Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

tatolu
9. dec 2009

Majka, potom obdivujej ja Teba 😉
Keby som chodila do práce, tak neviem, ako by som to zvládla. Takto mám síce plné ruky práce cez deň, ale hlavu čistú 😉
V práci sme mali samé predpisy a príkazy a termíny, takže mne štúdium popri MD vyhovuje viac ako popri práci 🤐

petrahy
9. dec 2009

ja udivujem vsetkych co sa dali na skolu externe teda aj samu seba a stale si hovorim ze ja nie som normalna a veru neviem ako to budem zvladat o rok ked pojdem do prace. No uvidime

maruschka
9. dec 2009

no dnes som nepoužiteľná..učila som sa do 2 v noci..A ešte túto noc, zajtrajšiu a z piatka na sobotu-hádam to potom zvládnem..

kto tu čo hovoril o domácnosti? Okná umyjem až budúci týždeň, upracem až budúci týždeň k sviatkom a ešte nič nepečiem..Darčeky nemáme kúpené-nestíhame..

Dnes musíme povypratovať detskú izbu, keďže sme babám objednali nové poschodky-sú to vlastne vyvýšené postele a pod každou je rozkladací písací stôl, malá knižnica, tri zásuvky, a rohová skriňa..Tak sa na ne teším, ako keby to boli moje postele..Konečne budú mať v izbe poriadok-každá sa bude starať o svoju časť.. 😉 😉 😉 😉

josie3331
9. dec 2009

maruschka - znie to pekne ta izba, male budu nadsene..ja som prave zistila, ze to vychadza tak, ze v januari budem mat dve tazke skusky v jeden den...hahaaaaaa asi ma klepne 😀

alika54
9. dec 2009

ahojte,,,maruschka klobuk dole,,,ja sa v noci nic nenaucim,,,vecer padnem a som mimo, skor si pred skuskou rano privstanem a nieco zopaknem,,,,ja som si pekne naplanovala kazdy den co sa zo sociologie naucim a vcera som cosi kukala v papieroch a bum,,,objavila som okolo 40-stran z dejin co patri k tejto skuske,,,no skoro ma drblo,,,,takze neviem ako sa to idem naucit 😝 ,,,ale si vravim ze uz konecne by mohla byt skuska pri ktorej sa da co-to odpisat bo doteraz to bolo vsetko krute bez tahakou 😅

maruschka
9. dec 2009

alika, to sa asi všetky učíme po nociach...Pri deťoch sa to inak ani nedá, hlavne, ak má človek také šidlá, ako mám ja /s manželom 😀 /..Tie skôr ako o 22,00 do postele nedostanem 😕 😕 😕

josie, no izba bude pekná, len koľko to tým našim malým demolátorom vydrží..Ešteže mali doteraz nábytok po manželovi z jeho detskej izby..Lebo to, čo urobili s našim bytom, hrôza..Jednoducho sú to veľmi tvorivé deti a majú neskutočnú fantáziu, čo sa odzrkadľuje na stenách, nábytku-rôzne maľby,nálepky, všade máme tie tvorivé sádrové odliatky, formičky, nožničky, kopec papierov, zhruba milión farebných brmbolčekov,drobností, šablóny, dokonca aj malý hrnčiarsky kruh, atď...Jednoducho naša domácnosť nemá šancu vyzerať normálne, pokiaľ nebudú mať baby 15 rokov... 😀 😀 😀
Vďaka tomuto domácemu bordelu som zahájila ofenzívu: posadila som ich pred počítač a púšťala im fotky z čias, keď sme si zrekonštruovali byt a nasťahovali sa sem-keď bolo všetko krásne, nové, čisté, upratané...A dúfala som, že si to zoberú k srdcu a budú po sebe všetko upratovať.....
😅 😅 Ale kdežééééé....Posedeli, pozreli a mamka sa môže aj zblázniť - ide sa ďalej...Ale som im povedala, že keď sa nám podarí v júni dokončiť školu, tak sa budú steny triasť, ako sa bude byt prerábať, lesknúť od čistoty... 😀 😀 😀 😀 😀 ....teda tajne dúfam... 😅 😅 😅

jalao
9. dec 2009

maruschka, tu detsku izbu co si opisala...to je takmer jak u nas....my teda zrovna hrnc. kruh nemame ale vezmi do uvahy, ze ja mam aj chlapca, aj dievcata, takze ta rozmanitost je tam este vacsia... 😉 😉 😉 A este bonznem, ze syn je poriadnejsi, nez baby... 😠 😠 Takze u nas je detska izba na vianoce upratana len na Stedry den...hned po nom nasleduje klasicky kolobeh veci.. 😝 😝 😝 Teraz ku chaosu v byte prispievam troskou aj ja, priznavam sa dobrovolne...v spalni mam jednu kopecku so zositmi, v obyvke druhu...v policke este jednu... 😉 😉 😉 to aby som nezabudla, ze mam aj skolske povinnosti 😀 😀 😀

papty
9. dec 2009

rimmel dá sa to nejako zvládnuť i keď ako písali baby niekedy domácnosť vyzerá ako po nájazde 😀

maruschka to poznám aj ja sa velmi teším keď máme niečo nové v byte 😉 Ty chodíš na sv. Alzbetu? Ja do Sládkovičova. Teraz končíš Bc? Ako to je na vašej škole? Jedni hovoria, že je oveľa ťažšia ako naša niekto že lahšia...

petrahy tušim aj ty chodíš na sv. Alzbetu

alika ja ked mam vzdy tie dva týždne volno tak sa neviem prinútiť k učeniu, vždy začnem až keď mi horí pod riťou 😠

alika54
9. dec 2009

papty napodobne,,,,,zo sociologie si uz skusku mala???

papty
9. dec 2009

hej sociologiu sme mali, to bola lahka skuska - len zakladne pojmy a este na dala 3 moznosti 😀

petrahy
9. dec 2009

papty ano na Alzbetinku ale tu u nas funguje druhym rokom a ty si v ktorom rocniku

alika54
9. dec 2009

bodaj by som to aj ja mohla povedat 😉

papty
9. dec 2009

ja som len v 1. rocniku tak sa rozkukavam 😕 a mam za sebou len dve skusky - lahke, tazke ma cakaju v januari - filozofia - to je postrach skoly a obcianske pravo - to v podstate ani nie je tazke len je toho vela.

petrahy
9. dec 2009

a aky mas odbor sociologiu? vsak aj ja som len prvacka 🙂 ☹

papty
9. dec 2009

petrahy sociálnu prácu

petrahy
9. dec 2009

no myslela som sociálnu prácu a osetrovatelstvo tu tusim nikdo nestuduje

janka46
9. dec 2009

Ahojte studentky!
Tak ja som totalne znicena,sice prednasky len 3 dni,ale stacííííí,pooomoc...no proste to bude perne a ako pisala Maruschka vydychneme si asi az v juni....vsetko nam natrieskali na januar,aby toho nebolo mala okrem bakalarky mame pisat este dve prace 🙄 🙄 😠
Ozaj Maruschka Roman Vas nieco ucil?????To co je....... 😕 😨 🙄

tatolu
9. dec 2009

Ahojte. Dnes mám smenu pri PC do polnoci 😝 😀
Do AIS sa môžme na skúšku prihlásiť 10.12 o 00.00, tak sa akože dovtedy učím 😔 😝 , ale už hodinu brázdim po bazárikoch 🤐 😔

maruschka
9. dec 2009

janka ahoj...Jááááj, bratia Romanovci - hororoví bratia,...atď..Majú nás na Sociálna prevencia a druhý na SP vo verejnej správe..Bude to teda skúška za milión-urobí ju málokto..Aj u jedného aj u druhého..Ak by som vedela niečo bližšie, tak napíšem, ale ešte sme s nimi prednášku nemali, ale už nám tretiaci-minuloročiaci hovorili, že sa máme naozaj na čo tešiť.. 😖 😖 😖 😖 Tento rok sme vychytali všetkých najhorších profákov..A to sme si hovorili, že vááááu doc. Oláh je postrachom pre nás všetkých a aká strašne ťažká skúška bude uňho a podobné naivné svalnaté reči - cha, cha, cha-to je milý, zlatý, ľudský anjel oproti Romanovcom.. 😀 😀 😀

maruschka
9. dec 2009

inak sa akože zasa učím na skúšku..na Koníkovi.. 😀 😀 😀 Ale nie, prečítala som si 10 strán-ďalších, ešte dám 10 strán a idem spať..Zajtra ešte dva zákony, knihu a bude veselo.. 😅 😅 😀

tatolu, nič si z toho nerob, ja som stále na mmb a pozerám recepty, bývanie, nové veci a podobné šialenosti..A nie aby som chytila tie papiere do rúk a učila sa.. 😀

tatolu
9. dec 2009

Mňa švihne, tak čakám, aby som sa prihlásila na skúšku, Táňa zaplače, tak ju idem trošku počičíkať a keď prídem o 10 minút po polnoci k PC, už je plný termín 😠
Ak sa nikto neodhlási, tak v januári budem musieť robiť 5 skúšok 😠 😠 😠

janka46
10. dec 2009

Bre ranko 😉 Maruschka tak si ma "potesila" mame ho na Verejnu spravu 😝 Tibora......

tatolu
10. dec 2009

Dobré ránko 😉
Dnes mám menší veget od varenia. Polievka sa dovára a druhé ma na starosti mm 😉 😵

petrahy
10. dec 2009

tatolu tak to je strasna smola to sa hlasite takymto systemom na skusky? my sme dostali hned terminy na skuskach. Citala som si materialy do pol jednej ale uz som nevladala sem napisat bol u pocitaca mm. rano som vstala o pol siedmej decka isli zo skoly do divadla tak som lietala okolo nich a varit tiez nemusim mali sme vcera teplu veceru a odlozila som si aj na dnes.

petrahy
10. dec 2009

a este som o 23,00hod zamiesila na buchtu a uz neni ani kusocek

tatolu
10. dec 2009

No iní dajú aspon kapacitu 20-30 ľudí a táto pani dala iba 10 a ináč iba po 15tich bude skúšať 😔

sasiki
10. dec 2009

my sa zatiaľ nikam neprihlasujeme, dajú 1-2 termíny a ideš kedy môžeš a vždy sa to pekne vyvážilo 😅

petrahy
10. dec 2009

my mame jednu pisomnu skusku po ôsmych,tak to si neviem predstavit 😒 a je to este taka divna ze biofyzika a radiologia na ustnu sme mohli ist maximalne po desiatich a na tych co som bola sme boli dvadsiati pisomna a teraz ta posledna nas tam bolo snad 50 pisomna

dadulaa
10. dec 2009

ahojte, my máme všetky skúšky písomné a mne to tak viac vyhovuje. Nemám moc rada, keď musím odpovedať pred celou triedou a už vôbec nie, keby to bolo pred 120 ľuďmi 😝 😅 Neviem, možno sa to neskôr zmení, ale u nás by museli byť ústne aj na 5x, keď je nás tak veľa.. 😉
Tatolu, tak to nemáš bohviečo sa hlásiť takto na skúšky, my tiež dostaneme termín a hotovo.
Akurát som sa dozvedela, že v sobotu musíme prísť na skúšku nahodení do gala, lebo profák to tak vyžaduje..čiže dievčatá sukne a chlapi kravaty a saká..aj vy takto chodíte vyobliekaní na skúšky? 😉

petrahy
10. dec 2009

na ustnu skusku som isla biela bluzka a spolocenske cervrne nohavice mali sme mat dve ustne ale nakoniec ta jedna sa zmenila na pisomnu lebo skusajuca sa ponahlala prec. a na pisomnu v rifloch a mikine aby bolo kam schovat tahaky 😉