• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

11. apríla 2017 
:grinning: :grinning: :grinning: NO SONNYA tak sme na ďalšej straneee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dúfam že skúška dopadla dobreee v BA tiež začalo práve snežiť ale topí sa :wink: snáď na Orave napadne, keď tam cez sviatky budeme :sweat_smile:
12. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonnya s radosti bch ti ten snih poslala. Me fakt stve. Nikam nemuzeme,max nakoupit ale na delsi prochazku ani nahodou. A pak se taky hrozne jezdi s kocarem a na sanky sme jeste dost maly. Pro me by snih mohl byt jen na stedry den ktery napadne v noci a hned pak zase slezt. :slight_smile:
a nova stranka si pockala na me,hec. :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile:
no ja sneh milujem, takze sa len vytesujem :grinning:
jablo, k tym darcekom, uz sme sa tu o tom bavili skor, tak skus najst :confused: (ja osobne vonavku, sam si vybral)

sonnya a kde chcete ten byt kupit? alebo uz to mate vsetko zariadene, nejak si to moc dobre nepamatam :sweat_smile:
12. dec 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ou,sem si ted vsiml,ze jsem se spletla. Ta strana si pockala na sonnya. :grinning:
12. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: dnes sme s malou piekli perníčky podľa receptu od Bianky :grinning: :grinning: :grinning: tatinkovi sme spravili radosť suuuu mooooc dobré -mekulinké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky a aj deturence :wink:
kessina - byt mame vybrany, vybavovala som uver na konkretny byt. Takze niekedy v januari sa budeme stahovat :dizzy_face:
livia76 - ani som si nevsimla, ze som ja prelomila stranu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak pomaly sa nam to tu zbiera...
ja mam dnes dovolenku, bola som podpisovat este nejake papiere a teraz som sa zastavila v kniznici, ze si vas idem precitat, co mate noveho... a potom sup domkov ucit sa na dalsiu skusku - v stredu mam skusku s rodinneho prava :grinning:
Tak Vam prajem peknucky den :wink:
15. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
livia aj my sme s Viktorkou piekli medovníčky, super nám vyšli :dizzy_face: Viktorka každý deň ochutnáva :sweat_smile:
sonnya tak gratulujem k bytíku
U nás je pochmúrne a ani snehu :frowning2:
15. dec 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :wink:
tak mne vcera srusili dnesnu skusku a prelozili to na piatok, nastastie mi v praci vymenili dovolenku...
tak sa to este trocha poucim a hadam to spravim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ako sa mate? Co mate noveho a ako sa maju deticky? Uz sa tesia na Vianoce???
17. dec 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny predvianocny den Vam prajem...
nejako nam to tu stihlo, asi ste v plnej priprave na Vianoce...
22. dec 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky,
tak sa nam to blizi :grinning:
vsetkym vam aj vasim drahym polovickam a detickam prajem krasne sviatky :slight_smile:
sonnya, u nas to tak vyzera :confused: este ani stromcek nemame :unamused:
22. dec 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessina ani u nas este nie je stromcek...
dnes sa este chystam piect a zajtra je priatel doma tak nachysta stromcek a ked pridem z prace ho spolu ozdobime... a tak si v klude zacneme pohodovu vianocnu atmosferu - prvy krat spolu :sunglasses: sa velmi tesim :dizzy_face:
22. dec 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak ja som dnes urobila aj rafaelo, kavove zrna a suhajdy. Este musim trochu poriadit a mozeme zacat sviatkovat :sunglasses:

stromcek som uz urobila hore aj dole v obyvacke :wink:
22. dec 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: prajeme krásne sviatky-naša Lesinka si ich prvý krát užíva :grinning: :grinning: každý deň vydranká nejaký darček, a moja mamina jej ho s radosťou rozbalí---sviatky trávime na Orave v našom domčeku trošku kľud oproti bytu v Ba snáď bude aj snehu viac :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2008 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia76 a mozem sa opytat odkial z Oravy si?
23. dec 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetkým to čo sa má priať ,
nech sa stane to, čo sa má (len to dobré) stať!
Aby človek človeka v úcte a láske mal!
Aby nikto z Vás sám nezostal!
Aby sa každý deň bolo s kým smiať!
Aby každý mohol kus chleba do dlaní vziať!
Aby všetkým zdravie, šťastie, láska a pohoda slúžili!
Aby Vás starosť, zloba, závisť a chamtivosť obišli!
Aby ste iba od radosti plakali
a takto príjemne aj nastávajúci rok 2009
a všetky ďalšie prežili!
To Vám, Vašim deturencam a samozrejme aj starším partnerom/manželom želám :dizzy_face:
23. dec 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Sonnya pochádzam z Tvrdošína :wink: Ešte raz kráásne sviatky prajemeeee :dizzy_face:
23. dec 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetkým krásne Vianoce plné lásky, šťastia, zdravia a rodinnej pohody:slight_smile: želá Katka a Viktorka :dizzy_face:
24. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...prajem vám krásne vianoce a veľa darčekov pod stromčekom :wink:
24. dec 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte...
prajem vsetkym prijemny a pohodovy zvysok vianocnych sviatkov... :slight_smile:
vcera sme sa stretli s detmi mojho draheho, no nebola to ziadna slava...vsak vam popisem viac...ked bude casu a bude tu niektora z vas na pokec... :wink: aspon mi odlahne...a na moje krasne brusko mi nic-nic nepovedali...ale ved to som aj ocakavala... :slight_smile:
verim,ze darceky pod stromcekom potesili...nas ano... :slight_smile:
26. dec 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka :wink: hlavu hore z bruška sa teš hlavne ty :dizzy_face: strašne rýchlo to ubehne- zachvíľku sa budete teškať z babatka a pohľad na malý batoštek ich snáď obmäkčí. :wink:
26. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
bianka, livia ma pravdu, hlavne, ze sa tesis ty :dizzy_face: a tvoj drahy a aspon spolu komunikujete. Moj drahy nema sice z predchadzajuceho manzelstva deti, ale na druhej strane, jeho rodina mi ani nepozdravi. No uz to beriem s rezervou a som si povedala, ze im budem robit napriek a zdravit im zakazdym :sweat_smile:
nase vianoce boli pekne, nase prve, takze vela veci nebolo "spravnych", ale ved kazdym rokom to bude lepsie a lepsie :grinning:
27. dec 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livia ty si z oravy? aj ja som z oravy :grinning:
27. dec 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianka z toho sa netrap

baby ja som nemala cas vam ani zapriat, tak snad ste krasne prezili, ale spomenula som si na vas :wink:
27. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, tak dřív jsem se na koníka bohužel nedostala,u nás byl šílený šrumec ale byli úžasné.Měla jsem akorát hrůzu jak Páťa bude reagovat na stromeček a on si ho vůbec nevšímá,kabely jsou zajímavější. :grinning: Nevím zda se ještě do once roku dostanu tak popřeji do nového ruku vše nej nej nej,ať vám vyjde vše co máte v plánu atd...
27. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, idem v lete na slovensko, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
30. dec 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: krásny posledný deň roku 2008 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a šťastný rok 2009 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: praje Lesinka, Dušan a Lívia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PF 2009
1. jan 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

prajeme Vám všetko dobré do Nového roka :wink: :dizzy_face:
1. jan 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj priateľ je o 5 rokov starší a to som si myslela,že je to dosť :slight_smile:
Podľa mňa to netreba riešiť máte sa radi ste dospelý a viete čo je pre Vás dobre.
Veľa štastia :wink:
1. jan 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manzel je odo mna o 12rokov starsi a vobec to neriesime..akurat sa tesime kedy sa k nam dvom prida nas treti zazrak...:slight_smile:uz sa nevieme dockat...a mam vela znamych kde tych 10rokov vekovy rozdiel a napriek tomu sa miluju aj po tolkych rokoch... :astonished: podla mna je to uzastne...a ako sa hovori zeny starnu skor.... :grinning: ja som mala veducu v praci kt. ma 45rokov a jej muz 55 a nikdy by ste nepovedali ze je medzi nimi rozdiel,a to vyzereju skvele obidvaja..
1. jan 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok