• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
aktak stastnnu ruku, budeme posielat pozitivnu energiu.Drzkaj sa
7. feb 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
studuje niekto anglictinu?
7. feb 2007 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi
ja a bzuco :wink:
7. feb 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa spytat,ci je to externe a kde?ja este sice nestudujem,ale anglictina mi je najblizsia.V nasom meste je iba denne studium :frowning2:
mozem sa vas spytat na podrobnejsie info?velmi vam budem vdacna! :slight_smile:
7. feb 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi
tak najprv napis, kde byvas :wink: obidve studujeme externe, mame deticky a pracujeme, tak inac by to ani neslo :wink:
7. feb 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je dobre zistenie, ze tu mame anglictinarky, to vas asi budem otravovat,ked si nebudem vediet prelozit abstrakt v praci :grinning:
7. feb 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aly
kedykolvek :dizzy_face:
7. feb 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len nehovor dvakrat, ja sa dohovorit dohovorim, ale odbornosti prelozit, nehrozi
7. feb 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam v Ziline,minuly rok otvorili denne studium o com som uvazovala,ale teraz,ked mam baby to uz nepojde :frowning2: ako to zvladate popri detoch?Pamatate si este z coho boli prijimacky?Vela casu na rozhodnutie uz nemam,hm :fearful:
7. feb 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aly
nemysli si, ze ja vynikam v tej angline bohvieako, urcite by mi tiez take odbornosti robili problemy, ale mame slovniky, nie??? :wink:
7. feb 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No samozrejme/este , ze niekto tie slovniky vymyslel/, ale si zlata, dakujem, ja to urcite budem s tebou konzultovat :sweat_smile:
7. feb 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka,preco si myslis,ze nevynikas v tej anglictine?vsak vas urcite dobre pripravia :wink:
7. feb 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj mimi, to mi tu tak stale, radsej neprehaname o svojich vedomostiach a zrucnostiach, ale lasenka je urcite dobry speaker, ze zlaticko? :wink:
7. feb 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi
pripravia? a naco? mam taky pocit, ze cim dalej studujem, tym menej viem... baziruje sa na teorii, na memorovani roznych skript, no komunikacia je vyuzita minimalne... teoriu ovladam, ale co z toho, ked sa nebudem vediet vykoktat?
7. feb 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi teda napisete v ktorom meste studujete? :wink: ci vela z vas nedostanem :grinning:
7. feb 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja studujem v Nitre a bzuco v Ruzomberku...
btw: BZUCOOOOOOOOOOO :astonished:
7. feb 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka,to vazne? a ked mate oral exam,tak v akom jazyku?
7. feb 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko je v anglictine, ale mas to vopred naucene
7. feb 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem lasenka :wink: to som netusila,ze aj v Ruzomberku sa da studovat :confused:
a v ktorom rocniku si?
7. feb 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sa mam obratit na bzuco,keby som potrebovala viac info?
7. feb 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, da sa... ale myslim, ze bzuco studuje rozsirujuce studium, co je len dialkove... neviem presne, opytaj sa jej
ja som tiez na rozsirujucom a som uz v 2. rocniku, toto studium trva len 3 roky
7. feb 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aktak, drzim palce, daj vediet ako si dopadla, i ked som si ista, ze dobre.
sassa, studujem EU v BA
pipi, myslim, ze si z BA. Tu u nas na EU je super externe, fakt sa to da stihat aj pri babatku. Ja som sla na prijmacky az 4 roky po mature a dalo sa :wink: . KEd ti ma kto pomoct, tak to zvladnes
7. feb 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som to spravila, padli otazky, mam to za 1 :sunglasses: dnes si dam pauzu, a zajtra sa zacnem na dalsiu statnicu ucit :grinning:
8. feb 2007 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ani som nepochybovala :grinning: uzasne, gratulujem!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. feb 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink: budem sa ucit co najviac nech aj buduci tyzden mozem to iste napisat a mat na par mesiacov od statnic pokoj :grinning:
8. feb 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak
jeeeeeeej, aj ja ti blahozelam, je to super pocit, nie? :wink:
ked som prisla domov po prvej statnici (tiez som ju mala na 1), bola som taka stastna, ze som takmer celu noc preplakala, ze som zvladla prvu statnicu v mojom zivote aj s malickym 4-mesacnym drobcekom... hned na druhy den som mala velku chut ucit sa - bola som velmi prekvapena, s akym elanom sa to zacinam ucit... a veruze aj druha statnica dopadla na 1 :wink:
8. feb 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lasenka tak to mas super, mne na znamkach az tak nezalezi a ta dalsia statnica je dost tazka takze budem rada za hocijaku znamku, hlavne dufam ze sa stihnem naucit, mam na to 7 dni
mamicky studentky ako sa dari??? :wink:
8. feb 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak
ved ani mne na znamkach nezalezalo... bola som rada, ze to mam z krku, ale tak sa podarilo
8. feb 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aktak gratulujem :slight_smile: , si super.Nech aj durha takto perfektne dopadne.Poriadne to oslav.
8. feb 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktak, super, ty si proste jednička :wink:

mimi, áno, je to tak, ako písala lasenka
ja študujem AJ na rozširujúcom štúdiu v RK 1.rok
a my zatiaľ máme len písomné skúšky, ústna nebola žiadna, tak neviem ako budem na štátniciach koktať, ak to takto pôjde ďalej :unamused:
na jednej strane mi to vyhovuje, ale na druhej....
8. feb 2007 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok