Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

zuzanat
1. mar 2007

mamicky prosim vas viete mi poradit? pisem diplomovku a nejake info ku kapitole som nasla na internete, ale nie je tam udaný zdroj. Prosím vas, viete mi poradiť ako to mám vyriesit s literaturou? nemam tam ziadne citacie....

bzuco
1. mar 2007

ja som hodila kompletný link do použitej literatúry, ale úplne nakoniec

vraj sa to tak má, ak by si to chceli kontrolovať, či isto je to tam, ako si uviedla, treba dať kompletný link a nie len obyčajný

verulka
1. mar 2007

zuzanat, nam prave vraveli, ze treba uviest komplet link a v zatvorke datum navstevy...Ale nechaj si to potvrdit od dipl. veduceho

emjee
1. mar 2007

ja som mala v diplomke plno linkov z netu - vzdy kompletny link plus v zatvorke datum navstevy - ale zalezi ako to vidi veduci

zuzanat
1. mar 2007

dakujem vam za rady 😉
dala som nakoniec k literature link a uvidim co povie moj konzultant.

lasenka
3. mar 2007

tu sa nestuduje? 😲

melory
3. mar 2007

vsetci pisu diplomovky 🙂

bzuco
3. mar 2007

lasenka, ale studuje
len sa nechce 😝

lasenka
3. mar 2007

ach jaj baby, niekedy mam pocit, ze z tych kravin zosaliem 😒 dnes som sice knihu ani nevidela, no vycitky ma zacinaju pomaly zozierat 😖

bzuco
3. mar 2007

ved si vravela, že už máš po, či nie?
zasa som mimo

lasenka
3. mar 2007

bzuco, buduci tyzden ma caka Syntax 😖
to vtedy bol pedagogicko-psychologicky zaklad

bzuco
3. mar 2007

ahááá
inak tá syntax vyzerá strašne 😲
máte to naraz?, lebo nám to rozdelili - Syntax1 a Syntax2 a aj skúšky sú polovičné, ved toho je kvantum

lasenka
3. mar 2007

ano, je to strasneee... tie Simple sentences so este v poho... ale tie complex sentences - hmmm, nerozumiem tomu dobre ani v slovencine, nie to este v anglictine ☹

bzuco
3. mar 2007

a kedy máš?
ja v utorok, a som z toho vedľa jak tá jedľa 😀 😀 😀 😀 😀
stále si myslím, že mám dosť času,
som blbá, viem, ale čo narobím, ...nič
ale dnes mám v pláne študovať dlho do noci, ak samozrejme nezaspím nad skriptami 😎

bzuco
3. mar 2007

ver, že šťastena bude stáť pri tebe
ja tomu stále verím a zatiaľ to funguje 😀
blbí majú šťastie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , niekedy je to fakt svätá pravda

lasenka
3. mar 2007

mam to v piatok, vlastne iste to je len na 90%... povedal, ze mu mame zavolat v stredu, ci bude na katedre... no uznaj! a v pitok chce skusat, preto na to trosku kaslem 😉

bzuco
3. mar 2007

aj ja by som, nemaj výčitky
sa nevieš vyhecovať, ked to nie je na 100% isté
ja som to tak robila minule, ani skúška nakoniec nebola, no ale už v utorok ma to neminie

lasenka
3. mar 2007

hmm, keby ta skuska nebola, ale na druhej strane to chcem mat rychlo za sebou...
hej, moja, ako snazilkujete? 😉

lasenka
3. mar 2007

bzucko, prave som pocula v Novinach na Markize, ze v roku 2013 by sme mali zarabat okolo 40 000 sk 😲 😲 😲

bzuco
3. mar 2007

čo??? no ak dovtedy nepomrieme od hladu, tak ...
no neviem...ale našim poolitikom neverím
kto to povedal?

snažilkujeme, ale aj tak mrcha dnes prišla a to meškala 3 dni, už som si začínala robiť nádeje, lebo mne chodí presne.

lasenka
3. mar 2007

neviem kto to povedal, len som to zacula, moj manzel sa az postavil na nohy, ze POCULA SI??? vravel, ze ked budem tolko zarabat, on pojde do dochodku 😀

bzuco
3. mar 2007

no, tak toto isté zahlási aj môj 😀 😀 😀 😀 😀 ked mu to poviem
on už teraz plánuje, ako budem s AJ zarábať na prekladoch ťažké prachy 😝 , joooj, aby nebol sklamaný

lasenka
3. mar 2007

vazne? mne Matus minule povedal, ze mi to studium bude este rok tolerovat... ale potom nech sa to aj odzrkadli na tom mojom plate 😎 pche

bzuco
3. mar 2007

neviem, či som sa ťa pýtala, koľko ťa stojí semester, platíš niečo?

a ešte treba zistiť, že či to budú platy všetkých učiteľov, alebo len vysokoškolských, alebo nejako inak vyšších

urobíme si on-line tlmočiacu kanceláriu, čo povieš? 😀

lasenka
3. mar 2007

ano, my platime na rok 13 000 sk

no a do tej on-line tlmociacej kancelarie si vsak budem musiet zohnat aj nejakeho tlmocnika 😀

bzuco
3. mar 2007

tak ked budeme dve, hádam niečo vypotíme 😀 😀 😀

my platíme 14 000

lasenka
3. mar 2007

pacilo by sa mi ucenie aj v nejakej jazykovke, buduci rok by u nas mala vzniknut nova Sukromna jazykovka, tak sa budem o to urcite zaujimat 😉
a co sa tyka tych prekladov, nie je to zly napad 😉 ale to musime mat skoncene prekladatelstvo, nie?

bzuco
3. mar 2007

myslím že nie, stačí doklad o tom, že máš vyštudovaný jazyk
len neviem, ako sa dá prísť k tej okrúhlej pečiatke, ktoru sa potvrdzujú overené pretlmočené kópie
ale je to iný biznis, ti poviem
ked budem na MD, budem si takto zarábať 😉

lasenka
3. mar 2007

presne tak 😉
uz sa neviem dockat, kedy skoncim skolu... moja kolegynka porodila minuly tyzden chlapceka, dalsia v stredu odisla na MD, dalsia snazilkuje o sto sest... hmmm 😔

bzuco
3. mar 2007

no...musíme ísť v ich šľapajách 😉
ja už idem, len sa musí zadariť 🙂
no a teraz kočka...vypnúť PC, uložiť dieťa spať, kinihy do rúk a UČIŤ SA!!!!!!
idem aj ja
...možno 😀 😀 😀 😀 😀