Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

silvulienka
1. sep 2009

Este len Bc. Citala som tu,ze ty uz ides na Mgr. Tak ma mozes informovat, co ma caka. Tiez chcem dalej pokracovat na 1.stupen ZS.

sasiki
1. sep 2009

owkej🙂))

eviku78
1. sep 2009

ahojky.
jani, to je suma za oba semestre. este musim zaplatit aj poplatky za zapis, to v tom nie je zahrnute. 😠

janulle, neboj to zvladnes. drzim palce. ja som sa tiez velmi bala a taka super partia sme sa tam zisli, ze mi budu aj chybat. 😉

tatolu
2. sep 2009

Evi, dobrá pálka 😠

Ináč ja pokračujm aj vďaka výbornému kolektívu 😉 Už by som to možno dávno vzdala.
A ešte k tomu veku: U nás je vekový priemer študenta asi 40 rokov 😉 Teda aspon v našej triede. Možno sa to teraz zmení, lebo ideme priberať takých 9 tich veterinárov. Dúfam, že budú chlapi 😀 Lebo teraz sme iba 4 baby, tak aby nám to nepokazili 😀

adetka
2. sep 2009

a co sa veterinarom veterina znechutila 🙂) ... vsak je to najlepsia univerzita na Slovensku ... vo svetovom meradle, ako odbornostou... som citala ...

mne sa tak neskutocne chce ist prednasat, a pracovat na katedre... ze sa az cudujem... 😅 😀 ... keby sa mi tak chcelo aj dokoncit minimovku... 😢

jalao
2. sep 2009

ahojte studentky, dlhsie som tu nebola, idem vas docitat, co je nove? 🙂 🙂

tatolu
2. sep 2009

To sú veterinári z Nitry. Tam sa končí iba Bc. 😉
U nás sú vlastne tiež skúšky aj z veterinárnej ochrany aj z chorôb a dokonca naviac aj ostatné blbosti ako gravidita, určovanie veku zvierat (živé, alebo mŕtve), počet vajec (pri vtákoch), dĺžka sedenia na vjaciach, kedy možno strieľať zver a pod.

Košice sú asi o inom kafe 😉

martinka1704
2. sep 2009

ahojte 😅 mozem sa k vam pridat?ja mam dnes zapis na UKF v Nitre odbor socialna praca.Tak ako som sa neuveritelne tesila,ze vypadnem medzi novych ludi,budem chodit do skoly,tak od dnes rana so mnou lomcuje trema ale strasna 😖 S malym som este doma,preto ta radost,ze clovek vypadne medzi dospelych 😅 ale oddnes je to veru uplne iny pocit.Mozno po zapise sa to trosku ukludni 😒

jalao
2. sep 2009

Tatolu - 😀 😀 😀
A BTW, vitaj po dovolenke spat. 🙂
Pridali sa tu maminy studentky nove a aj moje rocniky, tiez mam obavy z hrdzavych mozgovych buniek po tolkych rokoch... ☹ , ale aj ty si Tatolu pisala, ze mate aj starsie spoluziacky, tak hadam tam na skole nebudem v tomto "vynimocna" 😒

adetka
2. sep 2009

tatolu.. ahaaa... tak to ano... na absolventov SPU sa (pravdepodobne) mozete tesit... buduca svagrina a svagor na nich neustale nadavaju... doktorandka a administrator 😉

martinka... ahoooj... 😉 ja som na filozofii UKF... takze k socialno-zdravotnickej ti vela nepoviem... ale podla toho, co citam o ich aktivitach (konferencie, workshopy a ine) su velmi cinna fakulta... popripade poradim s AIS... mam ho v pracovnej naplni 😀

tatolu
2. sep 2009

Martinka, čavesko 😉
Kde si doteraz bola? Už si rok mohla byť vystudovaná 😉
Ja to vravím iba preto, lebo ja mám pocit, že pri deťoch doma mi tie mozgové závity prestávajú pracovať tak ako keď som sa stýkala s dospelými. Teda včera som napr. včera som išla najstaršiemu povedať, že fajka smrdí po dyme a tabaku. No na ten tabak si nie a nie spomenúť, ako sa to volá. 😠 A to by som tú slovnú zásobu bez školy asi clekom stratila 😉
Budem držať palce, aby sa Ti v škole páčilo 😉

jenn44
2. sep 2009

Majka, prepac, ze az teraz odpisujem, boli sme mimo 🙂 studujem na Technike na ekonomickej fakulte v Kosiciach, denne studium a ty sa kam chystas?

jalao
2. sep 2009

Adet, tak si sa zaoberas aj AISom? 😉 Lebo ten nas ma dokola technicke odstavky a neviem co, mam v nom riadny hokej 😀 Snad sa to s rozbiehajucim skolskym rokom dostane do spravnych kolaji a nebudu tam ziadne blokovacky 🙂 Adet, mate tam aj externistky v nasom veku? 😖 😖

tatolu
2. sep 2009

Jenn na ekonomickej je technika? Aká?
Ja som vedela, že Tech.univerzita má ekonomické smery ale naopak mi to akosi nejde 😔

adetka
2. sep 2009

jalao.. v nasom veku.. 😀 ... ked som ja studovala, tak sme boli dve po tridsiatke (ja som koncila ako 32-rocna a spoluziacka 36-rocna... zvysok same deti 😅 )... ale teraz mame napriklad v piatom rocniku jednu pani, ktora ma 55, a jednu 42-rocnu... a v stvrtom jednu 45-rocnu... ale vekovy priemer je nizsi... aj ked som ho nepocitala... bude pravdepodobne okolo tych 23 az 25 rokov...
a s aisom som sa aj ja prvy polrok hnevala... a nadavala som nan... hlavne preto, lebo na inych katedrach ho maju na starosti odborni asistenti... a ti mali skolenie... mna hodili do virtualnej vody a plavaj 😀 ... ale teraz si celkom rozumieme...

ktooo za moju hlavu vymysli strukturu buducej dizertackyyyy (to bol vtip... neopovazte sa 😀)... mojej hlave sa uz nechceeee... nejak si povedala, ze uz to mam hotove... a vobec 😠 ... ja som byvala novinarka... najprv pisem clanok a az potom vymyslam titulky... uaaaaa 😲 😖

grettka
2. sep 2009

tak, hlasim, ze uz som uspesne zapisana do I. rocnika 🙂 vraj nas o termine prveho sustredenia budu informovat mailom

prakktickazena
2. sep 2009

Iva 2309 a bola si uz na zapise?
neviem ci a ako sa da zrusit prijatie,o tom som este nepocula, podstatny je zapis. ved prijat ta mozu aj na tri skoly, ale ide o to ci sa zapises. poznam pripady, ked sa student ktory bol prijaty na viac skol, zapisal na skole A, potom si to ale rozmyslel a chcel ist na skolu B. ale uz tym, ze bol ZAPISANY na skole A, musel platit CELE bc studium( nie len rok nadstandard). nie som si ista ako je to v zakone, urcite si to ale over. skus sa spytat ci by sa teoreticky nedal dat ODKLAD-a ci by to bolo/nebolo spoplatnene, alebo individualny plan ci by naozaj nesiel...
drzim palce, tento zakon je straaasne obmedzujuci, ja som teraz v juni skoncila skolu, ale zacala som na inej, a na oboch som mala prerusene studium... platenie ma minulo len o chlp...

iva2309
2. sep 2009

nemôžem sa tam ani dovolať ☹ , ale keď neprídem na zápis, tak ma nezaevidujú,nie? Oni čakajú len , kto im príde na zápis ( myslím) 😨 a podľa toho sa riadia

tatolu
2. sep 2009

Z Tech.univerzít chodili také papieriky niekedy v lete. Zapíšu Ťa na základe tých vráteniek, ak napíšeš, že sa zúčastníš.
Posielala si aj Ty nejakú vrátenku?
Ak nie, tak by Ťa nemali zaevidovať - možno 😒

botis
2. sep 2009

ahojte, je prosiim niekto na Komenského?
teraz nam nainstalovali ten "super" AIS ale nikomu to nejde tak ani neviem ako a kam sa zapisat... diky

martinka1704
2. sep 2009

tatolu - dakujem 😉 a ty chodis na Socialnu pracu do Nr? 😕 No minuly rok som presvihla podanie prihlasky 😖 tak preto az tento rok 😉 a stym vypadavanim slovicok presne viem o com pises.Moja slovna zasoba = 0 bodov 😝 😖 ale verim ze sa to zlepsi 😀 😵

adet - jaj mojenko dnes ked zacali o AIS 2hodiny nam vysvetlovali co a ako,som myslela cely cas,ze sa tu nasla dobra dusa,ktora pomoze 😎 😉 dakujem,urcite sa ozvem.Chcela som to skusit sama,ale az o 2-3dni to bude bezat,tak dufam,ze som si zapisala dost poznamok a moja "fotogenicka pamat" ma nesklame a najdem vsetko co najst mam 🙂 ak nie hned ti pisem IP. 😀

majka35
2. sep 2009

ahojte študentky ... 🙂
jenn, ja sa chystám do 1. ročníka na ekonomickú univerzitu na Tajovskeho ulici

tatolu - jenn napísala, že na technike je ekonomická, nie naopak 😉 😀

grettka
2. sep 2009

botis ja som na UK, ), spolu s rozhodnutim o prijati mi uviedli aj pristupove meno a heslo. Novy AIS spustili do prevadzky len dnes, dostala v sa donho v pohode (doobeda) Ale kedze sa kazdy dnes asi pokusal prihlasit, tak padol server (to povedal ujo IT, ked som si chcela aktivovat studentsku kartu a neslo mi to) takze pockat par dni. Nam vraveli, ze tento rok sa este treba zapisat normalne, nielen do AIS-u. Takze asi si zisti kedy sa u teba zapisuje klasicky a potom skus ten AIS.

akzuzs
2. sep 2009

Ahojte, už ma brucho bolí od nervozity (ja som už taká) lebo už zajtra idem na ten zápis do Ružomberka 😖
Ako sa poznám tak nebudem spať od motýľov a ráno ma kvalitne preženie a tesne pred odchodom sa budem nervózne dívať na hodiny aby som náááááááááhodou nezmeškala vlak. Vždy som trpela cestovnou a prípravnou horúčkou. Asi som ... : 😒 Ale sa aj véééééééééééľmy teším aj keď som stresák. Potom to už bude Ok. Tak mi držte palce 😀

sasiki
2. sep 2009

akzuzs, stres si nechaj na skúšky 😉 😀
a hlásim sa do klubu žien, ktoré majú ,,materský" probém s vyjadrovaním sa 😀

akzuzs
2. sep 2009

To už potom bude dobré, len ten prvý krok 🙂

botis
2. sep 2009

grettka a nevies kedy je zapis? na akej si fakulte? lebo ja neviem zistit kedy je zapis....diky

grettka
3. sep 2009

botis, neviem,.. skus sa pozriet na stranku tvojej fakulty do zalozky harmonogram studia, alebo tak
ja som na fakulte socialnych a ekonomicky vied..
Inak vcera mali padnuty server ako som psiala, a teraz sa mi neda dostat vobec na stranku UK

jalao
3. sep 2009

cau baby, ani nam nejde na Presovskej Mais....ale rozvrh som si uz nasla 🙂 Budem mat v zimnom semestri 5x v piatok a 8x aj v sobotu. Tie piatky si budem musiet brat pol dna dovolenku, ale ked len 5x, to nie je az take brutalne, bala som sa, ze to bude horsie... Vyucko mi zacina az o mesiac, takze este mam trochu cas na normalny rezim - bez skoly 😅 😅

adetka
3. sep 2009

hihih... mna sa ten syndrom drzi este aj rok po nastupe na doktoranturu... a to som uz trosku odborne podkuta, aj som prednasala, pisala prispevky... a stale hladam spravne slovicka 🙂
nasi maju hormonogramy zapisov na strankach univerzity a fakult... snad aj vase skoly to tak robia...