Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

luminkasp
25. máj 2009

uf, tak prajem, nech sa to rychlo vyriesi a ste obaja ok 😉

luminkasp
27. máj 2009

kde nik, tu nik, kde ste vsetky?

mortisha9999
28. máj 2009

ajooj luminka a ostatne kocky samozrejme tiez 😀 ty si taka "patronka"..drzis stale temu aktualnou..je to super si myslim... 😉 bola som trosku odcestovana, stale zariadujeme byvanicko takze teraz som tak trosku rozlietana...nechystas sa na Slovensko? vsimla som si tu taky perfektny postreh, ze urobit stretko nas kociek 😀 co mame starsich partnerov 😉 ja myslim ze by to mohol byt super napad hmm? nechystas sa na slovensko niekedy teraz luminka?

..inac nic take zaujimave nove nemam, akurat, ze som zamilovana kazdy den viac 😅 😅 😅

luminkasp
28. máj 2009

mortisha, prilietam 29. jula a odlietam 26. augusta

sonnya
29. máj 2009

ahojte zienky ich deticky a pozdravujem aj nasich partnerov 😉
ja som dnes od 6tej v praci, lebo o 12tej odchadzam na skusku... bude to riadny zabijak, dufam, ze to ale zvladnem a na znamke nezalezi, ved E este za dva roky studia este nemam 😀 ostatne pismenka uz mam v zbierke (A,B,C,D,Fx-to ze si nepresiel) 😝
Inak cez vikend oslavujeme nase prve vyrocie spolocneho nazivania 😵 este stale velmi zamilovany a verim, ze nam to vydrzi strasne dlho (najmenej 39 rokov 😎 )
luminkasp - neviem ci si spominala z ktorej casti SR pochadzas, tak by si sa nam mohla pripomenut...a s tym stretkom... hmmm... velmi zaujimava myslienka mortisha... ktovie ci sa aj kessina chysta na SR

luminkasp
29. máj 2009

soni, z oravy, konkretne namestovo 😉

sonnya
29. máj 2009

tak to je nas pôvodom asi viac z oravy - teda ja niesom, ale priatel je z Tvrdosina a aj Livia 😉

luminkasp
29. máj 2009

teda, teda, oravcanom sa taketo vztahy pacia 😀 😀 😀

luminkasp
29. máj 2009

inak, ja som tiez istu dobu zila v tvrdosine 😉

sonnya
29. máj 2009

ked sme hladali, kde sa usadima, tak bola aj alternativa okolie Tvrdosina, ale to by bol problem s pracou pre mna... tak sme ostali na Liptove

luminkasp
29. máj 2009

xi, no my sme sa vybrali este o dost dalej 😀

luminkasp
29. máj 2009

my sme sli do spanielska kvoli mojmu muzovi

sonnya
29. máj 2009

ale aspon tam mate teplejsie 😉
niekedy by som aj ja menila slovensko za inu krajinu...
joj... tak ma dnes trasie... to som este nezazila taky stres zo skoly, ani pred maturami... a toto je len jedna skuska,ale s riadnym d...

mortisha9999
29. máj 2009

ok..tak dufam, ze dovtedy este co to popiseme a ze sa aj to stretko podari 🙂 inac v tej dobe budem mat narodeniny 🙂 🙂 🙂
sonnya drzim palce na skuske..🙂

luminkasp
29. máj 2009

soni, potom daj vediet ako skuska dopadla, ale ty si sikulena, isto dobre

miska2220
29. máj 2009

Ahojte kocky,zijem vTirolsku a spriatelom cakame miminko 🙂 som v14tyzdni.Brat sa zatial neplanujeme.Pre moje dieta by som chcela dvojite obcianstvo ale moj priatel je proti.Preto je unas teraz dost dusno 😒 vobec stym nesuhlasi a neviem ako ho mam presvecit.Chcela by som vediet ako je to u inych bab,co maju babo scudzincom.Davali ste dietatu tiez dvojite obcianstvo? Dakujem Lubka moc za tvoj nazor,chcem si vypocut este aj ine,ako to vyriesili aj ine babenky...

martinamil
29. máj 2009

Děvčata, přišla jsem ohlásit, že jsme od úterka tři 😀

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

livia76
29. máj 2009

😉 malinkému Kryštofovi prajeme krásny, šťastný a bezstarostný život 😀 je nádherný 😵 srdečne gratulujem 😵

luminkasp
30. máj 2009

marti, malinky je nadherny, gratulujeme novej rodinke a drzte sa, nech ste zdravucki a maminka ma vela mliecka 😵

luminkasp
30. máj 2009

miska, v tejto diskusii najdes langkofel taliansko a silviat, tusim holandsko.

v inych temach, co ja viem: cairka anglicko, pensadorcallisto (dufam dobre napisane) turecko, jzfr francuzsko, erikasadek francuzko, bihan francuzko, viac si teraz nespominam, ale aj ked pokukas v regionoch, tak tam su temy, podla toho mozes vyhladat 😉

sonnya
1. jún 2009

martinamil pripajam sa ku gratulaciam, maly je krasny 😵 prajem vam vsetko dobre a hlavne vela zdravicka...
luminkasp - skuska dopadla dobre, sice za D ale presla som a to je hlavne 😝 takze ak to pojde dobre uz ma cakaju len 2... tento tyzden by to mohlo byt v pohode ale tej poslednej sa bojim... no musim sa do toho poriadne pozriet...

langkofel
1. jún 2009

Jej 🙂 🙂 🙂 tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam a prajem stastnym rodicom vsetko dobre, vela radosti a malemu Krystofovi krasny a stastny zivot plny lasky 😉 😉

Vas ostatne kocky zdravim, odkedy pracujem nemam vela casu (tusim lumi sa pytala kde pracujem, na namesti v kaviarni, bola som tam aj minuly rok, je tam fajn, len pracujem 6 dni v tyzdni po 9 hodin, tak mam menej volneho casu, to co mam sa snazim stravit s malou)

Neviem kto sa tu pytal, ohladom dvojiteho obcianstva, no ani moj vtedajsi partner velmi nesuhalasil aby mala mala dvojite obcianstvo, vraj sme v EU netreba...Dnes sme od seba, a ja som stastna ze som si presadila vtedy svoje...jednoducho vtedy som s nim viac na tu temu nediskutovala a zariadila som si to sama. Je to na tebe ako sa rozhodnes...

sonnya
4. jún 2009

Ahojte kocky, idem vam napisat, co som dnes rano zahytila v jednom radiu. Podla nejakeho vyskumu (nezachytila som kde) muz ktory ma o 15 rokov mladsiu partnerku sa doziva o 20% viac ako pri partnerke ktora by bola v jeho veku 😎
My tu mame aj vacsie rozdiely tak mozno sa tie percenta potom zvysia...
Tak mozete potesit vasich partnerov/manzelov, ze si vybrali velmi spravne 😵

luminkasp
4. jún 2009

xi, soni, peknu pozitivnu info si nam dnes napisala 😵 😵

briketa
12. jún 2009

Mame priatelov - pan ma 98 a pani 70. Su spolu 50! rokov, maju sest deti.
Dodnes chodia kempovat minivanom!!!
Ich recept na uspesny vztah -nechaj toho druheho realizovat sa v tom co ma rad 🙂
Su mi s MM vzorom, aj ked medzi nami je len osem rokov... v podstate ked si to tak premietnete, maju uplnu pravdu!

luminkasp
13. jún 2009

pekny vek 😉

sonnya
16. jún 2009

briketa tak to naozaj ten pan ma krasny vek....
inak baby, druhy rocnik mam uspesne za sebou 😝 som stastna ako blcha ale len kym si nepredstavim aky rok ma este caka...
A co mate noveho??? Chvalte sa a prehanajte... ako sa maju deturence? 😎

luminkasp
16. jún 2009

soni, blahozelam,

ja sa uz neviem dockat augusta a cesty na slovensko 😎

marlene
23. jún 2009

miska,

pokial viem v rakusku ak mas ty slovenske obcianstvo,dieta ziska po tebe automaticky aj slovenske,musis ho nahlasit na matrike na slovensku.ak nie ste zososbaseni,tak v podstate nema tvoj partner velmi na vyber ,dolezite je obcianstvo matky a nie otca 😉

miska2220
24. jún 2009

marlene, dakujem ti zaradu..bodaj by to tak bolo 😉 ...ale ja zijem vTaliansku,nie vrakusku.Ale zosobaseny sme neni.Mas osobne stym nejake skusenosti alebo si to len tak niekde pocula?A je pravda ze musim ist naslovenko uz do3 mesiacoch od porodu sbabetkom,vybavit matriku?