• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám autistické dieťa. Cesta a výzva zároveň

12. októbra 2017 
@oilkatka
čo je ABA terapia?
1. sep o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Mamičky. Nepredáva niektorá z Vás nahodou daké hračky pre autistické dieťatko.
1. sep o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer.hladam mamicky z okolia revucej,ktore by mali zaujem sa stretavat raz do mesiaca a vymienat si svoje skusenosti alebo ziskat nieco nove ohladom nasich inak obdarenych deticiek,psych.podpory....otvara sa to v detskom centre u nas vdaka pomoci vcastnej intervencie,psychologiciek,spec.pedagogicky...
15. sep o 20:42  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulka79
škoda že ste až z Revúcej
16. sep o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 ja ho kupujem z i herb, tam je o polovicku lacnejsi....vybrali sme asi 5 baleni, mala zacala teraz pouzivat asi 3 slova, tak neviem ci to pripisovat tomu...kazdopadne nim nic nepokazis...obsahuje aj b12 a b6 a dalsie veci...ale odpozoruj si dieťa, niektore mamicky uvadzaju, ze po DMG sa im zhorsil spanok
11. okt o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 Moj ho bral cca.tyzden. Hyperaktivny do 10min, stav sa velmi zhorsil, autisticke chovanie vyraznejsie a Este Tyzden po poslednej davke som ho davala dokopy. Za mna urcite nie, Ale Ked chces vyskusat, Tak ti mozem poslat zvysok - takmer plna flaska za postovne.
11. okt o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25
Ja ho kupujem tiez z iHerb, pouzivame spolu s L-Carnosine a mozem povedat, ze maly je po nom viac v realite, prestali vybuchy hnevu a ovela viac rozprava, aj ked nie gramaticky spravne, zacal si vsetko komentovat. U nas sa zatial ziadne neg.ucinky ako hyperaktivita a naruseny spanok neobjavili
12. okt o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok