Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

alysea
7. feb 2007

aktak stastnnu ruku, budeme posielat pozitivnu energiu.Drzkaj sa

mimi
7. feb 2007

studuje niekto anglictinu?

lasenka
7. feb 2007

mimi
ja a bzuco 😉

mimi
7. feb 2007

mozem sa spytat,ci je to externe a kde?ja este sice nestudujem,ale anglictina mi je najblizsia.V nasom meste je iba denne studium ☹
mozem sa vas spytat na podrobnejsie info?velmi vam budem vdacna! 🙂

lasenka
7. feb 2007

mimi
tak najprv napis, kde byvas 😉 obidve studujeme externe, mame deticky a pracujeme, tak inac by to ani neslo 😉

alysea
7. feb 2007

No to je dobre zistenie, ze tu mame anglictinarky, to vas asi budem otravovat,ked si nebudem vediet prelozit abstrakt v praci 😀

lasenka
7. feb 2007

aly
kedykolvek 😵

alysea
7. feb 2007

Len nehovor dvakrat, ja sa dohovorit dohovorim, ale odbornosti prelozit, nehrozi

mimi
7. feb 2007

ja byvam v Ziline,minuly rok otvorili denne studium o com som uvazovala,ale teraz,ked mam baby to uz nepojde ☹ ako to zvladate popri detoch?Pamatate si este z coho boli prijimacky?Vela casu na rozhodnutie uz nemam,hm 😨

lasenka
7. feb 2007

aly
nemysli si, ze ja vynikam v tej angline bohvieako, urcite by mi tiez take odbornosti robili problemy, ale mame slovniky, nie??? 😉

alysea
7. feb 2007

No samozrejme/este , ze niekto tie slovniky vymyslel/, ale si zlata, dakujem, ja to urcite budem s tebou konzultovat 😅

mimi
7. feb 2007

lasenka,preco si myslis,ze nevynikas v tej anglictine?vsak vas urcite dobre pripravia 😉

alysea
7. feb 2007

Neboj mimi, to mi tu tak stale, radsej neprehaname o svojich vedomostiach a zrucnostiach, ale lasenka je urcite dobry speaker, ze zlaticko? 😉

lasenka
7. feb 2007

mimi
pripravia? a naco? mam taky pocit, ze cim dalej studujem, tym menej viem... baziruje sa na teorii, na memorovani roznych skript, no komunikacia je vyuzita minimalne... teoriu ovladam, ale co z toho, ked sa nebudem vediet vykoktat?

mimi
7. feb 2007

tak mi teda napisete v ktorom meste studujete? 😉 ci vela z vas nedostanem 😀

lasenka
7. feb 2007

ja studujem v Nitre a bzuco v Ruzomberku...
btw: BZUCOOOOOOOOOOO 😲

mimi
7. feb 2007

lasenka,to vazne? a ked mate oral exam,tak v akom jazyku?

lasenka
7. feb 2007

vsetko je v anglictine, ale mas to vopred naucene

mimi
7. feb 2007

dakujem lasenka 😉 to som netusila,ze aj v Ruzomberku sa da studovat 😕
a v ktorom rocniku si?

mimi
7. feb 2007

takze sa mam obratit na bzuco,keby som potrebovala viac info?

lasenka
7. feb 2007

ano, da sa... ale myslim, ze bzuco studuje rozsirujuce studium, co je len dialkove... neviem presne, opytaj sa jej
ja som tiez na rozsirujucom a som uz v 2. rocniku, toto studium trva len 3 roky

verulka
7. feb 2007

Aktak, drzim palce, daj vediet ako si dopadla, i ked som si ista, ze dobre.
sassa, studujem EU v BA
pipi, myslim, ze si z BA. Tu u nas na EU je super externe, fakt sa to da stihat aj pri babatku. Ja som sla na prijmacky az 4 roky po mature a dalo sa 😉 . KEd ti ma kto pomoct, tak to zvladnes

aktak
8. feb 2007

tak som to spravila, padli otazky, mam to za 1 😎 dnes si dam pauzu, a zajtra sa zacnem na dalsiu statnicu ucit 😀

verulka
8. feb 2007

ako ani som nepochybovala 😀 uzasne, gratulujem!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

aktak
8. feb 2007

dakujem 😉 budem sa ucit co najviac nech aj buduci tyzden mozem to iste napisat a mat na par mesiacov od statnic pokoj 😀

lasenka
8. feb 2007

aktak
jeeeeeeej, aj ja ti blahozelam, je to super pocit, nie? 😉
ked som prisla domov po prvej statnici (tiez som ju mala na 1), bola som taka stastna, ze som takmer celu noc preplakala, ze som zvladla prvu statnicu v mojom zivote aj s malickym 4-mesacnym drobcekom... hned na druhy den som mala velku chut ucit sa - bola som velmi prekvapena, s akym elanom sa to zacinam ucit... a veruze aj druha statnica dopadla na 1 😉

aktak
8. feb 2007

lasenka tak to mas super, mne na znamkach az tak nezalezi a ta dalsia statnica je dost tazka takze budem rada za hocijaku znamku, hlavne dufam ze sa stihnem naucit, mam na to 7 dni
mamicky studentky ako sa dari??? 😉

lasenka
8. feb 2007

aktak
ved ani mne na znamkach nezalezalo... bola som rada, ze to mam z krku, ale tak sa podarilo

alysea
8. feb 2007

Aktak gratulujem 🙂 , si super.Nech aj durha takto perfektne dopadne.Poriadne to oslav.

bzuco
8. feb 2007

aktak, super, ty si proste jednička 😉

mimi, áno, je to tak, ako písala lasenka
ja študujem AJ na rozširujúcom štúdiu v RK 1.rok
a my zatiaľ máme len písomné skúšky, ústna nebola žiadna, tak neviem ako budem na štátniciach koktať, ak to takto pôjde ďalej 😒
na jednej strane mi to vyhovuje, ale na druhej....