• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

24. augusta 2016 
@celasapremenim mme pride aj zcestne ked ma muz 44 a frajerka 22 ..akurat si nasiel milenku a neskor osetrovatelku:relaxed:
24. aug 2016 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 uplne samozrejme, ze ti chlapi uz myslia iba a iba na svoje pohodlie a v neposlednom rade na prezentaciu pred uspesnejsim kamosmi....ukaze malej 2 litre a ta sa posere, to bude aj nieco vo vychove...a ti stari asi nie su ani schopni realne fungovat so starsou zenou, nevedia starnut, vacsina z nich spravila paradne hovadiny a nema vybudovane zazemie, alebo su po zbrklych rozvodoch kvoli nejakym inym hovadinam a mladsie lepsie oklames, starsia vyciti uplne urcite, ked nieco nie je ok, co sa tyka vztahu voci nemu
ja len dufam, ze moja dcera sem takeho stareho chrchlaca nedovedie, ale najde si normalneho chlapca v svojom veku, podla mna to nie je normalne a nikdy nebude
24. aug 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...fuj a ked si predstavim ze ked bude mat 40, co za cap jej bude v obyvacke sediet :D:D:D:D kupi si okularky z tesca a bude lustit krizovky :D a vecer skoci na web poobzerat kacacie xichtiky sprostan od 12 do 15
24. aug 2016 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@celasapremenim ale ajbtie baby co si takych najdu.najsmor fajn ale ked uz trioska zostarnu.muzovi to prestane fungovat a zema ma naj roky este len pred sebou.a nie aby sa starala o starceka....ale kto co chce .to ma...ale textrem je podla.mna ked dievca je estepomaly dietatom a taky 30 si na nu urobi zalusk.to je ozaj nechtne.fakt naruseny pedofil
24. aug 2016 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka511 presne tak ako pises
a ak si ju chuderu vezme, tak deti nebude chciet, lebo to by ho rusilo v obyvacke, to teraz nehovoroim o tych pedosoch, ale o tych, co si nasli tie starsie...ehm teda voci nim skor vlastne dcery
24. aug 2016 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este ma napadlo, ze dobre to maju vymyslene, oni uz dochodoch a zena im bude makat na standard :D:D:D:D
24. aug 2016 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok