• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
´tatolu, tak už ti držíme palce... :wink:
23. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za rady, ale asi fakt najistejsie je sa to vsetko naucit, ze? No ale AKO? Ale myslim pozitivne, ved mam pred sebou este celu noc! :frowning2: Parada! :grinning: Kebyze to je ako dnes rano! Prisla som do auly a za hodinu som odisla s Ackom. :sunglasses:
Ale zajtra to bude ine kafe! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :angry: :frowning2:
Prajem Vam pekny vecer, aj ho urcite budem mat! :grinning:
23. jan 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka a dievočky moje zlaté. Mám ju :wink:
Skúšajúci odišiel z triedy asi na 20 min. Takže sme niečo napísali (hm teda odpísali) - a aj sme si radili (len taká vrava :grinning:)
Ale on nás dostal. Nezujímalo ho, čo sme napísali, ale chcel príklady zo života. :zipper_mouth:
23. jan 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, tak to bol góóól od neho..Ale gratulujem,máš to za sebou :wink: :wink: :wink:
23. jan 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som rada.
Už iba dve. Jedna 29.1 a druhá opravná 4.2 - teda, pokiaľ si to nezmením :wink:
Mala by som sa pustiť aj do bakalárky, kým nie sú ešte deti doma.
Ale keď mne je tu tak dobre s vami :slight_smile:
23. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, ja tu mám položenú strašne hrubú knihu-572 str, z ktorej som si robila poznámky k ročníkovej...a nechce sa mi ďalej nič robiť.. :confounded: :confounded: Urobila som si dve strany..
23. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu no vidis ja som vedela ze nie sme ziadne Bcka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
maruscha vela sil a energie k rocnikovej... :slight_smile:

dievcence drzkajte sa, uz nemame vela.... :slight_smile:
23. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky moje, krásne ste zvládli skúšky, vy bifľošky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa stále utešujem, že už nemám nič na práci :sweat_smile: ,ale od pondelka začínam "natvrdo" a musím,fakt musím už dopisovať, lebo tú údipl.nikdy nedokončííím :sweat_smile:

tak pekné učenie :wink:
23. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibinka, aj Tebe pevné nervy a hlavne vytrvalosť.

Tú vytrvalosť prajem nám všetkým. Keď sme sa dali na boj musíme bojovať, a tento boj vyhráme :wink: Musíme si iba veriť a držať navzájom :pensive:
23. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: už nech je to za nami všetkými :wink:
23. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby ako tak pozerám to asi naozaj všetky študujete SP :slight_smile:
24. jan 2009 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebovala by som pomoc a ked som pozerala stránky dozadu zazrela som slová o kazuistike nevedeli by ste mi helfnút aspoň ako vzor velmi by ste mi pomohli dakujem
24. jan 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja som práve doštudovala na dnešnú skúšku, júj bojim, bojim :frowning2: , ale zvládneme, nie??? Ako tak čítam, pomaly máte skúškové za sebou, mňa čakajú ešte 3 skúšky. No hadam z vašou pomocou zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nestíhala som vám ani písať, ale zato som vás potajomky špehovala a čítala. :sweat_smile: - keď tu na koníkovi je tak dobre v porovnaní s knihami :grinning: :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka619 to je pravda tu je dobre horšie je to nad prácami a knihami :confounded:
24. jan 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa ti nechce spať???
24. jan 2009 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už radšej idem, lebo ráno bude veeeeeľmi ťažkééééé
24. jan 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marsi, pošli mailovú adresu, pošlem ti moju Kazuistiku,bola za A..Ale ju samozrejme neposúvaj ďalej.. :wink: :wink:
24. jan 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidka, ale pri tom špehovaní, si mohla aj niečo napísať :grinning: :grinning: Dnes držíme palce zasa tebe :wink: :wink: Ja tiež skúškové nemám za sebou...asi by mi mali odpojiť internet :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruschka ako vravíš :wink: Odpojenie by možno pomohlo, no ako sa poznám, celý deň by so strávila nad tým, prečo ho odpojili a ako ho znovu napojiť :grinning:
Ale mne od závislačenia pomáha aj manžel. Dupkáva mi za chrbtom s otázkou: Ešte budeš dlho? On tam má nainštalovanú hru s vojnovou tématikou :dizzy_face: Takže potom je tu samé ratatatatá :grinning:
24. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, tak v tomto mám ja smolu..lebo manžel pracuje na svojom notebooku v obyvke a ja sedím za počítačom v detskej..Takže okrem deciek ma nemá kto vyhnať..A tak sa tvárim, že sa učím, keďže mám všetky materiály a knihy v počítači.. :grinning: :grinning:
24. jan 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď ja sa síce tvárim, ale manželovi vždy vyklábosím, že som viac na koníkovi. :wink:
24. jan 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby gratulujem k uspesnym skuskam !

ja som to dnes tiez uspesne dobojovala, vcera som sa ucila do druhej rana a o siedmej rano som bezala na skusku, fuj ale mam to, odpadol mi taaaaaky velky kamen, tak velmi som sa bala,

tak do konca februara si dam pohov a potom budem musiet zacat s bakalarkou :frowning2:
24. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ness... grtulujem k uspesne absolvovanej skuske :slight_smile: ... a bakalarku velmi neodkladaj... :wink:
25. jan 2009 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ness, tak už máš pohodu..gratulujem a užívaj si voľna :wink: :wink:
25. jan 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky porad vas okukuju :grinning: ... a musim uznat ze jste sikulky a obdivuju vas jak vse zvladate... :wink:

preji aby se vam porad tak darilo a uspesne dokoncily studium... :wink: drzim vam pesticky...
25. jan 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ness, gratulujem k úspešnej skúške.dokedy máš odovzdať bakalárku?, a ...sorry nemám prehľad,čo študuješ? :wink:

baby, aj vám sa tak "chce" robiť dačo do školy? mne je tak fajn keď vyjde slniečko a školu teraz totálne zanedbávam(teda dipl.)Staršieho syna som poslala k babke do zajtra, menší spí a mne sa tááák neche do ničoho ,radšej koníkujem :confused:
dnes mám plán-už neviemkoľký :sweat_smile: :sweat_smile: ,že konečne dorobím korektúry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zosmolím otázky do dotazníka..........myslíte, že to aj splním? :sweat_smile:
25. jan 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za gratulacie,

dnesna noc bola skvela, tak dlho som uz davno nespala, joj hned sa mi lepsie dycha

ja mam s BP cas, mam ju odovzdat do juna, a inak Bibinka studujem marketing a ten problem s nicnerobenim poznam velmi doverne,

co budeme robit v lete, ked bude nadherne a nas bude cakat ucenie

:confounded:
25. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

mam jednu otazku, studuje niektora z vas grafiku alebo poznate niekoho ak ano tak kde????
25. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ness, gratulujem ku skúške.

Ja mám bakalárku odovzdať do 17.4. Včera som si niečo posťahovala z internetu. Takže som rada, že aspon niečo, ale mne chýbajú ešte dve skúšky. :frowning2:
25. jan 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy

Ahoj ja som studovala grafiku ale strednu priemyselnu skolu graficku Ty chces asi vysku tak to potom VSVU odbor graficky dizajn
25. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok