Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
15. okt 2009

No čo by sme bez tých našich zlatíčok robili 😉

ludka_r
15. okt 2009

Ahojte...
Tak ja úspešne hlásim, že mám za sebou prvú skúšku... Mám to za B 😀 Síce je to tak trochu moja chyba, lebo som zle pochopila jednu otázku, ale aj tak som rada.
A teraz hup sa na seminárky... ☹

martinka1704
15. okt 2009

ludka - gratulujem 😵 😵 😵 🙂

tatolu
15. okt 2009

ludka gratulujem 😵

akzuzs
15. okt 2009

Ludka aj ja sa pridávam ku gratulácií 😎 Ja mám zajtra a v sobotu prednášky a potom zasa skúšky ale keď si myslím, že to nezvládnem tak si pomyslím že keď to zvládli iné "esá" tak snáď to aj ja zvládnem. Horšie to bude zo seminárkou. 😖

grettka
15. okt 2009

ahojte, bola som dnes na sluzobke, takze mimo netu... este sa velmi neucim, chcela som dnes v bse, ale neslo to.. serpentinky boli poriadne, takze papiere sa mi triasli a zaludok hojdal, tak ucenie som nechala tak a kochala sa krasami krajiny... inak mam toho celkom dost a zatial som nic neurobila.. prelozit text z angl. a urobit z toho seminarku.. a este jednu seminarku.. ucit sa budem ked.... 😀 budem mat viac energie

tatolu
16. okt 2009

Jalao, asi ešte nie si v práci, keď som musela hľadať tému na druhej strane 😉 😀

jalao
16. okt 2009

ahojte studujuce, no som uz v robote davno, ale az teraz som sa napojila na vas 😀
Akzus, ja si to tiez takto hovorim...
No Ludka, aj ja pozdravujem...to musi byt ulava...Gretka, vidis, serpentiny potlacili aj studijny material, co? 😀 😀 😀 S prekladom ti lahko pomozem 😉 😉 😉 , ako sa pise seminarka, to zatial neviem...to je novy vyraz na slovo referat? 😀 😀 😀

tatolu
17. okt 2009

Ahojte dievčatá.
Ktorási ste písali niečo o tom, že niektoré skriptá sa dajú stiahnuť aj na nete. Hoďte mi prosím link na IP.
Budem potrebovať nejaké knihy k pedagogickému minimu. Ešte neviem aké, lebo prednášky ani predmety ešte neviem ale predpokladám, že budú chceť tie knihy predávať profáci 😉

grettka
17. okt 2009
tatolu
17. okt 2009

Grettka vďaka 😉

mamina007
17. okt 2009

ludka ... však B je úplne v pohode ... super ... ja si vždy poviem, že keby som mala napr. za C, tak ako dobre by bolo B ... no a keď mám B, chcem A ... 🙂 gratulujem ...

baby ... ja sa učievam nárazovo ... 2-3 večery pred skúškou a zatiaľ sa dalo ... aj keď na štátnice to stačiť určite nebude ... 😒

ja mám najbližšiu skúšku "až" 27. tak ešte sa neučím ...

maruschka
17. okt 2009

čaute, čaute, čaute..Tak dnes bola konečne prvá prednáška..Nie som z toho nadšená, sedeli sme tam do 16,00-ale bola aspoň zaujímavá...Som ako vyšťavený citróoooooon..Idem si zháňať konzultantku, takže dievčatá, ktorá máte Mgr a vyučujete socku-prosííím napíšte mi 😎 😎 😎 Ale fakt, je to o držku, že ostatné školy dostali hotové zoznamy konzultantov a u nás si každý zháňa sám-hlavne keď sme externisti a nikoho nepoznáme..

Jankááá-žiješ?????? Ma tu nechávaš samú v týchto počiatočných depresívnych stavoch-pochváľ sa aké bolo sedenie s konzultantom..Potrebujem radu.. 😵 😵

kočky, nejako to tu nesledujem, lebo som doteraz prázdninovala, ale už sa zapájam-od dnes..Tak GRATULUJEM k vydareným skúškam, ktoré už máte zmáknuté 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ste šikuľky..

ludka, B je špica trieda-B ako bravúrne zvládnutá skúška..Tak tiež gratulujem.. 😵 😵 😵 Jeden náš profesor-taká sekera, ale veľmi milý chlap hovorí, že E zo skúšky je excelentne. A má pravdu, hlavne že to máš za sebou, na písmenkách nezáleží.. 😉 😉 😉 😉 😉

maruschka
17. okt 2009

mamina, máš absolútne okopírovaný systém učenia odomňa. 😀 😀 ..A potom chodím ako mátoha, nevyspatá..už sa strašne, ale fakt strašne teším na štátnice..Už teraz mi trhá ľavým obočím od nervov.. 😀 😀 😀 😀 😀

alika54
17. okt 2009

ahojte,,,tak dnes som mala ekonomiu do druhej,,,,prednasal nam ju super profek,,, len to ucenie 😅 ,,,a to uz samozrejme aj skuska sa dohadovala,,,,a na buduci tyzden aby mi nebolo luto okrem soboty mam aj v nedelu prednasku z nemciny,,,,,no zacina to hustnut 😲 ,,,,

tatolu
17. okt 2009

Takže zápis máme najbližšiu sobotu, máme si doniesť perá a potvrdenie o zaplatení štúdia. O rozvrhu ani muk. Teraz neviem, či budeme hneď pokračovať po zápise vo výučbe, alebo nie.
Potrebujem to vedieť, lebo drahý v nedeľu robí a ak v sobotu začneme, isto bude vyučovanie aj v nedeľu.
Hmm, kde sa to dozviem?

lumimi
17. okt 2009

zdravim 🙂
maruschka - mas pravdu písmenka sú o ničom - hlavne nech je iné ako F 🙂 tým sa riadim celým stúdiom

ludka_r
18. okt 2009

ahojte...
ďakujem za gratulácie.
No, máte pravdu, B je super. Ale tiež to mám tak, keď mám B, chcem A... 😀 No ale vždy si poviem, že za to si môžem sama, tak čo... Teda nie vždy, ale to už je o niečom inom... 😖
Tiež budem určite rada, ak z nejakých predmetov to bude za E.
A tiež mám rovnaký spôsob učenia, 2-3 dni pred skúškou. Vždy si hovorím, že sa nabudúce polepším, lebo je to riadna záťaž na organizmus, ale nikdy to nesplním... 😖 Noo, štátnice budú takýmto spôsobom veľmi zaujímavé... 😀

jalao
19. okt 2009

ahojte, v sobotu bola uz anglina, ale bolo to uplne v klidku, prednasajuca mila, este nas aj skor pustila. Takze v tomto som v klude - aspon v comsi. 😉 😉 😉 Tento vikend idem uz od piatku a v sobotu cely den, takze budem, ako Marush pisala, ako vystaveny citron...vystizne fakt. 😀 😀 😀 😀

dadulaa
19. okt 2009

ahojte, Jalao, ja budem tento víkend celý v škole, najviac ma štve že aj celú nedeľu 😠 Sobota bola v pohode, dokonca mám už aj zápočet za A 🙂 prednášajúci sa nás spýtal, či chceme hneď test, a keďže to bola ľahká prednáška, tak sme súhlasili. Len keby to tak ľahko išlo na každom predmete... 😉

janka46
19. okt 2009

Ahojte,Maruscha chodím sem nakukat,ale väscinou len mrknem co noveho,lebo my uz mame 3 skusky "za sebou" a tri pred sebou a bude koniec semestra 😝 takze padam na "drzku" od kedy zacali prednasky 🤐 🤐 ak to stihame tak december by sme mali zacat uz letny semester......
Takze brutalne temto.......

Konzultantku mam,ale je to skor nahancka s casom,ked moze ona,nemozem ja,potom to ona na poslednu chvilu zrusí a ja nervacím 😠 😒 zajtra sme mali odovzdat vsetky papiere ,ako Protokol,Dohodu a Prihlasku ku statniciam......jasne,ze to nestiham,lebo my chyba podpis konzultanta......takze fakt sa NIT ČÍM CHVALIŤ 😖 😀
Normálne si začínam vyčítat,či mi toto bolo treba 😀 😀 😀 dosť skoro,že!!!!!!

janka46
19. okt 2009

Baby sorry za tie "pochmúrne" riadky.....nechcela som nikoho odradiť! 😉 od studia!

jalao
19. okt 2009

Neboj, Jani, mna si neodradila, lebo ja som ti nerozumela ani slovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
19. okt 2009

janka, my sme pre istotu nemali ešte ani seminár k bakalárke, nič..Prvú prednášku máme za sebou a o skúškach ani nechytujeme-tak to je brutal..Ty to máš fantastické, aj keď sa ti to zdá, že nestíhaš a si vyčerpaná, lenže o to viac času budem mať na prípravu k štátniciam a obhajobe..
Nám jednoducho nedali mená konzultantov, že si máme zháňať svojich, koho poznáme..Tak som išla za prof.Oláhom, dal mi kontakt na jednu pani profesorku, lenže jej zavolám až keď budem vedieť viac..Pretože teraz neviem ešte absolútne nič, že čo mám mať k tej bakalárke.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

janka, ak budeš mať chvíľu, tak mi napíš niečo bližšie, čo vám povedali o bakalárke, čo to má mať a hlavne, čo od teba chcel konzultant na prvé stretnutie a čo všetko ešte robíš okolo tej práce-či si si tému preniesla...Tisíc krát ďakujem..

janka, tak ti držím palce a gratulujem k urobeným skúškam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak trošička ti v dobrom závidím, že už toľko toho máš za sebou 😔 😔 😉 😉 😉 😉

sasiki
19. okt 2009

ahojte, pripájam sa k tým, čo už majú kopec učenia 😖 no ja sa do toho vôbec neviem dokopať, pomoooc 😔

adetka
19. okt 2009

ahojte.... vidim, ze ste uz v plnom nasadeni... drzim palceky... ja zatial stale neviem termin mojej dizertacnej skusky (taka vacsia bakalarka 😉 ), a ani okruhy otazok (malo by ich byt 60)... ale vraj zaciatkom decembra to uz budeme mat za sebou 😅 ... teraz pisem prispevok na konferenciu... dieta som mala chore... tak som sa rozhodla odprezentovat cast svojej minimovky (aby neostala iba v sufliku)...

k bakalarkam.. nasi studenti musia iba predlozit ziadost... kde vypisu temu a meno konzultanta (ten sa tam podpise)... nas sef potom urci oponenta... temu si mozu studenti zvolit vlastnu... ale tento rok im pedagogovia a doktorandi navrhli spolu 54 tem (studentov vratane externych je 58)... boli vypisane v AIS... takze ti stastnejsie, co s nim vedia narabat... sa k nim dostali... konzutlant musi byt z nasej skoly... fakulta nema peniaze na platenie honorarov...

marush... seminar k bakalarkam... aspon u nas je az v ZS v tretom rocniku... na prvom stretnuti povie student konzultantovi svoju predstavu... konzultant svoju... a ak sa zhodnu 😀 ... tak si navrhnu aj nejaku literaturu... pisat vacsina studentov zacne az v tretom rocniku... vsak na tych 30 az 45 stran ti vela casu netreba... tak sa nestresuuj 😉

sasiki
19. okt 2009

no k bakalárke treba zohnať hlavne literatúru, keď už je, tak sa to dá...ešte si treba porozumieť s konzultantom 😅

tatolu
19. okt 2009

Ahojte.
Ja mám v piatok hlavné cvičenia (budeme celý deň niekde v hore) a v sobotu je zápisné na pedagogické minimum. Dnes som sa bola informovať, že hneď v sobotu začínajú prednášky a budú aj v nedeľu.
Dievčatá, ktorá by ste mi vedeli poradiť, akú tému si vybrať na diplomovku z pedagogiky? Tak aby som mala dosť materiálu aj na INT, aby som toho čo najviac posťahovala.

janka46
19. okt 2009

Tatolu,tak na teba fakt sa ani nechytam 😝 😝 ale držím palce moc,temu ti poradit absolutne neviem 😒

tatolu
19. okt 2009

Jani, ja som nie žiak s Ačkami. 😉, takže ja žiadna hviezda nie som.
Iba premýšľam, že keď sa nechcem po materskej vrátiť do práce, musím mať čo najviac trumfov v ruke, aby som mohla v terajšej dobe zmeniť zamestnanie. 😔