• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
sisa gratulujem :slight_smile:, si šikovná :slight_smile:
a tá fyzika je :astonished: ja mám osobne radšej matiku ako fyziku :unamused:
17. jan 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, paráda :dizzy_face: . A kto hovoril, že sa na tú školu nehodíš?

Romy, možno najlepšie urobíš, ak nebudeš nič plánovať a jednoducho budeš život brať ako ide. Ak sa podarí bábo, tak potom budeš riešiť ostatné. :wink:
Sústreď sa teraz na školu. Veterina teda vôbec nie je med lízať :wink:
17. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa.b ty si ale trieda :slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
alika54 to je tiez dobra znamka ten stres je obcas zabijak :wink:

romy31 rob skolu a uvidis vela bab to zvladlo aj pred tebou a aj po tebe takych zopar bude ber zivot tak ako ide a ries to co je aktualne, prilis neplanuj potom to nemusi vyjst tak ako si planujes. Ja som sa na vysku nikdy nechystala, mam 3ročnú učnovku krajcirka a potom nadstavbu zdravotnu sestru, ale moj manzel vedel ze raz sa urcite odhodlam a vidis som tu a to vdaka tymto babam na MK pisala som sem este pred podanim prihlasky a mm bol velmi prekvapeny ked som povedala ze do toho idem ze mam podporu od ,, kamosiek MK ,, a teraz som tu mam semester za sebou a kopec kamosiek ktore ma podporuju a aj ja ich takze pod k nam a studuj s nami :wink:
17. jan 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no to si pekne povedala Petra, že študuj s nami.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Má to čosi ale do seba...vždz, ked už idem zo školy, myslím na to, že vám to alebo ono večer napíšem... :wink: ja som semester ešte neskončila, ale už len jedna skúška....tak musím byť trpezlivá. čaute, idem variť. :wink:
17. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste super :D dakujema vam za rady....no bude to asi tak najmudrejsie, dokoncim teraz skuskove a vrhnem sa na dalsi semseter a uvidim ci so zivotom pride... :grinning: vsak aj drahy mi hovori nech este aspon rok vydrzim, kym budeme mat ako take zazemie a tak :slight_smile: no HAK som uz vysadila, tak teraz je to uz o stasti, budem rada ak sa stane hocico :slight_smile: bud budem robit v klude skolu alebo sa straaasne moc tesit na prcka :grinning: tak dufam, ze o par mesiacov uz budem patrit medzi vas :slight_smile:
drzim vam palce v skole a mate moj velky obdiv :slight_smile: drzte sa :sunglasses:
17. jan 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak mam filozofiu za sebou, dostala som Acko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sadli mi otazky a aj co sa ma potom este pytal som vedela :astonished:
17. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minusa, parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: si ty ale sikovna hlavicka :wink:

ja som prespala 10 hodin :sweat_smile: a to som sa chcela od rana ucit. ako prve som sla skontrolovat index, ci sa mi nesnivalo :sweat_smile: :grinning: stale neviem prezit, ze som dostala prve Acko a este k tomu z tolko obavanej matiky
17. jan 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minusa gratulujem :slight_smile:

sisa.b to iste som spravila aj ja po poslednej skuske namiesto oslavy som si pospala a este aj dnes sa vytesujem z toho ze mam v indexe Acko mam sice dve ale toto je pre mna take vzacne :dizzy_face:
17. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, ja mam sice prve Acko, ale z nicoho by ma viac nepotesilo, ako z tej matiky :slight_smile:
teraz normalne neviem, co skor. cakaju ma este dve skusky - algebra a mechatronika. len terminy sa takmer prekryvaju a ja by som si rada nechala rezervu na opravak. profesorka mi sice na doucovani hovorila, ze tu algebru musim do stredy zmaknut, ale vcera som dostala vzorove pisomky a nerozumiem ani tomu zapisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: nerada by som sla nepripravena, ale nerada by som si to nechala na posledne terminy :frowning2: a teda radsej by som pocitala, ako sa nieco naspamat ucit :unamused:
17. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda este ma stve ta informatika, keby som si sadla o stolicku vedla, tak som mohla mat Acko aj z nej :unamused:
17. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :wink: ale mi riadne stiskalo ritkou, ked hned prvu babu vyhodil, ja som isla stvrta :astonished: som zvedava, ako dopadol zvysok .....

od zajtra mozem sediet na rimskym pravom, uz mi volala kamoska, ze s rimanom uz zacala a je to riadna morda :rolling_eyes:
17. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým ďakujem za podporu a gratulácie..dnes máme dva týždne.. :grinning: včera som sa snažila dobiehať, čo sa dalo, dnes mám v pláne pokračovať, ale drobec sa akosi nechce prispôsobiť.. :unamused: minulý týždeň som mala odovzdať prácu, lebo 20.mám obhajobu, ale akosi nestíham...no čo už...inak aj moja spolužiačka chodila na skúšku s vajíčkom, položila na lavicu a písala, popritom aj kojila...ale sme sa nasmiali, keď si do toho ticha tak chutne drobec odgrgol... :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, aj si neveriacko obzerám index po každej spravenej skúške a dokonca aj po nespravenej a stále dúfam, že sa tam nejaké písmenko zrazu objaví :wink:

Csina, niektoré maminy vravia, že sa dá aj pri PC sedieť keď také mimi je hore. Dávajú si ho do babyšatky a tak. :wink:

Minus gratulujem s spravenej skúške :dizzy_face:
17. jan 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, to je pravda, babysatka je vyborny pomocnik. my sme mali elasticku, potom pevnu a od pol roka ergonomicky nosic. supnes mimi do satky, sadnes na fitloptu a ako vam je spolu pri pc dobre :dizzy_face:
csina, urcite odporucam :wink:

tatolu, ja dufam, ze tie chybajuce nebudem musiet v indexe hladat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda viem, ze sa patri aspon z nejakej skusky vyletiet, len ja by som stresovala na tej dalsej este viac. radsej sa idem pripravovat. opakujem matice a determinanty, este ma caka vektorova algebra... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jan 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... gratulujem a teším sa s Vami s krásnych písmeniek ... ste hviezdy ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som napísala teraz "až" 3 strany bakalárky a som na 17-tej z takých 40-50 ... ale však aj to bude ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

csina ... to muselo byť super ... v tom strese skúškovom ten grg ... :grinning:

sisa ... nehovoríš jazykom môjho kmeňa ... :grinning: všetky matematičky máte môj obdiv a poklonu ... :wink:

a ja som tiež vďačná, že Vás mám a že sa navzájom podporujeme ... :dizzy_face: na konci budeme ako starí manželia, ktorí boli spolu v dobrom aj zlom, zdraví aj chorobe ... :grinning: :slight_smile: :wink:
17. jan 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, skoro mi zabehlo ... :astonished: oprava: Z krásnych písmeniek ... :confused: :fearful:

dnes to balím a idem sa hanbiť ... :zipper_mouth: :pensive: :zipper_mouth:

:sunglasses:
17. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, tak ja som vecer odpadla nad sylabmi z prava.. :confounded: :confounded: Aj som sa chcela pridat, ale zrazu bola polnoc a uz tu nebolo nikoho...
Mamina, ved pomaly dalej zajdes :grinning: :grinning: A ten grg aj mna pobavil :grinning: :grinning: Keby to pocul nas matikar, este pol hodinu by to komentoval... :slight_smile:
Sisa, matice, determinanty a sustavy s 3 neznamymi som aj ja mala, ale celkkom to slo...jedine, s cim som sa totalne neskamaratila, bola inverzna matica :rolling_eyes: :rolling_eyes: A BTW, my ziadny papierovy index nemame z dosial nepochopenych dovodov pre mna...ale kazdy den idem do MAisu a kukam, ci tam fakt ta znamka z matiky je! :grinning:
18. jan 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte študentky, najprv sa vám musím ospravedlniť za dlhokánske odmlčanie ... celý týždeň sme mali školu a každý z profákov si zmyslel, že budeme mať tento týždeň aj zápočty ... takže zo školy som utekala po malú, potom domov a od 20.00 som sa každý večer učila a to nehovorím, že každé ráno som si ešte dávala budík na 4.00, aby som si veci zopakovala, som teda totálne vyšťavená ... aj tak mi to bolo houby platné, lebo zápočty som nespravila :rolling_eyes: moje krédo na škole je asi to, že všetko urobím na 2.krát :confounded: no a makro som urobila na "C", takže aspoň to :dizzy_face:
všetkým vám blahoželám, ktoré ste skúšky zvládli a ktoré to máte ešte pred sebou, tak ako ja, tak vám silno držím palce :slight_smile:
18. jan 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som si vás spätne prečítala, oči vyvaľujem nad vašími študijnými výsledkami, sisa, ty si sa nepochválila, že si taký fenomén :wink: matematiku za A ... "smekám klobouk"
:wink:
18. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Majka, ano, bola som aj ja zvedava, ako ti makro dopadla...takze super, gratulujem!! Snad ta to povzbudilo do dalsieho studia... :wink: :wink: C je skvele!! Matika nas tu oplieskala, ako si si precitala... :confounded: ja som teda stastna aj za E, lebo sme spravili z 55 studentov, len 7 ludia! :unamused: :unamused: No tazke jak svina skratka...a co ty, kedy mas skusku z MAT? A pripravujes sa na nu?
18. jan 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatiaľ nestíham, v stredu mám zápočet z matiky aj z podnikového hospodárstva ... jalao, veď to je fantastické, že z 55 študentov ste urobili 7 a ty si bola medzi nimi .. musíš byť na seba hrdá ... :slight_smile:
18. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, ja som asi smiesna...ale ja si to stale nechcem akosi pripustit....stale si vravim, ze jedneho rana mi to este dakto moze v tom systeme zmenit... :pensive: a budem sa tesit predcasne...no nejaka paranoja ma prenasleduje...kebyze to vidim v papierovom indexe zapisane, bola by som spokojnesia... :confounded:
Drzim palce na zapocet, my sme mali rovno pisomku...
18. jan 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no studentky...vy ste kde, ze vas vraciam z 2. strany? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, ja som tu, ale pracujem, a kolegyna-nadriadena mi vidi rovno do monitora... :slight_smile: chystam sa este na dve skusky, v stredu a v piatok... Inak sa divim, ze zapocty, to my nemame, len rovno skuska a hotovo...
18. jan 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, tu som :wink: verim, ze ta potesilo Ecko z matiky, aj mna by bolo vzhladom na obtiaznost potesilo. ja som bola v soku, ze som vobec spravila, o tom pismenku ani nehovorim :sweat_smile: opravoval to predo mnou, tak som sa tam modlila, aby som tych 60% nazbierala, lebo ista som si nebola vobec nicim. azda len limitami. z tej funkcie som mala najvacsi strach :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked som sa este dozvedela, ze nikto z chalanov nespravil, tak som podrastla o 5 cm :grinning: :grinning: :grinning: uz podaktori odo mna cislo pytaju, dalsim som zas doma vypracovavala tie programy zo skusky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co sa algebry tyka, tak matice, determinanty a rovnice by mali byt v pohode, ak sa niekde v znamienku neseknem, co je moja choroba. ale budeme tam mat aj polynomicke rovnice a vektorovu algebru, z ktorej mi zaludok plava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

majka, velmi gratulujem ku krasnemu pismenku :dizzy_face: a drzim palce na zapocty
18. jan 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak ja mam este drobca doma dnes koli soplikom, chcela som sa ucit, ked bude spat poobee, ale samozrejme, ze som zaspala s nim :sweat_smile: tak aspon vecer budem moct tahat do noci :wink:

drzim vsetkym palce, co mate skusky a zapocty :slight_smile:
18. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mi pisal spoluziak, ze dnes matiku spravil za E :slight_smile: vraj dal aj na druhu pisomku tazke priklady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

ja sa vobec neviem rozhybat, ked nemam presne stanoveny termin :rolling_eyes:
18. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat ma aspoluziacka nahovara, nech skusim rezim ako ona, ist spat o 19,00-20,00 a vstat rano okolo tretej... vraj ona je potom schopna do siestej rana toho nadrvit vela... no neviem, neviem, ja mam o tretej rano este hllllllbokuuu noc....
18. jan 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettka, ja o tretej rano este pocitam ako drak :grinning: spavat chodim az okolo piatej-siestej, ked ma uz lame a neviem nad tym rozmyslat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zas hore aspon do polnoci - do jednej... a potom idem spat...
18. jan 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok