Mám o dosť staršieho partnera. Aké s tým máte skúsenosti?

adriana27
4. sep 2007

Ahojte zienky,

chcela by som sa spytat na vas nazor, vase zivotne skusenosti.. Mam o 19 rokov starsieho partnera, s ktorym si planujeme zalozit rodinku..Mame sa radi, zoznamili sme sa v praci, dlho som vahala ci ist do vaznejsieho vztahu s nim, ci nie - cisto koli veku. Rozumieme si vynikajuco, v podstate je to presne clovek, ktoreho som v zivote hladala. Jedine coho sa bojim a mam stale strach, ake bude mat ten vekovy rozdiel nasledky na nas dalsi partnersky ci rodinny zivot. Myslim o par rokov... Mate niektora podobnu skusenost v zivote?

xuan
5. feb 2009

ahojte maminky ja mam stersiho manzela o 20 roku a rozumime si skvele narodila se nam holcicka a jsme moc stastni jen je pracovne hodne vytizen ja myslim ze na veku moc nezalezi spis na chovani a povaze nekdo muze mit 30 a muze se chovat na 50 a zase na opak jediny v cem vidim problem je ze kdyz je mlada slecna ktera ma 60 leteho dedu a chce chodit po barech a discotekach to si myslim ze uz nejde do sebe ne???

bianka...
6. feb 2009

ahojte...
fodorka-tak ty uz kazdu chvilku...mozes mat malickeho s vami 😉 😉
drzim palce,potom napis...ako...ja sa trosku bojim,ale aj tesim...ked uz bude na svete 🙂 🙂

sonnya-to nevadi,ze vraj stara dievka chi-chi dobre som sa zasmiala...este aj ja som 😉 -zatial ale to su zastarale teorie...takze uz sa ti urcite poriadne ulavilo...tak a teraz sa zaujimajte len o vas 2... 😀

no a s tym valentinom??aky darcek?to uz fakt neviem...ja dostanem urcite kvety to ma najviac potesi 😵 😵 a
moj to uz pozna...ale co darujem ja...moj bude urcite cakat...uz mi spominal,ze buduci tyzden v sobotu je valentin...dajte nejaky tip 😉

sonnya
6. feb 2009

ahoj bianka... tak to mas pravdu teraz si budeme vychutnavat len jeden druheho, kym nepride babo 😵
inak k tomu valentinu ja tiez neviem co idem vymysliet... my by sme mali ist pozriet na Donovaly na Skoc si, lebo tam bude hrat (v jednej skupine) aj draheho syn... a potom vecer neviem co vymyslime... ale mozno dam spravit nejaku peknu fotecku (teda v ramiku)

sonnya
6. feb 2009

bianka kuk na moj album... mozno nieco take by som vymyslela ale na nejaky vacsi format... 😉

bianka...
6. feb 2009

sonnya-dakujem za tip...uz som si aj vytvorila pri zapade slnka taku fotocku...dam ju na CD a pojdem do foto dat vytlacit...akurat nam dosli kartrice,a mame dobru tlaciaren a fotky robi pekne...ale mojho pekne prekvapim...a darujem v ramiku s nejakou fajnotkou sladkou 😵

fodorka33
6. feb 2009

ahojte bambulky este stale som 2v1...dneska som bola v poradni ze maly je v poriadku no a uz len cakat kedy to na mna pride....tak dufam ze uz coskoro lebo sa nevieeeem dockat 😉

bianka...
6. feb 2009

fodorka---no na valentina to pride 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

fodorka33
6. feb 2009

jaj bianka len to nie mi ho chceme skor....a valentina aj tak moc nemusime takze to tam nehra ziadnu rolu...jedine ozaj vtedy by sme ho zacali oslavovat keby sa maly narodil,no pevne dufam ze dovtedy uz bude vonku...

luminkasp
8. feb 2009

xi, fodorka, to ked tak velmi chces skor, budes prenasat ako ja a budu vyvolavat 😎 😉

fodorka33
8. feb 2009

tak akoze vyvolavat dufam ze nebudu musiet....ja cem aby sa vypytal drobcek na svet sam ☹
a pevne verim ze sa vypytam som otimista🙂

luminkasp
9. feb 2009

fodorka drzim paluchy 😉

livia76
10. feb 2009

🙂 Fodorka 😉 už to máte za pár tak držíme mooc palce 🙂 a daj vedieť keď sa drobča narodí 😵

fodorka33
10. feb 2009

ahojte dakujem vam velmi pekne urcite hned ako budem moct tak dam vediet...dneska ma nehorazne bolia krize tak si idem dat horuci kupel hadam mi to prejde ☹

luminkasp
11. feb 2009

fodor, sak bolest krizov, to je dobry znak, uz mozno aj prave kontrakcie rychlo pridu 😉

lucijja
11. feb 2009

ahojte baby, mozem sa medzi Vas zaradit aj ked manzel je "len" o 9 rokov starsi odo mna? 🙂

kessina
11. feb 2009

ahojte,
tak su tu zasa nejake nove clenky 🙂 priznam sa, ze ja tej svojej polovicke darujem knihu, o vztahoch 😅 , k valentinovi, hadam to po precitani bude este lepsie 😀 teda lepsie, momentalne mam toho tolko, ze sa spolu fakt moc nebavime, tak nech je to uz rychlo za nami 🙂
sonyya, ako byvanie? podla predstav? 😀
fodorka, tak drzim prsty, aby si to mala co najrychlejsie za sebou 🙂

zuzkafuny
11. feb 2009

Aj ja držím päste Fodorka 😵
Pôrod je prekrásny... ja keby som mohla, rodím ako jabloň (moje minútovky)... len kto by sa o to staral...??? 😀 😀 😀

fodorka33
11. feb 2009

ahojte este stale tu strasim...dneska poobede som mala jednu kontrakciu no len tou to aj skoncilo...takze uvidime☹

livia76
11. feb 2009

Lucijja 😀 😀 😀 😀 jasné vitaj 😵
Fodorka-no to sú prvé príznaky, že si onedlho malého vybozkávaš v náručí 😉 😉

sonnya
12. feb 2009

lacijja vitaj medzi nami 😵
kessina - byvanie je fajn, este postupne doladujeme malickosti, ale ved to sa vsetko naraz neda... byva sa nam ale dobre 😵
fodoka - ja ti budem drzat palceky nech je to na toho valentina - je to pekny datum 🙂 no ale hlavne je nech ste zdravy a potom aj tak bude najkrajsi datum, ten v ktory sa vam narodi to vytuzene babo...
A obdivujem vas baby ako to zvladate s miminkami (myslim po financnej stranke), lebo my sme teraz na tom tak, ze ledva vyjdeme zo zakladnymi vydajmi (a to si myslim, ze nerozhadzujeme).... ale tak to vyzera, ze ak aj ja chcem babo tak sa bude musiet este viac setrit alebo na to nemysliet... no neviem ako to bude...a este aj ta financna kriza - este stastie, ze zatial pracu mame....

lucijja
12. feb 2009

sonnya: my teraz riesime ten isty problem...penazi je malo, ja uz na materskej a muz dochadza do prace 80 km. Ponuka mu firma cez tyzden ubytovanie zadarmo ale on chce dochadzat lebo sa boji ze ho mala nebude poznat ked sa narodi. 😒 na jednej strane mu verim ze mu to nie je jedno ale na druhej strane uz teraz pojdeme do minusu a nie este denne dochadzanie autom... 😨

sonnya
12. feb 2009

lucijja - my zatial do prace dochadzame obaja, ja 44km a priatel 17km, ale do minusu ist nemozeme 😖
neviem si to predstavit ako to bude s babom, ale velmi po nom tuzim....

sonnya
16. feb 2009

Ahojte baby 😉 ako ste vikendovali???
Prajem vsetkym vela zdravicka v tomto zimnom pocasi 😉

fodorka33
16. feb 2009

ahojte baby tak na valentina to nebolo a este som stale tu malemu asi moc nechce do tejto zimy 😀

livia76
16. feb 2009

🙂 no pekne, ja že to už máš zasebou 😀

sonnya
16. feb 2009

fodorka tak ti (Vam prajem) nech to mate co najskor za sebou a nech sa uz mozete spolu tesit 😉

luminkasp
17. feb 2009

fodor, ty este stale dva v jednom?

fodorka33
17. feb 2009

hej hej este stale 2v1...o jednej idem do poradne dokimu tak som zvedava co povie....

luminkasp
17. feb 2009

vela zdaru a daj vediet

sonnya
17. feb 2009

luminkasp a vy sa mate ako? u nas uz par dni snezi a snezi ako keby isli vianoce 😝
ja akurat koncim v praci, takze dufam, ze autobus nebude meskat a ze stastlivo pridem domov (44km) 🙂
pekny den 😉