Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
12. feb 2010

jeej, adetka, az teraz citam, aky uspech mas za sebou, gratulujem 🙂

jalao
12. feb 2010

jeej, adet, to sa dobre cita, znamky su super...sikovna si, uzi si volna a dobry pocit 😉 😉 😉

sisa.b
12. feb 2010

ahojte,

adetka, krasne pismenka 😉 uzivaj si ten pocit, ze to mas za sebou 🙂

ja sa tesim na zajtra do skoly, som normalna? 😅 😝

jalao
12. feb 2010

sisa a kde das drobca? A dari sa vam uz dobre spinkat? 😉

sisa.b
12. feb 2010

jalao, svokra pride k detom, ako aj chodila 🙂 spinkanie sa nam polepsilo, ale tipujem, ze zas len do skuskoveho obdobia 😅

jalao
12. feb 2010

ja idem buducu sobotu, tak ti potom zakyvam 🙂 🙂 🙂

sisa.b
12. feb 2010

skoda, ze sa nam to takto prekryva, mohli sme skocit na kafco. domov ta radsej nepozyvam, lebo napriek prazdninam a mojej kazdodennej snahe o upratovanie, stale to tu vyzera hrozne 😝 mlada mi dnes vyhadzala smeti z kosa, o tych raziach na zasuvky a skrinky ani pisat nebudem 😝

jalao
12. feb 2010

neboj, mozno to niekedy vyda... 😉 😉 S tym upratovanim to dobre poznam...nemusis mi hovorit.. nas je tiez doma 5 a traja su aktivni rozhadzovaci 😖 😖 😖 ( ale syna nemyslim teraz 🙄 🙄 🙄 , ten si upratuje)

sisa.b
12. feb 2010

jalao 😀 tak u nas rozhadzuju styria a len ja upratujem 😝 😠 vzdy sa kazdy vyhovara na toho druheho a potom to nema kto upratat. uz nech mame dom, aby som ich mohla zavriet do osobitnych chlievikov 😅 😝

jalao
12. feb 2010

lenze ja sa bojim, ze ked bude aj dom...teraz upratujem 3 izby a kuchynu a potom budem 6 izieb, kuchynu a dve kupelne... 😠 😠 😠 + pravdaze zahrada... 🙄

sisa.b
12. feb 2010

jalao, ked bude dom, tak si budu deti svoje izby upratovat same 😎 mozno 😀 kazdopadne to ja riesit nebudem. teraz tu jednu nema kto upratat, lebo sa len vyhovaraju jeden na druheho 😠 to uz v dome nebudu moct.
navyse byt mame akysi preplneny, tak sa to tazsie upratuje nez ked ma clovek volny priestor. z kuchyne je ucebna, z obyvacky pracovna... v dome bude vsetko rozdelene 😎 zahrada nebude, o skaly sa netreba moc starat. ale si namyslam, vsak? 😀

maruschka
12. feb 2010

jalao, v dome zatvoríš dvere a čo majú decká v izbe ťa trápiť nebude 😉 😉 😉 😉 je to ich priestor, do toho sa netreba zbytočne montovať..A záhrada-to je relax, krása, oddych, súkromie. Jednoducho manžel pokosí, ty si poleješ kvety, ľahneš si do siete a budeš oddychovať..Krásna predstava, že?
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

My tiež plánujeme v ďalekej budúcnosti domček-pozemok je, len ešte tie euráče..Asi stavím na LOTTO-prvý krát v živote. 😀 😀 😀 😀 😀

tatolu
12. feb 2010

😀 Dievky ja som mala tiež také krásne predstavy.
No akosi tá sieť na oddychovanie ako píše Maruschka mi chýba.
Ináč pekný večer 😉

mia910
12. feb 2010

Ahojte maminky 🙂
Nájde sa tu niekto kto študuje na pedagogickej fakulte v Trnave socialnu pedagogiku a vychovávateľstvo externe?Chcem si podať prihlášku ale neviem si určit medódu štúdia- či prezenčnú alebo dištančnú....na stránke ich nemajú ani spomenuté...tak neviem čo tam napísať 😖 Asi by mi vyhovovala viac dištančná- tak ak by tu bola mamina- nemamina čo takto študuje-za radu by som bola vďačná 😢

tatolu
12. feb 2010

Mia neporadím, neviem, neštudujem 😔

jalao
12. feb 2010

no poviem vám, moja segra odkedz má dom, vraví, že nemôže nájsť nič... 😎 , že v byte to ešte zvládala, mala prehľad, ale teraz už absolutne... 😀 😀 😀 Aspoň že si tú terasu naplno užívajú celé leto a krb fičí celú zimu...aj to je obrovský prínos...

maruschka
13. feb 2010

mia, no nikto to neštuduje. Skús Akú vysokú školu študujete...alebo je tu téma pre učiteľky, tam ich je určite dosť, čo majú toto za sebou, tak sa tam spýtaj..A nie je to náhodou špeciálna pedagogika a vychovávateľstvo? Lebo to chcem ísť ja študovať, ale do Hrozenkova..Do TT nemám šancu, tam berú len 40 študentov.. 😉 😉 😉 😉

jalao, aj tak, dom je dom..Ja aj manžel sme za slobodna ešte u rodičov bývali vo fakt veľkých domoch. Takže to bol zvyk a keď sme sa presťahovali do bytu, no otras, mne bolo prvého pol roka až rok každý deň do plaču. Nevedela som si zvyknúť na to spoločenstvo ľudí, na to, že keď niekomu niekto zazvoní, tak to nie je u nás-máme tehlovú bytovku, nepočujeme susedovcov, steny sú fakt hrubé, ale iba tie zvončeky počujeme na našom poschodí..Nevedela som si zvyknúť na to, že za dverami babky ohovárajú a keďže sú skorohluché, tak ohovárajú nahlas..A vôbec na to, že sa musíme niekomu prispôsobovať, atď...Nezvykli sme si doteraz a preto túžime po dome.
😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉A ten krb máme aj my a teda je využitý na 100%-vykúri nám celý byt..Máme dva balkóny-jeden má výhľad do hôr a na hrad (spálňa) a druhý do ovocných sadov (obývačka), tak na tom zadnom, keď je pekné počasie s deckami grilujeme. Tato nám tam urobil taký malý stolík, dve stoličky a máme aspoň kútik na kávu, decká tam majú malý bazénik-1,20 m...jednoducho zmestíme sa všade a v pohode..Ale tá terasa by potešila.. 😵 😵 😵 😵

mamina007
13. feb 2010

Mia .. ani ja neviem ... neporadím ...

Adetka ... gratulujem ... si šikula ... veď to sú skvelé písmenká ... teším sa s Tebou, že to máš za sebou ... 😵

maruschka ... u nás zas počujeme susedov nad a pod nami ... tých vedľajších nie ... minule sa bola susedka sťažovať, že malý dupe a stále chodí ... 😠 som sa jej chcela spýtať, či by mal lietať ? 😝 ale nemala som odvahu ... 🤐

janka46 ... áno ... došlo to aj nám ... týka sa to ale všetkých VŠ ... musím si zaktualiizovať okraje a ttulný list ..

ja sa učím na pondelkovú skúšku ... drobec je chorý, ale vôbec nevyzerá ... aj sa hrá, behá, smeje ... do postele ho dostať je umenie a aj to tam vydrží 5 minút ... tak som to vzdala, snažím sa len aby behal čo najmenej a aby "oddychoval" na gauči ...

mia910
13. feb 2010

Ďakujem Marushka 🙂 vyskúšam ešte tam.

maruschka
13. feb 2010

mamina, tak to je sila..A čo čakajú od malého, že bude disciplínovaný, bude tichúčko sedieť za stolom a kresliť si celé dni? Fakt, niektorí by sa mali zobudiť. Naše decká doslova trieskajú ešte o 22,00 a nikto nič nepovie. dokonca, keď som sa ospravedlňovala susedke jednej aj druhej, že mám hlučné decká, tak sa zasmiali a povedali, že raz z toho vyrastú, že čo od nich chcem, keď sú ešte malé.. 😉 😉 😉 😉

baby, mohli by ste mi poslať link na tú smernicu? Nám neprišla žiadna..Myslíte tú, kde sú okraje 3,5, 2,5, písmo Times new 12, rozsah strán 30-40 čistého textu??

Ozaj, keď hovoríme o rozsahu strán, na koľko píšete vy? Ja to vytiahnem tak maximálne na 40-45 strán. Viac sa nezmôžem a asi ani nestihnem. 😅 😅 😅 😅 😅

Naša malá je tiež chorá, včera prišla zo školy a mala 38C, no paráda, ale s mladšou sa bijú a hádajú, ako keby jej nič nebolo. Tak neviem, o hodinu majú ísť na karneval, tak som piekla ďalšiu farebnú bábovku. Aspoň budú mať veselý víkend. 😵

dadulaa
13. feb 2010

baby, to máte ešte dobré s tými susedmi, ale takých trafených ako máme my pod nami, nemá asi nikto 😝 minule sa mi prišiel sťažovať ich pubertálny syn, že nemôže pozerať telku, lebo malý sa hral na chodbe s 2 sklenenými guličkami na dlažbe a jemu to strašne vadilo..no chápete? 😠 a to by som mohla uviesť ešte pár príkladov, ale radšej si nejdem kaziť náladu. 😉

o tom domčeku snívam aj ja, aj keď som v ňom nikdy nebývala, no hádam raz to vyjde.. 🙂 😎 chorým detičkám prajem skoré uzdravenie 😉

emily3
13. feb 2010

ahojte..tak ja som pozadu z diplomovkou, neviem sa dokopat ju pisat...a teraz mam dvoch mladsich chorych.. 😝 🙄

sisa.b
13. feb 2010

ahojte,

tak ja mam za sebou prvu elektrotechniku 😝 tolko elektrickych obvodov sme pokreslili a vsetko prepocitavali, des a hroza ☹ zas sa pytam, ci mi bola taka skola treba? 🙄 totalna spanielska dedina, no aspon prednasajuci je celkom fesak a neviem sa zbavit pocitu, ze ho poznam 😕

detickam prajem rychle uzdravenie 😔

my nastastie susedov spodnych nemame, lebo decka tak dupu, ze v pivniciach urcite ani ziadne zvery nie su 😝 ale bocna suseda mi bucha vzdy, ked si zle vypocitam cas a pracka zmyka 5 minut po 22hej 😝 nastastie umyvacku nepocuje

mamina007
13. feb 2010

Maruschka ... máš IP ... 😉

Emily ... skoré uzdravenie prajem a Tebe dobré písanie ... 😎

Sisa ... poznáš ho z videnia, či meno Ti niečo vraví ? Musíš si viac veriť ... si šikulka ... už zopárkrát si nás/aj seba o tom presvedčila ... neboj o chvíľu budeš diplom preberať ... 🙂

janka46
13. feb 2010

Ahojte,
sa mi nepodarilo pisat,celkom nabitý týžden...cez vikend som si dala za ulohu napist spravu z praxe....tak sa odhodlavam na to 😝 😝

Maruschka,ano to je v tych pokynoch....s postom stran mam aj ja problem,budem rada ak sa pohnem cosi za 30-ku 😖 a to musim ist este dost z toho poprerábať 😝 😝 😒

Inak mala bola 3 dni v skolke a dnes sa jej spusta nadcha 🙄
tiez vsetkym drzim palce ,detickam skore uzdravenie!!!
Adetka SUPER!!!!mas to za sebou....gratulkujem!!!!
Sisa neboj,ty aj tu elektrotechniku preluskas na 1-cku 😉 😵

sisa.b
13. feb 2010

ale ked mna to vobec nebavi ☹ 😔 ten prednasajuci sa mi zda znamy, lebo som kedysi brigadovala v bufete, kam mi vacsina zo studujucich na mechatronike chodila. jeho meno ani neviem 😕

jalao
13. feb 2010

čaute baby, tak sme zapili semester, bolo super...aj autobus ma domov doviezol...a čo sa nedozviem...že zlatá medailá!!!!!

petrahy
15. feb 2010

kde ste vsetky???? o domceku snivame aj my teda uz sa pomalicky na nom pracuje, snad sa nam ho podari postavit mm je z domceku ja z bytu ale veru sediet na terase je moj velky sen prutene kreslo hojdiace a kavicka 😵 😵 😵

maruschka
15. feb 2010

ja sa práve učím..Nejde mi to už do hlavy..Lúskam 461/2003, tento zákon má 160 strán a to ma hrozne vytáča..ja sa tie definície snáď nenaučím... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A to nehovorím o ostatnom učive, kde sú ďalšie zákony a neviem koľko desiatok strán histórie a materiálov z prednášky..Ľudkovia, vo štvrtok o 13,00 budem mať potom a či už s FX alebo s lepšou známkou, idem na kávu..Už nemám na to nervy.. 😉 😉 😉 😉 😉

janka46
15. feb 2010

Maruschka viem o com pises,tie zakony aj mna dobre vytáčali 😒 definície od slova do slova,ani ja neviem nikdy natlacit do hlavy....neboj zvladnes to,myslím,že bude stacit, ked budes mat taky vseobecny prehlad co obsahujú....
Ja som si dnes este ani knihu neotvorila,malu som nakoniec musela nechat doma so skolky,neskutocna nadcha,tak od rana len sople utieram a nos mazem 😝 ,,,,,sa musim nejak prinutit sadnut k tej bakalarke,dost veci musim prerobit 😖 😝

Domcek, je uz u nas realita,aj ked stale este v dokoncovacich fazach,proste je tu stale do coho vrazat a hlavne dokocovat vela veci,ale ten dvor je na nezaplatenie,aj ked na nasom to stale vyzera ako na stavenisku 😀 ....slniecko tu vyslo,tak idem aspon na chvilku malu vyslniť 😎