Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

emily3
6. feb 2010

idem krotit divu zver, su jak z divych vajec..nemam rada vecerny kolotoc, vecera, kupanie a ukladanie do postele,...ked to skopnci, ten je hladny, ten smadny, cikat...kakat, bojim sa... 😠 a vystrkuju tie svoje nosy do nekonecna....
a najstarsia sa vie dokonale vykrucat, ked maju upratat, alebo ked si ma pisat ulohy....tak zatim, ked sa mi ich podari ulozit. mozno pridem ( ak nezaspim skor ako oni)

martinex
6. feb 2010

emily drz sa.... my uz spime skoro hodinku,dnes bol akcny poobede nespal,tak uz bol k veceru umrncany 😀

janka46
6. feb 2010

Vitaj Martinex 😉

Emily super pismenko! 😵

adetka
7. feb 2010

emily... aj ja ta obdivujem... stihat sa ucit a pisat diplomovku pri styroch malych detoch... a ich uspavanie musi byt neskutocne narocne... ja mam problem uspat moju jedinu trojrocnu slecnu 😅 ... klobuk dolu, ze to zvladas...

juj dzifcence... uz zacinam mat streees... do dizertacnej skusky mam styri dni... a to mame dnes ist k svokrovcom oslavovat (40-te vyrocie svadby) a v pondelok pracujem na katedre... najradsej by som stale citala teoriu... nejedla, nepila, nespala... ale nedaaa sa :(
aaa... musim na skusku zabezpecit chlebicky pre komisiu 😅 ... dalsi dvaja obhajujuci zabezpecuju pitie a nieco k zakusnutiu... sa mi nechceee 😖

moncicici
7. feb 2010

Ahojte baby 😉
aj ja studujem a som mamicka 😀
chcela by som vas poprosit nemate niekto nejaku staru rocnikovu pracu,ktoru by som mohla pouzit ako vzor???bo temu mam vybranu,len neviem ako to napisat,pokial niekto bude taky dobry a mily napiste mi prosim IP,dakujem 😉

martinex
7. feb 2010

moncici a aku rocnikovu pracu by si chcela? lebo my sme robili semstralky,ale to je na kazdy predmet ina-podla poziadavok vyucujeceho... a potom bakalarku a diplomovku

alika54
7. feb 2010

ahojte,,,,tak vcera som mala prvu prednasku z druheho semestra a pan profesor nam hned hodil aj pisomku,,,ze vraj aby sme si skusili ci je lepsie pre nas pisat hned po prednaske a kolko si toho zapamatame alebo ked sa dlho ucime 😲 ,,,mno sila,,,,z desiatich otazok som dve moc nevedela tak som zvedava 😅

majka35
7. feb 2010

ahojte ... tak dnes som sa mala učiť, ale radšej som pozvala rodinu na obed, aby som sa trošku odreagovala ... no a potom som ich poslala domov a ja som si urobila radosť nakupovaním tehotenského oblečenia 😎
martinex, ja chodím na EUKE ... ako si prosím ťa zvádla matiku v 1. ročníku? veď to je des!!! 🙄 🙄 🙄
ináč baby mňa ani neštve tak to E, ako to, že som tú druhú skúšku neurobila, v stredu mám opravný ... máme fešáka profáka, aj veľmi milého aj ústretového, akurát má jednu chybu, že od nás vyžaduje, aby sme sa pomaly celú knihu naučili naspamäť 😝 😝 😝

martinex
7. feb 2010

majka no matiku tazko...a to som s nou nikdy nemala problemy a bol to dokonca moj oblubeny predmet.... ja som si ju preniesla do druheho rocnika, a kedze som prenasala,mohla som si zvolit vyucujuceho na ktoreho cvika budem chodit,takze som si vybrala tu naj osobu co som mohla,ta nam to vysvetlovala ako debilom-uplne jednoducho...a my,cuduj sa svete sme to spravili 😀

maruschka
7. feb 2010

tak idem prerábať všetko, čo som doteraz napísala do bakalárky..Celý fígel spočíva v tom, že len asi 5% práce majú byť moje myšlienky, ostatné musia byť citáty a parafrázy k téme z literatúry...Ako ja toto neznášam, radšej by som to písala tak, ako doteraz...Keď to tak zoberiem, tak nejakých 75% mám vlastnými slovami, takže to všetko ide preč a idem písať výťahy z kníh.. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

dadulaa
7. feb 2010

maruschka, tak toto je na šľaktrafenie 😖 😒 ale ty si šikovná, prerobíš to raz-dva.. 😉 mňa čaká bakalárka síce až o 2,5 roka, no už teraz rozmýšľam, ako to ja napíšem a zvládnem..ak sa tam dopracujem 😒

martinex, vitaj 🙂 😵

adet, budem na teba myslieť, ale taká ostrieľaná šikulka ako ty to zvládne ľavou zadnou 😉

majka, držím silno palce na ten opravný.. 😉 😵

mamina007
7. feb 2010

ahojte ... som tu len na malý skok ... z pondelkovej skúšky mám A, tak sa popri potení bakalárky teším ... už som na 30. str. ... ale ťaťkoooo ... 🙄 pre nádchu takmer nevidím, nos mám ako alkoholik ... 😝 😠 dúfam, že zajtra bude lepšie ...

ani nevládzem dočítať spätne ... zdravím Vás všetky a úspešne do nového týždňa ... 😎 paa

sisa.b
7. feb 2010

mamina, gratulujem 😵 a nech sa ti polepsi

maruschka, teda pre taku spisovatelku, ako si ty, to musi byt na porazku 😒

majka, tiez drzim palce na opravny 🙂

jalao
7. feb 2010

ahojte, konečne som sa sem na chvíľu utrhla...
mami, ty sa vylieč, nové študentky vitajte..Marusch, to je inak dosť zvláštne, nám to vraveli skôr naopak...že treba svoje myšlienky používať hlavne..
Sisa, ako bolo včera?

sisa.b
7. feb 2010

jalao, super bolo 😵 to som potrebovala. pustili sme si karaoke a spievali a spievali... 😀 😀 😀

jalao
7. feb 2010

ty kokso, supeeeer! My sme tak silvestrovali, bola to super prča!! 😀 😀 😀 😀 😀 Bola to skrátka bitka o mikrofón... 😀 😀 😀

sisa.b
7. feb 2010

my sme silvestrovali na namesti, ale toto bolo fakt lepsie 😀 teraz stahujem pesnicky, aby mali deti dusu na mieste, lebo od vcerajska o nicom inom nesnivaju 😅

maruschka
8. feb 2010

mamina, tak to si dobrááááá, že 30 strana..Ja môžem momentálne o tom iba snívať..Dnes ju začnem celú od 0 robiť nanovo..Ale to sme boli všetci na tom sobotňajšom seminári takí kukuk na profesorku...Obsah mi schválila bez problémov, len si musím skrátiť nadpisy, ale na každú stranu musím dať aspoň 7 zdrojov, ja mám na každej iba 2.. 😅 😕 😕 😕 😕 😕 Ale to je tak, že neskoro sme začali semester, neskoro sme mali seminár k bakalárke, všetko je teda na figu...Keby nám ten seminár dali v decembri a nie teraz, tak sme to mohli vedieť skôr a skôr som si to mohla aj opraviť.. 😕 😕 😕 😕 😕

jalao, vlastné myšlienky pri ročníkovej a pri seminárkach..Pri bakalárke sa jedná o to, aby si preukázala vlastnú samostatnú prácu s odbornou literatúrou na danú tému...Pri diplomovke sa jedná o prácu s odobornou literatúrou+vlastný výskum a môžeš tam začleniť už aj vlastné myšlienky...Takže asi tak je to.. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jalao
8. feb 2010

Marusch...ahaaaa, zase som mudrejsia.. 😉
Skoncime bakalara a sme mali spisovatelia... 😝

janka46
8. feb 2010

Ahojte,tak mna tiez mata ta bakalarka,dnes sa od rana odhodlavam zavolat konzultantke.... 😕 ja mama normalne bruchabolenie,ze co vsetko tam budem mat zle 🤐 bojím -bojím 😝 😝

Maruschka,ved ty to zmaknes lavou zadnou 😉 ....s tymi knihami,mne uz to doma len prekracuju a priznam sa,ze s vysavacom sa pohybujem len velmi opatrne okolo PC stolika a uzemia okolo neho....

MAMINA TIEZ GARTULUJEM.....nevies nahodou, do kedy presne mame odovzdat bakalarku???

Tak a este aby toho pisania nebolo malo, do 25.2 mam vyhodnotit odbornu prax 😖 😖 neporazí ma!!!!!

Sisa super odreagovanie sa!!!!Ja si ho doprajem asi az po statniciach
😝 😝

maruschka
8. feb 2010

janka, dúfam, že to zvládnem.. 😉 😉 😉 Ani nám ešte nepovedali, kedy máme bakalárku odovzdávať..Že tento týždeň nám dajú vedieť, lebo sa tam v marci koná ešte nejaké kolégium rektora a až potom sa budú zbierať, či čo nám to hovorila..

my s manželom sme si sľúbili, že keď odštátnicujeme a bude isté, že všetko dopadlo dobre, tak sa zoberieme so spacákmi na noc do hôr a konečne sa vyspíme..U nás máme krásne hory a tak sa strašne tešííííííím... 😵 😵 😵 😵 😵 Konečne bude čas aj na záľuby.. 😵

maruschka
8. feb 2010

adetka...neboooooooooooooooooooooooooooooj sa...všetko bude OK...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ty to zvládneš ľavou zadnou...A potom nám podrobne napíš, ako to prebiehalo, veľmi ma to zaujíma..som zvedavá už teraz..A držíme ti palce. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

juliagregor
8. feb 2010

www.777.sk/1282
ahojte jedna kočka robí bakalárku a potrebuje zdroje, dik za vyplnenie, trvalo mi to cca 5 minút

ahojte kočky, už som tu dávno nebola, nejako nestíham ďalšie fórum, dúfam, že už máte skoro všetky skúšky a môžete si chvíľku oddýchnuť....

tatolu
8. feb 2010

Maruschka som sa čudovala, že veľa vlastnými slovami píšeš 😕 Ja som naozaj všetko z int vyťahala a iba záver, abstrakt bol mojimi slovami.
Vraj až diplomovka má byť o tom, čo sme zistili pozorovaním a tak...-vlastne už si to potom Jalao aj vysvetlila 😀

Mamina gratulujem 😵 - máš aj iné písmenko ako A? 😕 😉

Ja som zas v predstihu 😀 Na int som našla témy k diplomovke k doplnkovému štúdiu a tak som myslela, že to patrí nám prvákom (je to dvojročné štúdium-doplnkové) a to iba teraz témy vyhodili pre terajších druhákov 😕 A ja som už zmobilizovala všetkých učiteľov ktorých poznám, že ktorú tému si mám vybrať 😔 😝 😀. Však ako mám vedieť k čomu je najviac kníh, keď som ešte neučila? 😎

adetka
8. feb 2010

marush, dadula a dalsie studentky... dakujem , ze na mna myslite... dnes som si na katedre nasla akurat hodinku casu, co som si nieco precitala... ale teraz mam dva dni, ktore venujem len uceniu a priprave prezentacie... dakujeeeem 😵

marushka... tak to by ma nastvalo... 😠 ... ale na druhej strane... odloz si to, a mozno to pouzijes do diplomovky 😉 ...

bakalarka je fakt takmer cela len o teorii... aj ked u nas sa akceptuje aj ked sa uz v bakalarke robi nejaky maly vyskum 😖 ... zalezi to od odboru... niekde chcu uz pri bakalarke pouztych minimalne 15 odbornych knih (nie clankov) a niekde im staci menej literatury a viac vyskumu... 😒

mamina... gratulujeeeem... krasne pismenko...

a pisucim studentkam... len co skoncim s obhajobou a skuskou.... budem Vam na dialku posielat kreativitu a energiu... 😉

ludka_r
8. feb 2010

Ahojte...
Ja len tak na skok.. Momentálne nemám veľmi prehľad, čo tu prebieha...
Zajtra mám poslednú skúšku v tomto semestri, snáď to nedopadne katastrofálne, aj keď mám na to predpoklady, keďže som sa to vlastne ani neučila ešte... ☹ Ale musím sa vyhovoriť, že sa mi veľmi nedá, lebo sa necítim zrovna najlepšie..
No a od zajtra mi začína zas týždeň prednášok... Na ne sa celkom teší, aj keď tam budem musieť trčať až do večera.. Tak mi držte prsty, aby som to dajako zvládla... 😉

dadulaa
8. feb 2010

Ludka, viem, že si silná žena, preto si myslím, že tú skúšku zvládneš 😉 veď niečo sa na teba nalepí, neboj.. 🙂 držím palčeky a drž sa aj s bábätkom 🙂 ja mám veget až do marca, ale potom ten kolotoč znova začne...

mamina, pripájam sa..A je super písmenko 😵 😉

maurizia
8. feb 2010

ahojte dievcata, ja tiez chodim do skoly tak sa potrebujem zapojit do diskusie po tom, co napisala maruschka..ze musi prepisovat pracu, lebo iba 5perc moze byt vlastnymi slovami...no aby som bola uprimna toto ma vie riadne na nasom skolstve vytocit..velmi casto sa stava, ze treba citovat myslienky ineho, akakolvek vlastna rozumova cinnost bude potrestana..i ked maruschka uprimne, neviem teda nestihla som si vsimnut na aku skolu chodis a co si mozes dovolit, ale mozno ma zmysel to aj risknut, urobit kvalitnu citaciu a proste si vlastne myslienky presadit 😉 pokial citis v tejto praci vlastny prinos, za to ta nikto nemoze trestat,..

maurizia
8. feb 2010

maruschka, no teraz som si precitala, ze "Pri bakalárke sa jedná o to, aby si preukázala vlastnú samostatnú prácu s odbornou literatúrou na danú tému"..ale aj tak stale nechapem, co moze byt na skodu veci, ak napises aj nieco vlastne, pokial to je k veci a prinosne.. 😖 bez dalsieho komentara. 😝

sisa.b
8. feb 2010

ludka, to urcite zvladnes!!!