Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

katuska26
7. dec 2008

Ahojte maximkomiruska, vítam ťa a nič si nezbarbrala 😀 😉 a blahoželám k 5.mesačnému synčekovi
No recepty vyzerajú super asi tento rok vyskúšam nejaký od vás, no a od témy už nebudeme odbiehať 🙂 , sľubujeme 😅 😉 , no určite týmy receptami potešíme našich manželíkov alebo priateľov či tatinkov 😵
Krásny zvyšok víkendu 😉

maximkomiruska
7. dec 2008

Ďakujedame za privítanie Katuška. Fajn,že sa to teda podarilo. Tie recepty by ma tiež zaujímali.

sonnya
8. dec 2008

ahojte vospolok, pekne vitam nove tvare mamiciek a ich deticiek 😉
Kazdy pondelok sa tesim do prace, aby som sa dozvedela co mate noveho 🙂
A som rada, ze nas tu pomaly pribuda...

verapa
8. dec 2008

Ahoj, můj chlap je o 14 let starší, sme spolem 11let, 2 roky svoji a s bojovkama to berem jak to de, je fakt že starne rychlej a sem tam se kostra zadrhne ale spolem to nějak zvládnem. A popravděje to větší pošuk jak já tak se aspon nenudím.

kessina
8. dec 2008

ahojte vsetci 🙂
sonnya, no to mas pekny dovod ist pracovat 😀
baby, tie ktore uz mate babo, chcem sa opytat, tak ste si to vsetky naplanovali alebo to niektorej z vas prislo bez toho, ze by ste to planovali? My totiz s priatelom nemame konkretny plan, kedy by sme babo chceli, skor plan, kedy este nie 😅 a tak ma to zaujima, ci boli u vas nejake specialne "spustace" ze uz ano 😕

livia76
8. dec 2008

Kessinka 😀 😀 manželovi som prezradila 😀 😀 že po 30 by som si to babo už priala 😅 😅 vyskúšali sme a 3 dni po narodkách som zistila že som tehotná 😉 takže plánovane-neplánované-neboli sme ešte svoji-ja som sa nechcela ani vydávať no pod vplyvom hormonov som si to po manželovom prehováraní v 5 mesiaci rozmyslela a vzali sme sa 😉 😉 -manželstvo nič nezmenilo-všetko je,ako má byť a sme šťastný-no znie to ako rozprávka nie 😨 😨 😨 😨 😵 😵

luminkasp
8. dec 2008

kessina, no nam sa tere podarila s antikou😀

kessina
8. dec 2008

livia, znie to naozaj ako v rozpravke 🙂 tak vam drzim palce, aby ta rozpravka trvala navzdy 😵 a tiez prajem taku rozpravku kazdemu 😉
a len tak mimochodom, uvazujete aj nad druhym alebo ostanete len pri jednom? 😉

luminkasp, to vazne? ake je vlastne %, ze sa podari nieco take? 😕 ale urcite si stastna, nie? a ako je to u vas s druhym babom? bolo by to este mozne, uvazovala si vobec este nad tym? teda ci by si chcela.
Ja som vzdy chcela mat dvojicky 😅 aby som to mala na raz 🤐 tak uvidime, co bude naozaj 🙂

luminkasp
8. dec 2008

kesina, tusim len nejake 0.1% zostane tehu aj s antikou, hehe, tak nam sa zadarilo. My sme vtedy este vobec neplanovali, no ale... a teraz som prestastna a nemenila by som.
Mali sme to v plane az niekde na daleku buducnost tu nasu teresku. No a druhe by som uz straaaaaaaaaaaasne chcela, tak uvidime, ako to bude teraz.

kesina a kedy si ty urobis nejaky album, hm?

jablo
8. dec 2008

Ahojky
lumi taky sem otehotnela s antinou. 😀 Ale jsem rada!!!Druhe neplanujeme,zatim. 😉 Vychutnavame si nase prvni... 😀 😀 😀

katuska26
8. dec 2008

Ahojte ,tak my sme plánovali, a vyšlo to tak do troch mesiacov, ako som vysadila anti 😉 A druhé chcela by som,alel ešte niesom 100% presvedčená, nechávam to na blízku-ďalekú budúcnosť 🙂 Ale určite Vikinka si už teraz pýta malú sestričku 😀 Len aby to nebol chlapček 😅
no kessina kedy bude album 😕 😕 😕 😉

sonnya
10. dec 2008

Ahojte baby...
tak dnes vynimocne nie som v praci ale v kniznici na nete. Mam jednu novinku s ktorou sa chcem s vami podelit - takze ako si spominate pisala som, ze hladame s priatelom nase spolocne byvanie, tak nakoniec sa nam to podarilo a vcera nam schvalili uver (po dlhom cakani) :o)
Takze mame predcasny vianocny darcek... sice to vyzera tak, ze stahovanie bude az po novom roku (aj ked som tajne dufala, ze na Vianoce by sme uz mohli byt vo svojom)
Ale aj tak som velmi velmi velmi stastna....
A k tomu planovaniu - no my sme tiez boli asi pred mesiacom v ocakavani ci sa nam to nezadarilo aj cez anti ale boli predsa len uspesnejsie tabletky....ale v tom novom vysadim anti a pojde sa na vec 😎

sonnya
10. dec 2008

A zabudla som privitat dalsieho noveho clena - teda clenky 😉

livia76
10. dec 2008

Sonnya 😉 no tak super-gratulujem k bytíku-nech ste v ňom moooc šťastní 😵

sonnya
10. dec 2008

Livia dakujem...

katuska26
10. dec 2008

sonnya gratulujem aj ja k schválenému úveru aj k bytíku.
My sme zase doma máme chrastičku pod nosom, volá sa to že medové chrasty, Viktorka vyzerá akoby spadla na nos, chudiatko, bolí ju to Dr jej ich všetky strhla, ja som si zakladala aby jej tam ostaly a oni tam byť nemôžu, tak ich čistíme a mastíme, no strašné,
ale to odbáčam od témy, ináč aké máte skúsenosti so starším partnerom 😉
sonnya a držím palčeky pršteky pri mimču, nech vám vyjde, to zachvíľu premenujeme na :,,Aké máte skúsenosti so starším partnerom a čo spoločné dieťa 😀 plánujete, máte? ´´Hm? ..........

sonnya
11. dec 2008

ahoj katuska, tak o tom som este nepocula...prajem Viktorke skore uzdravenie 😉

sonnya
11. dec 2008

na radiu Okey je dnes anketa aky je primerany vekovy rozdiel medzi partnermi, a vraj je lepsie ked je mensi rozdiel vravela nejaka psychoska 😝 ...to ale nepozna nas!!! My sme predsa velmi stastne s nasimi starsimi partnermi 😵

sonnya
11. dec 2008

vidno, ze som opat v praci si tu uz zase pisem sam 😀 😝

sonnya
11. dec 2008

a potom ma napadlo, ze by sa mi mozno podarilo preskocit na novu stranu ale zatial to nechce ist... 😠

sonnya
11. dec 2008

a stle nic 😠 no tak dievcence co mate starsich partnerov podelte sa s nami 😎

sonnya
11. dec 2008

dnes mam skusku to asi preto som taka nervozna 😖 😝 tak necham tu stranu Vam... kto tu bude skor kessina alebo katuska alebo luminkasp alebo jablo alebo livia76 alebo... tak piste

jablo
11. dec 2008

ahojky tak jsem s taky dostala na konika. Dva dny sme meli tatku doma tak sme si uzivali rodinne idyly. 😀 Je uzasne jak za nim Pata lita jak pominuty ani na zachod si skoro nemohl dojit protoze zacal silene tvat,ze ho tu necha. Dokonce i do postylky ho musel ukladat on a to se jeste nestalo. Aspon jsem mela cas pect cukrovi,uklidit atd. Jak se tesite na Vanoce? Ja uz se nemuzu dockat,preci jen to jsou prvni Patovi Vanoce ale ten chaoz pred tim uplne nesnasim...

jablo
11. dec 2008

sonnya tak drzim pesticky aby ti zkouska dopadla skvele.Co vlastne studujes? jinak pisnu vecer az na to bude vice klidu ted tu Pata po me skace. 🙂

kessina
11. dec 2008

ahojte babky 🙂
tak u nas nic nove, akurat pocasie, stale snezi a snezi uz druhy den, vazne bez prestavky 😀
sonnya, ja som toi uz tiez niekde pocula od nejakej "ucenej" osoby, ze velky vekovy rozdiel nie je uplne ok. Ale sak je milion veci, ktore predtym pre niekoho neboli mozne a zrazu prisiel niekto, kto povedal a je to mozne a stalo sa 😕
a samozrejme tiez gratulujem k bytiku 😉

jablo, u nas to tiez budu nase prve vianoce, aj ked zatial bez baba 😕 tak ale tiez sa uz neviem dockat ako to cele dopadne 😀

katuska, na vas ta choroba nejak lezie v poslednom case, tak nech je zasa rychlo vsetko v poriadku

tak krasny zasnezeni dnik vsetkym 😵

jablo
11. dec 2008

kesinna u vas snezi jo,tak to nezavidim. 🙂 u nas ne,zatim to vypada,ze predpoved na vanoce vyjde.no jeste muze napadnout,uvidime. 😀
Co mate pro sve drahe polovicky nakoupene? Ja klasicky jeste nic. 😀 Darky az na posledni chvili jako kazdy rok,jsem na to hrozna. tak me treba inspirujete. 🙂

sonnya
12. dec 2008

ahojte...tak skuska bola dost kruta, ale tak hadam prejdem na znamke nezalezi 😝
Ja studujem socialnu pracu.
Jablo a ocino Vam chodi za pracou mimo domu, ked si pisala,ze si vyuzivala jeho pritomnost??

sonnya
12. dec 2008

kessina tak ten sniezik ti v dobrom zavidim...lebo u nas je teplo a vobec to nie je vianocna atmosfera ☹

jablo
12. dec 2008

hojky tak jsem to vcera zakrikla,od rna tu snezi. 😀
jj,pritel jezdi pryc,zacal pracovat u kabelkovky jako obchodnik. Dost ho to bavi ale je casto pryc,no penizky jsou ale potreba.. 🙂
sonnya tak hlavne ze jsi tu zkousku zvladla. 😀

sonnya
12. dec 2008

ahoj jablo tak to uz aj tebe v tichosti zavidim ten sniezik 😉 u nas stale nic, este ze tie kopce su blizsko a aspon tam vidim ze sneh existuje 😀