Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

petrusk
5. jún 2009

no ja dufam, ze to co teraz napisem, uz ostane. nechce sa mi to robit na dvakrat. o tych literaturach viem, dost nas na to upozornovali. mam aj dve bakalarky z inej skoly v cechach na moju temu, tak pozriem aj do nich. zajtra na to kuknem, teraz mam skoly uz plne zuby. tato skuska mi zobrala uplne chut na tuto skolu.

mamina007
6. jún 2009

Gratulujem ku skúškam a sviežu myseľ pri učení ... 😉

manžel si ten speed pochvaľoval ... v lekárni som videla, že majú aj s príchuťou cherry ...

Nejako nám blbne net ... nešlo mo to tu načítať ... dúfam, že nie u nás je chyba ... ale celkovo pomalý internet máme ...

Inak dnešnú skúšku som myslím, že urobila ... výsledky budú až v stredu ... maruschka, mala si pravdu ... na ekonomike mala aj pomocníčku a boli sme asi 10 v celej triede ... takže ťaháky absolútne nikomu nepomohli ...

Malý vo štvrtok v škôlke vracal ... asi nejaká viróza ... polovica škôlky to má - spojené so 40-tkami horúčkami ... potom som ho mala v piatok 1/2 dňa v práci a večer mal 39,1 ... no moc som tomu učeniu nedala ... a aby mi nebolo málo tak som "to" aj dostala o pár dní skôr ... keď sa darí, tak sa darí ... ale malý sa hrá, behá, skáče, spieva si ... nevyzerá, že by mu niečo bolo ... asi sú aj také 1-2 dňové virňozy ...

paa a pekný večer ...

ramzesa
6. jún 2009

mamina007... no moj ajked mal neviem kolko horucku sa stale tvaril akoby mu nic nebolo 😒 . Az ked mal cez 40 az vtedy bol unaveny 😕 .
Zenuse, mne sa uz tak nic nechce ☹. Este ma cakaju 3 skusky tento tyzden a mne sa uz nechceeee 🙄 🙄 🙄 .

tatolu
6. jún 2009

Ramzesa, mňa čaké posledná ak teda nerátam tie záverečné a už sa mi nechce 😔 a keby si vedela ako strašne 😖

ramzesa
6. jún 2009

Tatolu, viem si to živo predstaviť... Už keď som rada, že môžem upratať namiesto školy alebo sa teším ako budem žehliť 😨 ... to je už so mnou asi fakt veľmi zle 😅 😅 😅

tami_tami
6. jún 2009

caute baby aspon vidim ze nie som sama co je totalne bez chuti do ucenia... taktiez ma cakaju este tri skusky a to tri dni po sebe no koniec... dnes mi treba precitat este dve knihy jedna ma 200 stran, druha 250 ☹ dnes asi nespim 😒

tatolu
6. jún 2009

Ja sa tiež mocem pri PC 😉 😀
Nahováram si, že musím počkať kým malá zaspá, ale ona takto zaspáva vždy, ale býva sama 😀

ramzesa
6. jún 2009

tami_tami tiež som na tom tak ako Ty, tri skúšky po sebe 🙄 ... najradšej by som celý týždeň prespala 🙄 ...

tami_tami
6. jún 2009

ramzesa uz som z toho zufala stale sa mi oci zatvaraju - tak som chcela zmaknut co najviac v maji a napokon som to poprekladala na jun... najhorsie je ze budem musiet tri dni dochadzat z popradu do presova a byva mi dost blbo v buse mam z toho stresy normalne ☹ ☹ ☹ ☹

aktak
6. jún 2009

neviete mi poradtit KDE treba nahlasit ze som skoncila skolu ked som na MD? ci nemusim nic nahlasovat? dakujem 😵

janka46
6. jún 2009

Aktak ja myslím,že to nemusís nikde nahlasovať 😉

janka46
6. jún 2009

Emily vitaj!!!Teda si mi pripomenula normalne Verulku s tým poctom deticiek a skolou 😉 😉 Drzim palce!!!!

layla
7. jún 2009

baby, ktore mate za sebou obhajobu, napiste mi prosim ako to prebieha. lebo na nasej skole nam nikdo nic nepovie 😒 opravte ma ak sa mylim, ale ja si myslim ze staci zopakovat uvod a zaver vlastnymi slovami a odpovedat na otazky recenzenta... za odpovede dakujem 🙂

ramzesa
7. jún 2009

layla to nech Ti poradia baby, čo končili na Tvojej škole, pretože všade to prebieha inak. My máme obhajoby spolu so štátnicami. A skôr ako na teóriu sa nás pýtajú na projekt, ktorý sme robili.

olise69
7. jún 2009

my sme mali obhajobu jeden deň, na druhý štátnice. Obhajoba prebiehala tak, že v podstate si povedala, úvod, záver a odpovedala na otázky oponenta, ktoré sme sa dozvedeli 24 hod dopredu. Čiže : predstavila si sa, povedala názov práce, prečo si si vybrala túto tému, čo priniesla Tebe a ostatným, či splnila cieľ, či bolo dostatok vyhovujúcej literatúry...Kto mal výskum, tak , čo priniesol do odboru. Potom odpovede na otázky.
Mohli sme mať pri sebe koncept, aj celú prácu, ale lepšie hodnotili, ak nečítaš, ale voľne rozprávaš.

tatolu
7. jún 2009

Aktak nepýtala si sa na sociálnej poisťovni?
Mne vraveli, že keby sa niečo zmenilo, mám prísť povedať. Išlo ale o to, že keď pôjdem do práce z MD. Školi robím diaľkovo, takže to je asi niečo inšie 😒

layla
7. jún 2009

ramzesa my to tiez mame v jeden den

olise69 dakujem krasne, presne takto som si to predstavovala 😵

tatolu
7. jún 2009

No písala som tu a stratilo sa 😕 😀

U nás sú tiež skúšky v jeden deň. Doobeda obhajoba práce a poobede 2 otázky si ťaháme 😀 . Jeden okruh je pevný a z dalších 4 to bude náhoda.
Na každú časť máme 15 min.

adetka
7. jún 2009

aktak... skoc na socialku... aj ked ani na mna sa nepsoliehaj... tiez som bola dialkova...

u nas su bakalarky v jeden den... doobeda obhajova prace a poobede tri okruhy... na obhajobu sa uz nepripravuju (vsak mali posudky uz tyden dopredu)... priebeh obhajoby bude taky,a ko pises...resp. vacsinou to na zaciatku obhajob komisia upresni... a na kazdu odpoved maximlane desat minut... kedysi mali patnas minut... ale to odpovedali na vsetky tri okruhy pred jednou komisiou...
diplomovky sa robia opddelene... a medzi obhajobou a statnicami je vacsinou tyzden cas...

u nas su bakalarky v pondelok a stredu... ale asi sa velmi vela chlebikov nenajem... musim evidovat vsetky hodnotenia (zo vsetkcyh troch komisii a obhajob) do AIS... takze budem behat, pisat, nahadzovat, kontrolovat a tlacit... VUAAAA 😒

bibinka
7. jún 2009

čaute, priebežene si vás moje milé čítam a nostalgicky spomínam,aké som mala stresy,..............ale všetko sa raz skončí. Babky,tie ktoré končíte, úplne s vami súcitím ale chcem vám povedať, že to v pohode ukončíte na výbornúúúúúú 😉 😉 😉 😉 😉

layla- u nás na bc.aj mgr. obhajoby práce prebiehali rovnako: mali sme si pripraviť prezentáciu v powerpointe, max.v 10-12 sleidoch a odprezentovať celú prácu za cca 10 min aj s otázkami od oponenta. V sleidoch bol úvod, cieľ práce, stručné "výpichy" z celého diela, závery pre prax a poďakovanie.

adetka- no ty si to teda vypískla,vidíš, ten najobetavejší to zlízol 😒 , no možno o rok už budeš ako predsedníčka komisie 😀

layla
7. jún 2009

kocky, dakujem vam velmi pekne 😵 uz len tri dni!!!! asi sa zblaznim, uz som sa naucila vsetky otazky takze idem dva dni opakovat. mam straaaaaaaasne nervy.

bibinka - v powerpointe??? fiha to som este nepocula, na aku skolu chodis??? to ma najviac se** ze este ani nevieme o kolkej ideme a vsetci mame dojst na osmu a vtedy sa to dozvieme, takze tam mozem kysnut aj od rana do vecera 😠

bibinka
7. jún 2009

layla- ani kja som nevedela, v ktorej skupine budem, a koľká v poradí, kto bude v komisii a pod. Až ráno "sa rozhodlo". fasla som fajnú komisiu, hoci do niektroých dievčat aj dosť rýpali, hlavne do toho nosného predmetu celého odboru. 😒 Ale do mňa nerýpali, dosť sa milo usmievali, no asi som im kápla na strunu. 😀

tatolu
8. jún 2009

Layla, aj my máme mať prezentáciu v powerpointe - teda, kto chce 😉

Bibi, ďakujem za info. - Nevedela som čo mám do prezentácie zahrnúť - posielam pusu 😵

adetka
8. jún 2009

bibinka... 😀 ... predsednicka

z dnesnych nasich sestnastich bakalarov urobili bakalarky desiati... zo siestich externistov styria... ale vacina z tych co nepresli, neurobili ib jeden predmet... takze na opravnom budu mat menej ucenia... drzte saaaa 😉
a toho papierovaniaaaaa.... 😒 🙄
a z mojho konzultanta sa nestale europoslanec... takze sa ho nezbavim 😠 ... dnes ma opat uuuplne odignoroval... isli sme jednym smerom... pozdravil ma... presiel okolo.... a kracal dalej sam... ja ze pojdeme spolu... 😲 😠 😅

cirrusa
8. jún 2009

holky, já jsem úplně mrtvá.-.. Už třetí den se vkuse učím na zkoušku a jsem porád na zacátku...Nejhoršíje, že bych pořád spala... 🙄 Já uý tochci mít za sebou.....

layla
8. jún 2009

taaaaaaaaak baby pisala som do skoly, ohladom tej prezentacie, a bolo mi povedane ze ju nemame mat, nakolko mame nedostatok casu... tak o jednu starost mam menej 😵 uz len dva dni 😲

tatolu
8. jún 2009

Adetka, u nás ak nespravím, môžem si ročník zopakovať. U nás nie sú opravné termíny štátnicových skúšok.

adetka
8. jún 2009

tatolu... to nemyslis vazne?! 😠 ... u nas maju na bakalarkach dokonca az styri terminy (dva o rok, ale aj tak)... a diplomanti dva... to je neskutocneee... nie je na to zakon? 😠

tatolu
8. jún 2009

Neviem.
Ja som sa to dozvedela iba nedávno, že proste naša škola také nerobí 😖
Myslela som, že je všade je možné skúšky zopakovať, tak aj mňa to prekvapilo. 😔

cirrusa
9. jún 2009

U nás to taky tak pár let bylo, náhradní termíny nám zavedli až tak rok zpět...Tatol, ale na to nemysli, tose zvládne, ne? 🙂