• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám autistické dieťa. Cesta a výzva zároveň

28. júna 2017 
@tanapeta
ďakujem, super si mi to vysvetlila.
17. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuska74 Určtě jí oporou budu. Nemá to jednoduché, navíc nejsou nijak extra majetní... Už vám sem nebudu lézt. Přeju hodně sil na boj s okolím. Držím palce.
@meesha Jenže ona ani moc neleze a na rehabilitaci jí řekli, že se mělo začít cvičit v 8. měsících, že takhle to bude trvat déle a možná ani chodit nebude... :confounded:
17. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulkaavetrelec Jen sem "lez", od toho jsme tady, mohu-li mluvit za ostatni. :slight_smile:
Ale ten zbytek, co jsi napsala, to je strasne :astonished: to je to tomu mudrovi jedno? At se nedaji a chteji kompltni vysetreni, tohle snad musi mit nejakou pricinu...co kdyz ma treba nejakou metabol vadu, genetickou, tech pricin muze byt hromada. Moc se primlouvam, at necekaji a pokud by s tim byl problem, tak at zmeni pediatra, to je opravsdu sokujici.
17. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anusk74 u nas byl velikansky prulom znakovani MAKATON, prave znak ze neco konci, pokud ma tvoje ditko problem s kopirovanim, jako ze nedokaze kopirovat co delas ty, tak snak nacvic pohybem rucky ditete...chvilku to trva, nez je dite zacne pouzivat, ale jakmile ano tak se deti hooodne uklidni, protoze pochopi :wink:
17. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andulkaavetrelec
Ale kludna sa pýtaj, jedna vie to a druhá zas iné. Tú maminku treba nabádať, ide o jej dieťa nech zisťuje a nedá sa odbiť, tam môže byť hocičo,ale vela sa dá dohnať, ked pášeš aj to chodenie, nie nechať to tak.
17. okt 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janaroberts81
prepáčm ja celkom nerozumiem, môj opakuje po mne.
17. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2012 o 23:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anka912 jemineee,no presne,jak cez kopirak :unamused:
18. okt 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anka912 ta mama uzivala ako tehula na tlak lieky ,ja zas v prvom trimestri troje atb,ktore mu asi poskodili recove centrum v mozgu(taky ma nazor K.Vidova) Oni dysfazia expresivna,my aj porozumenie
18. okt 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Len sa chcem s vami podeliť, že sa mi konečne podarilo, dovolať k Dr. Jánošíkovej , máme termín na budúci rok a bedem chodiť na terapie do andreasu, tak dúfam, že sa bude malému páčiť a bude mu tam fajn.
prajem detičkám aj vám pekný víkend.
19. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anuska74 super, a nad škôlkou v andrease ste nerozmýšľali?
19. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na ako dlho vám dali "schválili" ZŤP preukaz?
19. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanapeta
ešte tam syn nebol, tak som zvedavá, škôlku určite by som chcela od budúceho roku, ale neviem kolko by tam stála, jaj a ešte mám strach ako sa tam parkuje, ak budem chodiť sama , moje parkovanie moja nočná mora :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
skôr som rozmýšlala nad iljušinovou, len ešte ako sa tam dostať.
19. okt 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuska74 no parkovanie tam čistá katastrofa, všetko je vyhradené pre staromešťanov. Iľjušinová je nepriestrelná a na začiatok ako ten základ by som určite odporučila skôr Andreas. Oni vám tam povedia, okrem toho andreas škôlka je iné už ako andreas na Galandovej. Sa rozdelili
19. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anuska, ja som z iljusinky, nie je az taka nepriestrelna :slight_smile: Prihlasky sa posielaju v marci, ale skuste skor, aj v januari a osobne :slight_smile:
19. okt 2012 o 09:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanapeta
a kde je vlastne škôlka, dá sa ná 4-hod. alebo normálne aj poobede.
19. okt 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenkaru
určite tam pôjdeme skôr, ale čím argumentovať, aby ho zobrali ?
bede mať v lete 3 roky, myslím že deti potrebuje .
19. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenkaru my sme dávali prihlášku na Iljušinovú aj v januári, aj v marci aj rok predtým a nič. A to sme predškoláci a z Petržalky, a ako vravela riaditeľka mali by sme byť prednostne zobratí..no a nič z toho.
19. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anuska74 ako si zadáš tak bude chodiť. S riaditeľkou sa dá dohodnúť. A dá sa, že aj 3x do týždňa. Ako to vám vyhovuje
19. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanapeta kto je teraz riaditelka v skolke?
19. okt 2012 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lios p. Šedibová
19. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janasim všetko najlepšie Kristiánkovi- aj všetkým iným Kristiánom na stránke
19. okt 2012 o 16:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tanapeta pytam sa preto lebo minule tu niekto spominal, ze Sedibova si otvorila vlastnu ambulanciu a diagnostikuje...
19. okt 2012 o 17:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lios Robí aj diagnostiku hej. Ale materská škôlka na P. Horovej ulici patrí jej, odčlenila sa od andreasu z Galandovej, to už je skôr DSSka a nejaké tie terapie
19. okt 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanapeta aha, to som nevedela..este v maji ked som tam bola tak patrili pod Andreas? alebo kedy sa odclenila?
19. okt 2012 o 19:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lios oficiálne od júla tuším
19. okt 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby z Ba v Andrease je 5 sedi zadarmo :slight_smile: tak treba vyuzit :grinning:
19. okt 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ahoj, prosím , vysvetlila by si mi aký je rozdiel medzi VFA a AS? Ďakujem :slight_smile:
20. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubasa2005 už sme využili na jar :slight_smile:
20. okt 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok