Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

aly
13. okt 2010

misanik dakujem 🙂

verulka
13. okt 2010

@aly wow aj vam sa podarilo aly? 😵 gratulujem 😵 😵 😵

aly
13. okt 2010

vyzera ze ano, a dakujem 🙂

galanta
16. okt 2010

@aly joj ja som bola u lekara hned.lebo som musela hned zacat uzivat lieky na udrzanie.a doma co som mala tak mi dochadzali.a to som prisla ku lekarovi total nevhodne,este som tam bola prvy krat,ale zobral ma chvala bohu a so sonom som ani nepocitala,ale naozaj potesilo. 😀 😵 😎 no ale jasnacka,ze ked je vsetko ok,tak by aj mna boli vysikovali na neskorsi datum.joooj a šarlotku som videla este skor ako v piatom tyzdni.no teda ...videla som ju vlastne este ako vajicko,dokonca viem z ktoreho vajecnika je....hihi 😀

aly
16. okt 2010

gal 🙂 vidis a ake mas krasne deticky teraz

veronica1
16. okt 2010

Chvilu som tu nebola a ako vidim, tak sa to tu pekne rozrasta s tehulkami, vsetkym blahozelam a chcem sa pochvalit: 28.septembra o 20.40hod prisiel na svet Laurinkin bracek Marko s mierami 50cm a 3680g. Mame sa dobre, mliecka mame dost, ja som sa uz tiez celkom z porodu spamatala, hoci to prebehlo rychlejsie no tentokrat som rodila bez epiduralky tak som si tu bolest uzila 😀 . Akurat mame jediny problem-zacali nam koliky, tak som nasadila Espumisan a je to uz trocha lepsie. Mate niektora nejaky osvedceny recept? Dakujem za kazdu radu, nieco som uz aj skusala-cvicenie, tepla plienka na brusko...Nechcem mu davat kazdy vecer kvapky, tak by som uvitala keby nam pomohlo aj nieco ine. 😉
pridavam aj foto

galanta
17. okt 2010

@veronica1 jooooj gratulujem....mate nadherne deti.no a marko mal nadherne miery. 😉 aj my sme mali koliky,hoci nie moc dlho.ale nam pomohlo,ze ja som pila cajik na upokojenie bruska pre baabtka.nedavala som ho filipkovi,ale pila som ho ja a ked nebol cas,tak som si len po kazdom jedle hodila do zaludka lyzicku granul fenikloveho cajika pre deticky hipp,a pomohlo.aj moja kamaratka vyskusala a vsetko je ok. 😉
no a nemusis si kupovat drahyc ej z lekarne,popradsky caj s obsahom fenyklu,rasce a anizu stoji 20 korun,podpori nielen kludne brusko ale ak kojenie. 😉

veronica1
17. okt 2010

@galanta - dakujem, sice fenikel a aniz som volakedy nemohla ani citit, teraz ho uz pijem v kojacom caji(clovek si kvoli detom zvykne na vsetko), ale vyskusam si kupit ten caj co si pisala a pit ho po kazdom jedle, sice je to asi skoro rovnake zlozenie, len v tom kojacom su este naviac nejake ine bylinky.

mirka20
17. okt 2010

@veronica1 , gratulujeme 😵 niekedy na koliky nezabera nic, len ich prezit. ja som pila caje, cvicili sme(aj ked nemal matusko problem s prdkanim ani kakanim), aj tak sme si to obdobie preplakali. nosili sme sa, hompalali na fitlopte. drzim paste, nech vam to coskoro prejde. 😉

strasska
18. okt 2010

Tak caute, v sobotu sme sa vratili od prababky. Pochvalila nas, dom cely, skoda minimalna (iba jeden zlomeny hacik na vesiakovej stene-moja robota ), statok OK. Vraj mozeme prist strazit aj nabuduce 😀
A vidim, ze sa to tu rozbehlo, tak sa tesim a gratulujem vsetkym tehulkam! 😉

veronica1
19. okt 2010

@mirka20 - dakujem, ja tiez pijem caje aj cvicime, no niekedy naozaj nepomaha nic. Este k tomu sa mi zda ze ma aj reflux, tak neviem co je horsie. Uz sa neviem dockat kedy pojdem do poradne aby som sa mohla na to lepsie opytat aj lekarky.

galanta
19. okt 2010

@veronica1 joooj veronika...ked sa tak ttrapite,tak chod do podarne aj skor......nato su poradne.proste tam pridi, a povedz,ze sa potrebujes poradit.detske lekarky su vacsinou velmi ustretove a nikdy som nepocula,ze by zufalu mamicku odbili. 😉

kats
19. okt 2010

@veronica 😵 😵 krasny je gratulujeeeem 😵 😵 my sme na bolave brusko davali espumisan... veeelmi pomohol... fical na nom este aj v roku 😅 tieto kvapky sa nevstrebavaju, netravia... len prejdu crevom a spravia co maju... tak by nemal byt problem ked ich bude dostavat kazdy vecer 😉 drzim palce nech mate cim skor poko s prdikmi 🙂

galanta
19. okt 2010

ahojte dievcata...mohli by ste poradit? akosi nevieme pre filipka zohnat overal na zimu.neviete poradit,kde by sa dal zohnat vkusny overalik za rozumnu cenu?lebo bud maju priserne drahe,alebo zas oooootrasne. 😝 dakujem za radu.

mirka20
19. okt 2010

leni, ja nakupujem prevazne na mimibazar.sk alebo babybazar.sk. daju sa kupit pekne a za fajn cenu.
dnes som bola aj ja pozerat pre matuska v detskom sekaci na sidlisku, ale nemali. takze aj ja tam budem musiet nahliadnut 🙂 mame doma sice jeden, takze ak by sa aj zozimilo, sme pripraveni, ale este jeden nahradny nam treba

galanta
20. okt 2010

@mirka20 tak uz sme kupili....nakoniec sa nam podarilo v kiku.za 15 eur. 😉

mirka20
20. okt 2010

@galanta super. ja som uz vybrala par overalikov z mimibazaru, takze uz sa len rozhodnut 🙂

galanta
21. okt 2010

@mirka20 a nebojis sa,ze to matuskovi nebude dobre? lebo my sme vyskusali niekolko a len jeden mu naozaj sedel.inak veci su tam super.....fakt by som polku objednala. 😉

mirka20
21. okt 2010

@galanta nie, lebo tam baby bud napisu rozmery alebo si ich vypytam. a musim poklopat, ze doteraz som neobjednala nic, co by nam nebolo dobre. a to som tam uz objednala veeeela veci. ozik, vcera som citala v prievidzku, ze v sobotu je burza detskeho zimneho oblecenia v materskom centre na zabniku.

galanta
21. okt 2010

@mirka20 joooj...mne niekto hovoril,ze 23,10,bude v slniecku burza.tak tam urcite pojdem a nevies,od kedy do kedy by mala trvat? akosi som sa ku prievidzku nedostala.ale idem mrknut,ci nemaju internetovu stranku.

galanta
21. okt 2010

tak uz som to nasla.je to od 9,00.do 16.00.jasnacka,ze sa tam pojdem pozriet. 😎

strasska
21. okt 2010

@galanta
@mirka20
ja som kupila zimny overal tiez z netu, ale ta moja slecna nejako rychlo rastie, tak dufam, ze jej uz nebude maly 😒

strasska
21. okt 2010

Uz sme po ockovani, zatial sa da, vela sa nosime a o chvilu asi zacneme zrazat teplotu. Mame vsak sople, myslite, ze je to reakcia na ockovanie?
Inak stav po poradni: 5900gr/64cm 🙂

galanta
22. okt 2010

@strasska krasna vaha,,,,, 😉 inak ,niekde som pocula,ze po ockovani sa podobne priznaky mozu vyskytnut,ale ako vravim,len som to pocula.ci je to pravda,by som si aspon telefonicky overila z lekarky. 😎

mirka20
24. okt 2010

@galanta bola si na tej burze? ja som tam bola kolo jedenastej a tam bolo tolko ludi 😒 som cakala skoro hodinu na kosik. ale mam zopar kuskov doma, takze statie bolo uspesne 😵 a bola so mnou aj rebeka s manzelom, tak ta sa tam tak vysantila 😅 4.12. je burza hraciek, tak aj tam by som sa chcela ist pozriet, ak mi to vyda.

galanta
24. okt 2010

@mirka20 mne to nehrozi tam ist znova.....skoro ma porazilo ked som videla tu soru ,,na banany". 😝 😝 😝 len som sa otocial a isti to net s jeho bazarikmi.tiez somt am nasla par kuskov. 😉

strasska
25. okt 2010

@galanta
@mirka20
Ste podarene nakupovacky 😀

strasska
25. okt 2010

Ahojte,
zda sa, ze prekovame ukazkove obdobie rastoveho spurtu, cize ja v noci toho vela nenaspim...dnes som kojila kazdych cca 90 min, no ja co si pamatam, tak 3.40, 4.50, 6.20 a o 7.15 uz svitorila. Ale davam tomu cas, na umele sa nechystam, verim, ze to rozkojim. 😉
a okrem ineho sa nam s nocnymi desmi budi Misko, takze je to zaujimave 😖

galanta
25. okt 2010

@strasska ......stras... 😒 no tak my taketo noci amme pravidelne. 😝 ja uz vobec neviem ,co je spanok.sarlotka to mala do dvoch rokova filipko?teraz pekne pokracuje v tradicii... 😝 najhorsie na tom je,ze teraz ked by som mohla spat,ked sa budi na zaciatku noci len kazde dve hodiny,tak ja z unavy ani oko nezazmurim.niekedy sa cudujem,ze som este neodpadla.s pokracovanim nocis a to zhorsuje az sa dostaneme ku budeniu kazdych 15 minut.
no len ta fakt lutujem koli Miskovi.tie nocne desy su faaaakt otrasne.nie je nic horsie,ako pocut uprostred noci svoje dieta jacat. 😒 drzim palce,nech ratovy spurt coskoro prekonate a Miska preidu tie desy. 😉

strasska
26. okt 2010

@galanta Minule to bolo strasne aj krasne zaroven...krical na mna, nieco s vrtulnikom, ze sa boji. A ked som ho zobrala na ruky, tak sa ma spytal: Mamka ochranis? Som sa skoro poskladala od dojatia 🙂