bruskom uz..... 😒

galanta
15. jan 2010

joj....zvyseny je konecne vybaveny.....len som ju tatne upozornila,ze ked nastupujem na matersku 2.2.,tak za ten ejden den mam narok na cely rodicovsky este aj vo februari. 😵 😵 😵

ninka123
15. jan 2010

Ahojte, len sme rychlo nakukli, lebo akosi mi to nevychadza chodit sem.. 😅 pridala som nejake foto, ale aj tie su uz 2tyzdne stare 😔 😅
Loss, velka gratulka, princezna je krasna 😵 😵 😵
My sme celkom v pohode, kojim aj prikrmujem, dvojky su zdrave, len Lula ma od vcera akesi sopliky...
Prajeme pekny vikend vsetkym maminam, deturencom, tehulkam aj brusenam 😵

strasska
15. jan 2010

Ahoj, chcem sa opytat, ci nahodou niektora z Vas neodmietla tipple testy? Teda ci je to v pohode, alebo ked naberiem odvahu, ci mam ocakavat hromy blesky?

kats
15. jan 2010

strasska, hromy blesky od lekara asi budu ale co uz 😉 ja som nemala tie gule odmietnut testy aj ked som si nepripustila iny vysledok ako dobry 😅
ninka, nedivim sa ze nestihas konikovat 😉 hlavne ze ste v poriadku 🙂

galanta
15. jan 2010

strasska...no kaslala by som na lekara a pokial viem,tak verulka ich odmietla a nepamatam sa ,ze by to neprezila.je to predsa na tebe.si dospela a svojpravna.on ti amximalne moze povedat len svoj nazor a vnucovatti ho ....no na to asi pravo nema.a pre dobre vstahy s nim,by som mu to slusne vysvetlila a on to podla mna bude respektovat. 😉

galanta
15. jan 2010

ninka..no krasna rodinka.... 😉

moni1412
16. jan 2010

ninka krasne fotky 😵 Lucke prajeme skore uzdravenie, strasne vela deticiek teraz kasle, sopli, neviem co to 😒 my mame ten kaslik uz druhy tyzden a nevyzera ze by chcel prejst 😖

mirka20
16. jan 2010

ahojte 🙂
moni, na masaz som bola v pd.
ninka, krasne fotky. super, ze ste ok, dufam, ze lule coskoro sopliky polavia.
moni, u dokiho ste s tym kaslom neboli? 😕 neviem, ci som len nepostrehla, mozno si tu o tom pisala.
strasska, urcite to mozes odmietnut, ked chces, nutit ta do toho nemozu.

moni1412
16. jan 2010

mirka kde v PD? 😕 tam cosi take je?
boli sme, v pondelok, u dr. dala malemu dva sirupceky ale nemam pocit ze by mu to prechadzalo 😒 uvidime este par dni, bola by som rada keby som tam uz nemusela ist s nim 😖

mirka20
18. jan 2010

moni, v pd na severe-kopaniciach v tom zdravotnom stredisku, kde je aj gynekolog je masazny salon, len neviem, ako sa presne vola.
drzim paste,nech sa deniskovi polepsi a nech je uz zdravucky

galanta
18. jan 2010

moni...az teraz som si vsimla tvoju fotku z 3D sona.no teda ta je krasna....to si kde bola na sone?ani si nepamatam,ci som vobec taku krasnu fotku niekedy videla.Lenka na nej vyzera,akoby ti ju vytiahli z bruska a odfotili tak.no teda fakt cumim. 😕 😕 😕

galanta
18. jan 2010

pocujte...aj vy mate takeho spomaleneho kona ako ja?vsak cakam minutu,kym mi nacita stranku. 😝

moni1412
18. jan 2010

mirka dik 😵

gal u nas v BN 🙂

ja mam dnes spomaleny cely net neja 😒

ninka123
18. jan 2010

Ahojte kocky 🙂 Moni, Lenka je fakt ukazkova 😵
dakujeme za prianie uzdravenia, ale uz soplikuju vsetky tri deti, vdakabohu mali menej, takze im odsavam max.3x denne... Inak nic, tak deti obisli len s kvapkami do nosa...
Som z toho trochu smutna, lebo tym padom nechodime von 😒 A dnes aj dost snezi 😔
Ale vsetkym ostatnym prajeme krasny zasnezeny dnik 😵

ninka123
18. jan 2010

A pridala som foto z minuleho tyzdna 😉

loss
18. jan 2010

ahojte kocky som doma
teda 2deti je parada krutim sa ako igetit v peci 😀 ale som stastna ze mam potom
ako sa vam dari?
uz ste mi chybali idem pocitat v ramci moznosti co je nove

moni1412
18. jan 2010

ninka dik 😵
inak super foto, ta posledna je krasna 😵 mooooji, my sme dnes boli konecne vonku aj ked ten kaslik este je,a le uz sme boli obaja nervozni 😒

loss no vitaj, dvojmaminka 😉 gratulujeme este raz, moja 😵 vela zdravicka a aj mliecka nech je dostatok 😉

loss
18. jan 2010

mon daakujem a aj ostatnym za gratulacie 🙂
takze teraz ty?