• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

4. októbra 2017 
Ahojte,tak aj ja sa pripajam k Tatolu,dnesna skiska "zmaknuta" a uz mam aj vysledok z tej co som mla v pondelok,tak som "happy" no a mal by som sa dat na seminarku a starsi ma stale bakalarka :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

Mamina,skoda ze si dnes neprisla,bolo nas viac skupin pomiesanycha profka bola FFAKT ustretova :wink: hned nam oznamila,ze nas chce vidiet vsetkych len raz na skuske :dizzy_face: :sunglasses:

Juliagregor....tiez som "zirala*" ze nam tu pribudli dalsie dvojky :wink: a ty koncis tento rok?
7. jan 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som si vsimla,ze sa nam vyparila nasa kapacita Adetka :astonished: :confused: :confused:
7. jan 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som si oddychla a mozem sa ist ucit :sweat_smile:

juliagregor, a odkial si? pozeram, ze mas rovnaky okres v pase :wink: a mas moj obdiv, ze zvladas skolu pri takych malickych detickach :slight_smile:
MKP som si mala dat aj ja, len som sa akosi pomylila :grinning: tam je kopec dievcat a teda polovica profakov sa ma pytalo, preco som nesla tam. a ja uz ani neviem. na mechatroniku som uz raz mala podanu prihlasku, len som nenastupila a teda kym som nenastupila, tak som bola presvedcena, ze nic lepsie pre mna neexistuje :grinning: a vobec neviem, preco :confused:
8. jan 2010 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
áno končím tento rok HURÁ :grinning:
6 rokov chodím do školy a už mi z toho začína šibať, ale povedala som si, že už ked som toľko vydržala, tak to nevzdám, veď ide v o prachy :grinning: , prvé tri roky boli najťažšie, inžinierske nie až také ťažké :wink:
mechatronika bože, mali sme veľa rovnakých predmetova to mi fakt stačilo...pružnosť, pevnosť....
som z Novej Dubnice

dievčatá nevzdávajte sa :wink: a všetkým prajem veľa síl, ja sa idem učiť, kým sa deti hrajú :slight_smile:
8. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nas tak nasnezilo ze musim ist s detmi von este prazdninuju takze ucenie sa odklada rano som nebola schopna vstat zase som ponocovala
a to som nevedela ze tolko dvojiciek je na svete fakt mate obdiv odo mna to si neviem predstavit
8. jan 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobre ranko studentky, ano, peta, aj tu nasnezilo, ale ja zijem posledne dni vo svojom svete, zajtra ma to uz caka a som vo faze, ze cim viacej sa ucim, tym viacej zistujem, co este vsetko neviem :frowning2: :frowning2: Vcera (ci resp. uz dnes) som sla spat skoro, uz o 1 som bola v pyzame :wink: :wink: :wink:
Siska, luskala som tie lokalne extremy, je to mravencia praca, ale nie az taka tazka, ako som sa bala...
Julia, tak to sme takmer susedky...a aj skolu mam v Dubnici :wink: :wink:
A ano, Adetka nam vypadla, ale ona sa morduje s dizertackou myslim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jan 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, tak to máš parádne, že ti tie skúšky tak odsýpajú... A gratulujem k urobenej skúške z pondelka.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som do tej bakalárky ešte ani nepichla, ale keďže idem teraz písať seminárku z prevencie, tak napíšem k mojej bakalárskej téme a šupnem to rovno do nej..Takto budem mať dve muchy jednou ranou.. :wink: :wink: :wink: Je to síce iba 5 strán, ale lepšie, ako to nič, čo mám teraz..
8. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja moc nemam co napisat, som furt v praci, vecer nevladzem nic, nie sa este aj ucit....a este neviem, ako sa dostanem do BB, ked takto snezi....

inac aj ja som z Dubnice :sunglasses:
8. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj josie :slight_smile:

ja mám zajtra skúšku a snažím sa učiť :slight_smile:
sneží parádne ešte šťastie, že chodím len do TN :wink:
8. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja vobec nevladzem. v noci som sa nic nenaucila, lebo mala je hore aj 4x za hodinu a o 5tej uz bola vyspata. ja som si lahla az o pol osmej, ked sa rozhodla este kusok pospat. idem si este skusit oddychnut, lebo ucenie po troch hodinach spanku u mna nema ziadny zmysel :frowning2:

jalao, ja som tiez pozerala tie funkcie, ale mam s toho stale hokej :unamused:
8. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, chudiatko, oddychuj...Ja som dnes spala az 5 hodín, takýto luxus som si dopriala :wink: :wink: :wink: Drvila som tie monotonnosti a extrémy, no nič moc teda...Dnes mám posledný večer, tak dúfam, že ho efektívne ešte využijem a zajtra večer sa potom ozvem.
Dievčatá sú dnes bud v závejoch :grinning: , alebo sú aj na skúškach niektoré, vieme, aj sa učia...ja sa strašne klepem, mám nervozitu a v tomto počasí ešte zajtra cestovať, to mi tiež dosť vadí... Tak tfuj tfuj všetkým a držte palce! :rolling_eyes:
8. jan 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som s detmi zalahla o jednej a o tretej sme vstali :sweat_smile:
8. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petra, mne sa tu blbo v kancli líha :grinning: :grinning: :grinning: Ale ked dorazím domov, isto si dám šlofíka chvíľku... :wink: :wink:
8. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to verim :sweat_smile: ale mna strasne bolela hlava a cakam mrchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak sa skorej nezacnem ucit ako okolo deviatej mm pride okolo siestej a este mal ist daco vybavit vcera nesiel vsak bolo malo snehu dnes je viacej no uvidim
8. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
k tým funkciám, kto chce nech mi pošle do IP mail, pošlem Vám vysvtlenie z čoho som to pochopila ja :slight_smile:
8. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia...ja som ti poslala :wink: :wink: :wink: a vopred dakujem...
8. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to doma :slight_smile:
8. jan 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ďalšia skúška za mnou. Išla som druhá a vyfasovala som E :wink: Profka nás trochu zaskočila, že nás začala skúšať ústne a mala byť písomka.
Dostala som 2 pomerne ľahké otázky, ale jednu som nesprávne pochopila. Boli totiž dve podobné a ja som sa zamerala na tú nesprávnu. Ale som rada, že už iba jednu zajtra a potom už iba 3. No hádam sa podaria :wink:

Jani, tiež gratulujem ku spravenej skúške

Juliager. To je super, že už končíš :wink:. Tiež som kukala, že už diplomovku píšeš.
8. jan 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, super, gratulujem..a máš ďalšiu skúšku v suchu.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marusch ďakujem :wink: už sa mi lepšie dýcha :dizzy_face:
8. jan 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu gratulujem :slight_smile:
8. jan 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som potiahla dve hodiny, ale lepsie mi nie je :unamused: mrchu mam tiez :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tatolu, gratulujem k E-cku :slight_smile:

jalao, zajtra budem na teba mysliet a drzat paste :slight_smile:
8. jan 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak, prva skuska za mnou... pisomka o 30 otazkach.. des a hruza, preco tam boli ine otazky nez tie, ktore som sa nadrvila? .. a pritom to nebolio tazke veci... akurat ze som opakovala kapitolu, z ktorej nepadla ani jedna otazka...mozno to bude tak za 5 bodov.. ale.. v podstate bolo jedno za kolko bodov.. zo seminarky mi dala plny pocet, takze pred skuskou som mala 64 bodov z predmetu, to znamena, ze E zarucene.. ak nahodou par bodov bude, tak aspon na D by som to mohla dat.. trosku sa hanbim, ze seminarky a pisomne prace mi idu lepsie nez nabiflovanie a odpovedanie na otazky.. alebo je za tym moja lenivost? :astonished: ... neviem, akurat mam teraz obavy z utorkovych skusok, ekonomie a prava.. ale moj priatel povedal, ze ked je to taky sialeny predmet (ta ekonomia v anglictine) tak nech je kludne aj ze E s odretymi usami, hlavne ze bude...idem sa ucit na dalsie dve...
Drzim palce vsetkym, ktorych skusky cakaju zajtra...
8. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka, tak gratulujem k urobenej skuske :slight_smile:
ja mam zas stale problem s tym referatom :frowning2: hadam ho za tyzden napisem
8. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja mám dnes tiež jednu skúšku za B a už len jedna - matika a mám semester ukončený :wink: :dizzy_face:
Gratulujem tým, ktorí dnes spravili skúšku a držím palce ostatným na zajtra... :slight_smile:

juliagregor, aj ja poprosím tie funkcie :wink:
8. jan 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia, dakujem :slight_smile:

dadula, gratulujem :slight_smile:
8. jan 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulaa ale musíš mi poslať do IP tvoj mail :wink:
8. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia, poslaný :wink:
8. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to doma :wink:
8. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulaa gratulujem :wink: :dizzy_face: