• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

4. októbra 2017 
tatolu, mne vynimocne deti spia, ale MD este nie a neda sa mi pri nom, ked tu pobehuje a huci mu tu telka :unamused: matiku som vedela pocitat aj cez den pri detoch, ale ucit sa toto naspamat...
2. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ešte sa tu niekto motá? ja som dožehlila hory aj doly... :wink: :wink: Skypovala som s MM aj so synom, sú na lyžiarskom a boli na večernom lyžovaní. Mne nechali lopatu na odhadzovanie...od zajtra hlásia výdatné sneženie a máme tento týžden službu.. :unamused: :unamused:
Josie, gratulujem, Ečko má niekedy cenu zlata, nemýlim sa?
Ja zvýraznovačky musím tiež strážiť, ako aj u Janky... :grinning: :grinning: :grinning: , ale už len pred Táničkou a aj keby som ju niekde zabudla, šuch, už ju má niektorý starší na svojom stolíku :grinning: :grinning: :grinning: a mamina hľadá a hľadá...poznáte to.
Adet, no čo sa častejšie nezastavíš?
Tatol, nemaľuj ešte čerta na stenu...
2. feb 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem ľahnúť, dnes som sťahovala spálňu(toto bol fakt zúfalý čin, ale zaumienila som si, že postele pôjdu na druhú stranu a tak som sťahovala, čo mi prišlo pod ruku) a nachystala som si materiály ku skúške-dnes večer som sa chcela učiť, ale dcéra mi o 21,00 s kľudom oznámila, že na zajtrajší karneval potrebuje nejaký koláč, tak som rýchlo upiekla trojfarebnú bábovku a ráno ju ešte polejem nejakou farebnou polevou..Milujem tieto náhle informácie od našej krásavice-a vždy sa jej podarí nás prekvapiť na poslednú chvíľu.. :confused: :grinning: :grinning: Som uťahaná, idem spať..

a k tým zvýrazňovačkám, každý rok ich kúpime nehorázne množstvo a vždy sa nám niekam postrácajú. Preto vždy, keď Tesco vyrukuje s akciovým kútikom, kde mávajú takéto serepetičky po 10 centov, tak kupujem hneď 20 kusov..Takto záhadne miznú lepiace pásky, tuhé lepidlá, perá, farbičky-každý mesiac 2 balenia a vždy je málo..ja to fakt nechápem...Razím takú teóriu, že v každej domácnosti sa nachádza najmenej jedna čierna diera, v ktorej miznú takéto vecičky, ktoré som spomínala..Ale u nás sú dve-jedna v detskej, jedna v práčke-lebo keď tam hodím pár ponožiek, tak sa mi často stáva, že tá druhá sa jednoducho stratí.... :sweat_smile: :confused:
2. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, marusch...o tom by som ja mohla príbehy písať... :slight_smile:
my sme postele otáčali v deckej pred Vianocami, a viacej niet čo otáčať.. :grinning: :grinning: :grinning: Mnam, takú babovku by som si dala, kedysi somtakú piekla, ale teraz pekávam len double. :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Si zvolila dnes "tazke" pracovne nasadenie Maruschka :grinning: ale babovecku tiez mozem :wink:
U nas karneval buduci tyzden....snad od v tedy vyzdravie....

Trosku sliedim po nete,pomrkujem po zakonoch a materialoch k Bc......fakt sa to tazko pre mna produkuje,stranky pribudaju pomalicky :pensive: :zipper_mouth: .....a to este stale skrkam,prehadzujem aj to co uz ako-tak mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruschka :grinning: :grinning: :grinning: my mame tiez nejaku ciernu dieru, ale asi len v detskej, lebo tam sa vsetko straca.
a vcasne informacie aj u nas boduju :stuck_out_tongue_closed_eyes: najma ked mi syn v posteli povie, ze potrebuje na zajtra nove papuce a podobne nesplnitelne zalezitosti :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem sa kusok ucit :unamused:
3. feb 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám E 61 :wink: :grinning:
3. feb 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, skvele!!!!! sikulka si.
Si rada? :wink: :wink: :wink: :wink:
3. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu gratulujem..E je skvelé a super.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pokiaľ si tým nemyslela nejakú diagnózu-E 61.. :grinning: :grinning:

teraz som dobehla zo školy domov. Akcia ako mraky, nefungoval Orange, tak sa dovolali pevnou linkou k mame do práce a mama v tých závejoch utekala k nám povedať, že malej opuchli oči, nech utekám pre ňu. Tak som malú posadila na sánky, letím do školy ako blázon a prídem, pohodička vánoc-prváci,druháci opuchnuté oči, červené, čo pomaly nevideli na balóny . Samozrejme Julka ani za svet domov, lebo majú karneval. Takže zorganizovaných 5 ľudí v akcii Zachráňme Julku a ona si kľudne tancuje na karnevale.. :confused: :confused: :confused: :confused: Ja toto už fakt nechápem. :slight_smile: :slight_smile: Asi som už fakt moc stará...Že to je len nejaká párhodinová viróza.. :confused: :confused:

U nás dnes krásne sneží, ale záveje sú hrozné, stále odhŕňajú sneh. Decká majú ohromnú radosť, lebo ony ešte nezažili snehu pomaly po pás-za našich čias to bývala úplne normálna zima, keď bolo snehu toľko, že škola nefungovala.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Marusch, ano, ani tu nejde oranzovy signal...asi nestiha pomedzi tie vlocky surfovat :grinning: :grinning: :grinning: .
Mne raz takto volali zo skolky, ked Tana dostala kiahne, asi pred 2 rokmi...no poviem ti, nic prijemne...K doktorke sme ani nesli, videla som na prvy pohlad, ze je to tak...rano vstala a nic a za 2 hodiny uz asi 10 vyraziek a tak dalej... Ale aspon to uz mame z krku. Dokonca som kdesi citala, ze sa to uz aj ockuje...zvlastne, taka typicka detska choroba..
A Tatolu myslela cestu I. triedy E61, nie diagnozu!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže má A-čko???Tatolu ospravedlňujem sa, mne to fakt dnes nejako nedopína..Dnes musíte na mňa hovoriť priamo a jazykom môjho kmeňa, lebo to dopadne tak, že budem písať takéto hlody.. :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

no my sme kiahne ešte nemali-minulý rok ich mali všetky decká z rodiny, pekne to chytali jeden od druhého týždeň po týždni a naše sa s nimi aj hrali aj všetko a nič.. :confused: :confused: Tak som zvedavá, kedy to chytia tiež..
3. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marusch, ja som ta teraz uz uplne doplietla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ten nazov E61 je naozaj cislo cesty :wink: :wink:, vidis, kazda si pod tym predstavila daco ine... . ALe myslim, ze Tatolu myslela znamku E, 61 bodikov :grinning: :grinning: No sranda tu.. :grinning:
nasi uz maju vsetci po kiahnach, ja som vtedy aj obvolavala kamosky a davala im lukrativnu ponuku na kiahne, niektore aj prisli, niektore sa ale bali :slight_smile:
3. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zachrááááánte ma, tak ani to som nepochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dnes som úplne mimo, fakt... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

takže tatolu ešte raz, gratulujem..a moje hlody si nevšímaj... :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy beťárky :wink:
No som šťastná, čo budem skrývať. Išli sme z našej skupiny štyri, spravili sme pol na pol :wink: Som rada, že som v tej polovici, čo spravili :pensive:

A tie kiahne. Počula som, že je lepšie ak to deti majú v mladšom veku, Bola by som rada, keby ich už deti mali :pensive: , no ale nemôžem predsa chcieť všetko :grinning:

Marusch, naozaj je čokoľvek lepšie ako sa učiť a písať bakalárku :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :grinning: :grinning: , ale si nas pekne doplietla tou svojou sifrou! :grinning: :grinning: a uzi si pocit stastia, mas narok...
Ohladom tych kiahni to nie je pravidlom, Tana mi to mala 3-rocna a mala najhorsi priebeh z mojich deciek.. :unamused:
3. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, gratulujeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

juj, co by som ja dala za to, keby som zajtra dostala E :pensive:
3. feb 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,som sa trosku pobavila :dizzy_face: :dizzy_face: Ttatolu garrtulkujem,mas to "z krku"

Tak s oranzovymi....,som celu cestu z nocnej nervacila a vypynala,zapinala mobil,sim kartu vyberala....a signal ziadny,to mi padol v robote mobil rano a som si myslela,ze mi strajkuje :grinning: :grinning: :grinning: az teraz ked mi volal mm...som vlastne zistila v com bol problemos :grinning: :grinning: :grinning:

Tearz som tu mala postarku,ledva som sa k nej prebrodila k branke a to som uz 2krat odhrnala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kiahne este ani u nas neboli :sunglasses:
3. feb 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa tú mechatroniku máš zajtra :confused: Budem držať palce. Neboj si trieda - spravíš to :wink:
3. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, zajtra :frowning2: a vobec sa uz neviem na ucenie sustredit. ked do toho cumim neviemkolky raz, tak mam pocit, ze to viem, ale ked si mam na nieco spomenut, tak 0 bodov :pensive:
3. feb 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, vybaví sa Ti pri písaní písomky :wink:
3. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa uvidis,ze budes opät excelovať medzi chlapmi,teda vsetkymi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

INak hamba ....ja nai len netusim co si mam pod slovom mechatronika vybaviť :confused: :confused: :confused:
3. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasypala som celozrnnu muku do cesta na palacinky, tak som zvedava, co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srry, to nepatrilo sem :grinning:
3. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, predmet ma presny nazov - materialy pre mechatroniku. ucime sa stavbu latok - pevnych, kvapalnych, plynnych... od atomov az po molekuly, vsetky vazby, co ich drzia pohromade, vsetky vlastnosti, co maju, fyzikalne javy, poruchy, deformacie, lomy... no same hovadiny :sweat_smile: kopec vzorcov, grafov, kadejakych obrazkov... a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa - uff - kde sa hrabem s latinákmi :pensive:
3. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, ja by som bola aj v tom tvojom ucive stratena. ked raz niecomu nerozumies, tak je to vzdy tazke :wink:
3. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ... gratulujem ... :wink:

maruschka ... to si mala iný adrenalín ... máš môj obdiv, ako si to zvládla ... :wink:

ja som out ... ale skúšku mám za A, takže dnes si zaslúžim oddych ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hádam sa mi podarí dostať do postele pred polnocou ...
3. feb 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamina, ďalšia hviezda nám tu svieti - super gratulujem :dizzy_face:

Sisa a kde máš foto?
3. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, chystam sa opustit kona, lebo som zistila, ze ma tu spehuju nepovolani :angry:
3. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, mooooooc vám všetkým gratulujem ku skúškam a super písmenkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

sisa, tatolu ma predbehla, tiež som sa ťa to chcela opýtať...ale no hádam neodídeš? :confused:
3. feb 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok