Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
16. jan 2009

Marusch, normálne si ma pomýlila 😀
Dnes je piatok 😉
Do školy ideš asi iba Ty (jáj veď aj drahý). Zľakla som sa, že deti 😉

tatolu
16. jan 2009

Ja pôjem až 20teho.
Učím sa pesovanie lesa - jeho výchovu. Žeby som písala o výchove detí? 😉
Však výchova ako výchova...

maruschka
16. jan 2009

tatolu, to musí byť krásne učenie..ja som v lese stále, od malička..Keď som bola ešte na základke, začala som chodiť už aj sama do hôr-tato mi urobil veľkú mačetu a chodila som zbierať hríby,liečivé bylinky..Môj tato má lesnícku školu,takže odmalička sme boli iba v lese..A ešte sa o tom aj učiť-úúúúplná romantika. 😵 😵

tatolu
16. jan 2009

No však aj toto je lesníctvo.
Až na to, že strednú mám ekonomickú 😉

berni
16. jan 2009

Holky mam tu skusku zo socialnej prace a urobila som ju na A 😵
Strasne zlata bola prof. Ondrusova 😵 ale nemusim vam hovorit ze som mala taku tremu ze ledva zo mna vysiel hlasok 😖

maruschka
16. jan 2009

berni, tak gratulujeme 😵 😵 😵 si si vydýchla, čo?!Takže si môžeš zasa na týždeň vyložiť nohy a oddychovať..A potom zasa na plné obrátky 😉 😉

bibinka
16. jan 2009

berni- gratulujem, vidíš, zvládla si to,aj napriek tomu, že o tej dotyčnej pani profesorke idú iné reči...a vidíš, bola isto milá a príjemná, či nie, profáci občas prekvapia 😉

maruschka
16. jan 2009
maruschka
16. jan 2009

PhDr. Zlatica Ondrušová, PhD. - alebo táto??Lebo táto prednášla u nás a je celkom fajn 😉

chulieta
16. jan 2009

ahojte dievcata ja studujem, som druhacka robim si rehabilitaciu, uz sice jednu mam ale teraz len zvysujem kvalifikaciu

maruschka
16. jan 2009

ahoj chulieta, vitaj medzi nami.. 😵

janka46
17. jan 2009

Berni gratulujem!!!!!

tatolu
17. jan 2009

Berni, tak vidíš zvládla si to. A ešte aj tak výborne 😉

Ahoj Chulieta. Veľa zdaru v učení a vitaj 😵

berni
17. jan 2009

ahojte holky! dakujem za gratulacie... 🙂

Ona je Zlatica PhDr. Zlatica Odrusova, bola taka fer ze sa pytala normalne otazky, museli sme sa spravne vyjadrovat - ako si hovorila maruschka, chcela hlavne tu definiciu zákona o socialnej prace. základne veci a dejiny, no zlata bola strasne...som bola fakt milo prekvapena...

a vo stvrtok mam dalsiu skusku....

a vy ste na tom ako?

tatolu
17. jan 2009

Ja mám v utorok, ráno o 7.30, potom piatok o 12.00 a ďaľší utorok ráno. 😉
Dobre nasáčkované... A to sa furt učím na tú prvú 😖

berni
17. jan 2009

tatolu a z coho mas v utorok?

tatolu
17. jan 2009

Ja som iná kategória ako vy 😉
Učím sa na lesníckej a skúška je z Pestovania lesa. Veľa ľudí kvôli tejto skúške opakuje ročník. Uvidím, ako sa podarí mne, ale zatiaľ idem iba 1x, takže ešte potom ďaľšie 2 pokusy 😉 .

berni
17. jan 2009

ja mam jedneho kamarata a kamartku ktorí studovali tiez na lesnickej, su to perfis ludia... 🙂

drzim ti palce 🙂

bibinka
17. jan 2009

ahojte, chuieta vitaj medzi nami 😉 ,verím, že sa s nami podelíš o "svoju školu" 😀 😀

tatolu- tak to máš ešte dosť tých skúšok,uha, a stihneš sa poučiť?

tatolu
17. jan 2009

Berni, však aj ja som perfiš 😀

Bibinka, chcela by som. Neviem ale, ako to chcem s koníkom stinúť 😉 😵

bibinka
17. jan 2009

tatolu- však? aj ja miesto písania a učenia koňujem tahet 😀 😀 😀

maruschka
17. jan 2009

čaute baby..Tak to máme za sebou..Bola som do rána hore a drvila som sa..Ešte neviem, čo som dostala, ale v podstate mi to je jedno, len nech prejdem, lebo to učivo 😖 😖 😖 😖 😖 bolo tak dobré na nervy-škoda,takže výsledky budú až cez týždeň, ale sa bojím, lebo ona je dosť prísna-z vlastných študijných skúseností už viem, že čím mladší profesor/ka,tým sú prísnejší a neodpustia nič... 😠

matast3
17. jan 2009

ále, nič si z toho nerob. Vždy máš A, tak čo stále stresuješ?

maruschka
17. jan 2009

matast....ale tento krát sa držím hesla: Ktorý študent nebol na opraváku, nie je naozajstný študent 😅 😀 Takže uvidíme, ako to dopadne.. 😉

berni
18. jan 2009

maruschka tak ze ty si bifla? 😀 😀 😀 😀 nie srandujem... 🙂
juj holky tak krasne nasnezilo a mne sa taaaaaaak nechce ucit ani varit...ale musim...
tie romske realie a romsky jazyk je bleeeeee hnusne tazke 🙄
este styri skusky a konec....uz aby bolo, ked prezijem romske realie a jazyk tak som za vodou....

maruschka
18. jan 2009

berni, nie som-to len tento ročník mám samé A..minulý rok som mala dokonca D 😅 😅 Ale na tom nezáleží,podstatné je, že skúška je zapísaná v indexe a že sa prešlo bez fyzickej alebo psychickej újmy na zdraví študenta 😀 😀

nás čakajú rómovia teraz v letnom..tak som zvedavá, čo to bude 😉

matast3
18. jan 2009

maruschka, vieš, že slovo skúška, je od slova skúšať a nie spraviť? takže pozitívne myslenie je dobré na to, že tú skúšku máš už dopolovice hotovú. 😝 😝 😝

berni
18. jan 2009

maruschka no pravda, hlavne aby sme prezili aj psychicky aj fyzicky.... 😀

vy sa poznate matast a maruschka?vy spolu chodite do skoly?

maruschka
18. jan 2009

berni, matast3 je moja segra-učiteľka...tak už sa mi len vysmieva, keď ona to už má za sebou 😀 😀

bibinka
18. jan 2009

maruschka- to vážne je matast tvoja sestra? to jej sa narodilo to bábo? 😉
matast3- sa ti hovorí, keď to máš za sebou, že? 😀 😀 😀 😀