Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

oli18
1. feb 2016

@alimalili1 Iné je, keď má baba 25 a frajer +11. Ale ty si začala žiť aktívny sexuálny život ako maloletá a bola si pod zákonom. To frajerovi nevadilo? Ani sa nedivím, že sa schovávate. Ak je to všetko také, ako píšeš, prečo nevyjdete s pravdou von?

alimalili1
1. feb 2016

@oli18 vies to ze som maloleta tak to neznamena ze nopoZnam tieto veci aj on to pozna vie vies cakame na buduci rok s potom vsetko povieme asi nevies co je to mat viac nez rad ja som rozhodnuta ze koli nemu mi risk stoji za to

alimalili1
1. feb 2016

@qidko no ja som silna ja to strpim nedam sa odbit

alimalili1
1. feb 2016

@qidko preco myslis

alimalili1
1. feb 2016

@oli18 je to komplikovane no rada riesiem komplikovane veci aspon som oto viac skusena nemyslim tym sexsualni zivot robit som to nikdy este nerobila iba sme mali zopar prednasok o tom v skole

qidko
1. feb 2016

@alimalili1 Naozaj nevies?No preto ze som Ta v tom podporila a Ty mas malo rokov a priatel vela.Len pockaj este tak do zajtra vecer sa to spusti ak nie tak budem rada ak ano tak budeme "bicovane"jak sa slusi a patri🙂🙂🙂

janina1007
1. feb 2016

@alimalili1 nedaj sa odradiť !!! Ja mám o 17 rokov staršieho a nič lepšie ma v živote nestretlo 🙂
Poznáme sa 16 rokov spolu sme 14 rokov z toho 3,5 ako manželia... vzali sme sa po 10 rokoch vzťahu a ľúbime sa stále... sme si navzájom oporou a jeden bez druhého by sme už nevedeli byť 🙂
Držím ti palce 🙂

alimalili1
1. feb 2016

@janina1007 dakujem

alimalili1
1. feb 2016

@qidko preco myslis ze budeme

qidko
1. feb 2016

@alimalili1 Vela prispevkov ma cas okolo 21.00 tak si myslim ze Ked pridu z prace a dostanu sa na PC bude neskory vecer a mozno sa mylim.Ale vidim ze aj janina1007 Ta podporila bude moja krvna skupina🙂🙂

alimalili1
1. feb 2016

@qidko akoto myslis

stary_ujco
2. feb 2016

Hej jasne, nedaj sa odradiť. 15 ročná chodí s 26 ročným a o všetkom je informovaná lebo mali v škole dve prednášky.
Ty si asi tiež mala 15,keď ta zbalil tvoj muž, čo mal vtedy 32?

oli18
2. feb 2016

@janina1007 na tvojom mieste by som sa tým nechválila ☹

oli18
2. feb 2016

@stary_ujco nevieme, komu si odpovedal, hoci veľmi trefne

janina1007
2. feb 2016

@oli18 a ja na tvojom by som sa nemiesala druhym do vztahu ale riesila si svoj a svoje problemy...
ja som ta o nazor neprosila... tak sa vyber na randne so starym ujcom a zite si svoje zivoty 😀

janina1007
2. feb 2016

@stary_ujco ty to neries moj muz aj ked ma viac rokov sa citi stale mlady ale z tvojho nicku citat ze si stary cap 😀

janina1007
2. feb 2016

@oli18
@stary_ujco a este s manzelom sme sa spoznali ked som mala 18 rokov tak neviem co riesite.... moja vec, moj zivot, moje problemy nie vase... starajte sa tiez o svoje a nie o cudzie... tak sa posudzuje najlepsie...

janina1007
2. feb 2016

trefne.... ked o niekom nic neviem tak sa nestaram
@oli18
@stary_ujco

sono2
2. feb 2016

@alimalili1 môžem sa opýtať čo robí priateľ a akú školu študuješ?

alimalili1
2. feb 2016

@oli18 trosicku tichucko klud

qidko
2. feb 2016

@alimalili1 Ahoj no nieco take som myslela ako su prispevky hore navazanie sa do ludi urazanie rypanie sa vo vztahu odsudzovanie a najlepsie natom je ze zatiahnu do toho aj rodinu to nemam rada

alimalili1
2. feb 2016

@sono2 na propagacnu grafiku a on sa zaobera architekturou projektami domov aj ich opracuvava

alimalili1
2. feb 2016

@qidko co uz ja to viem pretrpet

sono2
2. feb 2016

@alimalili1 mňa len zaujímalo, preto ak môžem dať radu, daj si trocha záležať na prejave a pravopise, lebo bez opýtania by som povedala, že si ani základnú školu neskončila. Hlavne keď si tak o sebe vedieš, načo všetko si už zrelá. Riadky veľmi prezradia inteligenciu a vyjadrovanie.

alimalili1
2. feb 2016

@sono2 ked ide o to mam zdravotne problemi a to ze ja som napisala nieco zle nemozem mam problen zdravotny on o tom vie A to co tu riesim z ostatnymi vas do toho nic a co kazdeho zivot tak bud psssst

oli18
2. feb 2016

🙂 🙂 🙂

sono2
2. feb 2016

@alimalili1 moja tak si uzavri skupinu aby si bola inkognito, alebo skús prečítať aj kritiku a hlavne sa naučiť reagovať. Bože chrán, mňa nezaujímaš, som ti chcela dať len radu, aby si bola naďalej pre svojho architekta atraktívna.

alimalili1
2. feb 2016

@sono2 prepac no na tvojom mieste bi som pouzivala zas iny argument a pre neho som atraktivna aj budem a zatiel som prenho bola prepac a dik

alimalili1
2. feb 2016

@qidko ahoj co tuje tak ticho

stary_ujco
3. feb 2016

@janina1007 ak o názor nestojis, nezapajaj sa do verejnej debaty...
A keď tvoja argumentácia vrcholí tym, že ma nazves starým capom, tak sa nabudúce radšej ani neunuvaj. Kazí ti to dobré meno...

A aj ja mám jeden citát : rozumný človek sa učí na cudzích chybách, blbec na vlastných...

Idem si teda obuť vlastné topánky. Dnes budú nepremokavé. O deravé sandále záujem nemám, mokré nohy si viem predstaviť, nemusím ich zažívať.