• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

7. marca 2017 
Můj manžel je o 16,5 roku starší než já a na přemýšlení o tom, jestli je to problém, nějak nemáme čas..... :grinning: :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka, tak to blahozelam :slight_smile:

nika, a ako dlho ste spolu?
4. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:)
5. jan 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Můj přítel je o 15 let starší než jááá :grinning:
5. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fodorka a vy ste uz ako dlho spolu? u nas je to stale este cerstve :grinning: no este raz tolko a bude to rok :dizzy_face:

ahoj majina :slight_smile: a ako vam to funguje? citis nejake rozdiely? my s priatelom vobec nepocitujeme ten rozdiel, teda ja trosicku jeho vacsie brusko, ale pracuje na tom :grinning: aj ked neviem, ci sa da povedat, ze to suvisi s vekom :confused:
6. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kesina, hehehehehehehe, dobra poznamka, heheheheheh

u nas vcera chodili 3krali, tu je taky zvyk, tak bolo radosti, hodila som aj nejake foto :sunglasses:
6. jan 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
teď nevím jestli jsem už odepisovala :grinning:, můj muž je o 11 let starší (r 74, já 85). Nikdy jsme neměli problémy co se týče názorů, občas se pohádáme to jo - bez toho by to ani nešlo :grinning:.
Kamarádka má o 22 let staršího přítele a také jim to klape (mají spolu 7 měs. dcerku)
6. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kessina mi sme spolu skoro 5rokov.....sme sa brali po vyse 4rokoch no a teraz uz len cakame na nasho anjelika:slight_smile:
7. jan 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vospolok, vsetkym prajem vsetko dobre v Novom roku 2009 a hlavne vela zdravia, stastia a velaaa lasky :wink: Vitam aj nove baby, ktore sa k nam pridali :slight_smile:
fodorka33 - mas termin v den mojich narodenin :dizzy_face: tak hadam sa ten datum bude pacit aj vasmu malemu je to naozaj pekny datum :slight_smile: ako ja hovorim, mam narodeniny na najzamilovanejsi sviatok :grinning:
livia - na to odkial z Oravy si som sa pytala preto, ze priatel tiez pochadza z Tvrdosina a moja starka z Hladovky :wink:
luminkasp - som si nas spomenula vcera ked som pocuvala jednu relaciu v radiu a tam vraveli, ake tradicie mate v Spanielsku na troch kralov...
7. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

sonnya...a ty si sa kde tak dlho bola? :confused:
7. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bystricanka, no od 24.12. som bola doma na dovolenke :slight_smile: a kedze doma nemam net, tak som tu nemohla chodit, ale uz som sa tesila do prace, ze si vas precitam co mate noveho a ako ste sviatkovali :slight_smile:
7. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mala si aj absťák, ked si nemohla na koňa? :grinning:
7. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abstak az tak nie, ved som mala super spolocnost vedla seba :dizzy_face: mojho draheho :dizzy_face:
7. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale chybali ste mi :wink:
7. jan 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím ženský tak už se nám zase vše vrací do normalu. Moje drahá polovička ode dneška pracuje takže zase sami. :cry: To se mi na těch svátkách líbílo,že sme ho měli doma ale nedá se nic dělat,penízky jsou taky potřeba. :slight_smile: Dneska jsem i odstrojila stromeček a vše vánoční.
Jinak taky jsou u vás takové mrazy? U nás šílený...
A mezi náma je 18let a žádné problémy nejsou,nebyli a doufám,že nikdy nebudou... Taky se občas pohádáme ale to jsou jak ja říkám prkotiny a ke každému vztahu to patří a hlavně pak to usmiřování.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a ještě jednou vše nej v novém roce.
7. jan 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medzi nami je rozdiel 17r a veru to nie je niekedy ľahké :confounded:
On je ten múdrejší a ja tá tupšia... (to on vraví) ale super varí... nemusím to robiť :grinning: :grinning: :grinning: ja...
Niekedy áno...
7. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak to máme stejne,ten muj taky skvěle vaří. :grinning: Nastesti,ja a kuchyň totiž kamarádi nejsme a nikdy nebudeme ale jak říká on,mám jiné klady a prý mu aspoň neuteču. :grinning: :grinning: :grinning: Já musím vařit jen když je na dlouho pryč a to se mužu odfláknout těstovinami,to mi jde. :slight_smile:
7. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonnya-no pekne-tak dlho nepísať :wink: kukla som na tvoje fotky, či tvojho drahého nepoznám, keď je tiež TS no nič :grinning: .
Aj môj manželík dobre varí ale aj jaaaa :wink: chichi-a k tej debate o bruchách :grinning: :grinning: :grinning: aj nám parádne narástli za tých 8 rokov,čo sme spolu :dizzy_face:
7. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den prajem :wink:
livia neviem presne kolko mas rokov, ale predpokladam, ze v skole ste sa uz nestretli :grinning: ale zato TS nie je az take velke... a s ktorej casti pochadzas? jeho rodicia byvaju nad drevenym kostolikom - neviem ako sa to tam vola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
livia, no to mate este dobre za 8 rokov :slight_smile: my nie sme spolu este ani rok :confused:

k tomu vareniu, moj tiez super vari, ale na druhej strane nedokaze varit bez toho, aby ostala kuchyna cista. vyzera to po nom strasne :sweat_smile: preto sme sa dohodli, ze varit bude len v nevyhnutnych pripadoch, tak sa aspon nemusim hnevat, ze je zasa vsetko spinave :zipper_mouth:
8. jan 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonnya, ja som vyrastala na sídlisku mam 33, až teraz sme postavili dvojdom v tých končinách, kde býval tvoj drahý- teraz tam býva len moja mamina, a my ho máme ako ,,víkendový"
8. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priatel ma este mladsiu sestru ta ma asi 36-37 tu by si mozno skor poznala :slight_smile:
8. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Do noveho r.2009 nam vsetkym prajem to co najviac potrebujeme-zdravie :slight_smile:
to co stale hladame - stastie :slight_smile:
a to bez coho sa neda zit - lasku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a veeela porozumenia s tymi nasimi chlapmi :grinning: :grinning: :grinning:

Nejak som ani nestihla skor napisat,nakupujeme vybavicku...vsak je uz najvyssi cas
Moj drahy mi uz aj plienky ukazal ako sa spravne skladaju,vsak ma vacsiu prax ako ja chichi :dizzy_face: :dizzy_face:
Chodi so mnou obkukavat kociky a uz mal toho aj plne zuby,tak sme sa trochu chytili zato...ale dneska sme sa pomerili a konecne dohodli pre jeden...co sa obom paci :slight_smile: len musim este patrat kde je cenovo naj...

Inak jeho deti sa nam vobec neozvali,ale ja uz nemam slov a ani sil sa tym zatazovat...mame ine starosti,
termin porodu je stale blizsi a blizsi...

Nikdy tu nik nieje ked som tu ja,tak vas vsetky pozdravujem :slight_smile: :slight_smile:
8. jan 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jablo... cestoviny idúúú aj mne :grinning: :grinning: :grinning:
ale ja som bez kladov :frowning2:
8. jan 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka tak aspoň neumřeme hlady když ty naše polovičky neuvaří,těstoviny to jistí. A plus je v tom,že děti je mají taky rádi:grinning: :grinning: :grinning: Ale tak tohle neříkej,určitě klady máš a hodně!!!!
9. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné že mám :grinning: a len samé klady :grinning:
ale to si vraj myslím len ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ale život si tým otráviť nedááám :slight_smile:
Rozmýšľam či dnes nedám cestoviny :grinning: chlap nieeee domaaaa...
10. jan 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zuzka, mame dve spolocne temy :sunglasses:
10. jan 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak je pondelok a ja opat v praci :unamused:
dnes som stihla aj absolvovat jednu skusku ale neviem ako dopadne, lebo som dostala okno :angry: ale tak hadam prejdem aj ked s odratymi usami :grinning:
a vy sa ako mate s vasimi ratolestami a samozrejme partnermi :slight_smile:
my sa ideme v pondelok uz stahovat do nasho vlastneho bytiku - konecne, sa velmi tesim, ale na druhej strane bude to aj dost odrzku ked si predstavim, ze cez den praca potom balenie, nakoniec stahovanie a vybalovanie a to sa mam ucit aj do skoly, ale aj tak sa velmi tesim :dizzy_face:
12. jan 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ženy tak jak se vede,manžílci nezlobí? :grinning: moje drahá polovička si koupila nový telefon tak s ním nic není,připadám si jako kdybych si tu povídala sama tak jsem raději vlezla na koníka. :slight_smile: jinak Páťa se nám krásně zdokonaluje v ťapkání,stejně to chodítko dost pomůže,máme teda to co táhne před sebou ale super.
Sonnya tak už ste se konečně dočkali že... :grinning: No budeš to mít sice náročné ale zvládneš. A co vůbec doma,už je to alespoň trochu lepší?
12. jan 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablo - doma to je kapitola sama osebe... nasi sa dali do postoja, ze o tom nebudu rozpravat ani v najmensom, len ked odchadzam od nasich tak vzdy dodaju, to ich nabozenske... je to "boj" na dlhe lakte, ale stale verim, ze to casom bude lepsie...
13. jan 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok