Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

sonnya
13. mar 2009

aj vam 😉

fodorka33
13. mar 2009

sonnya urcite som to nemyslela tak ze ty vyzeras starsie,neblazni naopak ze on vyzera tak mlado....sekne vam to spolu.. 😉

malamyska
13. mar 2009

hello...tak sa hlasim a dakujem za privitania..no vcera sme boli s malym aj s muzickom v avione a tie pohlady sa cudujem ze mi nezostalo zle..preco je vacsina slovenskym zien takych zakomplexovanych a ked vidia mladu babu so starsim chlapom idu im vypadnut oci hm? 😀 😕

sonnya
13. mar 2009

fodorka dakujeme 😵
malamyska - podla mna je to tym,ze je to stale vec ktoru len tak nevidis...teda okrem tych bohatych celebrit...ale ved vy viete svoje preco sa mate radi a ste spolu tak nech si okolie mysli co chce, nie?

fodorka33
13. mar 2009

malamyska prosim ta to si ani nevsimaj....Slovensko je zabrzdena krajina a zaostala oproti ostatnym krajinam nato si bohuzial treba len zvyknut

sonnya
13. mar 2009

bianka tu uz naozaj dlho nebola tak hadam su v poriadku a mozno sa uz tie tesi s takeho krasneho synceka ako mate vy 😵 Bianka myslime na teba a ozvi sa...

sisa29
13. mar 2009

ahojte ja mam manzela starsieho o 16 rokov sme spolu 11 rok rozdiel na nas nieje moc vidiet ale ked niekde medzi cudzimi poviem aky je rozdiel tak sa zhrozia.ja na tom nic nevidim.s mojim muzom som od 16 rokov no mama to predychavala ale zmierila sa mame spolu 2 krasne zdrave deti jedna ma 3,5 a druha 3 tyzdne a je to super.nevsimajte si pohlady ani reci vsak je to vasa vec

malamyska
13. mar 2009

baby nevsimnut si to sa to asi neda..ked mate otvorene oci..vsimla som si to a vsimam si to stale ked sme niekde spolu, len sa snazim sa nad tym nerozculovat a ked mam dobru naladu akurat sa mi zadari sa nad tymi babami kt svojimi pohladmi ako keby zavideli sa pousmiat..nevedia o co prichadzaju...no nie?

sonnya
13. mar 2009

ahoj sisa a vitaj medzi nami 😉
mas krasne slecny doma 😵

sonnya
13. mar 2009

presne tak nevedia ako nam je super 😵 😉
treba to brat s usmevom...myslim, ze od zaciatku vztahu si vedela, ze vacsinou budu tie pohlady udivujuce a take skumave, ale tak nech si myslia co chcu... a ked tak im treba ukazat ze sa lubite

labelka
13. mar 2009

ked niekam ideme nas stale maju za otca a dceru 😀

langkofel
13. mar 2009

Tak u nas je ten rozdiel dost ocividny, aj ked ako vas citam, nie najvacsi, mne vsak hadaju normalne o par rockov menej a mojmu partnerovi viac 😝
Ale ja som si zvykla, a dako to uz ani nevnimam, na zaciatku to bolo dost tazke pre mna, lebo byvame v mensom meste a neboli to len pohlady ale aj sproste poznamky, priamo do oci...A to nebyvame ani na slovensku 😎

sisa29
13. mar 2009

sonnya dakujem.

langkofel u nas je to naopak mne hadaju viac a muzovi menej

luminkasp
14. mar 2009

no, tak mne hadaju menej a mojmu muzovi nastastie tiez 😎

malamyska, nad tym sa vobec netrap ani nepozostavuj, sak a co? U nas boli tiez aj poznamky na zaciatku, my zijeme na dedine 😉 Ale teraz myslim, znami sa nepozastavuju, beru nas ako je a ja neviem, ci sa nas niekto pomimo vsima a zamysla sa nadtym, no tu v spanielsku je dost takych pripadov, si myslim ja, a su aj opacne, matky a synovia, tam to je viac ocividne, heheheheh, takze neriesim a som stastna 😀

fodorka33
14. mar 2009

jej ahojte no dne ssme boli s muzom aj s malym na prvej prechadzkeu nas je prekrasne pocasie maly krasne spinkal tak sa velmi tesim 😀

langkofel
14. mar 2009

jej fodorka tak si to uzivajte 😉 , trosku zavidim, ale v dobrom 😉

ja chodim obcas opatrovat 14 mesacneho chlapceka a strasne sa obzeram vo vykladoch ked idem s kocikom, tak rada by som si este povozila moje vlastne..... 😔 . No neviem Leonku uz na to asi nenahovorim 😀 😀 😀

zuzkafuny
14. mar 2009

Ahojte 😀
nás tiež niekedy majú za otca a dcéru... Mne hádajú menej 😉 🙂

luminkasp
15. mar 2009

langkofel, tak treba este jedno babo 😉

kolko ma tvoja leonka?

langkofel
15. mar 2009

krasnu nedelu prajem 😉

Lumi, Leonka ma 3,5 roka, ako si hovori, ona uz je velka skolkarka 😀 . No hehe v nasom kratkom vztahu, je este skoro mysliet na dieta, ale aj tak pochybujem , ze moj partner by chcel este male babo 😒 ale ktovie co mi zivot este prinesie....

fodorka33
15. mar 2009

ahojte prajem pekny dniik aj ked u nas je dost uprsany....a to sme sa chystal iist na prechadzku tak nejdeme nikde... ☹

luminkasp
15. mar 2009

langkofel, to nikdy nevies 😉

sonnya
19. mar 2009

ahojte babenky a deturence 😉
ako sa mate a co mate noveho? neviete niekto o bianke???

bianka...
22. mar 2009

ahojte,vsetky vas pozdravujem 🙂 🙂 🙂 🙂

porodila som 9.3.2009 o 13:40 hod. maleho Tobiaska...porod bol bolestivy a dlhy...12 hod. ☹
potom sme mali malickeho este na detskom,cize som sa vratila domou bez neho... 😔
chodila som ho kojit kazde tri hodiny,bolo to tazke.
pustili nam ho v pondelok a priatela v stredu chytili bolesti brucha...na druhy den vo strvrtok si ho aj nechali na chirurgii a ihned aj zoperovali,slepe crevo v poslednej chvili,uz ho chytala horucka...tak ho mame v nemocnici a sme sami...mam toho dost...
tak preto som sa neozvala,malicky je milucky a rastie rychlo 😀 😀 😀

langkofel
22. mar 2009

jej bianka tak blahozelam k syncekovi, prajem vsetko dobre, vela zdravicka, nech pekne papa a aj kaka 😉
a dufam ze tatinka budete mat doma coskoro.

silvia.t
22. mar 2009

Ahojte baby,tak ja mam 20 a moj muz ma 37...zoznamili sme sa pred 2 rokmi,veeelmi sme si rozumeli aj rozumieme,po par mesiacoch ma poziadal o ruku...to som este nemala ani zmaturovane,ale kedze som vedela ze s nim chcem stravit zvysok zivota...zacali sme planovat svadbu na maj 2009,ale medzi tym som neplanovane otehotnela,ale velmi sa tesime 🙂 ...tak sme svadbu urychlili,teraz sme manzelia a v maji cakame synceka 😀
a k tomu vekovemu rozdielu asi tolko...ziaden vztah nema dozivotnu zaruku,rozchadzaju sa seberovni,starsi aj mladsi...nik nevie co bude o 20 rokov 😅

simusa35
23. mar 2009

No ahojte ja mam priatela starsieho o 15 rokov a vsetko ide tak ako ma.Ja mam17 a on31 a ani jednemu z nas to nevadi

pensadorcallisto
23. mar 2009

Malamyska, kasli na ostatnych, viem, ze je to dost tazke, ale da sa...
Medzi mnou a exmanzelom bol rozdiel 17 rokov. On vyzeral mladsie, ale ja tiez... Ja som nevyzerala ani na 17... 😀
😀 😀
Rozviedli sme sa kvoli jeho povahe, nie vekovemu rozdielu.
Medzi mnou a terajsim manzelom je rozdiel 13 rokov. Rozumieme si skvele, sme rovnaki, rovnake plany...
Stale vyzeram maldsie, manzel tiez vyzera mladsie, ale vekovy rozdiel vidiet... Nikto sa na nas nepozera,necuduje sa.

fodorka33
24. mar 2009

ahojte babulky jeeej bianka gratulujem tobiasko je krasavec 😉
a inak ako sa mate????mi pomalycky malinky ma zajtra 1mesiacik tak sa tesime rastie nam ako z vody stvrtok s nim idem do poradne tak som zvedava ako sme na tom s vahou a tak....na prechadzky chodime len to pocasie by sa mohlo vylepsit 😒 jaj baby tak strasne ma bolia bradavky maly dneska tahal ako blazon☹tu beham hore bez a vetram...

luminkasp
24. mar 2009

bianka vy ste s malym obaja aki krasni, vidiet, ze ste stastni

sonnya
25. mar 2009

ahojte...
bianka gratulujem ku krasnemu syncekovi a prajem hlavne vela zdravicka 😵