• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
tak po siedmich dnoch v praci mam zajtra konecne volno..dokonca az tri dni...mala by som sa ucit fonetiku a mam presne rozdelene, ktory den sa kolko naucim...a hned uz narazam na prekazky, lebo zajtra mam naplanovany vylet do BA....ked ja proste nedokazem stravit cele dni bud pracou alebo ucenim... :angry:
15. dec 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to planovanie mi nikdy nevyjde to som uz skusala a neslo mi to bud sa do toho zazerem a viem alebo len tak v tom tapam
15. dec 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrahy gratulujem. Si šikovná. :wink: Zvládla si to aj napriek tým problémom :pensive:

No ja som už z písomky doma. Netuším ako to bude pani opravovať. Podľa výsledkov z minulých rokov aj všetko odpísali aj zlé známky dala a ja som akosi ten ťahák moc nepoužila a všetko som svojimi slovami obkecala :pensive: . Výsledok si máme striehnuť na AIS
15. dec 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno pretoze si obkecala oceni to viac ako opisane vsak ty si ina sikula :slight_smile:
15. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petragy parádička, gratulujem.. :dizzy_face:
15. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava: petrahy.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. dec 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy sikulka-gratulujem :wink:
15. dec 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy, aj ja gratulujem :dizzy_face: :wink:
15. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dakujem :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
15. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, parada, ved to mas ako dvojku! skvele, vidis. A Tatolu, drzim palcek....system AIs asi zavarite najblizsie dni! :grinning: :grinning: :grinning:
16. dec 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dvojku len nechapem ze na niektorych skolach to je alebo bolo inac myslim znamkovanie my mame A 1, B 1- ,
C 2, D 2-, E 3, a XF
16. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my to mame takto nejak...
16. dec 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy, gratulujem :slight_smile:
to známkovanie máme také isté, aspoň si to myslím :slight_smile:
16. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To známkovanie na Tuzve je abecedný ako u väčšiny z vás.
Pri doplnkovom minime známkujú klasickými slovnými známkami: výborný, chválitebný, dobrý :pensive:

Pripájam sa k tým, čo budú skúšku opakovať :pensive:
Skoro všetci sme dostali FX ešte aj tí, čo vraveli, že odpísali všetko od A - po Z :confused: :angry:
16. dec 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu a z čoho? to je sila, že vás je veľa............čo už narobíme s niektorými skúšajúcimi :unamused: :angry:
16. dec 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato, ta to vazne?.... :unamused: to si dakto ego upevnuje...
16. dec 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :unamused: nie vzdy ludia okolo nas nam robia zivot prijemnejsi. Vsak ona si pridáva prácu zbytočne
mm mal na skole aj 3-
16. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasiky - Finančné riadenie podniku.

No teda neviem úplne o včetkých, lebo sme boli aj s dennými. Nás diaľkárov bolo 10 a z toho spravili asi 3. Možno tí ostatní spravili. :pensive:
Neviem, čo si pani dokazuje, ale asi ju nahnevalo, že sme boli na predtermíne...
16. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu to ma mrzi no u nas to bolo rovnako,,,poviem ti ze som odpisala dve hlavne poucky z troch a nic,,,normalne som nechapala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas to bolo na predtermine tej skusky co som bolo vcera tym vtedy prvym odvazlivcom dala na to len 30 minut vcera ja som to robila hodinu 10 minut a odisla som ako prva ostatny neviem kolko este robili ale sama povedala ze dufa ze sa uz na tejto skuske s nikym nestretne siedmy si ju vcera opravovali a aj tak o stupen zhorsila znamku pretoze opakuju. Neviem to sa tak robí všade?
16. dec 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatoze opakovali im zhorsila znamku??? to je neaka blbost ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, to teda nechápem, niektorí tí profáci sú fakt divní...dúfam, že sa s takými nestretnem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dadulaa, ale ona asi ani profka nie je, nemá uvedený žiaden titul :angry: . Ona nám ani neprednášala, iba bola na písomke a potom opravovala...

Ja som tiež nepočula, že by niekde znížili známu preto, lebo boli 2x :confused: Ale zas sa stalo, že keď načapal pri odpisovaní z ťaháku, tak nedal spraviť ani druhý termín, až dekanský :zipper_mouth:
16. dec 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu mi mame tiez jednu profku ktora ak nacape pri odpisovani je pruser jak hrom a znizuje znamku,,,jej skusku som vsak nastastie urobila,,,
16. dec 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je ešte "lepšie", keď nemá ani titul a dovolí si spraviť to, čo vám spravila.. :confounded: ja som si myslela, že skúšku môže dať iba ten profesor, ktorý ten predmet aj odprednáša, ale vidím, že to tak vôbec nie je. :unamused:
16. dec 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dadulka tu na škole bola viac takých skúšok, odprednášal profák, písomku zostavoval, bol pri nej a opravoval niekto iný. Ale doteraz mali aspon nejaký titul a to myslím vyšší od Bc. :pensive: . Väčšinou však hodnotil prísnejšie ako profák, ktorý odprednášal (mali sme aj iné skúšky pri prednášajúcom).

No ale sviatky budú aj tak :wink:

Nebojte a budú pekné i keď ten môj zas pôjde presne 24-eho na nočnú ako každý rok. No čo, ešte si tam neuvedomili, že je už ženatý :wink:
16. dec 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu a co robi tvoj manzel? ja som bola tiez raz na Vianoce na nocnej uz som mala dve deti a raz som mala silvester noc ale to som bola len vydata sice tehotna ale to sme zistili na Vianoce takze nikdo este nic nevedel
16. dec 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné, že sviatky budú, nenecháme si ich predsa pokaziť, nie? :grinning: práve som dopiekla slané tyčinky a predtým šuhajdy, zajtra pokračujem..už sa mi dnes nechce :wink:
16. dec 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave dopekam medovnicky :wink: a v noci sa musim ucit uz teraz sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dec 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok