• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, ktoré ešte študujete pridajte sa

30. septembra 2016 
julia tak ta foto je dobra to ja som si raz nechala materialy bez dozoru a maly mi pocmaral celu stranu žasla som lebo som ho nevidela ze kedy mi utiekol
27. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moji sú IT typy, nemôžem nechať zapnutý stolový PC, minule som prišla do izby a plocha prázdna ani jedna ikona, no skoro ma vystrelo...
podarilo sa im skryť ikony, robí sa to pravou myškou .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pri nich môže ísť len laptop, bez myši a píšem na stojáka. :grinning:
27. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedze ja mam staršie deeti neustale zabudnu kde tu farbicky a pera a Misko nema problem ich zobrat a kreslit no talent a hlavne tam kde nemusi :grinning:
27. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj, už som sa zľakla, že to iba ja mám deti, ktoré sa mi na kolená okamžite hrabú, keď zapnem PC a pýtajú si rozprávky :grinning:
Môj najmladší ráno, len čo oči otvorí, beží k PC a zapína ho. Pekne postupne - elektriku, zdroj, počítač (keď zdroj prestane blikať) a monitor. Len youtube si nevie vyhľadať - to musím ja :unamused: :grinning:
Juli, keď mi zmyznú ikony, viem na koho sa obrátiť :wink:
27. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu dobre si ho naučila :grinning:
my máme satelit a u nás ide Jim Jam :grinning:
27. apr 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliagregor, u nás zas Disney a najmä Micky Mouse. :grinning:
Ale nemôžem si v podstate sťažovať. Keď si sadám k PC, vilko síce plače, ale chvíľu vydrží sedieť mi na kolenách a kresliť si, alebo sa nejako hrať. Teraz objavil nové drevené kocky, tak sedí pri mne na zemi a hrá sa. Počítam, že toto mu dlho nevydrží, ale niečo si zas nájdeme. :grinning:
Horšie to bude od septembra. Ale vycvičíme aj druhé.. :grinning:
27. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša staršia sa tiež naučila veľmi skoro pracovať na počítači. Kvôli nej sme nainštalovali Google Chrome a tam mala ikony svojich obľúbených stránok, ktoré sme jej povolili- obliekačky bábik, rozprávky, vymaľovávanky. Takže si počítač zapla a už fičala. :wink: :wink: :wink: Teraz mali zákaz hrať sa s počítačom, lebo sme fofrovali s učením a tam nebolo mysliteľné, aby sme sa všetci bili o počítač..Tak sme im predplatili na skylinku Disney a JimJam a tam sedia chvíľu pri rozprávke..Inak sme teraz celé dni vonku-až do večera.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidite my nepozname poriadne ani telku ani pocitac to maju deti len v skole doma velmi vynimocne na vianoce dostali ten detsky laptop ale dlho ich to nedrzalo teraz nam cas zabera ten fotbal
27. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, aj Veronika hrá fotbal? Alebo iba skanduje :wink:
27. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hra aj ona v pripravke môžu byť aj dievčatá je tam ešte jedna okrem nej staršia o rok :wink: a na zapasoch uz mali u protisupera aj 4 dievcata
27. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrahy, to je super, že je taký športovec z malej. Naša chodí na brušné tance, hip-hop, hasičský krúžok, divadelný a víkendový detský krúžok...Takže je tiež taká rozlietaná a my s ňou. Už čakám, čo zahlási najnovšie, kam sa chce prihlásiť.

Inak, dievčatá sú super hráčky. Keď som bola povzbudzovať na zápase, tak mali v družstve jednu babu. Ľudia, ale ja som naozaj čakala, kedy zoberie pod pazuchy dvoch chalanov a rozbehne sa s nimi po ihrisku. Tak to bola hráčka ! To bola radosť sledovať zápas, aká bola oduševnená - a naozaj bola výborná. Tak isto na hasičských súťažiach - keď sú zmiešané družstvá alebo čisto dievčenské, tak tie baby idú do toho s takou vervou, ako keby boli na majstrovstvách sveta. Jednoducho baby sú jedničky ! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, študentky, toľko študujete??? Ja som vám chcela oznámiť, že z účtovníctva mi prišla známka a mám EEEEčko.
Priznám sa, že som teda čakala lepšie...ale evidentne hodnotila veľmi prísne, spolužiačky, čo mi písali dnes do mailu, majú doradu FX....no teda!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takéto učiteľky si asi potrebujú masírovať svoje egá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No nič, idem sa sústrediť vpred...na dalšiu skúšku.
Julia, no konečne! Peťa, to je sranda, že malá futbalistka! :grinning: :grinning: majte sa krásne zatial.
28. apr 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao pripájam sa ku gratulantom :wink: Každé písmenko je dobré ak nie sú dve :wink:
28. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru gratulujem aj ja :wink:
mna caka skuska zajtra a budem rada ak bude len jedno pismenko moc som tomu nedala
zajtra mamju zase trening o pol stvrtej takze budem mat asi zmätky maleho davam prvykrat k susede teda uz tam bol ale nie ked som bola na skuske a este k tomu nemam auto takze casovo to bude zaujimave
28. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: veď aj to je dobrá známka, lepšia než dve písmenká :wink:

Petrahy, je mi ľúto, že som ti nemohla nejako pomôcť, ale viem, že to zajtra zvládneš :slight_smile: dobre sa na to vyspi a niečo sa určite nalepí...
28. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao, super, gratulujem :slight_smile: hlavne, ze uz nemusis ist znovu, tak a v ustrety dalsej :slight_smile:
28. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, dakujem vám! :slight_smile: :slight_smile: Peťka, zajtra sa drž...Dadka, vy ešte nemáte skúšky?
28. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, v nedeľu mám prvú a potom každý víkend po dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ty máš kedy ďalšiu?
29. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás je skúškové od 10.5. a keďže iba včera na niektoré vypísali termíny, tak sa nebolo do čoho poriadne pozrieť :wink: No prečo by som sa mala učiť dopredu? :confused: :sweat_smile:
29. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka, s netrpezlivosťou očakávam výsledok, ale aj tak verím, že dva písmenká to nebudú :wink:
29. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, no preboha, dopredu sa neuc! :grinning: :grinning: Mne sa dobre dari ta teoria, ze naucit sa, spravit skusku a zabudnut! :slight_smile: :slight_smile:
Dadka a ake skusky ta cakaju v tomto semestri? to je tiez toto napad, davat na 1 vikend po 2 skusky... :angry: :angry: logistika na pohladanie...Ja mam dalsiu buducu sobotu, bude to moja prva ustna, takze mam z toho nervy, co so mnou spravi trema :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jalao, moja reč - naučiť a zabudnúť :wink: :grinning: Horšie je to, že všetko sú to štátnicové predmety :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, viem, uz som aj na to myslela...ze ako to budem robit potom....ale to je este daleko. :sunglasses: :sunglasses: Vecer som si tiez davala dokopy materialy na mikroekonomiu, lebo mam z toho chaos, posielame si to mailami krizom-krazom, ked to zacnem citat, pride nejaky pavlovov reflex a automaticky zivam :grinning: :grinning:
29. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
správna reč, prečítať a po skúške zabudnúť... :grinning:
keby som si všetko mala pamätať, tak sa mi hlava roztrhne, štátnice sa začnem učiť dva týždne pred...zbytočné dopredu...
maximálne nachystať odpovede na otázky...:sunglasses: myslím tým zohnať od spolužiakov :grinning:
29. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte iba oznamujem dakujem ze ste na mna mysleli mam AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
29. apr 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
gratulujem
29. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petrahy, no tak vidíš :grinning: super, gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: telepatické posielanie pozitívnej energie funguje! :grinning:

Jalao, aj mňa čaká moja prvá ústna, ale až v júni a mám z toho neskutočnú depku, lebo tréma u mňa robí svoje.. :confounded:
29. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri ustnej sa pozerajte vpravo hote, to znamená, že rozmýšľate...
nepozerajte sa vpravo dole to znamená, že neviete... :wink:
29. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodite nahodou niektora na VSEMVS do IKS Cadca potrebovala by som vediet ci je to niekde v centre a ako daleko od autobusovej a vlakovej stanice
29. apr 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok