Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

kats
22. sep 2009

angel a musino gratulujem k dalsim majovcatkam 😀
baby, vy sa mate ze uz balite 🙂 aj ked na druhej strane som rada ze nas to caka az v aprili 😅 😀
a stym bruskom... no mne odrazu narastlo od soboty 🙂 som sa muza pytala ci to je len z toho ze som sa na obed napraskala ... no a ono to ostalo 😀

verulka
23. sep 2009

baby, tak tomino sa dnes rano narodil- o 6,05 a je to riadny valibu- 3960g a 53cm..podrobnosti doplnim, ked si s jankou zavolam 😉
gratulka obrovska 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
angel, musino aj vam 😉

galanta
23. sep 2009

jeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 GRATULUJEME JANKE........................tak uz to ma za sebou.......budeme vsetky cakat na nove spravicky.......joj a taky chlap velky je to...vsetko naaaajlepsieeeeeee............................... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

galanta
23. sep 2009

angel ,masimo...gratulujeme......................

miri.......brusko mam uz aj ja .normalen som nechapala.......a nie je to z obeda. 😀 uz to neprejde.a mate 3,8 cm.gratulujem.tak uz tiez ste riadni......

slnyecko..no jasne zbal sa.......co ty vies,kedy to pride?

mirka20
23. sep 2009

juuuj, az mam zimomriavky. strasne sa tesim, ze to uz ma janka za sebou. verul, ked budes s nou volat, ze jej z celeho srdca gratulujeme a prajeme rychle zotavenie, primerane vela mliecka a malemu tomaskovi vela sil a nech pekne poslucha maminku 😉
slnyecko, si na rade, tak urcite zbal tasku 😉

moni1412
23. sep 2009

fiha, tak Janka uz ma malinkeho na svete? gratulujeme aj my 🙂 a prajeme vela zdravicka 😵

verulka
23. sep 2009

news su v majovcatkach, nechce sa m ito pisat 2X 😅

slnyecko
autor
23. sep 2009

Ohohooo,tak Janka to uz ma za sebou,ja odpadnem asi som uz fakt na rade,teda balim dnes tasku sme boli aj na nakupy tak mam hadam vsetko.Aj ked som to uz raz absolvovala aj tak neviem co zbalit a co nie...eh,neznasam balenie...
Jani,gratulujemeeee 😵

moni1412
23. sep 2009

slnyecko vy sa drzte... kedy mas ist najblizsie na poradnu?

slnyecko
autor
23. sep 2009

najblizsie teraz v piatok,to uz idem do nemocnice na poradnu k primarovi,a snad sa teda aj dohodneme ze co ako,tak som zvedava ci mi to uz naplanuju ci az na dalsi tyzden.Inak nedate mi niekto cislo?ja tu niesom s nikym v kontakte tak aby som mohla dat vediet co a ako...

moni1412
23. sep 2009

slnyecko IP.... 😉

loss
23. sep 2009

jej Janulka srdecna gratulka takze uz si dvojmaminka a maly je tada riaden valibuk takze vela,vela zdravicka obom
musino aj tebe srdecne gratulujem k potvrdenej fazulke v brusku

mne je dnes na velky prd zase grciam nic ma nebavi len lezim mala je u rodicov na noc lebo som KO a cely den sa s nou hral tato,dufam ze do zajtra to prejde 😔

moni1412
24. sep 2009

loss teda, ty to mas tazke veru 😒 snad sa len nepotvrdia slova tvojho dr. ze to zvracanie prestane v januari .... moooja 😒

loss
24. sep 2009

moni dnes uz je lepsie ale vcera som si musela dat Torecan
a co ty ako sa mas?

moni1412
24. sep 2009

ja fajn, dik za opytanie 🙂 celkom sa da... uz aj unava ako-tak ustala, ale niekedy mam poobede dost. 😀

yanqua
24. sep 2009

Caute baby. chcem sa vas spytat na vas nazor.prvy porod som mala prirodzeny, teraz zvazujem epiduralku, a fakt neviem ci dat ci nedat... 1x som sa dost vytrapila, a nevladala moc tlacit, neviem... vy ako, davate epi?

kats
24. sep 2009

porod 🙂 no nestihli mi dat epi, aj ked som ju straaaasne chcela 😀 takze som si povedala ze ani na druhy nepotrebujem 😀 ale ved uvidim ked zacnu bolesti 😀 😀 😀

loss dufam ze ti nebude zle az do januara 😝 😝 fuuuuj aj mne je hnusne zle, ako pri matuskovi vobec nebolo, tak si to teraz vynahradzam 😝 😝 pevne verim ze to max za 2 tyzdne konci 😉

loss
25. sep 2009

caute
moni ja som dos unavena casto nejaky prival v 2trimestri sa nekonal ale to asi preto ze sa krutim okolo Nelly
yanqua ja som rodila s epi podla mna je to sila ak nepojdem cisarskym dam si epi zase
kats no utesujem sa ze uz je to menej ako polovica tak hadam zvladnem a dufam ze tebe to ozaj za 2tyzdne prejde

mirka20
25. sep 2009

yanqua, ani ja som pri prvom nestihla epi, ako kats, ale ja sa pri druhom na to opat chystam. snad to uz stihneme 🙂
baby, ja s vami tak sucitim. ja neviem, ako by som zvladala to bleeee 😖 ja som to nastastie ani pri rebeke nemala, tak snad sa mi to vyhne aj teraz. ja mam zas odpadavacie stavy 😒 nastastie som to zatial vzdy predychala.

galanta
25. sep 2009

baby....no s tym,ze je vam zle vas faaak tlutujem.ja som doteraz machrovala,ze mi nic nieje,ale posledne dni mi stacilo aj to,ze som mala zaludok ako na vode.vzdy mi pomohol zakusok a drahy sa smeje,ze si nemusim vymyslat,ked mam nan chut,ze staci povedat... 😀 ale fakt ja mam asi nejaku niczku hladinu cukru,potom som akoby taka rozklepana a dam zakusok a som ok.no jednoznacne drzim palce,nech vam to uz prejde. 😵

yanqua...no nemam svoje skusenosti,ale nie raz som od kamaratiek pocule,ze prvy mali porod bez epi a druhy s,a ze keby boli vedeli,take bleznive pri prvom porode niesu.ze sa to nedalo porovnat a ze preco sa trapit,ked si mozu pomoct. 😉

slnyecko
autor
25. sep 2009

Jaaj baby smutna som dnes...bola som dnes na poradni v nemocke a vraj opucham takze v pondelok do nemocky na dva dni nejake odbery a moc pobrat a tak.ak to nebude dobre tak rovno cr mi urobia,ak hej tak ma pustia a az 14-teho cr.Som si dobre porevala ze chudacik kubko bude bezomna o dva dni navyse a zrovna teraz ma obdobie ze mamaaaaaa ☹ je mi ho luto drobceka.Tak ale zas aj horsie mohlo byt nie?Mne je to teraz tak luto furt sa mi tlacia slzy do oci,no hormony robia tiez asi svoje 😅

moni1412
25. sep 2009

slnyecko neboj, chlapi to doma zvladnu 😉 ty si trosku oddychnes a opät budete spolu. neboj fakt, bude to ok.... viem ze je to tazke a aj mna to caka.... a dufam ze to budem znasat aspon tak statocne ako zatial tie, ktore ste museli 😒 drzim palceky

slnyecko
autor
25. sep 2009

moni ja viem,uz mi je lepsie to len ten prvy naval emocii 😅 teraz uz rozmyslam triezvo 🙂ja to asi budem znasat horsie ako Jakubko.Ved aj na zac. tohto tehu som bola lezat lebo som spinila,a sa mi snivalo ze tam je aj Kubko somnou a on vtedy tak zacinal chodit a ze sa strasne rychlo rozbehol a ja som vyskocila za nim aby nespadol.No a naozaj som vyskocila z postele a letela k umyvadlu a Kubka nikde 😀 spoluleziaca skoro infarkt dostala 😅 😀 😀

slnyecko
autor
25. sep 2009

inak baby co ste mi poslali cisla diky,ozvem sa 🙂

verulka
25. sep 2009

slny drzte sa, bude to dobre 😉

kats
25. sep 2009

slnyecko - chalani to doma zvladnu, hlavne nech ty a babo ste OK 😉

galanta
25. sep 2009

slnyecko...drzim palce...no,verim,ze vsetko dobre dopadne a neboj malinky to zvladne v pohode.....asi aj aj by som revala,ale ked to je rpe vase dobro.....no a nemas sa co ospravedlnovat za tehu hormony......moja,ja som predvcerom revala v cirkuse.... 😀 tak to vam bol este len trapass.

loss
25. sep 2009

sly neboj tak ako pisu baby chlapi to zvladnu a aj ty nejak vydrzis aspon im budes vzacnejsia,ja viem 2dni navyse je dost ale nejako to zvladnete 😵

loss
26. sep 2009

dobre ranko taj ja dens idem do skoly hura 😅 vam zelam krasny den 😵

moni1412
26. sep 2009

loss tak ty toho teda zvladas 😉