Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
29. okt 2009

Papty, máš ešte čas 😉
Nestresuj a už si iba opakuj 🙂

petrahy
29. okt 2009

ahojte vidim ze skusky davaju vsade nejako skoro
tiez mam na november tri a jednu uz za sebou v oktobri len ci aj tie ostatne pojdu hned na prvykrat spravit 😨 mam pocit ze to je dost tazke a kazdeho obdiivujem kto sa na skolu da
aj ja som sa dala po ,, vasom ,, povzbudeni na koniku tak idem dalej studovat nech nieco viem

jalao
29. okt 2009

Tatolu, vazne to myslis, ze do soboty este dost casu? 😉 😉 😉
Papty, z coho to mas a kolko sa ti treba ucit? mas k tomu skripta?

dadulaa
29. okt 2009

ahojte, aj my máme už 2 skúšky na november, ale ešte k nim pribudnú ďalšie.

Jalao, my máme teraz 2 týždne voľno a učí nás aj pár profesorov z vašej školy 😉

jalao
29. okt 2009

ahoj Dadka, ano , spominali to niektori vyucujuci....maju to ale dobry job, ze? Neuci vas aj nieco Orsansky? Taky mlady 😉 😉 😉 Z toho mame najvacsiu paniku zatial...To mas super, ze volno, my sme stale jak na dostihoch...do 04/10 kazdy vikend ideme!! Hoci, to pocitam aj cestu na tie skusky... Ako ste zvladli posledny vikend, ked az do nedele...je to unavne, podla mna...

tatolu
29. okt 2009

Jalao z vlastnej skúsenosti viem, že keď začnem stresovať, nič mi do hlavy nejde 😉 Mne teda pomôže, keď si poviem, že ešte je čas dobre si zopakovať, aj keď si pri opakovaní raz neviem spomenúť, či aj toto som sa učila 😉 😀

jalao
29. okt 2009

no...ved toto... 😀 😀 😀 😀

dadulaa
29. okt 2009

nie, ten profesor nás neučí nič, ale neboj, tiež tam máme paniku z jedného 😉 tú nedelu nám to skrátili asi o 2 hodiny, takže poobede som už bola doma 😵 😉 ale tie nedele sú fakt únavné, našťastie budeme mať už len jednu.. už sa niečo učíš, či ešte máš voľno?

jalao
29. okt 2009

nie, nic sa neucim...ja vecer skratka nevladzem...budem sa musiet rozbehnut, ak sa chcem tych skusiek zbavit. Caka ma aj jedna seminarka a temu si mam vymysliet...to je este horsie, ako keby mi ju radsej stanovili! ☹ ☹

dadulaa
29. okt 2009

no ja práve jednu seminárku píšem, témy nám dali, tak nemusím vymýšľať 😉

ramzesa
29. okt 2009

Ahojte študentky 🙂 ako sa vám dari? Nestíham všetko čítať, akosi mám menej času ako keď som chodila do školy 😅 resp. menej stíham 😅 no čo už. Raz to na mňa muselo doľahnúť. Ešte len bude sranda, keď začnem chodiť do práce, už sa to blíži 😒 . Tak Vám všetkým držím palce, aby štúdium išlo ako po masle 😉 😵 🙂 .

jalao
29. okt 2009

Diky moc, Ramzesa, ty uz to mas za sebou? 😉 😉 😉

grettka
29. okt 2009

ahojte studentky.. ja sa este tiez neucim, len si to citam, a z 5 prac mam napisanu "az" jednu...
jalaio, par dni som ta tu nevidela

papty
29. okt 2009

Tatolu aj ja si hovorim 😉

jalao skusku mam zo sociologie, mam aj skripta, nieco som sa uz naucila, ale nieco mam len precitane. Bude to formou testu, tak snad to dopadne dobre. Dam vam vediet 😉 . Ja mam seminarku odovzdat za mesiac, s tou som este ani nezacala 😖

Prajem vsetkym vela energie na ucenie 😉

alika54
29. okt 2009

ahojte,,,baby mne sa taaak nechce ucit,,,,pomoooc 😝 ,,,v sobotu skuska z biologie a u mna ziadny elan do ucenia sa nekona 😝 😅 ,,,, papty ja mam aj dejiny sociologie,,,a aky volitelny??? nemam nic take,,,iba nemcina alebo anglictina,,,a to som si dala nemcinu a mam ju uz aj spravenu,,,,aku mate temu na seminarku? odkial ides cerpat? ja sa toho desim,,,som v zivote nic take nepisala,,,, a z odporucanej literaturi som niiic este necitala,,, v sobotu budem na teba mysliet,,,sa budeme spolu potit 😎 ,,,pekny vecer vsetkym 😉

tatolu
30. okt 2009

Alika, zober si knihu pred seba a pomysli si, že Ťa to strašne zaujíma. Aj nahlas si to môžeš niekoľko krát povedať a usmievaj sa pri tom 😉
Na mňa to niekedy zaberie 😔

jalao
30. okt 2009

Tatolu, ahoj, dobra rada nad zlato....sadnem si nad zbierku uloh z mat. a so zatatymi zubami si to dnes zacnem hovorit 😉 😉 😉 . Vcera ma aj moja svagrova vyplasila, ked sa ma pytala, ze kedy mam skusku, vravim, ze do konca novembra uz mam na styri z nich terminy a ona, ze ako to chcem stihnut, ze to uz je uplne neskoro sa zacat ucit!!! Tatolu, ze nema pravdu, ze??????? ☹ ☹ ☹ ☹ Ty mas vzdy trefne rady, tak co povies??
Alika - drz sa!!!! Aj ty Papty!
Gretka, no co ti poviem, ze sem chodim menej....v robote nestiham...ale snad sa vyhadzem za cas a budem tu pecena-varena.. 😀 😀 😀

misak78
30. okt 2009

Ahoj maminy,
mám na vás prosbu a zde, na tomto foru budete mít jistě pochopení 😀 . Také studuji a potřebovala bych vyplnit dotazník, viz: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já letos končím a musím říct, že dokud malá byla v bříšku a pak byla miminečtomajintatý 😀 , tak to bylo v pohodě. Ale teď, co je z ní raubíř vůbec nestíhám a do učení nemám také chuť. Předčítám jí odborné texty jako pohádku, ale i tak u toho moc dlouho nevydrží. Večer padám únavou a na učení rozhodně náladu nemám...

jalao
30. okt 2009

Ahoj Misak...krasnu fotecku mas v profile 😉 😉 A moc ti neporadim....unava je moj najvacsi nepriatel!!! ☹

dadulaa
30. okt 2009

jalao, nie si sama, čo sa ešte neučí, ja to tiež flákam, a dúfam, že už nie je neskoro! o 3 týždne mám 1.skúšku, tak hádam to stíham... 😉

grettka
30. okt 2009

baby, hlavne sa nenechajte vystresovat niekym, ze mate malo casu! Takych ludi by som s chutou poslala kade lahsie.. My si dost intenzivne mailujeme so poluziakmi, buduci tyzden prva pisomna (nie skuska) dalsi tyzden dalsia... a veru nikto sa zatial este nezacal ucit.. takze nezufajte.. ucte sa ako mate pocit, skratka stihnut sa to da aj za tri tyzdne, aj dva a aj za tyzden, myslim si, alebo si to snazim aspon nahovorit 😉

sasiki
30. okt 2009

jalao, ty si tuším v učení rovnaká ako ja. Ja mám na november už tri termíny skúšok, fňuk 😢 ja by som sa aj chcela učiť, ale večer padám od únavy a cez deň sa dá málokedy, no budem musieť nejaký čas ukradnúť aj pre seba.....

tatolu
30. okt 2009

Dievky, stresy napomáhajú.
Ako vraví Grettka, všetko sa dá. Niketorí študenti sa naučia aj za jednu noc. Ale to sú väčšinou denní a tí majú lepšie prednášky, takže niečo sa na nich nalepí. 😉
Nebojte, všetko sa dá zvládnuť, niečo horšie, niečo lepšie, ale da dá 😉 😵 Písmenko nie je däležité 😉

jalao
30. okt 2009

hm, diky baby...sme tu na jednej lodi 😉 😉 😉

alika54
30. okt 2009

babule diiik moc za podporu,,,,zajtra vam napisem ako som dopadla,,,, pekny slnieckovy den prajem 😉 ,,,aspon u nas taky je 😉 ,,,inak celu noc sa mi snivalo ako ma skusaju z krvneho obehu xixi,,,bodaj by to tak bolo 😅

tatolu
30. okt 2009

jój aký preklep a má to iný význam - nechcela som napísať že stresy napomáhajú, ale nepomáhajú 😉
Keby ste však vedeli v akom vypätí síl som to písala, tak mi hádam prepáčite 😉 Tomík mi totiž stál na kolenách, predklonený až k PC a ďobal do obrazovky, že teta, teta...

Alika, som zvädavá, čo dostaneš. 😉

Ináč mne sa vždy v noc pred skúškou vynárajú otázky, ktoré by som mohla dostať. Aby som nezakríkla, tak vždy min. jednu z nich dostanem, takže ak neviem odpoveď, vstanem a naučím sa tú jednu, dve, resp. tri 😉
Raz som sa zobudila na jednu otázku, že sa ju musím doučiť a na teste nebola 😔. Na ústnej sa ma ale na ňu spýtal ako na prvú 😎

bibinka
30. okt 2009

alika- určite to spravíš 😉 😉 😉 držím palce 😵 😵 😵 😵

tatolu- ty Sybilla jedna 😀 😀 😀 😀 😀 i

kuko7
30. okt 2009

ahojte zienky, tak aj ja sa pridavam,,,,som mamina malej 20 mesacnej alicky a studujem treti rok na APZ (akademia policajneho zboru) tento rok mam statnice, takze som dost nervozna a tento mesiac pisem same seminarky,,,,no a cez november sa budem ucit...juuuj ale sa aj trochu bojim 😅

tatolu
31. okt 2009

Ahoj Kuko7 😉
Keď študuješ takú školu si aj v PZ?
Myslím, že tu bola nejaká podobná téma a dievčatá písali, že iba tie čo majú odrobenú prax v PZ môžu túto šolu študovať 😉
A študuješ v BA? Myslím, že aj v ZA je niečo ale s ekonomickým zameraním 🤐

papty
31. okt 2009

Tak mam tu sociologiu za A bolo to lahke 🙂
alika54 inak my studujeme na rovnakej skole, ale vidim, ze je to uplne rozdielne u nas a vo Vrutkach, kam chodis ty. My sa napriklad na Biologii vobec neucime take veci ako si pisala ty lebo to vraj nesuvisi so socialnou pracou,ale preberame uuuplne ine veci. Takisto mame este 1 povinne volitelny predmet - ja mam Občianske pravo. Sranda, to by som ani nepovedala.

kuko7 budem drzat palce 😉