• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

27. februára 2017 
my sme mali zatiaľ len písomné + nejaká tá seminárka......
10. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas prave ta skuska co mala byt ustna a bola nakoniec pisomna dopadla katastrofalne ona povedala ze sa bude pytat ako v praxi robime co pouzivame a ked dala pisomku kazdy pisal uplne nieco ine a ty co isli potom ustne dopadli vyborne je to skuska ze klinicka prax a neviem ze by niekde na skole mali z toho skusku. A znamka nam bude aj tak zapisana az po absolvovani praxe 136 hod. Musime doniest potvrdenie zo styroch oddeleni a musime si to tam aj odpracovat.
10. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na pedagogickom minime sme 2 skupiny, po 25 ľudí - tam sa dá jeden termín a kto nemôže musí si skúšajúceho potom náisť na jeho katedre :wink:
Na hlavnej škole však máme prihlasovanie cez AIS - skúška spolu s dennými, tie isté otázky atď. Väčšinou sa skúška skladá z písomky a kto napíše, tak ide na ústnu. Niekedy začne skúška o 8.00 a ústna končí o 17tej :confounded: . Nás diaľkových je teraz asi 30 a denných bude nejak cez 50. Nehovoriac o tom, že nie vždy sa podarí na 1 x. :zipper_mouth: . Toto je v podstate predtermín, a iba jeden jediný ....
Prax máme aj my, vždy sa musí eľte vypracovať, čo sme tam robili....
10. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len poraďte, kde schovám tie ťaháky, keď budem mať blúzku a sukňu? :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musis mat tmavu bluzku a dlhy rukav. Na poslednej skuske mala jedna starsia pani / chuda ako modelka/ Tricko na telo s kapsickou ako klokanie vacko od dcery si pozicala a tam mala tahaky :grinning:
treba novu modu vymyslieť pre študujuce maminky elegantna sukna s kapsama :sweat_smile:
10. dec 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne také niečo by som potrebovala - blúzku s vačkami.. :grinning: no niečo už vymyslím :wink:
10. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este my sedime na stolickach v radoch takze na stolicku pred sebou dat kabat a tam do kapsy a potom pri pisani pod papier my mame take tie stolicky so sklopnym stolikom.
10. dec 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemas elegantne sako s vackami? alebo taky svetrik? vymyslam kraviny namiesto ucenia a hlavne ze ja tahaky som este nepouzila
10. dec 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mám také sako, asi si ho dám a ťaháky som sa tiež doteraz bála použiť, len nemám inú možnosť, na 2 skúšky sa nemám kedy naraz učiť..no nič, idem na to učenie :unamused: :wink: díky za rady :slight_smile:
10. dec 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni začo aj ja sa chystam robit tahaky ale ako ich použiť pri mojom strachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: kam ich napchať som už vymyslela ešte ich aj používať sa treba naučiť v mojom pripade
10. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. seminarku som nestihla napisat...takze 16. nejdem na skusku.. kaslat na to.. som chora, lezim...takze januar to isti... mam 5 predmetov, hadam to na jeden sup zvladnem...
10. dec 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa pekne vylieč aby si mala dosť síl :wink: urcite to zvladnes
10. dec 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mávam ťaháky od začiatku do konca v ruke :wink:
Ak by boli odložené niekde inde, nepoužijem ich. Pri ošívaní si skúšajúci ošívateľa viac všíma - môj názor :pensive:
Mám 2 osvedčené - mini zošitok (odstrihnutá časť z normálneho zošita okolo zašívačky) vtedy musím písať ručne...
alebo urobená tzv. harmonika - zmenšené, zúžené z PC, poskladané a potom jednotlivé časti zlepené priesvitnou lepiacou páskou :wink:
Kolega tlačí na priesvitnú fóliu (tú na meotár) a keď sa položí na lavicu, nevidieť ho :pensive:

POZOR, niektorí majú veľmi dobré oči a dobrú pamäť. Vtedy ťaháky neodporúčam vôbec. Darmo, že ich nepoužijete, ale ak ich čo i len zahliadne, nemusí dať spraviť ani opravnú skúšku :pensive:
10. dec 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no tohoto by som sa presne Tatolu bala...ze ci mi to stoji za tu ostudu :frowning2: :frowning2: Aj opisovat musis VEDIET... :wink: :wink:
10. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy na ťaháky sa osvedčila vesta-normálna s bočnými vreckami, pár ľudí nosí pravidelne kapsáčové nohavice a nenápadne vyťahujú ťaháky z tých bočných vačkov-pohyb ruky nie je vidieť, lebo ju majú pod stolom alebo to tričko s klokaním vreckom....To už presne viem, ako prídu študáci oblečení na skúšku... :grinning:

vááááu tatolu, tak to s tou fóliou je fakt vychytávka, to som ešte nepočula..Inak ten systém harmoniky si robím občas aj ja, len som ešte neprišla do štádia, aby som ju aj vytiahla.. :grinning:
10. dec 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka skore uzdravenie prajem :wink:

baby tak ja si tahaky nepisem, co viem viem, co nie , kaslem na to. ja som v tomto divna :grinning:
ale mozno zacnem, ked nebudem nic vediet :grinning: co sa moze pri mojom "uceni" velmi lahko stat :grinning:

Ja som si vcera zacala pisat seminarku na biolgiu a o tyzden ma caka skuska - este som sa neucila, ale tato patri k tym lahsim.
10. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... pozdravujem Vás všetky ... tak skúšku mám za sebou ... výsledky budú až bud. týždeň, ale pocit je ok ...

idem dnes spať s malým ... je chorý, tak je moc prítulný ... však to poznáte ... :sunglasses:

paa
10. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina007 ten pocit mam aj ja ale stale chodim pozerat na stranky ci uz nie su vysledky :wink: a nech sa drobec coskoro uzdravi :wink:
11. dec 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamina, petra, gratulujem...ja som na rozdiel od Mamiiny sla spat o druhej :frowning2: , o 6 som vstala, lebo ma matali clenenia a definicie, co som drvila, a zistila som, ze mam akysi prazdny list v hlave... :rolling_eyes: poznate taky pocit? Potajomky to tu este memorujem, ked sa nikto nediva, o druhej mam skusku :cry: :cry: :cry:
11. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina, gratulujem :slight_smile:

Jalao, budem na teba myslieť a držať palce :wink: mňa to čaká zajtra, už to chcem mať za sebouu...
11. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dadka, mam riadne nervy, poviem ti...informatika. :unamused:
11. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao a ja na teba budem mysliet ved tu vzdy mysli kazdy na kazdeho a chce aby to mal za sebou informatiku veru nemam ale moc by ma to nelakalo ale neboj ty to zvladnes :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diky Petra, dufam, ze stres ma vyburcuje k dobrym vykonom :sunglasses: :sunglasses: vecer dam info, ak budem schopna... :wink:
11. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, mne sa to pred skúškou tiež stáva a potom tú tému dostanem... Či sa pozriem, alebo nie :pensive:
Dobre sa do toho ešte raz mrkni a potom daj vedieť, či si ju dstala :wink:
Budem držať palce, nech si na všetko v tom strese spomenieš :pensive:
11. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatolu, dakujem moc, al to bude pisomka, takze tam bude z kazdeho rozku trosku, musim sa mrvit so vsetkym....teraz su ti prednasajuci viacej v presse kvoli tym aferkam, takze si davaju na vsetko riadne bacha... :confused: :confused:
11. dec 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao budem na teba mysliet

ja mam docela tazku skusku 21.12 a teraz som kazdy den v praci, tak mam dovtedy vlastne iba 3 dni volna..takze som si pekne tezy rozdelila na tri dni a kazdy den musim zvladnut 17 tem...da sa to s troskou sebazaprenia, ale musim to zvladnut, lebo si nemozem dovolit opakovat....
v praci si budem ucivo citat ked bude cas, tak si vravim, ze snad to bude bez stresov, ale jaksi tomu neverim uz ked to pisem:slight_smile:)) :grinning:
11. dec 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JOsie, dat termin na tazku skusku 21/12, to je dost huste...poviem ti. Ja by som nebola v klude, kym by som vysledok nevedela... :rolling_eyes:
11. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam skusku 21,12 o 16,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manzel ma o 19,00 vianocny vecierok :angry: ale bola by som rada spravila ale netusim co bude po nas chciet jej materialy su na 280 stran :confounded:
11. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, to nic, ja mam skusku makroekonomiu popoludni (v januari az) a vecer ideme na ples... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja chcem ist na ples :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
neznasam skusky az poobede to mam cely den nervy a je mi zle
11. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok