Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

bianka...
13. jan 2009

sonnya-super ze idete do svojhu...drzim vam palce 😵 😵 😵
ak mozem vediet aky je medzi vami rozdiel,ak sa nemylim priatel ma tiez deti z predosleho vztahu

a z vasich si nerob nic...aj nasi boli zo zaciatku proti...karta sa obrati chce to len cas 😵

moj oco je teraz najlepsi...a moja dcera ma takeho stareho priatela ako ja a cakaju dieta a maju sa dobre...najlepsie na tom je,ze moj otec je starsi od mojho priatela o 14 rokov...ale ked jemu to dobre padne...stari mladym chce byt 😀 😀

tym som ti chcela povedat,ze urcite na to je najlepsi cas aspon u nas to tak bolo...trvalo do dlhe 4 roky a nasi boli hrozne proti...ale potom som priatela doniesla domov spoznali sa a po dvoch rokoch ho maju velmi radi...nezabudaju na neho,ci ked ma meniny,narideniny,vianoce...maju ho radi a prijali ho...urcite to bude aj s tebou tak 😉 😉

sonnya
13. jan 2009

bianka - tak medzi nami je skoro 15 rocny rozdiel a ano priatel ma 2 synov z predosleho vztahu... u nas je najvacsi problem, ze ja som ho "zobrala" rodine ako to nasi stale vnimaju....
ten odsek o tvojej dcere som asi nepochopila... to je partnerova dcera?

bianka...
13. jan 2009

nie...to nieje partnerova dcera,to najnovsie moj otec take hovori...ze srandicky...a presne zo zaciatku ked som sa dala dokopy mi hovoril,ze ja som mojho zobrala rodine...ale on uz 2 roky zil oddelene so svojou zenou,a my sme uz boli spolu, a tak ci tak by sa rozviedli...aj moj ma 2 synov z predosleho vztahu...

ale som velmi rada,ze sa to u nasich ujasnilo,aj ked po dlhej dobe a teraz je vsetko o.k. tesime sa z nasho chlapceka,kt.uz coskoro bude tu...

neboj aj vasich to prejde,nic sa neje take horuce ako sa navari...sice to trva...ale prejde to

jablo
13. jan 2009

tak vidím,že to s rodinama vypadá všude stejně. Nejdřív nepřijímají a pak mají rádi. 😀 Ale chce to jen čas přesně.
Tak to můj přítel je o 2 roky mladší než taťka. 😀

livia76
13. jan 2009

😀 😀 😀 😀 no klasika-jasné že rodina je najskôr proti- veď povedzme si otvorene 😵 😵 nieje to bežná situácia 😉 moj manžel je od mojej maminy mladší o 6 rokov 🙂 🙂 🙂 😀 😀

sonnya
14. jan 2009

no tak u nas je to zlata stredna cesta som rovnako mladsia ako priatel od mojho ocina 🙂

luminkasp
14. jan 2009

no, tak nasa mamina je od mojho muzika o rok mladsia a moj tatino o rok starsi 😎

moj sa smeje, ze ma dve dcery, ja som ta starsia a tere ta mladsia. A aj znami sa casto smeju, ze pebeho dievky, jedna velka, druha mala 😉

luciiaa23
14. jan 2009

zdravím babenky,
ja žijem už 1,5 roka s mužom,ktorého by som nevymenila za nič na svete...a je odo mňa o desať rokov starší...moja rodina,keď sa dozvedela,že je ženatý,tak nevedeli,čo povedať...ale vedeli zase to,že je čokoľvek marné mi hovoriť,aj tak by som si urobila po svojom...v tomto čase sú už na ceste rozvodové papiere,nemali spolu deti,tak to išlo ľakho,aj keď ho obrala o všetko...ale mi teraz čakáme miminko,chystáme sa staviať domček...takže bojujte za to,čo vás robí šťastnými...a ak vás rodina miluje,pochopí to a príjme ho...Krásny zbytok dňa

sonnya
15. jan 2009

ahojte 😉
luciiaa23 ahoj medzi nami 😉 gratulujem k babetku a prajem vsetko dobre aby ste boli zdravy

fodorka33
15. jan 2009

ahoj lucia,gratulujem,ze si nasla toho praveho....vidis nemali ani spolu deti a dokonca ako pises ho obrala o vsetko takze to bola asi aj dobra mrcha...inak vobec nevidiet ze je medzi vami taky vekovy rozdiel...nech sa vam dari do buducnosti🙂

sonnya
15. jan 2009

fodorka ako pokracuje tehu? uz sa urcite na maleho velmi tesite 😵 a ja dufam, ze ten datum porodu ti vyjde bol by to pekny darcek pre vas rodicov 😉

amaretta
15. jan 2009

prepacte, ze sa pletiem do vasej diskusie, ale neda mi zareagovat
ja som tiez so svojim ex manzelom nemala deti a tiez vsade on aj jeho nova priatelka s ktorou dieta teraz ma, tvrdia, ze som ho obrala o vsetko. Kedze som ja odisla z nasho domu moj ex manzel zil v mylnej predstave, ze vsetko je jeho. Ja som dokonca zarabala viac a velmi nam financne pomohli moji rodicia. Na spravodlive rozdelenie majetku, ked sa inak neda su sudy, co bol aj nas pripad. Okolnosti rozvodu nebudem rozoberat, ale to ze sme deti nemali nebolo ich pricinov. Velmi som deti chcela, ale neboli mi vtedy dopriate a preto sa zastanem tej mrchy co je prepac fodorka velmi odvazne tvrdit o niekom koho nepoznas 😕 tak este raz sorry a prajem pekne rastuce bruska, zdrave babatka a nech ste so svojimi vyvolenymi stastne 🙂

bianka...
15. jan 2009

ahojte...
amaretta,asi sa ta to dotklo ale toto nieje tema...na rozoberanie,ci je niekto mrcha ci nie...kazdy vieme svoje,ty mas svoj pripad,oni maju zas svoj a myslim,si ze vedia svoje...a kazdy ma svoju pravdu...
a my mame starsich partnerou,povacsina uz rovedenych...aj s detmi 🙂 a kazdy mal urcite nejake tie problemy-co sa tyka nasich partnerou so svojimi ex...ale to su ich zalezitosti-minulost

fodorka blahozelam k rastucemu brusku,pekny datum mate...my cakame o mesiac po tebe...tak sa vytesujeme
😵 😵 😵

amaretta
15. jan 2009

minca ma dve strany len to som tym chcela povedat, tak dik za napomenutie...ved uz prcham 🙂

fodorka33
15. jan 2009

amaretta ja ti nemam za co prepacit...a tu sa rozoberaju terajsie vztahy a ja som reagovala nato ze ho obrala o vsetko,cize asi tym myslela jeho majetok!mna nezaujimaju nikoho podrobnosti...a to ked niekto nemoze alebo popripade nechce mat deti urcite tu dotycnu nenazvem mrcha....zato nemoze nikto!konec

jej bianka dakujem🙂 to je super aj ja blahozelam len nech su ti nasi chlapy zdravy...🙂 a ty mas o kolko starsieho partnera?

fodorka33
15. jan 2009

sonnya tehu pokracuje dobre,no uz by soom to chcela mat za sebou...uz v noci toho moc nenaspim,a mam taky pocit ze z tej kyseliny ktoru mam sa mi asi zacne vytvarat jed a budem jak had 😀 ....no hruza....ked porovnavam tie predosle mesiace tento posledny je pre mna hotove trapenie....jaj uz tak sa tesime kedy bude malicky pri nas.... 🙂

bianka...
15. jan 2009

fodorka zaha este nepresla...aj mna straaaastne pali,veru budem aj ja ako had a vecer ked si idem lahnut tak mam pod hlavou aj tri vankuse,alebo sedim a snazim sa tak pospat...a nezalezi na tom co zjem... 😵 no nic uz to len pretrpiet...

ja mam 27 a moj 46...keby mal obcas aj rozum na ten svoj vek,niekedy si poviem,ze on nikdy nedospeje... 😵 😵 ale aj tak ho veeelmi lubim,a priznam sa mam to nanom rada,ze je taky...

uz nech mame nasich drobcov,uz sa tesim ako nam tu bude veselsie...urcite to bude zmena poriadna,ale milo-prijemna... 😉

sonnya
15. jan 2009

fodorka - ja to sice nepoznam ale verim, ze sa na maleho velmi tesite...a neboj had s teba urcite nebude 😀 ale aj tak sa tesim kedy budem aj ja tehu 🤐

livia76
15. jan 2009

Bianka, Tobiasko by mohol byť v brušku o 2 dni dlhšie 😉 to by sme mali spolu narodky 😵 😵 K tej záhe- v DM drogérii majú také cmulacie pastilky -to bolo jediné, čo mne v tehu zabralo 😉 Nič z lekárne-len toto 😕

luciiaa23
15. jan 2009

ahojte babenky,pozerám,že tu niečo niekoho dotklo,nebolo to namierené voči nikomu,len skúsenosť,ktorú mám...to,že mojho drahého obrala o všetko znamená majetok...do všetkého investoval peniaze,ktoré si ťažko odpracoval v Amerike-3roky makal v kuchyni a umýval riad...to,že im to nevyšlo,mu proste takto odplatilo...to,že bola uletená a utrácala peniaze ako divá,napr.musel si kúpiť oblek za 40tis...teraz mu visí v skrini...nikoho neodsudzujem,len chcem povedať,že každý rozvod má svoje dovody a moj drahý jej nepovedal ani pol slova a všetko jej bez problémov nechal...

fodorka,presne tak,každý má svoju skúsenosť a názory,nie sme tu preto,aby sme niekoho súdili,sú to len naše skúsenosti...

dnes som bola na kontrole a mimisek mi pekne zamával a urobil zopár kotrmelcov 🙂

bianka...
15. jan 2009

ako nam tu pekne rastu drobcekovia v bruskach 😀 😀 😀

uz nech je marec,tessssim sa ale zaroven sa aj bojim,ako to vsetko zvladnem 😵 moj mi stale hovori,ze budem najlepsia mamicka na svete a zvladnem vsetko 😵
a zajtra idem do DM,lebo tieto homeopatika nezaberaju 😠
livia vy mate teda riadnu kocandu...aj maminka je velmi pekna... 😉

livia76
15. jan 2009

🙂 🙂 bianka, 😉 kula som, že aj vy budete mať kočík S4-ako my 😀 😀 dobrá voľbaa

bianka...
15. jan 2009

joj livia to som rada,ze 😀 dobra volba 😀 len som zvedava na tuto novu vanicku...mojmu sa paci...jediny kocik ktory mi schvalil...a farbu,ze chce jednoznacne cervenu...no nic ine mi neostavalo 😔 kedze cierna asi nie...v lete by sme sa v nom asi udusili 😎 😎 a zelena a oranz.je dost kriklava...to by bolo musiek v parku...tak cervena 😵

livia76
15. jan 2009

no na našu zelenu-lima-sa nám teda mušiek nachytalo-svatá pravda- mnohé maminy behajú s červenými-aj ked majú chlapčeka 😉 -myslím,že to je uni-farba 😵

fodorka33
15. jan 2009

ahojte baby..pridavam sa......cervena je krasna farba...a podla mna je jedno ci pre chlapca alebo dievcatko...

bianka...
15. jan 2009

ja si myslim,ze moj este tajne dufa,ze to bude baba...
znamym tiez tvrdili,ze cakaju chlapceka...a domov priniesli Hanu 😀
ale nam sa uz aj miesok robil,ked som bola na sone 🙂 🙂 ale ved ho necham...zas sa tym utesuje,ked aj niekam ideme,ze jeden chlap vie len jednu rasu robit...chichi
mamina mi vravi,ze nemusim nic davat cervene do kocika...ked bude cerveny...aby drobcovi z oci neprislo 😵

sonnya
16. jan 2009

ahojte babenky 😉
dlho sa tu uz neukazala kessina, tak ak nas citas napis co mate noveho 😉

kessina
16. jan 2009

ahojte babulky, hladal ma tu niekto? 😀
no je pravda, ze momentalne viac sedim na modrej streche 😎 kradnem inspiracie 🙂 nie, hladam inspiracie, to znie lepsie pre nase buduce byvanie, ktore je sice este v nedohladne, ale ved inspiracie nikdy nie je dost.
sonnya, tiez blahozelam k byvaniu a prajem, aby ste ho mali podla predstav a aby ste si to naplno uzivali 😵

a inac tiez vitam vsetky nove clenky 😵 sonnya, skor katuska by sa mohla ozvat, ta tu uz dlho nebola 😕

b884
16. jan 2009

ahojte babenky, uz dost davno som sem neprispela prispevkom, ale pravidelne vas citam🙂 chcela by som sa vas opytat, ci aj vasi chlapi su taký pohodlný, lebo môj je v poslednej dobe dost, poobede spanok, net, tv a domacnost ja.

livia76
17. jan 2009

B884 😀 😀 😀 😀 😀 jasné a nečakaj že to bude inak 😉 chlapi sú proste takí 😒 😵 😵 😵 😵 teda aspoň 98 %