Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

zuzkafuny
28. feb 2009

Lumi... 😀
díky ža na mňa myslíš 🙂
Tiež mám 33 a o 16 rokov st. chlapa a sekondhanďáci 😀 sme... Milé slovo. To som ešte nepočula v tejto súvislosti. Martinamil... máš pravdu ☹

langkofel
28. feb 2009

Kocky dik za privitanie, a tesim sa ze som vas pobavila 😉

Martinamil, hej mas pravdu, nas vztah je este len kdesi na zaciatku a ja sa uz teraz zamyslam nad takymi vecami ako pises...Co bude o par rokov? Ja mam jednu dcerku, on ma 3 dospele deti...Bude chciet este niekedy rodinu?...

No momentalne sa pokusam naladit tak, uzivaj si to co je, tes sa s dneska a co pride zajtra, pozajtra uvidim...a ked pridu problemy budu sa riesit, ale az potom ked pridu..

Inak babulky ked som vas uz tak pobavila 1x krat, mozno vas pobavim aj 2x... My sme spolu s mojim cez pol roka, jeho mama ma uz pozna aj jedna sestra s rodinou.... No a stara pani ma zajtra narodeniny a pozvala aj mna a moju dcerku aby sme prisli s mojim priatelom. Pridu aj jeho dalsi surodenci s rodinami a jeho deti ( ktore o mne vedia, ale nestretli sme sa este osobne). Tak sa aj velmi tesim, ale aj trosku trasiem... No a teraz ta bomba, vraj zavolala jeho ex manzelka, ze vraj aj ona pride, ci ma niekto nieco proti!!!???(nemala som odvahu povedat ze ja) 😲 Jednoducho sa sama pozvala a pride. Tak cakam co to bude za rodeo zajtra 😀 😀 😀

martinamil
28. feb 2009

Langkofel, tak to buď bude v pohodě nebo velký průsvih 😉

Já to měla jednodušší. Mirek byl sice taktéž rozvedený, ale jeho bývalá žena už v té době nežila, takže toto mi nehrozilo.

luminkasp
1. mar 2009

sumienka, ja som v spanielsku, uplny juh 🙂

livia76
1. mar 2009

Langkofel 😉 hlavu hore-mne pred 8 rokmi bolo tiež čudné zoznámiť sa s manželovou bývalou 😝 a teraz je mi z toho až smiešne 😅 obe rodiny-ona s manželom a ja s mojim sa stretávame teraz bežne 😵 Budem držať palce 😵 nič sa neje také horúce, ako sa navarí- nenechaj si svoje sebavedomie doma v skrini-budeš ho potrebovať pred tolkými novými ľudmi 😵

sumienka2525
1. mar 2009

luminkasp: Tak to si v teplucku. . . . Jaj ako ti zavidim

langkofel
1. mar 2009

No nazdarek,

tak uz sme doma, dopadlo to dobre,rodeo nebolo, ex neprisla (takze som vyhodila zbytocne prachy za kadernika 😀 😀 😀 ).

Livi, sebavedomie som vzala so sebou a veru ako si pisala potrebovala som ho...take obdivne pohlady som davno nevidela 😀 😀 😀

labelka
2. mar 2009

ahojte 🙂 ...smiem sa pridat?

idem trosku oponovat martinamil 😉 ...mam manzela o 21 rokov starsieho...vsetko klape v pohode, ma dve dospele deti..28 a 21 a dokaz nasej lasky je v mojom albume 😵

luminkasp
2. mar 2009

labelka, ja mam o 26 😎

idem kuk vas albuem

sonnya
2. mar 2009

ahojte baby 😉
vitam vsetky nove clenky 😵 som rada, ze sa nam to tu rozrasta aj ked momentalne som dost zavalena v praci, a tak sem az tak casto nechodim...
pridam sa k tym secondhandom len s tym, ze u nas je len priatel 🙂
langkofel - som rada, ze ti to zoznamenie dobre dopadlo. My sme s priatelom spolu 9 mesiacov a pamatam si ake to bolo na zaciatku... ale este na vianoce ked sme isli na navstevu ku jeho rodicom, tak sme museli pockat az kym neodide jeho ex aj s detmi...
langkofel - prezrad nam kde v zahranici sa nachadzas ty?

luminkasp
2. mar 2009

labelka, ninka je nadherna

ja myslim, ze je z anglicka?

sonnya
2. mar 2009

ahoj luminkasp 🙂
podla coho typujes? ci si to uz stihla preluskat v niektorej inej teme?
jaj tieto pondelky su zabijak v praci...tak sa mi nechce...
co porabate vy?

zuzkafuny
2. mar 2009

Sonnya... hm... ja sa vadím 😀

sonnya
2. mar 2009

zuzka a s kym???
ja som akurat po obede a idem pokracovat kde som prestala (vyrocnu spravu)

langkofel
2. mar 2009

ahojte,
este raz dik za privitanie,

Sonnya som na severe Talianska, v Dolomitoch 😉 , no to s tymi Vianocami, fuuu, tak jeho ex uz normalne nechodi k byvalej svokre, deti su velke, chodia same...
Luminkasp, neuhadla, neuhadla 😀

luminkasp
2. mar 2009

langkofel, som si myslela, podla toho secondhandakoveho, ze budes z anglicka, xi

ale podla satociek malej na fotke som si myslela juh svajciarska, tak by som ani na druhykrat neuhadla, hehehe

a nechystas sa vytvorit album?

sumienka2525
2. mar 2009

🙂 pekny dniiik

langkofel
2. mar 2009

Lumin... nie nebudem robit album 😔 ,ale mozno neskor dam par fotiek...

sumienka, dakujeme, my sme mali dnes pekny dnik...ja som bola doobeda v robote, mala v skolke, poobede sme boli pozvane na narodeniny susedke (7 rockov), tak sme zase tortu jedli 😎 a potom sme este kmitali do hudobnej s malou a poceste s hudobky sme kupili daku dekoraciu jarnu, tak tu idem daco zmajstrovat 😉

A vy kocky co ste dnes porabali?

bianka...
2. mar 2009

ahojte-dnes som vas aj citala...tak aj napisem...
jejej mame tu nove ... no super 😵
ja som 2v1 vsak mam este cas ... jeden den sa toho bojim,dalsi sa tesim ... 🙂
konecne mam mojho na mesiac domka... 😉 ale nesedi pri mne,aj tak ma robotu 🙄

lang-velmi sa mi paci ako si napisala,uzivat si to co je ... atd.ja sa tiez drzim toho...
nooo neviem ako by som zvladla stretko s ex 😅 nieje to urcite nic prijemne...
a kde ste v dolomitoch?? ja som tam pracovala...a priatel tam chodi tiez pracovne

langkofel
2. mar 2009

Bianka IP 😉

zuzkafuny
3. mar 2009

Sonnya... no s chlapom som sa 😀 😀 😀

sorrelia
3. mar 2009

Dobry den,

chcela by som vas pozdravit 🙂 a ak mozem pridam sa...
Aj ja mam starsieho partnera. Ja mam 24 a on bude mat tento rok 35. Takze je medzi namy 12 rocny vekovy rozdiel. Mam pocit, ze niekedy moze byt starsi partner aj vyhodou.
Mam totiz maleho synceka s expriatelom, ktory bol len o rok starsi odo mna. Svadba bola na spadnutie skor, ako sme vedeli, ze z nas budu rodicia, avsak tiaha zodpovednosti bola pre neho asi prilis velka. Takze to skoncilo tak, ze ja som sa vydat odmietla, a jeho urazena pycha a falosna hrdost rozhodli o tom, ze nas necha na pospas zivotu.
Synceka drzal v naruci jeden jediny krat, a to ma syncek onedlho 10 mesiacov.
Nevadi. Nelutujem a ani nevycitam. Teraz mame noveho "tatinka" a onedlho budeme rodinka aj pred zakonom. Je tam sice nejaky vekovy rozdiel, ale my si z toho hlavu nerobime. Velmi si rozumieme a je nam spolu dobre a to je podstatne 🙂 😉

sonnya
3. mar 2009

sorrelia tak vitaj v klube 😉
vidis nakoniec budete mat so syncekom ozajsnu stastnu rodinu a to je dolezite, nie to aky je vekovy rozdiel, ked sme stastni nie je co riesit ... tak vam prajem nech vam to klape co najdlhsie (alebo ako ja vravim priatelovi tak do smrti jedneho z nas - lebo nikdy nevies kto bude prvy)
ste pekna rodinka 😵

sorrelia
3. mar 2009

Dakujem za mile privitanie a prianie 🙂

sumienka2525
3. mar 2009

langkofel: no ta to si mala super dniiik

kessina
4. mar 2009

ahojte babky,
tak sa po dllllhej, dlhej dobe pridavam 😀 no pekne ste to tu popisali, ani nestiham vsetko citat 😵 ja som sa momentalne dostala do takeho stadia, ze si vobec nerobim starosti nad tym, co bude o 20 rokov, naco aj. To, co ma byt nijako nezmenim a nezmenim to ani tym, ze sa budem nad tym trapit a uvazovat ako to bude. Neviem kto presne, ale niekto to pekne vystihol, ze si treba vychutnavat pritomnost. Ved takto by sa mohol clovek trapit nad vsetkym, predsa v zivote nie je nic iste, a to, ze su ludia, ktorym to zial neklaplo... no a, kolkym ludom to neklapne ani vo vztahoch, kde je vekovy rozdiel takmer ziadny, ale to predsa neznamena, ze ti ludia uz nikdy v zivote vztah hladat nebudu.. nie? ach teda, nejak tu filozofujem 😅
sonnya- ako ste na tom, s byvanim uz vsetko zariadene? ja si pamatam, ked som sa nastahovala k mojmu drahemu.. ale to je ina tema 😉

sonnya
4. mar 2009

ahoj kessina no vitaj po dlhej dobe 😵
ano uz sme zabyvany... viac menej mame vsetko, uz len doladovat ale to je vsade...
sme spokojny a to je hlavne 😵

kessina
4. mar 2009

tak to je super,
my doladujeme tiez este stale, a to uz spolu nejaky ten mesiac byvame 😀 pomaly si zacinam mysliet, ze to doladovanie je nekonecne 😕

langkofel
4. mar 2009

ahojte kocky,

ja na vas len kuk, mam dnes poobede volno, ex volal ze ide po malu do skolky tak neviem kde od radosti zacat 😀 . Nejako mi nas byt podozrivo pripomina bunker 😝 . Letim, len som chcela pekny den zapriat 😉

luminkasp
5. mar 2009

langkofel a tvoj ex a sucasny sa poznaju a su taliani? asi som moc zvedava, tak ak nechces, nemusis odpovedat 😎