• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
Waau, bibinka, gratulujeme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Si trieda, uzasna sikulka!
6. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky! Som chvíľu nepísala. Som si zakázala internetové zábavky, lebo som sa snažila dopísať diplomovku. Predpokladám síce, že mi to vrátia na prepracovanie - no ale možno ak to nebude nikto čítať...:slight_smile: tak to pustia....Sa snažím účiť na štátnice - mám ich niekde medzi 18 a 24. májom. Učím sa kedy príde v noci o tretej po kojení, pri ranajkách, večer.... Proste ked všetkých obriadim (časovo náročné jak svina - ked je malý konečne najedený, prebalený a zadrichme tak sa dožadujú pozornosti moje dva psi a aby to nestačilo tak sa dožaduje pozornosti pochopiteľne aj draho milovaný...) Mám teda dojem, že sa učím a malý to počas kojenia so mna všetko vycucá:slight_smile: No ked to nespravím teraz tak pôjdem v septembri. Ved sa všetko nedá naraz (nehovoriac o tom, že drahý zadovážil kona a predplatil mi hodiny jazdy na koni - pri pôrode nohy od seba na koni zasa k sebe hmmm o čom ten život vlasne je?)
Bibinka gratulujeeeeem. Zapi to poriadne.....
7. máj 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

to fakt sú od budúceho roka štátnice až v auguste? no moc ma to nepotešilo, lebo som trošku dúfala,
že budúce leto budem mať už kľud!!!!

vinifera, no dobre to zvládaš, keby som ja študovala s tak maličkou dcérkou, nezvládla by som to, a nie to ešte učiť sa na štátnice, stačilo mi učiť sa na prijímačky
7. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
dlho som tu nebola. Tak bakalarka uz odovzdana, tri skusky za mnou ale este jedna predo mnou- ta najtahsia. Tak dufam ze to zvladnem. A potom v juni statnice a obhajoba. Uff. Drzim vam vsetkym aj sebe prsteky nech to zvladneme! :grinning: :grinning:
7. máj 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibka ja som to vedal,ze budes EXCELOVAT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super a uz si teraz tie krasne dni bez ucenia a stresov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dufam,ze nas sem obcas prides este podporit :grinning:

Vitajte nove studentky,som sa normalne najskor zlakla ci som v spravnej teme :wink:
7. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj mna by zaujimalo,ci je to s tymi statnicami bud.rok pravda na vsetkych skolach :confused: :astonished:
7. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
vítam nové kočky študentky. Prajem vám hodne zdaru do učenia, a hodne hodne podpory rodiny, lebo bez toho sa to dá ťažše zvládnuť. Všetky to skončíte, fakt, aj keď to teraz vidíte čierne, viem o čom hovorím. Ja som videla pred 6 rokmi keď som začala bc. takú čiernu dieru, že sa mi hlava krútila. No a vidíte, včera bol môj šťastný deň. A poviem Vám, tie hnusné "ťažké časy" okamžite zmizli do zabudnutia, a ostali v pamäti len tie prínosné prednášky a fajné spolužiačky, s ktorými som si vytvorila dosť pevné puto. :wink:

Oslava sa konala len doma s mužom, zapili sme tú mgr.a šli spať. A poviem vám, spala som jak v oleji po toooooľkom čase, že sa mi ráno normálne chcelo vstať z postele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Janka- no neviem či som excelovala, ale u komisie mi veľmi urobila dojem moja diplomka-a ja za toho neviem čo na nej bolo také výnimočné, keď mi to zdôraznil pán predseda aj pri známkovaní. Veď som to písala doslova na kolene a X-krát prepisovala a upravovala a triasla sa nad každou konzultáciou. :pensive: Riadili sa oponentským posudkom, na ktorý som fakt čumela ako teliatko.

a štátnice v auguste? Juj, to ktorý vymyslel? Či to bude fakt na všetkých školách ,alebo len na niektorých? Na jednej strane je to fajn, že človek porobí skúšky v poslednom semestri a v kľude sa učí na štátnice. Ale na druhej strane by mohli nahustiť predmety z posledného semestra do predchodzích aby bol ten posledný vlastne iba príprava diplomovej práce a štátnice.Človek by mal hneď lepší pocit.

cutty- prácu bude isto niektoo čítať, ale neboj, jedna kočka u nás nemala v praktickej časti hlavný problém a ciele práce, ale hneď vypracovanie a ani konzultantka si nič nevšimla, ale oponentka bola tak lojálna, že to videla, zapísala ale nerobila z toho drámu. Stať sa môže kadečo. Držím ti palce, aby si to zvládla.
7. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, u nás to je podľa odborov. Každý má aj inú formu skúšok a štúdia, takže sa zatiaľ neplaš :wink:

Včera sa mi skúška podarila spraviť - síce bola najľahšia z tých, čo ma tento rok čakali, ale aj tak som rada, lebo som sa pozrela do papierov iba tak pomedzi učenie z inéh predmetu.
8. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka35 - ak by ťa to trošku povzbudilo, tak ja mám spolužiaka, ktorý má 50 rokov a učí sa latinské názvy a nikdy sa ich doteraz neučil....
Ty to zvládneš, ebo ženy sú odolnejšie a šikovnejšie :wink:
8. máj 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinifera - aj my (alebo teda skôr ja) máme dvoch psov a potom 4 mačky (to je už mangelova láska), a veru už teraz rozmýšľam, ako deti nahovoriť, aby sme kúpili koňa :grinning: Ale z tými nohami máš pravdu :dizzy_face: :zipper_mouth:
8. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu,tak gratulácia :dizzy_face: Prvá už je za tebou... :wink:

Naše decká chcú tiež koníka-toho mini..Ale kde by som ho asi tak chovala? Záhradu máme dosť veľkú, ale až o dve ulice ďalej..Takže by to bolo dosť zložité.. :sunglasses:

Ja mám malú teraz na školskom výlete v Taliansku a chcela som sa učiť na skúšky..Tak som vyšla von a okopávam už druhý deň..dnes idem presádzať kvetiny a hrabať pokosený trávnik..Pekný deň za nami a ja som do učenia ešte ani nepichla..

A s tými štátnicami v auguste..To čo je za haluz?? To budem akože celé leto sedieť nad knihami?Mne sa dá učiť vtedy, keď je malá v škole a druhá malá spinká alebo pozerá rozprávku..A takto im budem musieť vymýšľať program na celý deň, keďže budú prázdniny a nebudem mať čas na učenie..Tak to fakt vymyslel niekto strašne geniálny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marusch, ale u nás iba teraz začína skúškové, takže veľa ľudí privíta, ak bude môcť štátnicovať trošku neskôr...
Veď si iba predstav, minulý rok veľ ľudí išlo na dekanský termín z jedného predmetu (ináč to nie je náš štátnicový :angry:) a na druhý deň štátnice....
8. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Súhlasim s Vami, tiež by sa mi nepáčilo učiť cez leto :unamused:
Súhlasím s tým, že je toho pre Vás veľa, aj skúšky aj štátnice, ale podľa mňa by sa to malo vyriešiť inak, napríklad že skúškové by sa v poslednom ročníku začínalo skôr, prípadne by boli v poslednom semestri skúšky len z štátnicových predmetov.
Samozrejme, že to neovplyvním, len môj názor :grinning:
8. máj 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

dada, súhlasím :slight_smile:
9. máj 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: dada, tiež by som privítala, keby radšej odpadli tie blbé skúšky
9. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,

ako zvládate skúškové obdobie? ja mam za sebou zatial len jednu skúšku všetky ostatné ma eštelen čakajú, no a už som dostala aj tému na bakalárku. no tak sa idem roztrhať asi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som statnicovala v auguste... a dalo sa to... v druhom stave by som aj tak v tom teple vela po vonku nebehala... :slight_smile: ... a aj pedagogovia sa nas chceli co najskor zbavit... takze to islo rychlejsie... :wink:
10. máj 2009 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chulieta a tému na bakalárku si si nevyberala sama? :confused:
10. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studentky,
davno som tu nebola, tak dodatocne gratulujem vsetkym uspesne studujucim a musim sa pochvalit, vo stvrtok som dostala rozhodnutie o prijati na VS. mala som oooobrovsku radost, ze nemusim na prijimacky. takze od septembra je aj zo mna uz na 100% studentka.
10. máj 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka- gratulujem :wink: :wink: :wink: :wink:

chulieta- aj mňa by zaujímalo, či si si nemohla vybrať tému? :astonished:
10. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
havka, supeeer :wink:
Uži si posledné voľné chvíle :zipper_mouth:
10. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som dorobila diplomovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: rano idem tlacit a odovzdat :zipper_mouth: dufam ze som na nic nezabudla :pensive:
nech sa vam dari :wink:
10. máj 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akati... blahozelaaaam... a drzim ti palce (vsak pisat uz nemusis :wink: )

chulieta... vyberala si si z vypisanych?... tak si to myslela?
11. máj 2009 o 07:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, ten kameň čo Ti zo srdca spadol som počula až k nám :wink:
11. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak- to je super, neboj dobre to dopadne :wink:

.....inak, ja som si na obhajobách v diplomovej práci našla dve chyby :sweat_smile:
11. máj 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: bibinka, ja ich budem mať habadeeeej - teda v bakalárke (do diplomovky ich hádam potom opravím :grinning: )
11. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

no s tymi pracami to je tak, ze sme dostali zoznam a mali sme si vybrat, ale vraj sa to da aj tak spravit ze ak niekomu nesedi nic z tem tak si moze dat navrh a ziadost na vedenie skoly.
11. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

aktak, gratko ku dopísanej diplomovke :slight_smile: strašne vás obdivujem končiť školu s dvoma a viac deťmi, ja mám pocit, že pri mojej jednej dcérke je to v skúškovom zaberák riadny

chulieta, my sme dostali zoznam v októbri a v decembri sme museli odovzdať protokoly
11. máj 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chulieta- aj my sme dostali zoznam a ak sa zapáčila téma,pripísali sme meno(mohli sme tam byť aj 2-3 študenti),ak nie, napísali sme svoj námet a dali na schválenie komisii. Potom prišlo vyrozumenie či téma bola schválená alebo nie. Ja som mala svoju tému(trošku som poopravila vypísanú tému) a prešlo mi to. Síce to boli nervy až do decembra, kedy padlo úplne posledné rozhodnutie.

mirka- to sa ti zdá preto, lebo máš malú v takom veku, že neposedí na jednom mieste a musíš ju mať neustále na očiach. Ale o rok keď už budeš končiť, tak malá už bude rozumnejšia, uvidíš a veľmi ti to uľahčí.

tatolu- tak si sa rozhodla ,že budeš pokračovať v tejto téme pri diplomovke ? Si vážne dobrá. :sunglasses:
11. máj 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, ja som si síce tému vybrala, ale keď som bola za profákom, tak mi ju zmenil :wink: . Vlastne vymyslel úplne novú.
Mne sa oplatí v tejto téme pokračovať. Mala som tam napísané omnoho viac a polovicu som vyhodila, takže teraz to iba doložím :grinning:
Okrem toho, ak mi vyjde toto skúškové, tak chcem skúsiť súbežne študovať aj Doplnkové pedagogické štúdium, ktoré naša škola organizuje spolu s UMB B.Bystrica. A tam budem musieť robiť druhú diplomovku...
11. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok