Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

qidko
3. feb 2016

@alimalili1 Ahoj aj ja som prekvapena no aspon sa nenapadaju a co Ty?Si rozhodnuta ako to bude dalej?Dostala si aspon zopar rad tak porozmyslaj co a ako 🙂🙂 pekny den a sup do skoly

janina1007
3. feb 2016

@stary_ujco ja vo svojom vztahu som za tie roky chybu nenasla... a tvoj nazor mi je ukradnuty...

alimalili1
3. feb 2016

@stary_ujco daj jej pokoj

alimalili1
3. feb 2016

@qidko ale vies co zatial je dobre

budova108
3. feb 2016

Ahoj, nie je to všetko len o veku. Ak si živé žieňa, rada sa zabávaš a máš rada spoločnosť, tu vidím problém na život so starším mužom, ale ak si tichšia, vážna a tak trošku mentálne "stará" na svoj vek, ak uprednostňuješ v živote pokoj, rodinu, máš rada pohodlie a kľud....aj by som to riskla byť na tvojom mieste, ale určite nie svadbu a deti, ale aspoň 2-3 roky žiť spolu na skúšku.
A hlavne želám veľa zdravého rozumu!

alimalili1
3. feb 2016

@budova108 dakujem a aj tebe

qidko
3. feb 2016

@alimalili1 Ahojky niesi v skole?🙂🙂

stary_ujco
3. feb 2016

@janina1007 : ak ti je ukradnuty, tak preco tu postujes odusu prispevky, ktore maju potvrdit tvoj pristup?
Zi ako chces.
No na mojom nazore o tom, ze chlap okolo tridsiatky (a v mnohych pripadoch aj hodne po nej) sa nema co motat okolo 15 rocnych dievcat. To, ze dievcata v tom veku nemaju rozum, je mi jasne.

janina1007
3. feb 2016

@stary_ujco dedko vsevedko tebe je jasne vsetko... najma to ze si presadzujes nazor aj ked nevies o com hovoris... ale budis... nie si pre mna ziadny prinosom... tak mi je jedno co si myslis... ja si zijem moj zivot ktory je v pohode a tebe zelam to iste... skus sa zamerat na svoj zivot a nemontuj sa do ineho... prezili sme dobre aj zle... jediny ma vo vsetkom podrzal tak asi lepsie viem co je pre mna dobre ako ty, ktory nas ani nepoznas... maj sa pekne a prosim ta nereaguj na moju osobu...

oli18
3. feb 2016

@budova108 nielen mentálne "stará, ako píšeš, ale aj "telesne" stará, s nadváhou +20 kg, ktorá sa o seba nestará, a vyzerá skôr ako jeho matka. Za vrchol starostlivosti o seba považuje napasované rifle, tetovanie a umelé nechty. Potom niet divu, že rovesník o ňu nemá záujem ☹

janina1007
3. feb 2016

@oli18 som rada,ze nic z toho na mňa nesedí 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
4. feb 2016

Pozerám, že im tí starí "capi" aj riadne zdvíhajú sebavedomie 🙂 Ale nechápavé ostávajú naďalej 🙂

alimalili1
7. feb 2016

@qidko som bola no bola volna hodina

alimalili1
7. feb 2016

@qidko som bola no bola volna hodina
@fidka79 ja som proste neni uplne zdrava

qidko
8. feb 2016

@alimalili1 Som rada ze si sa ozvala ja som bola zvedava🙂vies skola je prvorada ak by si nieco potrebovala kludne sa ozvy budem rada pekny den 🙂 pa

alimalili1
8. feb 2016

Dakujem a trbe/vam sa ako dari

qidko
8. feb 2016

@alimalili1 Neviem ci si adresovala mne otazku ako sa mi dari ak ano tak dakujem zatial sa to da.Diskutujem s babami na temu tehotna v 16 a ver ze ma kritizuju za moje nazory ak budes mat cas pozri si .Citala som ze mas zdravotne problemy ja to mam ties tazke mohla by som vediet ake?Mozes mi napisat do IP ak budes chciet aby sa toho niekto nechytil a nerozmazaval to tu

alimalili1
8. feb 2016

@qidko kde je IP

aduskalac
3. aug 2016

@lea_nr po par rokoch citam prispevky ako to s vami dopadlo?zmierili sa rodicia?

lea_nr
9. aug 2016

@aduskalac ahoj.....no my už 2 roky spolu ani nie sme čiže sa s tým zmierovať nemuseli ale teda fakt je, že ani by sa s tým nezmierili nikdy....ja som medzi tým spoznala o 2 roky staršieho muža, ktorý je už môj snúbenec a vo februári čakáme aj bábätko 🙂 čiže u mňa sa to všetko vyvinulo úplne iným smerom a dokonca čo viem tak aj EX už má priateľku vo svojom veku s 2 deťmi a stavajú spolu dom 🙂 takže asi to tak všetko malo byť 🙂

rusalkablack
16. aug 2016

ja som mala kolegyňu, rozvedená, 30 rokov, mala o 15 rokov staršieho priatela, zo zaciatku to bolo dobré, ale potom sa začali odcudzovať, ona chcela ísť večer von, on chcel pozerať správy a o osmej spať, zas ráno už o piatej buchotal - aj na dovolenke, lebo bol vyspaný, ona by si ešte pospala... Keď mala nahlas v aute pustené rádio, napomínal ju ako puberťáka.. skončilo to, a som rada, lebo by som to bola počúvala v kancli každý deň 🙂

skumavka
19. aug 2016

@barca1983 Ahoj. Mozem ti napisat do IP?

celasapremenim
24. aug 2016

@adriana27 lenz tych stastnych desat rokov su v podstate dva dni na pocit, potom co?

lucinka511
24. aug 2016

@stary_ujco 30 r chkap a 15 r dievca? nie je ten dotycny pedofil? to by som nikdy nedovolila. 30 chlap si ma hladat rovesnicky.nie deti co sa este nedavno hrali s babikami

celasapremenim
24. aug 2016

@lucinka511 aj podla mna je pedofil

lucinka511
24. aug 2016

@celasapremenim no jasne.ved mne to pride uplne z cesty aby si dospely muz vsimal deti.kt sa este hrali na ihrisku.mozno by nepihrdol mladsou.otras .otras

celasapremenim
24. aug 2016

@lucinka511 hej, bol sklamany, ze nema 13

lucinka511
24. aug 2016

@celasapremenim 😂😂

celasapremenim
24. aug 2016

@lucinka511 ked bude mat koftocka 23, 25, asi bude mat problem s erekciou...zase skoci na disku :D:D:D:D