Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

patulinka
23. aug 2006

Ahojte založila som novu temu a dufam ze tu neostanem sama.

grettka
23. apr 2010

jalao, supeeer 😉 hlavne, ze si vedela tie prakticke priklady 🙂
ja som dnes odovzdala seminarku, aj ked prednasky neboli a mam oddychovy vecer, ale vcera mi kolegyna povedala, ze nech to neprehanam s ucenim a pisanim v noci, lebo vidno aka som unavena, ze nech si hlavne oddychnem.. no asi mala pravdu... takze zacnem az zajtra poznamkovat prednasky z metodologie, a aj tak na literaturu k dalsej seminarke musim cakat do piatku, vrr... 😠 hadam 10 stran napisem za dva tyzdne, len aby literatura bola... akurat toto bol narocny tyzden aj v praci...uff
a pred dvomi tyzdnami sme mali priebezny test zo psychy, no mala som 6 bodov z 10... do kelu.. stve ma to.. ale este hadam body za seminarku pomozu 🙂

maruschka
23. apr 2010

jalao..gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Si šikulka.. 😉

grettka-pohoda..10 strán zvládneš za dva dni ako nič. Je svätá pravda, že si treba nájsť čas na seba a na oddych, relax. Inak ani to učenie nepôjde ako by malo ísť. A tá psychológia - to máš v pohode, tak nech ťa to neštve.. 😉 😉 😉 😉 😉

tatolu..tak to musela byť riadna prechádzka..Máš celkom zaujímavé predmety.. 😉 😉 😉 Veru, aj ja som dnes zas a znova vytiahla zimnú bundu, lebo som skoro zamrzla - veselo som sa vybrala von v tričku a tenučkej bunde-ako keby bolo 25 C..A bola pekná otočka naspäť do šatníka.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrahy
23. apr 2010

jalao gratulujem 🙂 🙂 🙂
prácu som nespravila musím makať aspoň zo dve hodinky ešte mallý konečne zalomil

dadulaa
23. apr 2010

Jalao, supeeer 😵 gratulujem, si šikula 😉 inak dnes som sa dozvedela, že žena môjho bývalého kolegu chodí tiež na tvoju školu do Dubnice, len je v druháku...a vravela, že to majú dosť ťažké (ale kde nie, že?)..

juliagregor
23. apr 2010

jalao gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
23. apr 2010

Jalao fajne, že príklady sadli 😉
Mne tiež dnes spolužiaci povedali že som nejaká unavená. No bodaj by nie. Dvojkám idú asi tie posledné zuby, tak sa každú chvíľu v noci budia. No sa ja nasťažujem 😉 😀 . Ala mám ich rada aj tak 😵

jalao
25. apr 2010

tatolu, dakujem, vlastne všetkým dakujem.... 🙂 O únave ani nevravím...naštastie som si dnes konečne pospala, lebo posledné noci aj v spánku účtujem... 😝 😝 😝 😝 😝 Uplne ma to premohlo...aj do podvedomia zrejme 😔 Víkend bol venovaný len rodine, domácnosti a záhradke, takže som už zregenerovaná a môžem začať s podnikatelským plánom na mikroekonomiu, ešte idem ale žehliť. ahooooj.

emily3
26. apr 2010

studentky tu sa studuje a nik tu nie je....
nasi su stale chori a Marekovi zistili ze ma streptokoka..tak sa " tesim"...a Miso s Lulu zase soplia...mozno to chytili od Mareka..asi ich dam vsetkych vysetrit, lebo uz mi z toho hrabe...statnice o cca 4tt

petrahy
26. apr 2010

dnes večer konečne odošlem prácu na štvrtkovu skusku este nic neviem nejde mi to ani len citat no uvidime ako a ci sa k tomu nejak dostanem a dokopem

ludka_r
26. apr 2010

Ahojte.
Tak dnes mám za sebou ďalšiu skúšku, vo štvrtok idem na ďalšiu. Bola v pohode dnes, len som strááášne unavená. Ešte hneď ráno som musela utekať cez celé mesto na vlak a veru mi nebolo všetko jedno. Drobcovi sa to veľmi nepáčilo. 😖

Akzuz, kľudne sa dajte aj na druhé mimi. Ja síce ešte neviem, ako je to s dvoma, ale bude sa to dať. A to dokonca bývame v meste, kde nikoho nepoznám, chlap mi robieva od rána do večera, takže som a budem na všetko úplne sama. No čo, rozhodla som sa tak, tak teraz budem musieť vydržať. ☹

tatolu
26. apr 2010

Ludka gratulujem k skúške 😉 A dávaj si na vás oboch pozor 😔

Petrahy, no a tak to yvládneš 😉 verím Ti, tak musíš 🙂

grettka
26. apr 2010

ludka, neriskuj, takto utekat na vlak... ale gratulujem ku skuske
ja sa snazim hladat, uz druhy vecer....zial nemozem najst literaturu k seminarke, je to des a hruza, ziadna literatura v slovencine, ani cestine... existuje jeden anglicky text, a ani k tomu sa nemozem dostat, v univerzitnej nie je k dispozicii.. uz som na nervy.. o tri tyzdne odovzdat... toto pan sociolog odflakol, vykaslal sa na nas, zadal temy a hotovo... ani par minut neprednasal... a citam "prednasky" co poslal, nema to logiku, nenadvazuje to.. absolutne tam nie je zmienka o tom, co je predmetom mojej prace... ked preleziem tymto semestrom, tak budem rada, skratka musim preliezt, ale bude ma to stat vela nervov...
emily, najskor to deti pochytali jedno od druheho... ja som koka chytila pred par rokmi od sesternicinych drobcov, chodievala som ich casto strazit... len ja som nemala ziadne priznaky, ale mas dobry napad, dat vysetrit vsetkych, nech sa preliecia naraz a drzim palce na statniciach 😉

tatolu
26. apr 2010

Grettka a čo hľadáš? Nebolo by zmienky o tom v nejakých starších skriptách? Alebo iných?

petrahy
27. apr 2010

ludka gratulujem ku skuske a drzim palce na dalsiu 😉
tatolu kde mas foto?
praca poslana kniha na sksku neprecitana, nenaucena hori mi za pätami štvrtok sa blíži uvidime co dosiahnem

tatolu
27. apr 2010

Peti ja neviem, kde je foto 😕 Museli admini zmazať. Žeby nespĺňala pravidlá?

petrahy
27. apr 2010

tatplu podla starych pravidiel musel na fote byt aj realne clovek ktory sem pise nie len deti ale necitala som ako je to teraz

tatolu
27. apr 2010

Veď hej, ale ja som tam bola s nimi 😒

petrahy
27. apr 2010

a neboli tam len oni traja? 🙂 ved sme sa tusim bavili o trojlistlku idem sa kuknut na to foto co mas v nasej teme

petrahy
27. apr 2010

tam su traja a ty si mala inu foto v pase? ako si nam ukazovala ten trojlistok? ja som uz akasik pomätena 😀 a slepa

tatolu
27. apr 2010

V teme sú iba oni traja, v pase som mala túto

juliagregor
27. apr 2010

ahojte, študentky...
ako sa máte?
ja ešte jednu skúšku a hotovo 😀
diplomku ešte nepíšem, kým mi netečie do topánok, tak my to nemyslí... 😀

tatolu, mne zmazali už tri fotky 😝 , musí ti byť vidieť tvár ..

petrahy
27. apr 2010

mne zmazali iba raz foto a to som tam mala len maleho bezo mna ale ty si tam predsa vidiet aspon myslim
juliagregor tak to ti tisko zavidim ze uz len jednu

juliagregor
27. apr 2010

petrahy aj ty sa dočkáš 😉

tatolu
27. apr 2010

Neboj Juli, zmažú Ti zas. Teraz som pozerala, že zmenili pravidlá. Môžeš mať foto s deťmi, ale musí Ťa byť dobre vidieť. A Teba vidieť tak, ako bolo mňa 😀 -nechcem byť škodoradostná, ale taká radosť je najlepšia 😔 😀 😀 😀
A k tým skúškam Ti úprimne gratulujem. Neboj zmákneš aj túto 😉

juliagregor
27. apr 2010

ja viem, že ma zmažú..a nech mažú...
idem papa

tatolu
27. apr 2010

Juli, dúfam, že si to nezobrala vážne. Ak áno prepáč 😔

petrahy
27. apr 2010

ako tak čítam o tom vašom mazaní čítam petrahy aj ty sa dočkáš 😀 mne to dnes páli 😀 😀 😀

juliagregor
27. apr 2010

tatolu vôbec nie vážne, ja viem, že píšem k vám málo a ešte ma moc nepoznáte,...vôbec sa mi nemusíš ospravedlňovať to skôr ja keby tam dám smailíka, tak je to jasné ako to myslím...
idem s deťmi von preto papa
do fotiek som dala jednu ako sa učím, 😉

tatolu
27. apr 2010

Juli, to si dobrá s tým učením - ja to ani pred nimi nevyťahujem 😔
Martinko je tiež ako také trojča, tak ako u nás Luky 😵

juliagregor
27. apr 2010

tatolu naši sú zvyknutí, ja bud čítam, alebo som na PC... 😎
väčšinou im dám vlastný papier alebo staré zošity a oni trhajú na mini pidi kusky...