Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

sisa.b
2. feb 2010

tatolu, mne vynimocne deti spia, ale MD este nie a neda sa mi pri nom, ked tu pobehuje a huci mu tu telka 😒 matiku som vedela pocitat aj cez den pri detoch, ale ucit sa toto naspamat...

jalao
2. feb 2010

ahojte, ešte sa tu niekto motá? ja som dožehlila hory aj doly... 😉 😉 Skypovala som s MM aj so synom, sú na lyžiarskom a boli na večernom lyžovaní. Mne nechali lopatu na odhadzovanie...od zajtra hlásia výdatné sneženie a máme tento týžden službu.. 😒 😒
Josie, gratulujem, Ečko má niekedy cenu zlata, nemýlim sa?
Ja zvýraznovačky musím tiež strážiť, ako aj u Janky... 😀 😀 😀 , ale už len pred Táničkou a aj keby som ju niekde zabudla, šuch, už ju má niektorý starší na svojom stolíku 😀 😀 😀 a mamina hľadá a hľadá...poznáte to.
Adet, no čo sa častejšie nezastavíš?
Tatol, nemaľuj ešte čerta na stenu...

maruschka
2. feb 2010

ja si idem ľahnúť, dnes som sťahovala spálňu(toto bol fakt zúfalý čin, ale zaumienila som si, že postele pôjdu na druhú stranu a tak som sťahovala, čo mi prišlo pod ruku) a nachystala som si materiály ku skúške-dnes večer som sa chcela učiť, ale dcéra mi o 21,00 s kľudom oznámila, že na zajtrajší karneval potrebuje nejaký koláč, tak som rýchlo upiekla trojfarebnú bábovku a ráno ju ešte polejem nejakou farebnou polevou..Milujem tieto náhle informácie od našej krásavice-a vždy sa jej podarí nás prekvapiť na poslednú chvíľu.. 😕 😀 😀 Som uťahaná, idem spať..

a k tým zvýrazňovačkám, každý rok ich kúpime nehorázne množstvo a vždy sa nám niekam postrácajú. Preto vždy, keď Tesco vyrukuje s akciovým kútikom, kde mávajú takéto serepetičky po 10 centov, tak kupujem hneď 20 kusov..Takto záhadne miznú lepiace pásky, tuhé lepidlá, perá, farbičky-každý mesiac 2 balenia a vždy je málo..ja to fakt nechápem...Razím takú teóriu, že v každej domácnosti sa nachádza najmenej jedna čierna diera, v ktorej miznú takéto vecičky, ktoré som spomínala..Ale u nás sú dve-jedna v detskej, jedna v práčke-lebo keď tam hodím pár ponožiek, tak sa mi často stáva, že tá druhá sa jednoducho stratí.... 😅 😕

jalao
2. feb 2010

joooj, marusch...o tom by som ja mohla príbehy písať... 🙂
my sme postele otáčali v deckej pred Vianocami, a viacej niet čo otáčať.. 😀 😀 😀 Mnam, takú babovku by som si dala, kedysi somtakú piekla, ale teraz pekávam len double. 😀 😀 😀

janka46
2. feb 2010

Si zvolila dnes "tazke" pracovne nasadenie Maruschka 😀 ale babovecku tiez mozem 😉
U nas karneval buduci tyzden....snad od v tedy vyzdravie....

Trosku sliedim po nete,pomrkujem po zakonoch a materialoch k Bc......fakt sa to tazko pre mna produkuje,stranky pribudaju pomalicky 😔 🤐 .....a to este stale skrkam,prehadzujem aj to co uz ako-tak mam 😝 😝

sisa.b
3. feb 2010

maruschka 😀 😀 😀 my mame tiez nejaku ciernu dieru, ale asi len v detskej, lebo tam sa vsetko straca.
a vcasne informacie aj u nas boduju 😝 najma ked mi syn v posteli povie, ze potrebuje na zajtra nove papuce a podobne nesplnitelne zalezitosti 🙄 😝

idem sa kusok ucit 😒

tatolu
3. feb 2010

mám E 61 😉 😀

jalao
3. feb 2010

Tatolu, skvele!!!!! sikulka si.
Si rada? 😉 😉 😉 😉

maruschka
3. feb 2010

tatolu gratulujem..E je skvelé a super.. 😵 😵 😵 😵 😵 Pokiaľ si tým nemyslela nejakú diagnózu-E 61.. 😀 😀

teraz som dobehla zo školy domov. Akcia ako mraky, nefungoval Orange, tak sa dovolali pevnou linkou k mame do práce a mama v tých závejoch utekala k nám povedať, že malej opuchli oči, nech utekám pre ňu. Tak som malú posadila na sánky, letím do školy ako blázon a prídem, pohodička vánoc-prváci,druháci opuchnuté oči, červené, čo pomaly nevideli na balóny . Samozrejme Julka ani za svet domov, lebo majú karneval. Takže zorganizovaných 5 ľudí v akcii Zachráňme Julku a ona si kľudne tancuje na karnevale.. 😕 😕 😕 😕 Ja toto už fakt nechápem. 🙂 🙂 Asi som už fakt moc stará...Že to je len nejaká párhodinová viróza.. 😕 😕

U nás dnes krásne sneží, ale záveje sú hrozné, stále odhŕňajú sneh. Decká majú ohromnú radosť, lebo ony ešte nezažili snehu pomaly po pás-za našich čias to bývala úplne normálna zima, keď bolo snehu toľko, že škola nefungovala.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
3. feb 2010

ahoj Marusch, ano, ani tu nejde oranzovy signal...asi nestiha pomedzi tie vlocky surfovat 😀 😀 😀 .
Mne raz takto volali zo skolky, ked Tana dostala kiahne, asi pred 2 rokmi...no poviem ti, nic prijemne...K doktorke sme ani nesli, videla som na prvy pohlad, ze je to tak...rano vstala a nic a za 2 hodiny uz asi 10 vyraziek a tak dalej... Ale aspon to uz mame z krku. Dokonca som kdesi citala, ze sa to uz aj ockuje...zvlastne, taka typicka detska choroba..
A Tatolu myslela cestu I. triedy E61, nie diagnozu!! 😀 😀 😀 😀

maruschka
3. feb 2010

Takže má A-čko???Tatolu ospravedlňujem sa, mne to fakt dnes nejako nedopína..Dnes musíte na mňa hovoriť priamo a jazykom môjho kmeňa, lebo to dopadne tak, že budem písať takéto hlody.. 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

no my sme kiahne ešte nemali-minulý rok ich mali všetky decká z rodiny, pekne to chytali jeden od druhého týždeň po týždni a naše sa s nimi aj hrali aj všetko a nič.. 😕 😕 Tak som zvedavá, kedy to chytia tiež..

jalao
3. feb 2010

marusch, ja som ta teraz uz uplne doplietla... 😝 😝 Ale ten nazov E61 je naozaj cislo cesty 😉 😉, vidis, kazda si pod tym predstavila daco ine... . ALe myslim, ze Tatolu myslela znamku E, 61 bodikov 😀 😀 No sranda tu.. 😀
nasi uz maju vsetci po kiahnach, ja som vtedy aj obvolavala kamosky a davala im lukrativnu ponuku na kiahne, niektore aj prisli, niektore sa ale bali 🙂

maruschka
3. feb 2010

zachrááááánte ma, tak ani to som nepochopila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dnes som úplne mimo, fakt... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

takže tatolu ešte raz, gratulujem..a moje hlody si nevšímaj... 😅 😵 😵 😵

tatolu
3. feb 2010

Vy beťárky 😉
No som šťastná, čo budem skrývať. Išli sme z našej skupiny štyri, spravili sme pol na pol 😉 Som rada, že som v tej polovici, čo spravili 😔

A tie kiahne. Počula som, že je lepšie ak to deti majú v mladšom veku, Bola by som rada, keby ich už deti mali 😔 , no ale nemôžem predsa chcieť všetko 😀

Marusch, naozaj je čokoľvek lepšie ako sa učiť a písať bakalárku 😅 😀 😀 😀

jalao
3. feb 2010

tatolu 😀 😀 , ale si nas pekne doplietla tou svojou sifrou! 😀 😀 a uzi si pocit stastia, mas narok...
Ohladom tych kiahni to nie je pravidlom, Tana mi to mala 3-rocna a mala najhorsi priebeh z mojich deciek.. 😒

sisa.b
3. feb 2010

tatolu, gratulujeeeem 😵 😵 😵

juj, co by som ja dala za to, keby som zajtra dostala E 😔

janka46
3. feb 2010

Ahojte,som sa trosku pobavila 😵 😵 Ttatolu garrtulkujem,mas to "z krku"

Tak s oranzovymi....,som celu cestu z nocnej nervacila a vypynala,zapinala mobil,sim kartu vyberala....a signal ziadny,to mi padol v robote mobil rano a som si myslela,ze mi strajkuje 😀 😀 😀 az teraz ked mi volal mm...som vlastne zistila v com bol problemos 😀 😀 😀

Tearz som tu mala postarku,ledva som sa k nej prebrodila k branke a to som uz 2krat odhrnala 😝

Kiahne este ani u nas neboli 😎

tatolu
3. feb 2010

Sisa tú mechatroniku máš zajtra 😕 Budem držať palce. Neboj si trieda - spravíš to 😉

sisa.b
3. feb 2010

tatolu, zajtra ☹ a vobec sa uz neviem na ucenie sustredit. ked do toho cumim neviemkolky raz, tak mam pocit, ze to viem, ale ked si mam na nieco spomenut, tak 0 bodov 😔

tatolu
3. feb 2010

Neboj, vybaví sa Ti pri písaní písomky 😉

janka46
3. feb 2010

Sisa uvidis,ze budes opät excelovať medzi chlapmi,teda vsetkymi 😵 😵 😵 😵

INak hamba ....ja nai len netusim co si mam pod slovom mechatronika vybaviť 😕 😕 😕

sisa.b
3. feb 2010

nasypala som celozrnnu muku do cesta na palacinky, tak som zvedava, co z toho bude 😝

sisa.b
3. feb 2010

srry, to nepatrilo sem 😀

sisa.b
3. feb 2010

janka, predmet ma presny nazov - materialy pre mechatroniku. ucime sa stavbu latok - pevnych, kvapalnych, plynnych... od atomov az po molekuly, vsetky vazby, co ich drzia pohromade, vsetky vlastnosti, co maju, fyzikalne javy, poruchy, deformacie, lomy... no same hovadiny 😅 kopec vzorcov, grafov, kadejakych obrazkov... a tak 😝

tatolu
3. feb 2010

sisa - uff - kde sa hrabem s latinákmi 😔

sisa.b
3. feb 2010

tatolu, ja by som bola aj v tom tvojom ucive stratena. ked raz niecomu nerozumies, tak je to vzdy tazke 😉

mamina007
3. feb 2010

tatolu ... gratulujem ... 😉

maruschka ... to si mala iný adrenalín ... máš môj obdiv, ako si to zvládla ... 😉

ja som out ... ale skúšku mám za A, takže dnes si zaslúžim oddych ... 😝 a hádam sa mi podarí dostať do postele pred polnocou ...

tatolu
3. feb 2010

Mamina, ďalšia hviezda nám tu svieti - super gratulujem 😵

Sisa a kde máš foto?

sisa.b
3. feb 2010

tatolu, chystam sa opustit kona, lebo som zistila, ze ma tu spehuju nepovolani 😠

dadulaa
3. feb 2010

babule, mooooooc vám všetkým gratulujem ku skúškam a super písmenkám 😵 😵 😵

sisa, tatolu ma predbehla, tiež som sa ťa to chcela opýtať...ale no hádam neodídeš? 😕