Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

katika1
3. feb 2007

Tobina, ja tiež budem chodiť letný semester s bruškom a potom individuálne, ak mi to umožnia.. Kam chodíš?
Bzuco a čo si myslela tým, že ti to neuľahčili?

bzuco
3. feb 2007

tobina a čo študuješ?

katika1
3. feb 2007

Bzucko?

bzuco
3. feb 2007

katika?

katika1
3. feb 2007

😀 Som sa pýtala kuk hore, že čo si myslela tým, že Ti to neuľahčili na individuálnom?

bzuco
3. feb 2007

musela som absolvovať 75% všetkých cvičení - tzn., max 3x som mohla mať absenciu

katika1
3. feb 2007

Wow.. to sú hovädá!!!!
To by ma naštvalo.. horšie je,že u nás sa nedá ísť na externé.. z nášho odboru neexistuje, takže jedine individuálne..
Lásenka, prišlo Ti to?

bzuco
3. feb 2007

katika, ja som tiež z nich bola strašne sklamaná, ale čo som mohla robiť ☹

katika1
3. feb 2007

To je škoda.. oni by mali podporovať človeka v tom, keď chce študovať aj napriek tomu, že má baby..

tobina
3. feb 2007

katika1 a bzuco, studujem v Kosiciach na Technickej, 😠 manazment kvality, no katastrofa, vobec ma to nebavi

katika1
3. feb 2007

🙂 tobi, to verím.. ani mňa nebaví to moje.. ale čo narobíme, keď chceme byť bc a mgr.. 🙄

tobina
3. feb 2007

katika1, no ja ak skoncim, tak budem Ing, po skonceni tretieho rocnika nebudem mat ani Bc. ☹ , sme taky divny rocnik.

lasenka
3. feb 2007

katika
dakujeeeeeem, doslo mi to 🙂 ma to 101 stran, vsak? ucila si sa vsetko? co vyzadoval najviac?

katika1
3. feb 2007

Lasenka, ja som sa to neučila a dostala som tú prvú stranu, čo tam je.. simple sentence, takže som niečo zo seba dostala 😀
ano malo by to mať asi 101 strán.
Tobina, to je blbé..

lasenka
3. feb 2007

katika
poslala som ti IP... ked som isla na tu skolu, s kamoskou sme rozmyslali o tom tlmocnictve... napis mi nieco o tom 😔 robila si prijimacky? je to rozsirujuce studium alebo ake?

katika1
3. feb 2007

ja som nerobila, lebo sme boli prvý ročník - pokusní králici 🙂 Ale teraz sa robia z Angliny a slovenčiny.. Aj keď tú slovenčinu nechápem prečo.. Mňa zobrali na základe dobrého maturitného vysvedčenia a účastí na olympiádach z angl. na strednej škole..
Je to štúdium 3 +2, takže teraz budem Bc a potom Mgr..

lasenka
3. feb 2007

katika
takze teraz si v ktorom rocniku? mozno si to uz pisala, nechce sa mi citat 😔

katika1
3. feb 2007

som v druhom..

lasenka
3. feb 2007

aj ja 🙂

katika1
3. feb 2007

ale Ty budeš po skončení 3 roč. čo? Mgr? Alebo potom ešte niekam musíš ísť?

lasenka
3. feb 2007

nie, ja som uz teraz Mgr., mam uz skonceny 1. stupen ZS a v Nitre si robim Rozsirujuce studium AJ pre 2. stupen a stredne skoly

katika1
3. feb 2007

Jaj tááák.. fíha.. tak to Ťa obdivujem..

katika1
3. feb 2007

Mám Ťa volať Mgr. Lasenka? 😀 🙂

lasenka
3. feb 2007

nieeeeeee 😀 😀 😀

katika1
3. feb 2007

ja ešte rok a budem "až" Bc. 😀

lasenka
3. feb 2007

prave som pozerala na stranku UKF a nasla som tvoj odbor... je to len denne ☹

katika1
3. feb 2007

veď práve to je problém u mňa.. ja by som rada externe..
A prečo ☹ ? Chceš ešte ďalej študovať či čo???

katika1
3. feb 2007

Na tan odbor nech sa nedáva nikto kto nemá rád geografiu.. máme jej viac ako angliny a je fakt ťažká!

lasenka
3. feb 2007

nieee 🙂 len to tlmocnictvo sa mi stale pacilo 🙂 ved keby bolo externe, tak by mi uz nejake skusky uznali, nie? ved som tam teraz

katika1
3. feb 2007

uznali určite.. a niektoré by si dorobila