Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

fodorka33
17. jan 2009

tak na toto neviem ci mozem reagovat.moj manzel aspom odkedy som tehotna sa dost zmenil,je pozornejsi stara sa o "nas"a proste vsetko..a to sa cudujem ze mu to este nejde na nervy,lebo uz mne niekedy ide 😀 ale nie,som rada ze je pozorny,len dufam ze mu to vydrzi....ale tak svojim sposobom su chlapy aj lajdaci....niekedy viac,niekedy menej...

livia76
20. jan 2009

😉 Sonya ako pokračujete-už je sťahovanie v plnom prúde 😉 😉 😉 ?

b884
22. jan 2009

ahojte babenky, týmto sa lucim z tejto temy, nakolko som sa rozisla s mojim drahym a som sa odstahovala ☹ drzim vám všetkym palce, aby vam to v zivote vyslo a boli ste vsetky stastne.

luminkasp
23. jan 2009

b884, to mi je luto

ale zastav sa obcas na pokec

nejako sa to tu nehybe, sonya, kesina, katusa...

sonnya
23. jan 2009

b884, aj mne je to luto, ale prajem ti v zivote vsetko dobre a uvidis najde sa ten pravy pre teba 😉

sonnya
23. jan 2009

ahojte babenky, ano stahovanie v plnom prude... uz si pomaly davame veci na poriadok a zacina sa to podobat na byt nie na skladiste... dnes som si dokonca bola aj pre novy OP nakolko som menila trvaly pobyt...
Tento tyzden som mala dovolenku, lebo mam dnes skusku a dalsiu v utorok, myslela som, ze sa budem aj ucit, ale pri tom stahovani sa to moc nedalo a tak som nad tym sedela az vcera, teraz som v kniznici, lebo si musim este vytlacit nejaky material na 2 prace co musim zmaknut do utorka - a doma net nemam...no a teraz z kniznice "utekam" do skoly na skusku - tak vas poprosim aby ste mi drzali palce 😎 mame ustnu skusku od dvanastej - a ja mam radsej pisomne ako ustne, ale tak hadam nejako prejdem 😝 aj ked s odretym jazykom 😝 ale ved na znamke nezalezi...
Tak Vam vsetkym prajem pekny den a tiez vikend a ja sa ozvem asi az z prace 🤐
Pekne piste, aby som mala co citat 😉

bianka...
23. jan 2009

b884-ten pravy urcite niekde caka... 😉
sonnya-zrejme teraz skuskujes-tak ti drzime palce 😀 a zvladas to...na OK
neviem kde ste vsetky...aj katusa tu uz davno.pradavno nebola,dufam ze niesu chory...
u nas je hnusne pocasie,kedy uz bude slniecko...
moj sa mi dnes vracia z IT...

fodorka33
23. jan 2009

b884 to mi je hrozne luto,no urcite ta caka niekde ten pravy,tak ti budem veeelmi drzat palce aby ti to vyslo.

luminkasp
23. jan 2009

ja som normalne rozmyslala, ze co je to OP, sisi mi, som si zvykla, ze tu sa to vola DNI 😀

zuzkafuny
23. jan 2009

Aj ja zdravííím 😀
b884 stáva sa... nie si ani prvá, ani posledná 😉 🙂
hm... ☹

b884
23. jan 2009

ahojte babenky a dakujem. Ja vás budem citat nadalej ako sa vam dar a budem drzat palce. Mozno tu raz este prispejem, ale po tomto uz sa budem bat dalsich vztahov. Uz ked bolo zle sa ukazal pravou tvarou, co bol zac a oco mu slo, ale nebudem to tu rozvijat. prajem krasny vecer a este krajsi vikend🙂

sonnya
26. jan 2009

ahojte babulky 🙂 tak uz som v praci 😒 ale aj to treba...
ta skuska v piatok mi dopadla dobre 😝 tak vam dakujem, ze ste na mna mysleli 😉
este zajtra mam jednu...
Prajem Vam pekny den, vyzera, ze bude slnecno /aspon tu v MT/

zuzkafuny
28. jan 2009

Kdeže ste??? 🙂

sonnya
29. jan 2009

ahoj zuzkafuny 😉 tak ja som v praci 😀 😝
a tak sa mi nechce 🤐
prajem vam pekny den 😉

luminkasp
29. jan 2009

no, vidim, ze april 2007 to tu drzi, ze zuzka? 😉

zuzkafuny
29. jan 2009

Asi áno 😀

sonnya
30. jan 2009

No ja som sice este nie mamicka, takze ani april 2007 ale k tomu drzaniu sa k Vam pridam 😎
Čo mate noveho:???
luminkasp - ako sa mate v tej dalekej zemi?

zuzkafuny
30. jan 2009

NO... Sonnya 😉 pekné od teba... Ja tu pochlipkujem kávu pri vás 😀

sonnya
2. feb 2009

akosi nam to tu v pisani stoji, ale som si ista, ze sa tu zastavite aspon raz do dna a pozriete co je noveho 😉
Tak Vas vsetky pozdravujem 🙂
A mozno sa mozete pochvalit, ci s Vasimi partnermi slavite sviatok sv. Valentina? A ci uz mate nejaky darcek pre draheho?
U nas to bude prvy spolocny Valentin a zatial neviem co idem drahemu kupit, ale on to ma tahsie (ale mozno aj lahsie) lebo ja mam v tento den aj narodeniny 😵

kessina
2. feb 2009

ahojte babky,
no ja som tu v poslednej dobe ozaj menej, ale ked som, tak nakuknem 😉
sonnya, to vazne??? 😀 narodeniny na valentina?? wau, tak to bude oslava 🙂
u nas to bude tiez prvy valentin, ale ja mam vsetky sviatky rada 😀

sonnya
3. feb 2009

kessina, no uz budem "stara dievka" 😀
inak idem sa sebecky pochvalit, priatel uz ma po xxx sude a podarilo sa na prvy krat (neviem kto to tu vsetko cita, tak aby to nebolo tak na verejnosti 🤐 ) ale ved vy si domyslite 😉 a ked nie tak IP

zuzkafuny
3. feb 2009

Sonnya... môj neznáša všetko čo je americké a patrí tam aj Valentín... ale vždy mi kúpi kvietok...
Zaslúžim si 🙂 A prečo stará dievka??? Ja si neviem domyslieť... si sedím na kábli 😅
Tak ja to nebudem... vstala som a stále nič 😀 😀 😀

kessina
3. feb 2009

sonnya, snad som to spravne pochopila 🙂 bud rada,
u nas je to uz vyse pol roka a stale nic, prisli sice do toho iste komplikacie, ale aj tak, uz je to na nervy. no vraj najneskor do roka, musi byt po tom, tak snad ano... len tolko cakat... a poznamky okolia, ale kaslat na to, hlavne, ze sa lubime 😀
ze stara dievka 😀

sonnya
3. feb 2009

kessina tak u nas to islo velmi rychlo...ziadost bola podana v polke decembra a 2.2. na prvy krat sud rozhodol....nemal tam co riesit kedze sa dohodli a chalani su velky 😉
zuzkafuny - no u nas sa tak vravi, ze po 25 je slobodna dievka "stara dievka" a ja uz budem mat 26 😀

sonnya
3. feb 2009

A kdeze su nam ostatne mamicky??? Dufam, ze Vas choroba obchadza a aj vase deticky a manzelikov/partnerov

zuzkafuny
3. feb 2009

Sonnya... tak ty si ešte mláďatko... kdeže stará dievka...!!! Hranice sa už dávno posunuli 😀 😵

sonnya
4. feb 2009

zuzkafuny no ako sa to vezme mladatko 😀
podla mna prave priatel pri mne omladol 😎

sonnya
4. feb 2009

fodorka33 ako sa mate? este ste 2v1? uz sa vam to krati tak drzim palceky nech ste zdravy 😉

fodorka33
4. feb 2009

ahojky,no este sme 2v1 ☹
len uprimne dufam ze uz nie nadlho,dnesna noc bola uplne hrozna,strasne ma boleli krize a vnutorna strana stehien...no a maly bol hore celu noc takze ja som spala asi 2hodky... 😒
no hroza vcera cely den spinkal a v noci tooto..este par takychto noci a dufam ze uz tento tyzden to budem mat za sebou...a vy ako sa mi mate??? 😉

sonnya
5. feb 2009

fodorka33 tak sa drzkajte a potom daj vediet ked uz bude na svete 😉