• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
Papty, máš ešte čas :wink:
Nestresuj a už si iba opakuj :slight_smile:
29. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vidim ze skusky davaju vsade nejako skoro
tiez mam na november tri a jednu uz za sebou v oktobri len ci aj tie ostatne pojdu hned na prvykrat spravit :fearful: mam pocit ze to je dost tazke a kazdeho obdiivujem kto sa na skolu da
aj ja som sa dala po ,, vasom ,, povzbudeni na koniku tak idem dalej studovat nech nieco viem
29. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, vazne to myslis, ze do soboty este dost casu? :wink: :wink: :wink:
Papty, z coho to mas a kolko sa ti treba ucit? mas k tomu skripta?
29. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my máme už 2 skúšky na november, ale ešte k nim pribudnú ďalšie.

Jalao, my máme teraz 2 týždne voľno a učí nás aj pár profesorov z vašej školy :wink:
29. okt 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dadka, ano , spominali to niektori vyucujuci....maju to ale dobry job, ze? Neuci vas aj nieco Orsansky? Taky mlady :wink: :wink: :wink: Z toho mame najvacsiu paniku zatial...To mas super, ze volno, my sme stale jak na dostihoch...do 04/10 kazdy vikend ideme!! Hoci, to pocitam aj cestu na tie skusky... Ako ste zvladli posledny vikend, ked az do nedele...je to unavne, podla mna...
29. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao z vlastnej skúsenosti viem, že keď začnem stresovať, nič mi do hlavy nejde :wink: Mne teda pomôže, keď si poviem, že ešte je čas dobre si zopakovať, aj keď si pri opakovaní raz neviem spomenúť, či aj toto som sa učila :wink: :grinning:
29. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...ved toto... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ten profesor nás neučí nič, ale neboj, tiež tam máme paniku z jedného :wink: tú nedelu nám to skrátili asi o 2 hodiny, takže poobede som už bola doma :dizzy_face: :wink: ale tie nedele sú fakt únavné, našťastie budeme mať už len jednu.. už sa niečo učíš, či ešte máš voľno?
29. okt 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nic sa neucim...ja vecer skratka nevladzem...budem sa musiet rozbehnut, ak sa chcem tych skusiek zbavit. Caka ma aj jedna seminarka a temu si mam vymysliet...to je este horsie, ako keby mi ju radsej stanovili! :frowning2: :frowning2:
29. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja práve jednu seminárku píšem, témy nám dali, tak nemusím vymýšľať :wink:
29. okt 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte študentky :slight_smile: ako sa vám dari? Nestíham všetko čítať, akosi mám menej času ako keď som chodila do školy :sweat_smile: resp. menej stíham :sweat_smile: no čo už. Raz to na mňa muselo doľahnúť. Ešte len bude sranda, keď začnem chodiť do práce, už sa to blíži :unamused: . Tak Vám všetkým držím palce, aby štúdium išlo ako po masle :wink: :dizzy_face: :slight_smile: .
29. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky moc, Ramzesa, ty uz to mas za sebou? :wink: :wink: :wink:
29. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte studentky.. ja sa este tiez neucim, len si to citam, a z 5 prac mam napisanu "az" jednu...
jalaio, par dni som ta tu nevidela
29. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu aj ja si hovorim :wink:

jalao skusku mam zo sociologie, mam aj skripta, nieco som sa uz naucila, ale nieco mam len precitane. Bude to formou testu, tak snad to dopadne dobre. Dam vam vediet :wink: . Ja mam seminarku odovzdat za mesiac, s tou som este ani nezacala :confounded:

Prajem vsetkym vela energie na ucenie :wink:
29. okt 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,baby mne sa taaak nechce ucit,,,,pomoooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,,,v sobotu skuska z biologie a u mna ziadny elan do ucenia sa nekona :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,,,, papty ja mam aj dejiny sociologie,,,a aky volitelny??? nemam nic take,,,iba nemcina alebo anglictina,,,a to som si dala nemcinu a mam ju uz aj spravenu,,,,aku mate temu na seminarku? odkial ides cerpat? ja sa toho desim,,,som v zivote nic take nepisala,,,, a z odporucanej literaturi som niiic este necitala,,, v sobotu budem na teba mysliet,,,sa budeme spolu potit :sunglasses: ,,,pekny vecer vsetkym :wink:
29. okt 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alika, zober si knihu pred seba a pomysli si, že Ťa to strašne zaujíma. Aj nahlas si to môžeš niekoľko krát povedať a usmievaj sa pri tom :wink:
Na mňa to niekedy zaberie :pensive:
30. okt 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, ahoj, dobra rada nad zlato....sadnem si nad zbierku uloh z mat. a so zatatymi zubami si to dnes zacnem hovorit :wink: :wink: :wink: . Vcera ma aj moja svagrova vyplasila, ked sa ma pytala, ze kedy mam skusku, vravim, ze do konca novembra uz mam na styri z nich terminy a ona, ze ako to chcem stihnut, ze to uz je uplne neskoro sa zacat ucit!!! Tatolu, ze nema pravdu, ze??????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ty mas vzdy trefne rady, tak co povies??
Alika - drz sa!!!! Aj ty Papty!
Gretka, no co ti poviem, ze sem chodim menej....v robote nestiham...ale snad sa vyhadzem za cas a budem tu pecena-varena.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminy,
mám na vás prosbu a zde, na tomto foru budete mít jistě pochopení :grinning: . Také studuji a potřebovala bych vyplnit dotazník, viz: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=116409&vGroupOffset=0

Já letos končím a musím říct, že dokud malá byla v bříšku a pak byla miminečtomajintatý :grinning: , tak to bylo v pohodě. Ale teď, co je z ní raubíř vůbec nestíhám a do učení nemám také chuť. Předčítám jí odborné texty jako pohádku, ale i tak u toho moc dlouho nevydrží. Večer padám únavou a na učení rozhodně náladu nemám...
30. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Misak...krasnu fotecku mas v profile :wink: :wink: A moc ti neporadim....unava je moj najvacsi nepriatel!!! :frowning2:
30. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, nie si sama, čo sa ešte neučí, ja to tiež flákam, a dúfam, že už nie je neskoro! o 3 týždne mám 1.skúšku, tak hádam to stíham... :wink:
30. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, hlavne sa nenechajte vystresovat niekym, ze mate malo casu! Takych ludi by som s chutou poslala kade lahsie.. My si dost intenzivne mailujeme so poluziakmi, buduci tyzden prva pisomna (nie skuska) dalsi tyzden dalsia... a veru nikto sa zatial este nezacal ucit.. takze nezufajte.. ucte sa ako mate pocit, skratka stihnut sa to da aj za tri tyzdne, aj dva a aj za tyzden, myslim si, alebo si to snazim aspon nahovorit :wink:
30. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, ty si tuším v učení rovnaká ako ja. Ja mám na november už tri termíny skúšok, fňuk :cry: ja by som sa aj chcela učiť, ale večer padám od únavy a cez deň sa dá málokedy, no budem musieť nejaký čas ukradnúť aj pre seba.....
30. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky, stresy napomáhajú.
Ako vraví Grettka, všetko sa dá. Niketorí študenti sa naučia aj za jednu noc. Ale to sú väčšinou denní a tí majú lepšie prednášky, takže niečo sa na nich nalepí. :wink:
Nebojte, všetko sa dá zvládnuť, niečo horšie, niečo lepšie, ale da dá :wink: :dizzy_face: Písmenko nie je däležité :wink:
30. okt 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, diky baby...sme tu na jednej lodi :wink: :wink: :wink:
30. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule diiik moc za podporu,,,,zajtra vam napisem ako som dopadla,,,, pekny slnieckovy den prajem :wink: ,,,aspon u nas taky je :wink: ,,,inak celu noc sa mi snivalo ako ma skusaju z krvneho obehu xixi,,,bodaj by to tak bolo :sweat_smile:
30. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jój aký preklep a má to iný význam - nechcela som napísať že stresy napomáhajú, ale nepomáhajú :wink:
Keby ste však vedeli v akom vypätí síl som to písala, tak mi hádam prepáčite :wink: Tomík mi totiž stál na kolenách, predklonený až k PC a ďobal do obrazovky, že teta, teta...

Alika, som zvädavá, čo dostaneš. :wink:

Ináč mne sa vždy v noc pred skúškou vynárajú otázky, ktoré by som mohla dostať. Aby som nezakríkla, tak vždy min. jednu z nich dostanem, takže ak neviem odpoveď, vstanem a naučím sa tú jednu, dve, resp. tri :wink:
Raz som sa zobudila na jednu otázku, že sa ju musím doučiť a na teste nebola :pensive:. Na ústnej sa ma ale na ňu spýtal ako na prvú :sunglasses:
30. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika- určite to spravíš :wink: :wink: :wink: držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tatolu- ty Sybilla jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i
30. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak aj ja sa pridavam,,,,som mamina malej 20 mesacnej alicky a studujem treti rok na APZ (akademia policajneho zboru) tento rok mam statnice, takze som dost nervozna a tento mesiac pisem same seminarky,,,,no a cez november sa budem ucit...juuuj ale sa aj trochu bojim :sweat_smile:
30. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kuko7 :wink:
Keď študuješ takú školu si aj v PZ?
Myslím, že tu bola nejaká podobná téma a dievčatá písali, že iba tie čo majú odrobenú prax v PZ môžu túto šolu študovať :wink:
A študuješ v BA? Myslím, že aj v ZA je niečo ale s ekonomickým zameraním :zipper_mouth:
31. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mam tu sociologiu za A bolo to lahke :slight_smile:
alika54 inak my studujeme na rovnakej skole, ale vidim, ze je to uplne rozdielne u nas a vo Vrutkach, kam chodis ty. My sa napriklad na Biologii vobec neucime take veci ako si pisala ty lebo to vraj nesuvisi so socialnou pracou,ale preberame uuuplne ine veci. Takisto mame este 1 povinne volitelny predmet - ja mam Občianske pravo. Sranda, to by som ani nepovedala.

kuko7 budem drzat palce :wink:
31. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok