Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

aktak
16. feb 2007

statnica spravena, dalsiu mam az v maji tak si trochu vydychnem a v pondelok s usmevom zacnem letny semester 😀 dakujem ze ste drzali palce

verulka
16. feb 2007

aktak teeda, super, gratulujem a musim sa priznat,ze zavidim 😅 drz sa, za chvilu mas po vsetkom 😉 si jednicka

lasenka
16. feb 2007

aktak
blahozelaaaaaaam 😀

aktak
16. feb 2007

dakujem, ano uz sa tesim ked bude leto, ani si neviem predstavit ze budem mat uplne volno, co budem cele dni robit? 😎
nech sa vam dari

lasenka
16. feb 2007

aktak
uplne ta chapem, vtedy som si povedala: skola uz NIKDY VIAC !!! presiel rok a podala som si prihlasku znova 🙂

aktak
16. feb 2007

lasenka ta obdivujem, ale je pravda ze clovek potrebuje byt trochu pod stresom a mat povinnosti, aj ked prehanat to netreba 😅

lasenka
16. feb 2007

aktak
presne tak, asi som sibnuta, ale ten stres mi asi chybal... ale po tejto skole uz studovat tak dlhodobo nikdy nepojdem, lebo tuzime po dalsom babätku

bzuco
16. feb 2007

aktak gratulujem 😉

lasenka, ja som tiež školu po skončení nechcela ani vidieť 😀 a dopadla som tak, ako ty 😉

lasenka
16. feb 2007

bzuco
mame toho vela spolocneho 😉

bzuco
16. feb 2007

no...presne to isté ma napadlo 😉
nie si ty náhodou moje stratené dvojča? 😀

lasenka
16. feb 2007

konecne sme sa nasli 😉 😀

bzuco
16. feb 2007

kedy si sa to narodila? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
16. feb 2007

4. april

bzuco
16. feb 2007

nie si moje dvojča, bééééééééé 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lasenka
16. feb 2007

😔 😔 😔

bzuco
16. feb 2007

nebuď smutná 😨

lasenka
16. feb 2007

bzuco
nie som 😉

verulka
17. feb 2007

baby, ja som mala dnes moj 1.dipl. seminar. Isla som tam s malickou dusickou, ze co to bude za typka, ten moj veduci a dopadlo to uplne perfis 😀 typek prave odovzdal dizertacku, sme jeho 1.diplomanti a potykal si s nami(sme tam traja). Dokonca je ochotny pozicat nam vlastne knihy 😕 proste uzasne. Komunikacia mailom- netreba osobne. Ak chceme osobne, tak kedykolvek zavolat na mobil a dohodnut termin. Jeho pristup bol fakt uzasny...Teraz mam pocit, ze tych 80stran predaa len nejako zvladnem napist 😅
A uz mam aj termin na 1.skusku 31.3. 😀
lasenka, ja si teraz vravim, ze nech to uz dokopem a potom bude klud, ale prednedavnom som sa dozvedela, ze psychologia sa da ist aj extrene 😅 tak si po tejto rok pauzu a potom by som to este chcela skusit 😉 dufam, ze aspon cast studia stravim na MD 🙂
drzte sa, papa

lasenka
18. feb 2007

verulka
mam vela spoluziacok, ktore studuju externe s babätkami, teda su na materskej, a nevedie si vynachvalit , ako dobre sa studuje na MD... myslim si, ze maju pravdu 🙂 ja mam vsak ten problem, ze byvam velmi daleko od skoly, v ktorej studujem teraz, a odradza ma cestovanie... ked mam skolu cez vikend, odchadzam z domu uz vo stvrtok vecer a prichadzam v sobotu v noci, a vsetko ostava na manzelovi 😒
nevadi mu, ze tolko studujem, asi sa s tym uz chudak zmieril, vadi to skor mne... keby som byvala v meste, kde mam tu skolu, tak studujem, kym mi pamät tak dobre sluzi 😉

bzuco
18. feb 2007

som tu 😉

lasenka
18. feb 2007

budem koncit, lebo idem este nieco preopakovat... o 15.00 mame v kulturaku babkove divadielko, tak sa tam chceme ist pozriet 😉

bzuco
18. feb 2007

ja sa tiež začnem už dnes viec učkať, hoci sa mi tááááák strašne nechce
tak pekný kultúrny zážitok 😉

lasenka
18. feb 2007

dakujeme 😉 vecer prideme 😉

lasenka
18. feb 2007

bzuco, si tu??? 😲 😲 😲

bzuco
20. feb 2007

ahojte 😉
bola som vo švungu v učení, ale dnes poobede som sa dozvedela, že skúška nebude teraz v piatok, tak hádajte čo robím? 😀 😀 😀 😀
surfujééééééééééééééééééééééééém 😉

lasenka
20. feb 2007

ahoj bzuco 😉
takze si uzivas volno? ja som tiez vo svungu, ale mna by asi porazilo, keby mi teraz niekto povedal, ze skuska nebude, lebo som tesne pred koncom

lidka619
20. feb 2007

ahojte - maminy študentky, tak ako sa dari?

lasenka
20. feb 2007

ach lidka moja, ani sa nepytaj, v sobotu mam skusku 😖

lidka619
20. feb 2007

pane boze, to ti fakt nezavidim, ale ty to ako vzdy zvladnes 😎

lasenka
20. feb 2007

hmm, najprv sa pomodlim 😉