Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

livia76
12. dec 2008

😀 😀 😀 NO SONNYA tak sme na ďalšej straneee 😅 😅 😅 dúfam že skúška dopadla dobreee v BA tiež začalo práve snežiť ale topí sa 😉 snáď na Orave napadne, keď tam cez sviatky budeme 😅

jablo
12. dec 2008

sonnya s radosti bch ti ten snih poslala. Me fakt stve. Nikam nemuzeme,max nakoupit ale na delsi prochazku ani nahodou. A pak se taky hrozne jezdi s kocarem a na sanky sme jeste dost maly. Pro me by snih mohl byt jen na stedry den ktery napadne v noci a hned pak zase slezt. 🙂
a nova stranka si pockala na me,hec. 😀 😀 😀

kessina
12. dec 2008

ahoj 🙂
no ja sneh milujem, takze sa len vytesujem 😀
jablo, k tym darcekom, uz sme sa tu o tom bavili skor, tak skus najst 😕 (ja osobne vonavku, sam si vybral)

sonnya a kde chcete ten byt kupit? alebo uz to mate vsetko zariadene, nejak si to moc dobre nepamatam 😅

jablo
12. dec 2008

ou,sem si ted vsiml,ze jsem se spletla. Ta strana si pockala na sonnya. 😀

livia76
13. dec 2008

🙂 🙂 dnes sme s malou piekli perníčky podľa receptu od Bianky 😀 😀 😀 tatinkovi sme spravili radosť suuuu mooooc dobré -mekulinké 😵 😵 😵

sonnya
15. dec 2008

ahojte zienky a aj deturence 😉
kessina - byt mame vybrany, vybavovala som uver na konkretny byt. Takze niekedy v januari sa budeme stahovat 😵
livia76 - ani som si nevsimla, ze som ja prelomila stranu 😀 😝 ale tak pomaly sa nam to tu zbiera...
ja mam dnes dovolenku, bola som podpisovat este nejake papiere a teraz som sa zastavila v kniznici, ze si vas idem precitat, co mate noveho... a potom sup domkov ucit sa na dalsiu skusku - v stredu mam skusku s rodinneho prava 😀
Tak Vam prajem peknucky den 😉

katuska26
15. dec 2008

Ahojte 🙂
livia aj my sme s Viktorkou piekli medovníčky, super nám vyšli 😵 Viktorka každý deň ochutnáva 😅
sonnya tak gratulujem k bytíku
U nás je pochmúrne a ani snehu ☹

sonnya
17. dec 2008

ahojte zienky 😉
tak mne vcera srusili dnesnu skusku a prelozili to na piatok, nastastie mi v praci vymenili dovolenku...
tak sa to este trocha poucim a hadam to spravim 😝
Ako sa mate? Co mate noveho a ako sa maju deticky? Uz sa tesia na Vianoce???

sonnya
22. dec 2008

Pekny predvianocny den Vam prajem...
nejako nam to tu stihlo, asi ste v plnej priprave na Vianoce...

kessina
22. dec 2008

ahojte babky,
tak sa nam to blizi 😀
vsetkym vam aj vasim drahym polovickam a detickam prajem krasne sviatky 🙂
sonnya, u nas to tak vyzera 😕 este ani stromcek nemame 😒

sonnya
22. dec 2008

kessina ani u nas este nie je stromcek...
dnes sa este chystam piect a zajtra je priatel doma tak nachysta stromcek a ked pridem z prace ho spolu ozdobime... a tak si v klude zacneme pohodovu vianocnu atmosferu - prvy krat spolu 😎 sa velmi tesim 😵

luminkasp
22. dec 2008

ahojte,

tak ja som dnes urobila aj rafaelo, kavove zrna a suhajdy. Este musim trochu poriadit a mozeme zacat sviatkovat 😎

stromcek som uz urobila hore aj dole v obyvacke 😉

livia76
22. dec 2008

🙂 prajeme krásne sviatky-naša Lesinka si ich prvý krát užíva 😀 😀 každý deň vydranká nejaký darček, a moja mamina jej ho s radosťou rozbalí---sviatky trávime na Orave v našom domčeku trošku kľud oproti bytu v Ba snáď bude aj snehu viac 😵 😵 🙂 🙂 🙂

sonnya
23. dec 2008

livia76 a mozem sa opytat odkial z Oravy si?

sonnya
23. dec 2008

Prajem všetkým to čo sa má priať ,
nech sa stane to, čo sa má (len to dobré) stať!
Aby človek človeka v úcte a láske mal!
Aby nikto z Vás sám nezostal!
Aby sa každý deň bolo s kým smiať!
Aby každý mohol kus chleba do dlaní vziať!
Aby všetkým zdravie, šťastie, láska a pohoda slúžili!
Aby Vás starosť, zloba, závisť a chamtivosť obišli!
Aby ste iba od radosti plakali
a takto príjemne aj nastávajúci rok 2009
a všetky ďalšie prežili!
To Vám, Vašim deturencam a samozrejme aj starším partnerom/manželom želám 😵

livia76
23. dec 2008

😀 😀 Sonnya pochádzam z Tvrdošína 😉 Ešte raz kráásne sviatky prajemeeee 😵

katuska26
24. dec 2008

Všetkým krásne Vianoce plné lásky, šťastia, zdravia a rodinnej pohody🙂 želá Katka a Viktorka 😵

bystricanka
24. dec 2008

ahojte...prajem vám krásne vianoce a veľa darčekov pod stromčekom 😉

bianka...
26. dec 2008

🙂 ahojte...
prajem vsetkym prijemny a pohodovy zvysok vianocnych sviatkov... 🙂
vcera sme sa stretli s detmi mojho draheho, no nebola to ziadna slava...vsak vam popisem viac...ked bude casu a bude tu niektora z vas na pokec... 😉 aspon mi odlahne...a na moje krasne brusko mi nic-nic nepovedali...ale ved to som aj ocakavala... 🙂
verim,ze darceky pod stromcekom potesili...nas ano... 🙂

livia76
26. dec 2008

bianka 😉 hlavu hore z bruška sa teš hlavne ty 😵 strašne rýchlo to ubehne- zachvíľku sa budete teškať z babatka a pohľad na malý batoštek ich snáď obmäkčí. 😉

kessina
27. dec 2008

ahojte babulky 🙂
bianka, livia ma pravdu, hlavne, ze sa tesis ty 😵 a tvoj drahy a aspon spolu komunikujete. Moj drahy nema sice z predchadzajuceho manzelstva deti, ale na druhej strane, jeho rodina mi ani nepozdravi. No uz to beriem s rezervou a som si povedala, ze im budem robit napriek a zdravit im zakazdym 😅
nase vianoce boli pekne, nase prve, takze vela veci nebolo "spravnych", ale ved kazdym rokom to bude lepsie a lepsie 😀

luminkasp
27. dec 2008

livia ty si z oravy? aj ja som z oravy 😀

luminkasp
27. dec 2008

bianka z toho sa netrap

baby ja som nemala cas vam ani zapriat, tak snad ste krasne prezili, ale spomenula som si na vas 😉

jablo
27. dec 2008

Zdravím, tak dřív jsem se na koníka bohužel nedostala,u nás byl šílený šrumec ale byli úžasné.Měla jsem akorát hrůzu jak Páťa bude reagovat na stromeček a on si ho vůbec nevšímá,kabely jsou zajímavější. 😀 Nevím zda se ještě do once roku dostanu tak popřeji do nového ruku vše nej nej nej,ať vám vyjde vše co máte v plánu atd...

luminkasp
30. dec 2008

baby, idem v lete na slovensko, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

livia76
31. dec 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 krásny posledný deň roku 2008 😀 😀 😀 😀 a šťastný rok 2009 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 praje Lesinka, Dušan a Lívia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luminkasp
1. jan 2009

PF 2009

bystricanka
1. jan 2009

ahojte baby

prajeme Vám všetko dobré do Nového roka 😉 😵

saska_20
1. jan 2009

Môj priateľ je o 5 rokov starší a to som si myslela,že je to dosť 🙂
Podľa mňa to netreba riešiť máte sa radi ste dospelý a viete čo je pre Vás dobre.
Veľa štastia 😉

fodorka33
1. jan 2009

moj manzel je odo mna o 12rokov starsi a vobec to neriesime..akurat sa tesime kedy sa k nam dvom prida nas treti zazrak...🙂uz sa nevieme dockat...a mam vela znamych kde tych 10rokov vekovy rozdiel a napriek tomu sa miluju aj po tolkych rokoch... 😲 podla mna je to uzastne...a ako sa hovori zeny starnu skor.... 😀 ja som mala veducu v praci kt. ma 45rokov a jej muz 55 a nikdy by ste nepovedali ze je medzi nimi rozdiel,a to vyzereju skvele obidvaja..