• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

8. decembra 2017 
Marusch, normálne si ma pomýlila :grinning:
Dnes je piatok :wink:
Do školy ideš asi iba Ty (jáj veď aj drahý). Zľakla som sa, že deti :wink:
16. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pôjem až 20teho.
Učím sa pesovanie lesa - jeho výchovu. Žeby som písala o výchove detí? :wink:
Však výchova ako výchova...
16. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, to musí byť krásne učenie..ja som v lese stále, od malička..Keď som bola ešte na základke, začala som chodiť už aj sama do hôr-tato mi urobil veľkú mačetu a chodila som zbierať hríby,liečivé bylinky..Môj tato má lesnícku školu,takže odmalička sme boli iba v lese..A ešte sa o tom aj učiť-úúúúplná romantika. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No však aj toto je lesníctvo.
Až na to, že strednú mám ekonomickú :wink:
16. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mam tu skusku zo socialnej prace a urobila som ju na A :dizzy_face:
Strasne zlata bola prof. Ondrusova :dizzy_face: ale nemusim vam hovorit ze som mala taku tremu ze ledva zo mna vysiel hlasok :confounded:
16. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni, tak gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si si vydýchla, čo?!Takže si môžeš zasa na týždeň vyložiť nohy a oddychovať..A potom zasa na plné obrátky :wink: :wink:
16. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni- gratulujem, vidíš, zvládla si to,aj napriek tomu, že o tej dotyčnej pani profesorke idú iné reči...a vidíš, bola isto milá a príjemná, či nie, profáci občas prekvapia :wink:
16. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PhDr. Zlatica Ondrušová, PhD. - alebo táto??Lebo táto prednášla u nás a je celkom fajn :wink:
16. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata ja studujem, som druhacka robim si rehabilitaciu, uz sice jednu mam ale teraz len zvysujem kvalifikaciu
16. jan 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chulieta, vitaj medzi nami.. :dizzy_face:
17. jan 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berni gratulujem!!!!!
17. jan 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berni, tak vidíš zvládla si to. A ešte aj tak výborne :wink:

Ahoj Chulieta. Veľa zdaru v učení a vitaj :dizzy_face:
17. jan 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky! dakujem za gratulacie... :slight_smile:

Ona je Zlatica PhDr. Zlatica Odrusova, bola taka fer ze sa pytala normalne otazky, museli sme sa spravne vyjadrovat - ako si hovorila maruschka, chcela hlavne tu definiciu zákona o socialnej prace. základne veci a dejiny, no zlata bola strasne...som bola fakt milo prekvapena...

a vo stvrtok mam dalsiu skusku....

a vy ste na tom ako?
17. jan 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám v utorok, ráno o 7.30, potom piatok o 12.00 a ďaľší utorok ráno. :wink:
Dobre nasáčkované... A to sa furt učím na tú prvú :confounded:
17. jan 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu a z coho mas v utorok?
17. jan 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som iná kategória ako vy :wink:
Učím sa na lesníckej a skúška je z Pestovania lesa. Veľa ľudí kvôli tejto skúške opakuje ročník. Uvidím, ako sa podarí mne, ale zatiaľ idem iba 1x, takže ešte potom ďaľšie 2 pokusy :wink: .
17. jan 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam jedneho kamarata a kamartku ktorí studovali tiez na lesnickej, su to perfis ludia... :slight_smile:

drzim ti palce :slight_smile:
17. jan 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chuieta vitaj medzi nami :wink: ,verím, že sa s nami podelíš o "svoju školu" :grinning: :grinning:

tatolu- tak to máš ešte dosť tých skúšok,uha, a stihneš sa poučiť?
17. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Berni, však aj ja som perfiš :grinning:

Bibinka, chcela by som. Neviem ale, ako to chcem s koníkom stinúť :wink: :dizzy_face:
17. jan 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu- však? aj ja miesto písania a učenia koňujem tahet :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby..Tak to máme za sebou..Bola som do rána hore a drvila som sa..Ešte neviem, čo som dostala, ale v podstate mi to je jedno, len nech prejdem, lebo to učivo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: bolo tak dobré na nervy-škoda,takže výsledky budú až cez týždeň, ale sa bojím, lebo ona je dosť prísna-z vlastných študijných skúseností už viem, že čím mladší profesor/ka,tým sú prísnejší a neodpustia nič... :angry:
17. jan 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ále, nič si z toho nerob. Vždy máš A, tak čo stále stresuješ?
17. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matast....ale tento krát sa držím hesla: Ktorý študent nebol na opraváku, nie je naozajstný študent :sweat_smile: :grinning: Takže uvidíme, ako to dopadne.. :wink:
17. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka tak ze ty si bifla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie srandujem... :slight_smile:
juj holky tak krasne nasnezilo a mne sa taaaaaaak nechce ucit ani varit...ale musim...
tie romske realie a romsky jazyk je bleeeeee hnusne tazke :rolling_eyes:
este styri skusky a konec....uz aby bolo, ked prezijem romske realie a jazyk tak som za vodou....
18. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni, nie som-to len tento ročník mám samé A..minulý rok som mala dokonca D :sweat_smile: :sweat_smile: Ale na tom nezáleží,podstatné je, že skúška je zapísaná v indexe a že sa prešlo bez fyzickej alebo psychickej újmy na zdraví študenta :grinning: :grinning:

nás čakajú rómovia teraz v letnom..tak som zvedavá, čo to bude :wink:
18. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka, vieš, že slovo skúška, je od slova skúšať a nie spraviť? takže pozitívne myslenie je dobré na to, že tú skúšku máš už dopolovice hotovú. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka no pravda, hlavne aby sme prezili aj psychicky aj fyzicky.... :grinning:

vy sa poznate matast a maruschka?vy spolu chodite do skoly?
18. jan 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berni, matast3 je moja segra-učiteľka...tak už sa mi len vysmieva, keď ona to už má za sebou :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka- to vážne je matast tvoja sestra? to jej sa narodilo to bábo? :wink:
matast3- sa ti hovorí, keď to máš za sebou, že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok