Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

majka35
29. sep 2009

http://www.portalvs.sk/ skús toto 😉

grettka
29. sep 2009

no tuto stranku velmi neodporucam, nemali pre tento sk. rok aktualne info, alebo si vybrat a potom vsetko radsej overit priamo cez webovky skol...

grettka
29. sep 2009

no teraz som pozrela, tak konecne nasu skolu aktualizovali :o))))

jalao
29. sep 2009

gretka a ako bolo v skole vlastne? nejak som nepostrehla tvoj koment 🙂 🙂 🙂

grettka
29. sep 2009

jalao, pisala som hned v piatok.. skopcim to :o)
mam za sebou prvu prednasku, ktora vlastne v pravom slova zmysle prednaskou nebola.. trosku vyucujuci bral predmet odlahcene, predstavil sa a vzajomne sme sa predstavovali tiez... ku koncu sme mu vyplnili stvorstranovy dotaznik.... a dal nam cd-cko s textami, povedal, ze z coho a kedy budu testy a povedal ako si mame robit poznamky. Vraj v tomto semestri bude este dobry, ale v letnom, ze uz bude prisny a zly tak som veeelice zvedava... Inak mame tam asi 4 alebo 5 mamiciek, a jedna cakajuca kazdym dnom, ta bola podarena.

no a dnesny koment, spoluziak do dnesneho dna nerozposlal tie materialy, ktore mu dal p. docent, tak ho asi v piatok priskrtim (samozrejme, ze spoluziaka :o)) a usb kluc ma prasknuty, takze si do piatku musim zaobstarat nejaky maly, sikovny...

jalao
29. sep 2009

aha, ano, mas pravdu 🙂 , to si vravela o tom CDcku, ....to kazdemu studentovi dal CDcko?? VEd nas tam sedi asi 100 ludi v tej miestnosti!! 🙂 🙂 🙂

grettka
29. sep 2009

nie, len jednemu, aby to rozdistribuoval.... asi pat ludi malo notebooky, tak si to stiahli a dalsich 10 malo usb, a ostatni sme mu mali napisat mailove adresy, ze to rozposle.. no myslim, ze od piatku mal na to snad dost casu, ci nie? 😠 inak nas je cca 30

jalao
29. sep 2009

nam sa nastastie prihlasil jeden dobrovolnik, ze zriadi schranku a ze tam nam budu vsetko posielat. Do dvoch dni to aj bolo, fakt, klobuk dole...ale pozeram tam kazdy den, zatial sa tam nic nedeje.. 😖 , ziadne prevratne info sa tam nevyskytuje, decka tam pisu o tom, ako sa im neda prihlasit do Maisu, atd...prihlasovala si si uz predmety v AIS?

grettka
29. sep 2009

v nasom aise mame nehodene predmety, urobila nam to skola...
a spolocnu adresu, no ten dotycny sa na to podujal tiez.... no velmi tomu neverim, radsej by som bola za to, aby sme si vytvorili skupinu na FB

alika54
29. sep 2009

papty,,,,tak som zvedava ako to bude u nas,,,,stacil ti jeden zosit? a kolko to trvalo??? ja neviem ani cim zaciname,,,

papty
29. sep 2009

alika54 rozvrh Ti daju v ten den, ked zacnete. Zosit som si bola kupit, kedze som nevedela, ze uz budeme mat prednasky. Vsetci mali len 1 zosit, kde si budes vsetko pisat. Mali sme tam byt ten 1. den az do 18:00, ale koncili sme o nejakej stvrtej, da sa dohodnut, lebo niektorym babam isiel vlak a podobne. Tiez nam hovorili, ze prednasky nie su povinne, nakolko si uvedomuju, ze sme vsetci pracujuci ludia, len potom sa to treba doucit.

winki.w
29. sep 2009

ahojte, v tejto debatke som nova, chcem sa len opytat, ako ste to zvladli, ked ste boli napr. cely den v skole a museli ste "nemysliet" na deti... ja nastupujem teraz v piatok do posledneho rocnika na VS, mam 10 mes.dvojicky ale este som neboli nikdy viac ako 4 hodinky prec. aj to som bola nervozna ako sa im dari. stara sa mi o nich moja mamka, plne jej doverujem ale skor sa bojim o deti, ked ma dlho neuvidia. hlavne dcera je na mne dost "zavisla" .. este dojcim. tak dajte nejake tipy, dakujem

grettka
29. sep 2009

vitaj winki 🙂
ja ti velmi neporadim, nie som este mamina... budes prec cely tyzden, ci viac dni za tyzden, alebo len jeden den? Deticky si postupne zvyknu.. mozno budu spociatku plackat... a mozno ty budes nervoznejsia viac ako oni.. deticky su vraj velmi prisposobive, tak sa neobavaj 🙂 a mas ich hlavne v dobrych rukach a nie u cudzej osoby.

grettka
29. sep 2009

winki a co vlastne studujes? prepac, zabudla som sa ta opytat 🙂

jalao
30. sep 2009

Winki, Witaj medzi nami 🙂 🙂 😝 , aj ja som na Presovskej, ake mas so skolou skusenosti??

papty
30. sep 2009

winki.w tak ja som na tom napodobne, ibaze maly ma uz 14 mesiacov. Ja som nastupila len teraz do 1. rocnika a skolu mame 2 piatky a 2 soboty do mesiaca od rana do vecera do siestej. O maleho sa mi postara sestra alebo mamina, to nie je problem, len je pravda, ze asi chyba viac o mne ako ja jemu 😀 . Ako si to riesila minuly rok, ked boli deticky malinke? (teda mensie). Pytam, sa keby sme chceli mat druhe mimco, ako by som to zvladla

winki.w
30. sep 2009

ahojte 🙂 chodievam do KE sxterne na Techniku, odbor cestovny ruch, uz len jeden rok a mohla by som byt Ing. 🙂
skolu budeme mat len v piatok ale cely den od 7,30-18,20 hruuza. min.rok som mala prerus.studium, lebo deti sa narodili v novembri a to uz bol semester v plnom prude a aj skusky a ucenie by som asi nestihala, lebo som dojcila a odsavala,...no, uvidime..

jalao
30. sep 2009

winki, pozrela som si zo zaujimavosti tvoj album a poviem ti, ze mas rozkosne tie dvojicky, su strasne milene.... 🙂 🙂 🙂 Na druhej strane si viem predstavit, aky si mala s nimi zahul posledne mesiace....Ale take uz je to materstvo...narocne a zaroven pekne. (ja som to teda tak vnimala v urcitych fazach, mozno niekto nie...) Ta fotka s nazvom studovna je bombova!!! 😀 😀 😀 😀

monkasponka
30. sep 2009

Ako je to so štipendiom po novom , vie niekto niečo viac? čo je na tom pravdy že štipko maju len tí čo majú trvalý aj prechodný pobyt? A čo mamičky čo idú študovať majú nárok na štipendium keď bývam u rodičov?

grettka
30. sep 2009

neviem, kolegyna si vybavovala prospechove a ma len trvay pobyt a to u rodicov.. ale ona je denna studentka..

jalao
30. sep 2009

gretka, kuk IP. 🙂 🙂

tami_tami
30. sep 2009

ahojte tak ja sa po dlhom case hlasim - dva tyzdne uz mame skolu chodim domov sice unavena ale spokojna kedze som asi jedna z mala ktorej sa podarilo spravit fakt super rozvrh podla predstav zladeny so spojmi rano i poobede + nemusim chodit uplne prvym busom 5:40 ani jeden den v tyzdni 😉
+ az na dve skusky ktore sa nijak skor nedaju spravit mam u vsetkych vyucujucich vybaveny termin na cca polovicu novembra a potom uz mozem ostat cely mesiac do porodu doma 😉 v januari potom dve skusky, cely februar doma na praxi - cize celkom fajn no len dufam ze to aj tak fajn bude ako to teraz znie... trosku sa bojim ako zvladnem vsetko uz teraz v novembri ale verim ze to bude o.k 😉

grettka
30. sep 2009

tami_tami to je fajn, ze sa ti to podarilo zladit 🙂 pises, ze budes doma na praxi? uha a aka prax to bude? teda ked budes mat male babo? Urcite to zvladnes, ked to tu zvladlo tolko mamiciek...

tami_tami
30. sep 2009

bude to prax na ZS na prvom stupni - myslim ze sa dam k prvacikom -do tej istej triedy ako som bola zaciatkom tohto mesiaca 😉 deti ma uz poznaju takze sa mi bude lepsie ucit 😉 zatial bude maly so sestrou a kedze to budu prvaci tak to budem raz dva s drobcom 🙂

grettka
30. sep 2009

jeej, tak to mas super, je dobre ked mas niekoho, kto ti pomoze s babetkom zatial, co budes praxovat...
A ty budes u prvakov 🙂 ... no v januari u nich uz bude zjavny pokrok.... 🙂 moja mama ucila dlhe roky prave tych najmensich a vravela, ze najviac prace je u prvacikov od septembra do decembra a v januari su to uz "velke" deti, ze uz su sikovnejsi. Tieto deticky si vedia cloveka oblubit, mozno ta budu nedockavo cakat 🙂

tami_tami
30. sep 2009

no ano prvaci su uz v druhom polroku sikovnucki tak uvidime ako im to pojde ale kedze viem ze su to super deti tak sa nebojim bude to fajn... 😉 no ale uz utekam do perin lebo zajtra odchadzam rano 6:30 a navrat az o 20:00 tak idem naberat energiu na cely den 😅 dobru noc vsetkym 😉

janka46
30. sep 2009

Ahojte studujuce mamičky 😵 ...idem sa pochváliť,dnes úspešne spravena skušky,tak sa vytešujem,,ale horšie je že v pondelok dalšia,ktorá mala byt 15.10...jednoducho si to mila profesorka asi zle zapísla a nás 100 studentov,co mame zapísaní termín 15.10 presviedca ze je 5.10 😠 😖

ness
1. okt 2009

kocky vy normalne zarezavate, janka 46 to uz mate skusky ? 😕 ci to su nejake priebezne ??

ja zacinam az 17.10. dovtedy veget

winki, zo zaciatku to bude tazsie, ja som sedavala ako na ihlach, ale potom si zvyknes, nastastie mam velmi dobreho muza, takze som sa nemusela bat, on sa vie dobre postarat 😉

grettka
1. okt 2009

janka, uz skusky??? 😕

jalao
1. okt 2009

janka, ty si pisala uz v septembri nejaku skusku???? 😅 😅