Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

dadulaa
7. dec 2009

Mamina007, gratulujem k tomu áčku aj plusku 😀

Maruschka, ako si dopadla u tej konzultantky?

janka_pn
7. dec 2009

maruschka, mam to chapat tak, ze v hrozenkove sa uz studovat neda? neziskaju akreditaciu? planovala som ju od buduceho roka... 😒
momentalne studujem vsh v prahe, ale nemam kam dat dita, takze asi ju nedorobim ☹ , chcela som nejakym sposobom poziadat o moznost pokracovania v tom hrozenkove, lebo maju podobny odbor a aj pokracovat v Mgr.... tak teraz som v rozpakoch 😕

tatolu
7. dec 2009

Mamina aj ja gratulujem 😵

Marusch, tak ako si dopadla v BB.

jalao
8. dec 2009

mamina, no gratulujem ti velmi!!! Tatolu, aj tebe, aj vsetkym co schytali pekne pismenka... 😀 😀
Marushka, ty povedz, ako si pochodila v BB. A este daco...zaujalo ma, co si pisala, ze aj ked si nevedela presnu odpoved na otazku, pisala si okolo toho vsetko mozne, co si si spomenula, aby si nazbierala bodiky....ja som uplne automaticky spravila na posednej pisomke to iste, len teda stale neviem, ci to na docenta "zabralo", alebo mi to z fleku skrtol, ze nepisem k veci...takze sa pytam, ci to pomohlo sa aj takto vyobracat v teste.. 😉 😉

majka35
8. dec 2009

dobré ránko ... 🙂
teraz nás čaká skúška s tou istou profkou, ale pochybujem, že urobí tú istú "dobrú vec" ... 🙄 ona podľa mňa berie zápočet len ako ohodnotenie za účasť, ale na skúške si dá určite záležať ... 🙄
a s tými vzorcami, je ich tam určite viac, aj vy ste sa ich snáď učili ... nemyslím konkrétne len mieru inflácie, ale aj deflátor HDP, index aspotrebiteľských cien atď ... no a ani teraz by som tie vzorce nevedela napísať ... 😀 😀 😀

majka35
8. dec 2009

🙂

majka35
8. dec 2009

tu niečo "blbne" ... príspevok mi odošle a najprv mi ho ukáže a potom znovu vymaže ... 😝

tatolu
8. dec 2009

Jalao, u nás to niekedy pomohlo, niekedy nie 😉
Záleží od otázok a škújaceho 😉 Ke)d má raz doplňovačky, definície, alebo rozdelenia, tak nepomohlo ani keď si o tom vedela dookola.
Inokedy zas, ak si vedela kostru čo písať a obkecala si, tak sa to podarilo. Mne sa raz tiež tak podarilo spraviť stromy. Vedela som, že keď zadá strom, musím ho celý popísať - kôru, korunu stromu, plody, koľko plodovza rok vyprodukuje, na akých stanovištiach sa nachádza, kde na Slovensku, odkiať sa šíril, s akými stromami rastie, ako sa rozmnožuje... No proste dala som si tie odrážky a potom písala čo ma napadlo. Raz zarážka vyšla, inokedy nie 🤐 No skúšku som nakoniec spravila 😔
Kto si tie odrážky nedal a písal čo ho napadlo, ten málokedy spravil 😖

petrahy
8. dec 2009

gratulujem k pismenkam a započtom ja idem dnes večer ak sa nebude dať opisovať tak letim 😝 😔
tahak manzel robil do polnoci idem ho este nastudovat
maruska tak kde si ako si dopadla?

tatolu
8. dec 2009

Som myslela, že už máš po písomke 🤐 . No večer budem držať palúchy 😉

jalao
8. dec 2009

hm...tak zase neviem...
Baby ma tu bombarduju, ci ho nejdeme kvoli tym vysledkom kontaktovat, ze snad na nas zabudol... 🙄 🙄 Ale to sa ja bojim, netusim, aka by bola jeho reakcia....Najhorsie je, ze vyhlasil opravny hned teraz na pondelok 14/12, ale kto tam ma ist, to nevieme.. 😒 . a v piatok ideme este na skusku z Informatiky, to je tiez dost ineho ucenia...
Dakujem za predavanie vasich skusenosti... 😉 😉

tatolu
8. dec 2009

Jalao, si hviezda 😉
Možno to uzná, ak bol priestor na obkecanie 😉 🤐

tatolu
8. dec 2009

Ja osobne by som za profákom nešla 😔

alika54
8. dec 2009

ahoj ahoj,,,ja len na rychlo sa hlasim,,,v sobotu ma caka skuska zo sociologie a ja vobec neviem co sa mam z toho ucit,,,hruuuza,,,,papty pravo ma caka o dalsi tyzden tesne pred vianocami no a potom az 16.januar filozofia 😅

jalao
8. dec 2009

Tatolu, ani mne sa to moc nepozdava, moj nazor je, ze ak sa niekto odhodla, nech ho skusi kontaktovat... 😒 😒 a nic hviezdne som zatial nespozorovala.. 😉 .. 😅 😅 , som len netrpezliva, lebo ved mame aj ine veci na robote, ze ano... 🙄 ...staci sa kuknut do kalendara..
Alika, drz sa, petrahy, genialny manzel... 😀 😀 😀

maruschka
8. dec 2009

janka_pn dá sa študovať v pohode, len aby pri tom nápore kritiky zo strany médií neurobili nejakú blbosť a nestopli to..Aj my tam plánujeme ísť.. 😎

tatolu, dadulaa..dopadla som super..Aj som sa bála, aj som mala trému, čo mi povie, ale hneď som jej vysvetlila, že vďaka zlému rozvrhu a skúškovému obdobiu som nemala čas pracovať na bakalárke-ale ona z toho nerobila žiadne stresy..Je to mladá, rázna, milá pani, ktorá má naozaj rozhľad a skúsenosti, takže som šťastná, že mi ju doc. odporučil..Požičala mi literatúru k téme, ktorá sa nedá zohnať, ale ona ju má a tak idem na to..Len mi naozaj pomohla, keď ma usmernila a skresala mi polovicu všetkého, o čom som chcela písať..povedala, že asi by som sa do toho riadne zamotala, keby som zoširoka rozpisovala..Takže od pondelka na tom začínam pracovať-pilne, nechcem si to nechávať na poslednú chvíľu.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A v BB majú kráááásne vyzdobené námestie, zobrali sme so sebou aj Julku, tak bola nadšená..Len tá skoro 2,5 hodinová cesta 😖 Každých 5 min, už tam budeme? Už sme tam? Kedy tam už budeme?.. 😀 😀 😀 😀

maruschka
8. dec 2009

mamina gratulujem, že A+..paráááda..A z čoho si mala skúšku?? 😵

josie3331
8. dec 2009

maruschka - u nas v rodine sa este teraz smejem na tom, ked som bola mala, tak ked sme niekam cestovali , tak sa vzdy pytala "kedy tam uz budemeeee"
dufam, ze ked pojdeme na skusku, tak stihnem ist pozriet aj na to namestie, musi to byt krasne..ja mam BB strasne rada...lepsie ako nejaka BA 😎

no nic, idem zase do tych knih, boze to otrava 😖

maruschka
8. dec 2009

jalao, my sme mali asi 2x taký opravný termín, že o 13,00 sme si prišli pre výsledky a zapísať do indexov a o 14,30 bol opravný termín pre všetky skupiny..Tak to bolo nadšenie pre tých, čo neprešli..Aj som ich ľutovala, lebo to bola naozaj taká divná skúška. 😉 A vždy, keď už dlho čakáme na výsledky, tak voláme študijnej referentke a tá kontaktuje profesora a pýta si výsledky..Takže asi radšej tak to vyriešte, lebo profáci sú dosť ješitné osoby a aby vás v budúcnosti ešte nepošteklil.. 😕 😕 😉

maruschka
8. dec 2009

josie, len sa pekne uč aj ja sa musím 😎 ..Ja idem rýchlo urobiť obed - malá bola celú noc hore, lebo jej bolo zle a tak sme si ráno zdriemli..Teraz nejako nestíham..Keď uvarím, idem sa učiť azylantov - fuj, mám voči tomu odpor..Ale hádam to prekusnem.. 😀

tatolu
8. dec 2009

Ja som práve dorobila práce potrebné ku skúške. Teraz ich iba vytlačiť a naučiť sa teóriu - iba 😵 😀 😀 😀

jalao
8. dec 2009

dievcata, ste sikulky...
marushka, tak to ste mali ako v Shrekovi ten oslik...Uz tam budem??? (ked sa tackali ku Fioninym rodicom) Neeeee 😀 😀 😀

tatolu
8. dec 2009

Jalao, až tak veľa som tomu nedala 😉
Od nás to už jedna kolegynka vypracovala, tak som iba písmo zmenila a štýl a prvú stranu som si urobila podľa seba 😉
No jednu som vypracovala už dávnejšie, iba som sa pomýlila v roku vystavenia - už je pre mňa rok 2010 😅, tak som to opravila 😔

dadulaa
8. dec 2009

Marusch, tak super, že bola v pohode 😉 si mala na ňu šťastie...bože, ja sa učím na tie dve skúšky, ale už mi z toho šibe 😀 ešte k tomu musím dorobiť aj seminárku..no mám čo robiť, aby som to do soboty stihla ☹ 😉

maruschka
8. dec 2009

dadulaa, tak si držme palce, asi nás tu je viac, čo máme v sobotu ťažkú skúšku-y.. 😵 😵 😵 Musíme to zvládnuť a minimálne prejsť s Ečkom..teda to platí u mňa, lebo nie je šanca na lepšie, je to skrátka profesorka-sekera... 😅 😕

tatolu, ty si moje študentské svedomie, keď vidím za tie roky čo som tu, ako sa poctivo snažíš a ja sa tu desne flákam, tak si vždy robím výčitky..Ja sa jednoducho neviem tento rok dotlačiť do učenia skôr, ako pár dní pred skúškou-teda o 5 min 12... 😖 😖

jalao, presnééé...ako ten oslík-ešte aj tie polohy hádzala,,raz ležala, potom nohy hore, potom hlava pomaly z okienka..no bol to fakt zážitok.. 😀 😀 😀 😀

jalao
8. dec 2009

Tramta-ra-raaaaa, baby, tak mam to za Deeeeeeecko.
I fell happy!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅

maruschka
8. dec 2009

jalao gratulujem...Dčko je supééér.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jalao
8. dec 2009

diky moc, ja som fakt spokojna... 😉 😉 😉 😉 😉

petrahy
8. dec 2009

gratulujem aj ja by som bola 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
8. dec 2009

diky, tolko, co ma to stalo sil a nervov...som rada, ze je to tak, ako to je... 🙂