Mám autistické dieťa. Cesta a výzva zároveň

erikasadek
13. nov 2009

otvaram tuto temu kedze podobnu som nikde nenasla....

u nas to vyzera , ze asi ano. len cakam na vysledok je to ako cakanie ,ako na kata ☹

velmi sa trapim kvoli tomu uz dlho a bola by som rada , ak by s atu nasli mamicky ktore maju podobny problem...
myslim si ze by sa dalo o tom vela rozpravat a mne osobne dobre robi ak mozem o tom rozpravat a hlavne s niekym kto uz ma doma podobny problem alebo poznal niekoho...

bude to ako skupinova terapia, inak to ani nazvat neviem ale myslim ze sa tu snad niekto najde.. a budem esi mat co povedat...

myslim si ze je to tema, novodoba , ktora zacina trapit mnohe rodiny a nasu spolocnost...
nehovori s ao tom lahko , ani medzi partnermi alebo v rodine, tak uvitam , dobru diskusiu na tuto temu..

dakuejm Vam , vopred ak sa zapojite.. 🙂

erikasadek
autor
20. feb 2014

@petaov ahoj na konika chodim uz malo..
A do tejto temy uz vobec nechodim...
Nezijem na slovensku prepac velmi ti nechcem radit v niecom co velmi nepoznam...

mvmk
20. feb 2014

PRAVDA TV – Live The Rebellion
Die Seite für ALLE die aufwachen wollen und das neue Bewusstsein LIEBE leben!
Zum Inhalt springen

Startseite
Wir sind staatlos
Hauptmilitäranwaltschaft Russische Föderation
Partnerseiten
Beobachtungsmonitore
Die helfenden Hände
Kunst
Liebe
Spendenaufruf
Vimeo
Über Uns & Merchandise

← Griechen droht humanitäre Katastrophe
Die Illusion der Medienvielfalt →
Italienisches Gericht: “MMR-Impfung verursachte Autismus” – Zahl erkrankter Kinder steigt
Veröffentlicht am 2. Oktober 2012 von aikos2309

Impfungen gelten immer noch als ein absoluter Segen, den die moderne Medizin uns hat zukommen lassen. Dank ihnen leben wir alle länger, gesünder und überhaupt – so lautet zumindest die offizielle schulmedizinische Marktschreierei, die besonders laut in den Vereinigten Staaten angestimmt wird. Ziel dieses medizinischen Hollywoods ist an-scheinend die medizinischen Laien zu „hypnotisieren“, damit sie ohne groß nachzudenken jeden gewinnträchtigen Impftermin wahrnehmen.

Ich weiß: das klingt nach dem üblichen “Impfkritiker”-Gerede – und das auch noch von einem Heilpraktiker. Deswegen lassen sie mich bitte vorausschicken: ich bin nicht per se gegen jede Impfung. Ich bin aber für eine sehr genaue Betrachtung jeder einzeln ange-botenen Impfung bzw. des Impfserums. In diesem Beitrag beschränke ich mich im wesentlichen auf die MMR Impfung im Zusammenhang mit den Ereignissen um Dr. Wakefield. Aber eins nach dem anderen…

Es ist ja kein Geheimnis, dass die Zahl der Impfungen stetig zugenommen hat, sei es gegen was geimpft wird und wie oft geimpft bzw. „aufgefrischt“ wird. Jeder Impfgang lässt die Kassen der Hersteller klingeln und je mehr Krankheiten beimpft werden können, desto besser läuft das Geschäft. Und damit das Geschäft nicht gestört wird, gibt es auch keine brauchbare Statistiken über die Nebenwirkungsraten dieser Impfungen.

Im Allgemeinen gehen eine Reihe von Experten davon aus, dass die gemeldeten Neben-wirkungen gerade einmal 10 Prozent der tatsächlichen Nebenwirkungen ausmachen. Und diese Schätzung soll auch noch zu positiv sein: Das, was gemeldet wird, ist nur die Spitze des Eisbergs, und der ragt nur zu 5 Prozent aus der Impfflut.

Auf den Hollywood-Zahlen der offiziellen Nebenwirkungen beruht dann auch das gute Gewissen der Schulmedizin und Pharmaindustrie, die die Sicherheit und Effektivität ihrer Produkte stereotyp immer und immer wieder daher betet, als ginge es darum, die Hirne der möglichen Adressaten auf uneingeschränkte Impfbereitschaft zu pro-grammieren; jedensfalls ist es das, was mir zahlreiche Mütter berichten, wenn sie in bestimmten Praxen mit der “Drohmedizin” konfrontiert wurden.

Wer sich dieser Hirnwäsche entziehen möchte, bekommt zumindest in den USA einiges an gesellschaftlichen und sozialen Problemen. In Deutschland wird eine impfkritische Haltung weniger hart „bestraft“. Aber auch hier wird die Impfung als bedingtes Muss angesehen. Wer dann aber noch als Arzt sich kritisch über die Impfung bzw. bestimmte Impfungen äußert, der gilt oftmals als Nestbeschmutzer und wird abserviert.

So ging es auch vor gut 15 Jahren in Großbritannien mit einem Arzt namens Dr. Wakefield. Dieser Arzt war ja eigentlich kein Impfgegner. Er stellte nur einen Zusammenhang zwischen dem Kombinationsserum MMR (was Seren gegen Masern, Mumps und Röteln enthält) und dem Auftreten von Autismus nach erfolgter Impfung fest.

Oder mit anderen Worten: Dr. Wakefield zeigte sich kritisch gegenüber der MMR-Impfung und nicht gegenüber Impfungen im Allgemeinen. Aber das war dann schon des Schlechten zuviel und er wurde von der gesamten medizinischen Fachwelt mit voller Breitseite beschossen.

Wakefield in Italien

Nicht alle Impfungen haben die gleichen Nebenwirkungen und gleich viele Neben-wirkungen. Es gibt solche und solche. Die MMR-Impfung gehört zu denen, die schon immer ein höheres Nebenwirkungsspektrum hatten als andere. Dies hat mit hoher Wahrscheinlichkeit damit zu tun, dass hier 3 verschiedene Seren gleichzeitig verabreicht werden.

Was Dr. Wakefield schon vor ca. 15 Jahren beobachten konnte, ist jetzt wieder einmal in Italien aufgetaucht. Und es scheint in einer denkbar brutalen Form: Ein heute 9-jähriger Junge wurde 2004 im Alter von 15 Monaten mit dem MMR-Vakzin geimpft. Die Eltern berichteten, dass unmittelbar nach der Impfung das Verhalten des Jungen sich drastisch veränderte.

Noch in der selben Nacht wollte er keine Nahrung mehr zu sich nehmen. Gleichzeitig stellte sich ein starker Durchfall bei ihm ein. Und von da an ging es mit dem Jungen nur noch bergab. Nach nur wenigen Tagen war er nicht mehr in der Lage, einen Löffel zum Munde zu führen. Und des Nachts konnte er aufgrund von Schmerzen nicht schlafen, sondern weinte unausgesetzt.

Seine Eltern vermuteten sofort, dass hier die Impfung die tragende Rolle spielen musste. Aber die „Experten“ waren sich sicher, dass das „unmöglich“ sein konnte. Der kleine Junge verfiel mehr und mehr und wurde ein Jahr später mit Autismus diagnostiziert.

Eine abschließende Untersuchung seitens der italienischen Gesundheitsbehörden widersprach der anfänglichen Schlussfolgerung des zuständigen Kinderarztes und bestätigte, dass die Impfung die Ursache für die gesundheitliche Schädigung sein muss. Ein Gericht in Rimini sprach der Familie eine Entschädigung von 174.000 Euro zu, plus Erstattung der Gerichtskosten.

Die Urteilsbegründung sprach von „ einer irreversiblen Schädigung durch die MMR-Impfung“. Wo noch vor 15 Jahren ein Arzt beruflich „zu Tode gesteinigt“ wurde, hat heute ein Gericht genau diese Argumentation als Urteilsbegründung verwendet. Und es werden in Italien immer mehr gleichlaufende Fälle bekannt. Zur Zeit werden ca. 100 ähnliche Fälle untersucht, was dann wohl wieder die Spitze des Eisbergs darstellen wird.

Aber weil wir alle an die unaussprechliche Sicherheit der Impfseren glauben und glauben müssen, ist uns dieser Eisberg seit Jahren entgangen. Da wundert man sich, wenn plötzlich Zahlen auftauchen, die das Blut in den Adern gefrieren lassen. Diese Zahlen verraten uns, dass die Fälle von Autismus seit den 1970er Jahren dramatisch angestiegen sind.

Ist es nicht so, dass die gleiche Statistik von der Schulmedizin bemüht wird, um nach-zuweisen, dass ihre Impferei die Infektionskrankheiten gekürzt haben? Wenn das stimmt, dann ist die Statistik, die den Zusammenhang zwischen der Häufigkeit der Impfungen und dem vermehrten Auftreten von Autismus ebenfalls ernstzunehmen, oder etwa nicht? In Großbritannien ist heute schon jedes 64. Kind ein Autist.

Wakefield, Italien und der autistische Bauch

So wie es aussieht, hat ein italienisches Gericht, ohne dafür bestraft zu werden, einen elementaren Zusammenhang zwischen MMR-Impfungen und Autismus bestätigt. Nicht nur das: Das Gericht war von der Ursächlichkeit so überzeugt, dass die Geschädigten sogar eine recht beachtliche Entschädigung bekamen. Vor 15 Jahren hatten die britischen Gesundheitsbehörden Dr. Wakefield für genau diese Folgerungen noch „abgeschossen“.

Seine Publikationen, insgesamt 20 an der Zahl, wurden gehandelt als wenn es sich um Bücher mit schwarzer Magie handelte. Aber dennoch folgten in den darauf folgenden Jahren eine Reihe von Arbeiten, die die Ergebnisse von Wakefield bestätigen konnten.

Besondere Beachtung verdient hier der von Wakefield beobachtete „Umweg“ über den Gastrointestinaltrakt. Durchweg wurde in diesen Arbeiten beobachtet, dass die Mehrheit der autistischen Kinder Masernviren im Gastrointestinaltrakt aufwies, die von der Impfung stammten, genau wie Dr. Wakefield dies 1998 in seiner Originalarbeit beschrieben hatte.

Diese Beobachtung lässt die Vermutung zu, dass die Impfung nicht direkt für die Er-krankung verantwortlich ist, aber eine Kette von Ereignissen in Gang setzt, die zum Autismus führen. Denn der Zusammenhang zwischen Gehirn und Gastrointestinaltrakt ist enger als die Schulmedizin glaubt. So kann man sich nur unschwer vorstellen, dass Masernviren im Gastrointestinaltrakt zu Veränderungen führen, die kaum als vorteilhaft angesehen werden können. Eine der wichtigsten Veränderungen ist das Auftreten von Entzündungen.

Wenn man jetzt davon ausgeht, dass der Gastrointestinaltrakt eine Art „zweites Gehirn“ darstellt – er enthält immerhin einige 100 Millionen Neuronen, was mehr ist als Neuronen in der Wirbelsäule oder im peripheren Nervensystem – dann könnte man fast von einer „Hirnentzündung“ sprechen, auf die das Gehirn im Kopf entsprechend reagiert.

Dr. Campbell-McBride, eine russische Ärztin (die in Großbritannien praktiziert) und selbst Mutter eines autistischen Kindes ist, sieht einen besonders engen Zusammenhang zwischen Gastrointestinaltrakt und neuronalen Veränderungen im Gehirn, die zum Autismus führen. Sie führt aus, dass Kinder, die mit einer vorgeschädigten Darmflora das Licht der Welt erblicken, ein besonders hohes Risiko tragen, bei einer Impfung Dauer-schäden davon zu tragen. Dies erklärt dann auch, warum es Kinder gibt, die trotz Impfung nicht autistisch werden. Denn bei den meisten Kindern liegt eine intakte Darmflora vor, die den Säugling vor Schäden schützen kann.

Bei den Kindern, die eine vorgeschädigte Darmflora aufweisen, treten Resorptions-störungen auf, so dass es zu keiner kontrollierten Aufnahme von Nährstoffen kommen kann. Teilweise werden Nährstoffe nur schlecht resorbiert bzw. Substanzen aufge-nommen, die eigentlich ausgeschieden werden sollten. Diese Substanzen haben oft toxische Eigenschaften.

Die Krankheitskeime im Gastrointestinaltrakt führen darüber hinaus zu einer Schädigung der Schleimhäute, was zu einer erhöhten Aufnahme von unerwünschten Stoffen und sogar Mikroorganismen führen kann. Diese Stoffe und Krankheitserreger gehen ins Blut über und erreichen über diesen Weg das Gehirn.

Diese Vorgänge erfolgen normalerweise erst im 2. Lebensjahr der Kinder, vorausgesetzt sie wurden von der Mutter gestillt. Denn das Stillen ist der beste Schutz bei einer be-stehenden Schädigung der Darmflora. Bei Kindern, die nicht gestillt wurden, sah Dr. Campbell die Entwicklung von Autismus schon im ersten Lebensjahr. Diese Beobachtung unterstreicht noch einmal den hohen Stellenwert des Stillens.

Wenn jetzt ein Kind mit einem vorgeschädigten Gastrointestinaltrakt eine MMR-Impfung erhält, dann kommt es offensichtlich zu einer umgekehrten Passage des Impfvirus aus dem Blut in den Darm. Anders kann man sich die Präsenz der Impfviren im Darm nicht erklären. Dies ist der Indikator, dass umgekehrt ebenso Dinge die Darm-barriere passieren, die eigentlich nicht durchgelassen werden sollten.

Die Impfung selbst ist noch einmal ein weiterer toxischer Schub für den jungen Organismus, der schon mit der Vorschädigung zu kämpfen hat und dann in dieser Runde K.O. geht. Die Impfung ist hier der Tropfen, der das Fass zum Überlaufen bringen kann.

Fazit

Ein italienisches Gericht bestätigt nach 15 Jahren, dass die Schulmedizin mal wieder auf die falschen Leute eingeschlagen hat. Die Glaubensbekenntnisse an die evidenzbasierte Medizin sind nichts als Hollywood für medizinische Laien, die an die Allmacht einer Medizin zu glauben haben, damit anscheinend der Rubel weiter rollt. Das italienische Gericht hat nicht nur einem armen Jungen zu ein wenig Recht verholfen, sondern den ganzen evidenzblasierten Schmand von Pharmaindustrie und Schulmedizin im Bezug auf Impfungen vom Tisch gefegt.

Im Gegensatz zu Dr. Wakefield kann niemand das Gericht dafür bestrafen. Ich hoffe, dass dieses Verfahren der Auftakt dafür sein wird, dass die Wissenschaft, die die Theorien von Wakefield reproduzieren konnte, mehr an Gewicht gewinnt (hier ist Übergewicht sehr erwünscht) als die Machenschaften der etablierten Kreise.

mvmk
20. feb 2014

pokud budete chtit prelozim 😉

mvmk
20. feb 2014

je to o ockovani 😠

adman
21. feb 2014

@zuzana76 čo tvojmu malému zistili v tej stolici? prečo tam má piesok? Moja 17 mesačná má tiež niečo ako piesok. A na gastre nás objednali až o 2 mesiace. Tak by som chcela vedieť viac.

llulla
21. feb 2014

@mvmk chcela by som Ta poprosit o preklad,ked budes mat cas 🙂Rada by som si to precitala,ale po nemecky neviem.

adman
21. feb 2014

@silvikam čo tvojmu malému zistili v tej stolici? prečo tam má piesok? Moja 17 mesačná má tiež niečo ako piesok. A na gastre nás objednali až o 2 mesiace. Tak by som chcela vedieť viac.

adman
21. feb 2014

@mardenad čo tvojmu malému zistili v tej stolici? prečo tam mál piesok? Moja 17 mesačná má tiež niečo ako piesok. A na gastre nás objednali až o 2 mesiace. Tak by som chcela vedieť viac.

adman
21. feb 2014

@valika_val čo tvojmu malému zistili v tej stolici? prečo tam má piesok? Moja 17 mesačná má tiež niečo ako piesok. A na gastre nás objednali až o 2 mesiace. Tak by som chcela vedieť viac.

valika_val
21. feb 2014

@adman nebola som s tym nikde, dovod som ani nikdy nezistila ☹ preslo to same, ani neviem kedy. mozno az ked zacal kakat do nocnika, tak som stolicu prestala skumat a postupne na ten piesok zabudla.
prosim ta, ked nieco zistis, alebo odbornici na gastre, napis mi, dakujem.

adman
21. feb 2014

@valika_val my sme pred mesiacom prekonali silné záchvatové zvracanie a hnačku, tak sa bojím že jej niečo - dajaké čudo sa premnožilo resp. prerástlo v črievkach. A odpíšem len sa do toho viac pustím po doktoroch. Škoda, že zajra je výkend. ps. My sme na GABS pre istotu od 13 mesiacov.

zuzana76
21. feb 2014

@adman stolicu som mu vysetrovat nedala, uz je celkom normalna, maly ma 3,5 roka, pribral a ma 13 kg, papa uz takmer vsetko, aj pije, autista nie je, je sice divokejsi, velmi ukecany, "neposlusne" dieta - je velmi odvazny, ale myslim,ze je ako standardne dieta, starsieho surodenca mame az prilis vazneho, tak tento mladsi to kompenzuje.

mvmk
21. feb 2014

Preklad:
Italsky soud rozhodl: Ockovani MMR vakcinou zapricinilo onemocneni autismem" - pocet poskozenych deti stoupa. Rozhodnuti z 2 rijna 2012.

Ockovani plati jako absolutni pozehnani, ktere nam sesila dnesni moderni medicina. Diky ni muzeme zit dele a zdraveji, alespon takto je to denne prezentovano medii, hlavne v USA. Cilem tohoto medicinskeho hoollywoodu je medicinskeho laika "hypnotizovat", aby bez velkeho premysleni dodrzel kazdy danny ockovaci Termin.
Ja vim, to silne zavani tezkym ockovacim kritikem, a to navic jeste od jakehosi lecitele. Proto prosim, predem oznamuji, ze nejsem odpurcem veskereho ockovani. Jsem ale rozhodne pro velkou obezretnost podat kdejake dostupne ockovani. V tomto clanku se vsak chci konkretne zamerit na ockovani MMR vakcinou ve spojitosti s pripadem zatracovaneho dr. Wakefielda, ale jedno po druhem............
Neni zadnym tajemstvim, ze pocet ockovani konstatne narusta, a ne jen moznost ockovat proti stale vetsimu poctu onemocneni, ale i intenzita ockovani a naslednych nutnych preockovani. Kazdou davkou vakciny zvoni kasy farmaceutickych firem, a cim vice novych ockovacich ser firmy vyprodukuji a mohou je ockovat tim lepsi kseft pro ne. A aby tenhle skvely obchod nic nenarusilo, chybi naprosto duveryhodne dlouhodobe statistiky, ktere by potvrdily veskere vedlejsi ucinky techto vakcin.
Vseobecne vychazi cela Rada expertu z toho, ze veskere vedlejsi ucinky ktere jsou oznameny tvori pouze 10% skutecnych vedlejsich ucinku. Tento odhad je pravdepobone jeste dost nadneseny: To co je skutecne oficialne oznameno je jen spickou ledovce a tvori pouze necelych 5% vsech vedlejsich ucinku.
Hollywoodska cisla oficialnich vedlejsich ucinku spocivaji v Tom, ze farmaceuticke koncerny neustale dokola vnucuji naprostou ucinnost a bezpecnost svych produktu s tim aby naprogramovaly uplnou ockovaci oddanost verejnosti. Alespon tak to popisuji matky, kdyz jsou tim konfrontovany v ordinacich natlakove mediciny.
Ten kdo se oficialne nepodrobi tomuhle vymyvani mozku, je alespon v USA vystaven nemalym spolecenskym a socialnim problemum. V Nemecku je kriticke postaveni vuci ockovani nastesti mene trestano, presto i zde je ale pohled na ockovani jako urcita povinnost. Pokud se, ale sam lekar postavi kriticky vuci ockovani je velmi rychle eliminovan.
Presne tohle postihlo anglickeho lekare Dr. Wakefielda pred 15 lety. Tenhle lekar vlastne vubec nebyl odpurcem ockovani, pouze jen zaznamenaval stale vice pripadu spusteni onemocneni autismem po te, co bylo podano ockovani proti MMR.
Jinym slovem, Dr. Wakefield se vyjadril kriticky vuci MMR vakcine a ne vuci ockovani jako takovemu, ale i to uz stacilo k tomu aby byl verejne pranyrovan ze vsech stran.
Wakefield: nemohu potvrdit, ze vsechna ockovaci sera maji stejne vedlejsi ucinky nebo stejny pocet vedlejsich ucinku, jsou takova a takova. Ale konkretne ockovani MMR patri mezi jedna z ockovani ktera
vykazuji vetsi Spektrum vedlejsich ucinku. Pravdepodobne tim ze obsahuji 3 velmi odlisna ockovaci sera.
To co pred 15 lety opakovane pozoraval Dr. Wakefield, necekane opet vyplulo na povrch v Italii: Dnes 9 - lety chlapec, byl v roce 2004 ve veku 15 mesicu naockovan vakcinou MMR, rodice vypovedeli, ze okamzite po naockovani touto vakcinou se jeho chovani drasticky zmenilo.
Jeste tu samou noc po naockovani zacal chlapecek trpet silnymi bolestmi, velmi silne a nezvykle plakal odmital veskerou stravu, zacal trpet silnym prujmem. Za nekolik dni uz nebyl schopny sam dovest lzicku k ustum. Jeho rodice si byli jisti, ze ockovani hralo klicovnou roli v tak nahlem zvratu zdravotniho stavu jejich syna. Experti si nebyli jisti, a prohlasili za nemozne, ze by ockovani mohlo takovyto stav vyvolat. Chlapcuv stav se ale bohuzel astronomicky zhorsoval, az rodice znenadani obdrzeli dg. Autismus. Konecne vysetrovani lekarske komise potvrdilo nakonec, ze tak dramaticky stav byl vyvolan ockovacim serem a soud v Rimini priznal rodine odskodneni ve vysi 174 000 EUR plus soudni vylohy.
Znenim rozsudku bylo: nevratne poskozeni zdravi po vakcinaci MMR. Vyrok ktery pred 15 lety byl ukamenovan, stal ted v zahlavi rozsudku soudu. V Momente je v jednani Italskych soudu nekolik podobnych pripadu. Dale je vysetrovano cca 100 dalsich pripadu poskozeni, zda je tohle pouze jen tou povestnou spickou ledovce?
Jenomze tim, ze mi verime a verit musime na povestnou bezpecnost ockovacich ser, zustava nam ta povestna spicka ledovce po leta ukryta, a z nenadani se nestacime divit jak od roku 1970 pripadu autismu u deti dramaticky narusta.
Neni to tak, ze klasicka medicina se zuby nehty snazi statisticky prokazat jak jeji ockovaci aktivita zastavila rozsirovani infekcnich onemocneni? A je li to tak, musime prece presne tak brat v potaz statistiky ktere potvrzuji spojitost vakcinace se silnym narustem autismu. Ve Velke Britanii je to uz kazde 64 narozene dite.

Takt tu nad tim uz sedim celou hodinu, takze pokracovani zitra 😅 Prekladem bych si asi vydelala tak na jedno rajce 😀

silvikam
22. feb 2014

@adman Ja som to napokon zisťovať nedala. Nasadila som Bio kult na pol roka. A teraz má stolicu 1x denne a normálnu. Tak vyskúšaj. Všetko dobré.

mardenad
22. feb 2014

@adman to v tej stolici som si všimla iba ja. Neriešila som to na gastre, len som o tom čítala ešte pred tým, ako ten " piesok" tam mal. Potom keď som si to všimla, tak som sa k tomu článku už nevedela dostať.
U nás to tiež prešlo samo. Kto vie, čím to bolo. V tej stolici mal niečo ako piesok alebo krupicu . Aj sa to ťažko zotieralo zo zadočka.
Jednu dôležitú vec by som ale chcela spomenúť:

Počas GFCF diéty mal môj malý zapáchajúci moč ako smola- decht- podľamňa sa vylučovali toxíny z tela a stolicu mal tiež zvláštne zapáchajúcu v tom čase. Po diéte stolica a moč začali mať klasický zápach...

silvikam
22. feb 2014

@mardenad Ten dechtový zápach sme mali aj my. Bolo to v lete keď sme boli na bezlepkovej diete. Takže asi nejaký súvis to malo. A nasadila som v tom čase aj bio kult. Odvtedy máme so stolicou pokoj.

nensyke
22. feb 2014

@silvikam Ja davam malému tiež probiotika dlhodobo a stolicu ma len raz za týžden.. ☹ Odštavujem, aj sme na diéte. U nas asi bude psych. problem, zadržiava si stolicu.. 😒

mvmk
22. feb 2014

@llulla pokusim se to doprelozit, snad nad tim neusnu 😅
Wakefield, Italie a autisticke brisko:
Jak to vypada, potvrdil vlastne Italsky soud elementarni spojitost autismu a MMR vakcinou. A nejen to, soud byl vlastne nezlomne presvedcen ze pricinou onemocneni byla vakcinace, timz rodicum poskozeneho priznal zcela nezanedbatelnou sumu jako odskodneni. Pred 15 lety, byl dr. Wakefield za toto podezreni, Britskymi urady defakto odstrelen.
Vydal 20 publikaci, ktere jsou obavane jakoby se jednalo o knihy cerne magie. Presto nasleduji dalsi, ktere Wakefieldova podezreni potvrzuji.
Vyjimecnou pozornost si zaslouzi jeho pozorovani travici soustavy. V techto vyzkumech zaznamenaval Wakefield, ze prevazna cast autistickych deti trpi osidlenim spalnickovych viru ve strevech, jako pozustatek ockovani po MMR, takto bylo i detailne popsano ve jeho vyzkumne praci z roku 1998.
Tohle pozorovani budi podezreni,ze ockovani neni primo pricinou onemocneni autismem, je jen zpoustecim mechanismem pro retezovou reakci dalsich faktoru, ktere mohou onemocneni navodit. Spojitost mezi mozkem a travicim ustrojim je daleko uzsi, nez pripousti dnesni moderni medicina. Proto jiste neni tezke predstavit si, Jak spalnickove viry narusi strevni floru. Nejdulezitejsi zaznamenavanou zmenou, jsou projevy zanetu ve strevech.

Vychazime li z poznatku, ze strevni Flora je jakymsi nasim "druhym mozkem" - vlastne obsahuje nekolik 100 milionu neuronu, coz je vice nez je obsazeno v pateri nebo nasem perifernim nervovem systemu, tak se vlastne da hovorit o zanetu mozku a jeho vlivu na mozek skutecny.
Dr. Campbell-McBride, ruska lekarka, praktikujici v Anglii, a sama matka autistickeho ditete shledava velmi uzkou spojitost traviciho ustroji a neuronalnich zmen v mozku, jako hlavniho spoustece autismu. Z jejiho vyzkumu vypliva, ze deti, ktere se narodi s narusenou strevni florou, sebou nesou velmi vysoke riziko, ze budou nevratne poskozeni nejakou vakcinaci. To dokazuje i to, ze se u vetsiny deti ktere se nastesti rodi s intaktni strevni florou nedojde k poskozeni, ponevadz jsou dobre chraneni.

llulla
22. feb 2014

@mvmk dakujem za preklad,je to zaujimave citanie-aj u nas nastal regres po ockovani mmr 😔 To bolo akoby mi niekto vymenil dieta...

mvmk
22. feb 2014

Deti s narusenou strevni florou nemohou vstrebavat dulezite latky a naopak latky, ktere by mely byt vylouceny zustavaji v organismu a pusobi toxicky na nervovy System. Patologicke mikroorganismy narusuji strevni floru a zapricinuji pronikani toxickych latek a mikroorganismu do krve a jejich naslednemu pronikani do mozku. Tyto zmeny nastavaji ve vetsine pripadu kolem 2 roku ditete, jelikoz ve vetsine pripadu jsou deti priblizne do te doby kojeny matkou. U deti ktere kojeny nebyly nastavaji tyto zmeny jiz o neco drive, kolem 1 roku. To cele vlastne podtrhuje dulezitost a prevence kojeni deti.
Kdyz dite s poskozenou strevni florou obdrzi ockovani proti MMR, proniknou spalnickove viry z krve do strevni sliznice, jinak se neda tento fenomen vysvetlit, a to je vlastne Indikator toho, ze i obracene mohou toxicke latky a patologicke mikroorganismy pronikat strevni sliznici do krve a nasledne i do mozku.
Toto ockovani je samozrejmne dalsi toxickou bombou, kterou jiz naruseny detsky Organismus obdrzi, jejimz nasledkem prohrava K.O. Stane se jeho takzvanou posledni kapkou do jiz preplnene nadoby.

mvmk
22. feb 2014

@llulla u me male nastala velka zmena po druhe Hexe ☹ uz v te chvili jsem vedela, ze nebude jiz nic jak drive. Ja jsem samozrejmne ve vyhode, ze jsem v Nemecku, tady proste reknu, uz si nepreji aby me dite obdrzelo jakekoliv ockovani a nikdo po tobe nic nechce. Neni Problem ani ve skolce nebo ve skole. Znam xy deti co nejsou naockovany nicim. To je moje opravdova spasa. Ale tu hexu uz vzit zpatky nemohu. 😝 Moje sice ma dg. expresivni dysfazie, ja bohuzel vidim, ze se chova silne nestandartne, takze kdo vi. Jak mi pan psycholog rekl na posledni navsteve. Nejsem buh, take jsem se uz spletl. Zatim jen doufam na lepsi budoucnost. To je neco co ti nikdo vzit nemuze 🙂

silvikam
23. feb 2014

@nensyke No to zadržiavanie stolice má veľa detí Ono je to taký začarovaný kruh, lebo ak je stolica tvrdá, boja sa tlačiť, lebo ich to na začiatku bolí a tak dookola.
Skús nejaké prípravky na zmäkčovanie stolice a veľa nech pije.

kubasa2005
23. feb 2014

@nensyke ja som si vzdy myslela ze umaleho stolica nekakanie znamena ze nema cas,nam poradili a pili sme NUTRIDRINKY alebo Ensure pomahalo a hlavne vela vela ovocia,ked to nejedol normalne tak som mu to dala ako vyzivu.Urcite je to aj o psychike ked Kubino chodil do skolky bolo to pravidelne spinenie a teraz nic odkedy chodi do skoly

poet333
26. feb 2014

Tak som práve počúval v správach na Markíze o povinnom očkovaní, že nie je spojitosť medzi očkovaním a autizmom. TO JE LOŽ!!!!!!!!!! My máme syna autistu po očkovaní a pochybenie priznali aj viacerí lekári. Zamboriovci z Považskej Bystrice majú dokonca aj lekárske potvrdenie o postvakcinačnej encefalopatii u svojho autíka.
A čo známe súdne rozsudky z USA, Veľkej Británie alebo Talianska o autizme spôsobenom očkovaním. Poprosím o trocha viac objektivity. Informujte o štúdiách prof. RNDr. Anny Struneckej, DrSc. (kniha Varovné signály očkování) a ďalších. Mám kolegyňu, ktorá svoje dieťa po očkovaní pochovala a to má medicínske vzdelanie. Problémom nemusí byť nutne samotné očkovanie, ale kvalita vakcín a spôsobilosť dieťaťa (vzhľadom na jeho momentálny zdravotný stav a ešte len rozvíjajúcu sa imunitu) k predmetnému očkovaniu. Proste u nás sa očkuje formou RUSKEJ RULETY. Veríme, že dieťa je spôsobilé očkovanie absolvovať. Koľko však vie očkujúci lekár o imunite dieťaťa, keď ho očkuje? Tým, že mu pozrie do hrdla a popočúva srdiečko? Porozmýšľajte každý sám za seba...

epin
2. mar 2014

Najnovší rozhovor s Dr. Jánošíkovou v časopise Mama a ja

nensyke
2. mar 2014

@epin super , ďakujeme

rela23
3. mar 2014

dievčatá, je tu niekto z MT a okolia ? Potrebujem poradiť kam sa mám obrátiť o pomoc. Minulý týždeň nám v Žiline oznámili diagnózu detský autizmus. Najskôr mali podozrenie na AS no nakoniec to uzavreli takto. Chodíme do špecializovaného pedag. logop centra tu v MT no to zrejme už nebude stačiť.

karkulka1
4. mar 2014

@rela23 napisala som Ti spravu.

ajkuska
5. mar 2014

ahojte, chcela by som sa spýtať na genetické vyšetrenie, neviete mi poradiť? máme za sebou genetické vyšetrenie z pred asi dvoch rokov - normálny mužský karyotyp, ktoré sme absolvovali kvôli hypotónii. Vylučuje sa tým fragilný X chromozóm alebo to je iné vyšetrenie? ďakujem.

vasylysa
5. mar 2014

@damnam ahoj,nas alex si asi rok hryzol ruku,ci uz od stastia,prilisneho vzrusenia alebo frustracie...radili nam vselijake nahrady na kusanie ako naramky,ci nahrdelnik scpriveskom kusacim....sa nam na to vykaslal. Nakoniec pomohla homeopatia,dve tabletky tuberculina a beho tyzdna si uplne prestal kusat ruku;)a to ju nedostal na kusanie,ale na celkove zlepsenie jeho auti prejavov. Takze ja by som poradila vyhladat dibreho homeopata,kt usije liecbu na mieru...ak tento problem trva. Vela stastia;)