Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

langkofel
5. mar 2009

Lumin... 😉 , poznaju ale najlepsi kamosi urcite nie su...Dokonca boli pred par rokmi spolu v nemocnici na jednej izbe, ale to som ja mojho sucastneho este nepoznala a moj byvaly ma nesmierne miloval 😝 ... A hej su talosi...

luminkasp
6. mar 2009

lang, hm 😎

fodorka33
6. mar 2009

ahojte baby po dlhej dobe sa vam ozyvam.pondelok sme prisli z porodnice.maly Marko sa narodil 25.2. o 20:15 s mierami 52cm a 3800g 🙂
je to take nase slniecko...nakoniec mi museli dat infuziu na vyvolanie bolesti a cakali ci sa zacnem otvarat no nakoniec chvalabohu to islo spontanne sice silne kontrakcie mi zacali o 13:00 a trvali az kym sa maly nenarodil no stalo to zato 😉 mliecka mam zattial vela takze krasne papkame a v noci sa budime iba raz takze sa aj s muzikom vyspinkame....

labelka
6. mar 2009

fodorka gratulujeeeem 😵 ....zelam obom vela zdravicka a tebe vela mliecka 😵

bianka...
7. mar 2009

foddorka : gratulujem 😵 😵 😵 😵 tak si to zvladla na 1... a aj ti zavidim,ze to mas uz za sebou.... 😉 😉 😉 ale v dobrom...prajem vam len to naj 🙂 🙂 🙂
ja sa bojim...urcite to moze uz prist hocikedy aj na mna ... 😅 😅

fodorka33
7. mar 2009

dakuejm vam pekne 🙂

bianka neboj uvidi sake to bude prekrasne

sonnya
9. mar 2009

fodorka este raz vsetko dobre Vam prajem 😵
bianka neboj aj na teba a tvojho maleho budeme intenzivne mysliet a uvidis aj za pomoci vasho ocina to zvladnete 😉 a ako sa citis? co vravi lekar? bude to v termine?

langkofel
11. mar 2009

Ahojte kocky,

Fodorka, krasneho synceka mas 🙂 , blahozelam.

No Bianka sa neozyva, zeby uz bola v porodnici? 😉

A ostatne kocky, kde ste? Zeby aj vas vyhnalo slniecko von? My tu mame tak krasne, uz nam zacina jar, huraaaaaaaaaaa.

sonnya
12. mar 2009

ahoj langkofel...no u nas zacina asi na treti krat zima...dnes rano opat poletoval sneh 😠 a to som sa uz tesila, ze pride jar...
Bianka sa uz naozaj dlho neozvala...tak dufam, ze su obaja zdravi 😉

fodorka33
12. mar 2009

dakujem sonya aj tebe langkofel 🙂

inak ako sa mate?mi sa chystame sobotu na prvu prechadzkz🙂

sonnya
12. mar 2009

ja sa mam rovnako...tento vikend nemam skolu, ale zas mam v pondelok skusku tak sa musim ucit 😝
tak hadam vam vyjde aj pocasie aby Markovi nebola zima... je to krasne babo 😵

fodorka33
12. mar 2009

dakujem len v noci nas chytili sopliky tak teraz tak prerusovane hajuskame...chudatenko moje ☹

malamyska
12. mar 2009

dievcata co znamena o dost starsieho partnera nechce sa mi citat dozadu ale tusim budem viest. ja mam 23 a moj manzel ma 51 fuuuu cita sa to hrozne ale ten vztah je krasny strasne krasny mame maleho synceka ma mesiac a pol...a teda mozem povedat ze este len jeho narodenim sa nas vztah zacal nadherne rozvijat je to super a som stastna ze ho mam neviem si predstavit ze by som mala chalana vo svojom veku 😒

sonnya
12. mar 2009

ahoj malamyska vitaj medzi nami....
....fuha...tak to vedies ak ma pamat neklame...
ako dlho ste manzelia ak sa mozem opytat? a este by ma zaujimalo ako to zobrali tvoji rodicia?
idem kuknut drobca...

malamyska
12. mar 2009

nooo zo zaciatku som to dost tajila ale ked som vysla s pravdou von, nadseni neboli ale ani mi nic nezakazovali vedia totizto ze aks om pre nieco rozhodnuta mozu si hovorit co chcu a tak to bolo aj v tom pripade sme manzelia len od decembra ale predtym sme spolu uz rok teda konkretne od leta roku 2007 po zoznameni cez net sme sli spolu na dovolenku do chorvatska aj s jeho detmi z prveho mamzelstva a po tej dovoo bolo jasne ze zostavame spolu..od januara roku 2008 sme zacali spolu byvat a teraz je to tu..mame spolocneho synceka strasne sa tesim...

martao
12. mar 2009

v mojom okolí je dosť takýchto vzťahov. Svokor sa oženil druhýkrát, manželka je mladšia o 13 rokov a súspolu už 20 rokov. Kamarátka má tiež o 13 rokov staršieho manžela a sú spolu myslím 8 rokov. Tieto vzťahy májú väčšiu budúcnosť ako staršia partnerka a mladší partner.

sonnya
12. mar 2009

no malamyska...tak to si mala potom o starost menej ked boli rodicia v pohode... a mozem otazocku? to uz teoreticky jeho deti mozu byt starsie ako ty? je to tak? ako to zobrali oni?
moj priatel ma tiez deti z prveho manzelstva ale su mladsi ako ja...

malamyska
12. mar 2009

no mozu ale nie su..mal ich tiez trosku neskor jeden ma 14 druhy 10 zobrali to v pohode strasny kamosi su z nas a skvelo prijali aj malickeho....rozmaznavaju ho viac ako ja 😀

sonnya
12. mar 2009

tak to mas super, ze aj s nimi si rozumies... 😉

labelka
12. mar 2009

moj manzel ma 46, ja 25..z prveho manzelstva ma 2 deti..28 a 21...spolu mame dcerku ma 2,5mesiaca 🙂

sonnya
12. mar 2009

labelka a ako to brali jeho deti? uz bol dlho rozvedeny ked ste sa dali dokopy vy? ja sa s jeho synmi nestretavam a aj ked sme niekde kde su oni, tak sa bavia len s otcom a ja ako keby som tam ani nebola...dufam, to bude casom lepsie....

langkofel
12. mar 2009

Ahojte kocky,

malamyska vitaj, waw 😎 super a blahozelam k syncekovi 😉

sonnya, no ja sa tiez tych vztahov s jeho detmi obavam, ako som uz raz pisala, my sme spolu nieco cez pol roka, teraz na tej oslave som sa stretla 1x oficialne s dcerami (obe 24), spravali sa ku mne milo (su to inteligentne a kultivovane kocky), 1x sme sa predsa len vela nezhovarali, ale mala som s nich dobry pocit, aj neskor mi priatel povedal, ze sa tesili s nim a pochvalil mu priatelku ( 😝 hehe), zato syn (18) tak nadsene na mna neposobil, ale beriem to s rezervou, je to predsa len este takmer dieta, a neviem ako by som sa tvarila ja keby som bola na jeho mieste...
No a strasne rada by som vedela co si o tom vsetkom mysli moja 3,5 rocna dcerka, chuda musi mat v hlavicke s toho chaos, aj ked sa s nou o tom vela rozpravam, a vysvetlujem jej to... 😔

labelka
12. mar 2009

sonnya...no, ked sme sa dali dokopy my, bol este zenaty...kedze byvame spolu aj s jeho detmi museli sme si na seba zvykat...uz je dobre ale zaciatky boli dost tazke 😔 ....oni chodia domov len na vikendy, dcera este studuje tak aj ked su prazdniny je doma....je zlata...ale trvalo to asi dva roky kym sme si nasli k sebe cestu 😉 syn bol v pohode od zaciatku

labelka
12. mar 2009

sonnya a kolko rokov maju jeho synovia?

sonnya
13. mar 2009

ahojte kocky...
labelka jeho synovia maju 20 a 21 ziju ale s ich matkou...chcela by som aby to bolo raz fajn...aby mali stale kontakt s otcom, aby k nam prisli...ale to chce cas...hadam to tak raz bude...

fodorka33
13. mar 2009

sonnya a mozem sa opytat kolko rokov mas ty a kolko tvoj drahy,asi si to uz pisala ale nechce sa mi hladat 😉 ja len ze na fotkach neni vidno rozdiel

sonnya
13. mar 2009

ooo fodorka priatelovi odkazem kompliment 🙂 lebo dufam, ze si to nemyslela tak, ze ja som pri nom ostarla
😝 ja mam 26 a priatel ma 40
tak on aj pri jeho synoch vyzera tak ako by boli bratia,ale ja si fandim, ze to pri mne omladol 😀

luminkasp
13. mar 2009

malamyska, ahoj, tak si ma obrala o prvenstvo 😀 , ja mam 24 a moj muz 50 😎

luminkasp
13. mar 2009

malamyska, aj my sme sa zoznamili cez net, no a nasa dofca bola vo svajciarsku na neutralnej pode 😀

langkofel
13. mar 2009

Ahoj kocky, pekny den vam prajem 😉